Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
2. feb 2010

dakujem dzou. a ešte k tým kamoškám.. ja mám jednu takú akože naj kamošku, ale aj tá sa ku mne pár krát zachovala nepekne, lebo v niečom je velmi egoistická, ale pritom ma vždy znova vyhladá... momentálne žije vonku.. ale ja som tiež taká povaha, že som kvôli kamoškám ochotná prísť hocikam a prispôsobiť sa, len som si všimla, že ostatné baby už také nie sú... a to ma po čase prestáva baviť, stále byť tá ktorá sa prispôsobuje alebo vyvoláva, či sa stretneme... už som rezignovala a zistila, že hlavne na moju rodinu sa môžem spolahnúť a to je super...

sharmana
2. feb 2010

katil. ja sa už teším na ordináciu na markíze 🙂

dzou
2. feb 2010

no vidis sharmi... a ja opacne 😀 tak ako som pisala minule ja sa radsej spolahnem na tie kamosky.... teda hlavne na tu co poznam dlhsie...my aj v tom ze kto vola pise...o stretkach a podobne sme to vzdy mali tak 1:1 😀 asi sme vazne ine alebo sme si vazne tak sadli 😉 a som strasne rada ze ich mam 🙂

dzou
2. feb 2010

ja teda na nich nemozem povedat jedno krive slovo.... a teda dufam a myslim si ze to iste by napisali ony o mne 😵

petafr
2. feb 2010

prisla som kuknut, co Bris, moja, tak snad bude vsetko v poriadku, ta sa musi strasne strachovat... Bris, drzime palce...
sharmi, gratulujem k malickej, tesim sa s tebou... a vies ako sme si hovorili pred 25 tyzdnami, ze budeme spolu tehulkovat a chodit na kavu, tak ked si na to pomyslim dnes a vidim tvoju 25tt pri mene, tak sa mi to zda taaaak hrozne davno 😵 boze uz ste za polovicou... a ostatne vas dobiehaju...

kkatkaa
2. feb 2010

majuska ???

babi a co bris? dufam ze je vsetko ok? este sa neozvala?

tea mnam bryndzove halusky a grokina babovka vy tu ale robite chute

dzou
2. feb 2010

co je s majuskou?
groka volala s bris je v nemocke otvara sa .. 😒 takze ma infuzky a lezi...snad bude vsetko ok

sharmana
2. feb 2010

dzou. hej, asi to máme opačne... ale hlavne že sa máme na koho obrátiť 😉
peti. no veru, sme ale plánovali... ozaj, ešte zostávaš v BA? alebo to tu balíš?

dzou
2. feb 2010

no ja ako som pisala vcera.... dufam, ze do vianoc budem tehulka 😉

kkatkaa
2. feb 2010

bozinku bris tak sa drzkaj moc ti drzime palce a nech ste v poriadku

sharmi a to si tam mozes pridat citron ako pisala bris? to nic neovplyvni?

dzou
2. feb 2010

kati a co je s majuskou???

kkatkaa
2. feb 2010

dzou to urcite aj skor neboj

kkatkaa
2. feb 2010

dzou neviem ale myslim ze tu dnes bola. tie moje ??? boli ze som nepochopila co mi to napisala tak len aby mi to vysvetlila ale inak myslim ze uz jej aj mrch abude koncit a pojde do dalsieho kola, a tiez bola na party ako ty a vraj bolo tiez super

tea333
2. feb 2010

sharmi trosku som v tom videla seba a svoju kamosku, ked si pisala o kamoske..obcas mam normalne pocit ze je nevdacna a ze furt vidi len ako sa nieco neda..

dzou
2. feb 2010

hej ja s majuskou sme na rovnako s dc... cize uz 4dc 😀 pokrooook 😀 😀 no nic idem ja do sprchy... prajem vam pekny vecer ... jaj a apropo precitajte si toto ak mate cas zaujimave... a maly je teda bojovnik 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tea333
2. feb 2010

to uz som citala..je to trochu smutne, ale super ako sa k tomu postavila 🙂

sharmana
2. feb 2010

kati. áno, môžem tam pridať citron, hovorila mi to aj sestrička.. ale ja si so sebou nič také neberiem... celkovo ma tam asi šlahne, lebo nejesť dve alebo tri hodiny ráno je pre mna teraz utrpenie, dúfam že tam neodkvecnem..

sharmana
2. feb 2010

ja už baby nechcem čítať smutné príbehy, dnes som si jeden prečítala v Mama a ja a prišlo mi z toho velmi zle, nechcem seba a malé zbytočne stresovať a nechcem myslieť na zlé veci, aby som si ich neprivodila ešte 😔
babulky utekám hajat, zajtra ma čaká príšerný den... ale vám prajem úplne super dník... ozvem sa.. papa a dobrúúú

miskahryzka8
2. feb 2010

Ahojte, hlasim ze zijem 🙂 , som mala tretiu pesnicku kriticku, som myslela ze odkvacnem, ale potom to uz islo 🙂 , tak som uspesne stiahla pol litra mineralky a udrzala sa a doma aj pyre zjedla, trosku brokolice a sunkua drzi to 🙂 , este skusim trosku pyre a mam chut na zavaranu broskinu 😕 , snad nebudem mat zase kyselinu 😠

ako bris, lebo ste vela popisali...

tea333
2. feb 2010

Baby, CAKAME CHLAPCEKA !! 😀

Je to nepredvidane, ale predychavam 😀 a tesim sa samozrejme 🙂

miskahryzka8
2. feb 2010

jeeeeej tei, tak gratulujem a hlavne veeeeeeeeeeeela zdravicka 🙂 a predychavaj 😀 😉 , ta uz aspon vies, ako ho v brusku volat 😉

miskahryzka8
2. feb 2010

tei, na jednej strane mozno blbe, ale na druhej, kebyze sedim doma sa lutujem a je mi zle a tatko som sa musela zapriet a je mi lepsie 🙂 , telo sa rozprudi, je smadne, hladne a udrzi si veci v brusku 🙂

kati, tak ja nastastie zatial nadchu nie, ale brutal anpuchnute to hrdlo a boli ma, ale to mozem mat podrazdene aj z grckania

tei super ze bryndzaky su super 😀

juuuuuuuuuuuuuj citam spravu od groky, tak moc drzim bris paclce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kati, veru v tejto teme nie su ziadne hadky 😕, no ja som ryba a my sme drama quins, to ked je doma moc dobre, vzdy nieco vyvediem 😀 😅

miskahryzka8
2. feb 2010

tei nadenka ma asi vela roboty v robotke 🙂 a tiez si myslim, ze motylek od konika pauzuje 🙂

ozi a aj xena dlho nepisala, ale tusim naposledy, ze tiez ma hekticky tyzden a tusim 5.2. - 7.2. by mala vediet co a ako 🙂

luci ja som si kupila masaznu rukavicu, pouzila som ju asi dva razy 😀 a mam krem pre tehulky od enji na strie a celulu, to som vedela, ze nieco take maju, lebo som davnejsie vyhrala v ich sutazi druhe miesto o enja woman 😅 , sa teraz prejavil narcis - ja, tak sa vam chvalim 😀 😀

tei to zamrzi 😒 , inak keby nahodou, ze nechces rusit zajazd, ja by som isla s tebou hned 😀

ja mam nastastie partiu kamosiek od 15tich, je nas sest a tak nejako sme ustali vselijake zivotne zmeny 🙂 a este jednu kamosku z vysky, ostanych beriem ako priatelky a priatelov 🙂

sharmi drzim palceky na testy na zajtra 🙂

ani ja radsej nejdem citat link 🙂 , dobru nocku 🙂

sabiatko
3. feb 2010

dobre ranko baby 🙂
strasne sa tesim, ze sa v tejto teme tak rozrasta rad tehuliek, verim, ze coskoro pride rad na kazdu. velmi vam gratulujem a tesim sa, ze si mozete vychutnavat tehotenstvo, je to super pocit. teus, gratulujem k chlapcekovi, uvidis, ze s nim bude kopec srandy a bude ti pripominat tvojho draheho, tak ho budes o to viac lubit 🙂 sisus, je mi luto, ze to dopadlo takto, muselo to byt hrozne tazke ☹ ale zivot je naozaj ako horska draha, raz hore, raz dole. ale teraz pride to hore, takze silno drzim palce, nech to vyjde hned na prvykrat, aby si uz v lete mohla pekne machrovat s bruskom 😎 ostatne snazilky drzte sa a nebojte, lebo v tejto teme sa to siri velkou rychlostou, takze to coskoro caka aj vas 😉
my sa uz blizime k marcu, kedy to ma prist, sa uz tesim, lebo koniec tehotenstva je uz trocha narocnejsi, sa citim ako babka, vsade ma boli a picha 😀 ale stoji to za to.
tak este raz prajem vsetko dobre a nech pribudaju babetka v bruskach 😵

sisa2
3. feb 2010

ahojte 🙂

tea gratulujem ku chlapcekovi!!! s tou kamoskou ma to mrzi. mala som podobne, ako aj vy so sharmi pisete. potom som si ale "upratala" vo vztahoch a s mojimi momentalnymi kamaratkami som si rovna 😉

sharmi - prezi to dnes. mohla si si vziat do toho citron, potom sa to lepsie pije. mne to pripominalo citronadu 🙂

bris - drzim vsetko, co sa da. mrzi ma, ze si skoncila nakoniec v nemocke, ale lepsie, ako sa stresovat doma. takto na teba daju aspon pozor. drzte sa so sebastiankom!

miska - si dobra, ze este zvladas zumbovat. ja som sa na zaciatku tehu nevladala ani hybat (pri danielkovi) 😀

sabiatko - jej, ahoj, rada ta tu vidim 🙂 teda, tak vy uz idete pomaly do finale! ani sa mi to verit nechce, strasne to ubieha. pozerala som album, mas krasne brusko 😵 a dakujem. veru, dopadlo to inak, ako som dufala ☹

fazulka1512
3. feb 2010

ahojte 😠
nemam teplotu, zobudila som sa rano o pol5 a prehnalo ma na wc, tak som ani nestihla merat
ale mrcha dorazi, citim to v kositach

miskahryzka8
3. feb 2010

ahojte 🙂 , ja dnes idem zumbovat na jedenastu do mesta, tak uz tu strasim 😅 , ale sa mi zle rano vstavalo 😠 ,
inak uz mi je lepsie klop,klop,klop, nie na zvracanie, vraj su teraz aj take jednodnove zvracacie vyrozy, alebo pomohla ta vcerajsia zumba 😀 , ale hrdlo ma boli stale 😒

ja som si upratala vo vztahoch, ked som isla do zahranicia pracovat, vtedy sa dost ludia prejavila, hlavne jedna byvala "kamoska"....

sabiatko krasne brusko a super postava 🙂 , si vobec nieco aj pribrala okrem bruska 😕 🙂 ?

Pekny dnik vsetkym 😵

petafr
3. feb 2010

ahojet boze miska, ty si odvazna! ale super, urcite prenasas vsetku pozitivnu energiu na malicke...
Sharmi, este som to nezabalila, ale nadejne to nevyzera, ze by som tu ostala, mm totiz ostavaju uz len dva mesiace nezamestnaneckej, takze ak nechceme prist do problemov, musi si nieco najst a s rozumnym platom, a to na slovensku asi tazko, a teda kym ja nemam lepsi, dovolit si to nemozme, nemame to cim vykryt...
ale ved uvidime, ale mam pocit, ze nas caka zase len tazke obdobie...

sabiatko
3. feb 2010

miska, tak veru 12 kg je uz hore, ale skor by som povedala, ze dole... na zadku 😝

a co je s bris?

sabiatko
3. feb 2010

no uz som to nasla, co bris pisala. ja som tiez presne v 27 tt mala take krce v podbrusku, ze som az plakala, boli asi kazde 2 minuty, som fakt myslela, ze rodim 😖 sme volali sanitku, odvoz do nemocky, hodili ma na pasy, ale nastastie nic. doktor, ze to mohlo byt to, ze ma babo koplo do mechura, ale to zrejme povedal len tak, lebo to sa s tym vobec neda porovnat, taky kopancek do mechura vobec neboli. tak dufam, ze aj bris to bude mat v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre