Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
8. feb 2010

Ahojte babule

ja som sa vam prisla (musela)prist pochvalit 😅 ja som pred chvilkou dozehlila vsetky veci ktore na mna "kukali"este od Vianoc 😝 hamba mi velika,ale mam to za sebou 😵 ani si neviete predstavit tu radost

ako som vam pisala,posledne dni mi bolo zle,ale vcera uz ani nie,bolo to lepsie,tak vcera som upratovala kupelku,wc a trosku sa pohrala s kupelnovymi polickami,no a dnes mi tiez nebolo zle,tak som ale do obeda lezala pred tv a od 12:00 som doteraz zehlila 😝 ,zajtra,ak mi bude tiez dobre,pustam sa do maleho izbycky

nieco som citala,no ale nie vela,ale docitam

lucka,neviem kolko si vazila pred tehu,ale je rozdiel ked niekto zacina medzi 70 az 80 kilov a je rozdiel ked niekto zacina o 20 kilov menej,pisem to preto,lebo takze 80 kilove ked zacinaju tak skoncia s velkymi problemami po porode,ak si neda zena pozor,ale ak ty mas o 20 kilov menej,kludnes si mozes dopriat aj 15 kilov pribrat,nic si nerob z vahy

brisilda,som rada ze si doma,ale nechapem preco ta nedali na rizikove,v 7 mesiaci otvorena na 1 cm,ale neviem ci ta dali na PN tusim ano,aspon sa nemusis chodit podpisovat na UP

groka
8. feb 2010

monitor dychu,no,dnes o tom akurat hovorili v tv,alarm spusta aj mobilny telefon,ocakavajte baby,ze zazijete falosne poplachy,ja som to nemala a ani mat nebudem,pri malom som postupovala tak,ze po napapani,sme si grgli,aspon 15 minut som ho mala na pleci potom ho dala do postielky a na bok,oprela som si ho a aby sa nepretocil,podoprela este,na chrbatiku nespal nikdy ako male babatko a mozem povedat asi nikdy nespal na chrbatiku ci brusku,dnes je to uz ine,jasne ze som polohovala a na chrbatiku ked bol,bola som pri nom

janulka04
8. feb 2010

ahojte kocky...
groka, kde ta bol koniec? hlavne, ze sa uz citis lepsie, som rada
aj bris, hura, si doma...super
ja som dnes K.O. zase...tusim sme chytili groka nejaku spolocnu horucku upratovaciu, aj ja som doteraz zehlila, ale to len veci za tri dni, no kedze ja zehlim uplne vsetko, tak som sa fest namordovala, horko mi bolo neskutocne a k tomu ta zehlicka, som bola ako v saune...a pustila som sa do dlaziek, kedze ja ich robievam rucne..a teraz mam sekle v krizoch, tak cakam mm, nech mi spravi riadnu masaz...
a spravila som hranolky a plnene sampinony so syrom a plnene zapekane sampinony s morca dellou, to ma mm za odmenu, lebo vcera drhol komplet celu kupelku...vidis, groka....ja mam na to lidi... 😀
on dokonca aj rad vysava, ale to mi je prd platne, kedze ja mam len par behunov a vsade parkety... 😠
a baby, kaslite na tu vahu uz....ja som mala skoro 100-ku pri porode s malymi a pomaly som schudla na 76kg a v praci potom na 62kg....
ja verim, ze tie kila pojdu dole 😉

janulka04
8. feb 2010

inac, groka, vidis, ty si od Vianoc nezehlila...a ja hanba hanbata som od zaciatku januara neumyla dlazky..iba vysavala, ci zametala, sa mi nechcelo.... 😝

miskahryzka8
8. feb 2010

dostala som chut na kapustnicku, uz sa vari, mnam 🙂 , len su tam klobasky a hribiky, este to nezacalo vriet a oblizla som varechu 😕 snad neva 🙂 a dala som si aj trosku kyslej kapusty a pijem tu kapustovu vodu, to je super zdrave, snad nebudem mat kyselinku 🙂 .

groka super, sikulka 😵 a som rada, ze ti je lepsie 😵 a urcite mas super pocit, ked si si porobila veci 😉
ja by som sa monitoru dychania bala 😕

janulka, a dnes si nezehlila s radostou 😉 , ja zehlim tak raz za rok doslovne 😀 "svokra" zehli aj poloviciakovi, mne to neva 😅, ale tak babatku bude treba zehlit, tak budem aj ja 🙂

miskahryzka8
8. feb 2010

idem si capnut na hlavu tu baleacku radu, tak som zvedava na zazrak a nacvicit nejake nove zumba choreografie 🙂

lucialen
8. feb 2010

Baby prestante uz tolko pisat, nestiham citat 😠 😠 😀 😀
Tea, no hovori sa, ze do 12tt je to najrizikovejsie. Mne doki povedal, ze hlavne od 6tt do 10tt je kriticke obdobie, ak to zvladnem bez choroby, malo by to byt ok, ale samozrejme, zle sa moze stat aj v 18tt.
Miska, ja si vlasy farbim normalne, nebudem behat so sedivymi, v prvom tehu som nechcela, ale po mojich skusenostiach som sa na taketo famy vykaslala. Aj olynth si striekam do nosa.
Groka, si mi dopriala 15kg, ale ja asi prekrocim aj to. Za dva tyzdne dve kila. Vcera vecer som mala 58,5 a dnes rano 59, neviem, ci nejem aj v spanku 😀 Neprezieram sa, ale obedy jem vacsie, ja som normalne nezjedla normalnu porciu ale teraz zvladam 🙂 Ale co, uvidime, kto vytvori rekord 😀 Ja som sa vzdy tesila, ze ked budem tehu, konecne budem jest vsetko a ziadne obmedzovanie, tak sa tym riadim 😀
Jani, ty tiez kasli na upratovanie, naco mame mm 😉 😀

janulka04
8. feb 2010

ja uz mam veget, kocky...a to si pis, lucka, ze dobre dlho nechytnem mokru handru do ruk 😀
a stym farbenim vlasov sa pripajam k lucke, ja som si farbila pri malych a aj teraz a akehokolvek gyndosa sa opytam, tak co lekar, to iny nazor, tak si myslim, ze ked si ich farbim raz za sest tyzdnov, tak sa nic nemoze stat...a navyse pouzivam farbu bez amoniaku, ok, su drahsie...ale aj pre moje vlasy setrnejsie, lebo zase mi zacina hlava plesatiet ci co, strasne vela vlasov mi pada a to sa tesim na obdobie po porode, kedy zacnu hromadne vypadavat 😠
no a ko vravim, farba je podla mna veeeeeeeeeeeeeeelmi male zlo....

groka
8. feb 2010

lucka,o chudnuti a priberani viem toho dost si myslim,myslim si ze tuk to nie je v tvojom pripade co naberas,ale zadrziavas vodu a ja,ja som mala nebudem pisat vahu moju,ale mala som jeden den rano nalacno tolko a o par dni o 2 kila tusim menej a ja sa prezierma teda,aj spln ci nov robia svoje

groka
8. feb 2010

a ozaj dnes mi volala sestricka od gynekologa,reku zas mi prisli zle vysledky,ale...vraj sa nasiel moj telefon 😅 v snehu nejaka zena,takze ho susia,no ale musela si ho najskor vziat domov,to viem,svedomie jej nedalo

sharmana
8. feb 2010

halooo babulky, ako sa máte? ja som včera zaspala, taká som bola zničená z víkendu... a prejedená som nenormálne, stále tlačim zákusky... hned by som vás ponúkla, keby sa dalo 🙂

janulka04
8. feb 2010

no super, groka..to je parada, tak dufam, ze bude fungovat, isto si sa potesila...teeeda, take stastie, to sa velmi nevidi 😕
sharmi...takato provokacia.... 🙄 😝 😀

janulka04
8. feb 2010

sharmi, inac ahaaaaaaaa, ake kraaasne....ja nad nimi silno uvazujem... 😵
http://alibeba.sk/product.php?id_product=208
aj cena je super...bozinku....mnam mnam mnam 😝

miskahryzka8
8. feb 2010

no a este som natlacila tlacenku, kym sa uvari kapustnica 😀 a zajedla pim´s coko piskoty pomarancove mnam 😀

jani, tak ja som na henu presla kvoli neniceniu vlasov takze to aspon nemusim riesit 🙂, teraz mam na hlave capnutu tu baleu masku a na tom igelit a ciapku s brnbolcom namiesto uteraku, to mi netaha hlavu a dosiel nejaky sused doniest "svokre" nejake obaly ona neni doma a som vysla von v tej capici s tlacenkovocibulovym dychom, tvaril sa divne 😀

groka, tak ja telefony nachadzam bezne kade tade - trolejbus, lyziarsky svah a tak 😀

sharmana
8. feb 2010

jani. peknucke je to, túto stránku nepoznám.... no môj mm práve zjedol tri rezne a teraz má pred sebou 5 zákuskov.. to je hrozné obžerstvo 😀 😀

sharmana
8. feb 2010

môjmu mm raz ukradli mobil a po trištvrte roku mu zavolala polícia, že ho našli, respektíve vypátrali... ukradli mu ho takí feťáci a predali ho ďalej, nakoniec si ho kúpil nejaký právnik 😀 aká hamba a musel ho policajtom vydať 😝

sharmana
8. feb 2010

podla mna sa vlasy môžu farbit, ved väčšina farby ide na vlasy a nie do pokožky.. a to zas nemôže tak škodiť...
ja si vlasy nefarbím, už dávno, nechávam si svoju farbu, mne nešedivejú ani nič... ale keby mi šediveli, tak by som sa farbila...

brisilda
8. feb 2010

kocky ja vas tiez nestiham citat 😀
miska podla mna pokial nebudes mat pri cviceni ziadne problemi tak kludne mozes aj do 9 mesiaca 😉
monitor dychu je prevencia proti nahlemu umrtiu novorodenca a tak ako pise groka mozu byt aj falosne alarmi ale je to stale lepsie ako keby sa malo nieco stat 😔 clovek nikdy nevie 😒 ja uz nenechavam nic na nahodu
inak na tu PN ma dali zto je jasne a rizikove mam ale podla dokiho co zastupoal mojho gyndosa vraj nemusim chodit do specialnej ambulancie 😉 lebo sledovat ma moze aj moj doktor co by som bola najradsej no uvidim co povie este moj doktor lebo raz do mesiaca nemienim chodit na poradnu pekne kras nenech ma sleduje odteraz kazdy 2 tyzden .
co sa tyka farbenia vlasom tak ja som proti farbeniu v tehjotenstve predsalen je to chemia 😖 ale kazdy ma vlastny rozum a je na kazdom z nas ako sa rozhodneme .
sharmi to vazne ???? ja by som sa potesila ebyze mi policajti zavolaju ze maju moj davno strateny mobil 😀 ale inak vazne tomu pravnikovi nezavidim
janka tie ponosticky su rozkosne 😉
groka ake problemi maju tie co vela priberu??? mne doktorka povedala ze od sladkosti sa roadia velke deti 😀 a vraj potom neporodim tak som jej povedala ze ja uz mam jedno velke babo uspesne zasebou a vysiel zomna sam 😉 tak sa zasmiala 😉 a cukrit sa musim nakolko mam minimalne hodnoty cukru

brisilda
8. feb 2010

miska mi tomu hovorime sestonedelie 😉 preto ta 600-vka 😉 ale je jesne ze je to iba 6 tyzdnov 😉

lucialen
8. feb 2010

Ja som raz skusila henu a mala som take iste vlasy len sa mi leski, mali taki iny nadych farby 😀 Farba je sice chemia, ale chemia je vsetko co papame 😉
Sharmi, neprovokuj 😀 Ja som si dala chleba s pomazankou 😀

sharmana
8. feb 2010

to šestonedelie neznamená že je tých nediel 600 😀 asi je to zo starého jazyka, predpokladám, že to bolo akože "šestoro nedelie" t.j. 6 týždňov....

sharmana
8. feb 2010

už som natlačila do seba z obločenej misy nejaké dobroty a zákusok 😀 fuuj hamba mi, takto sa prejedať 😝

brisilda
8. feb 2010

sharmi ja som uz spasala 2 veterniky 😀 mnaaaam boli chtne a este ma 2 cakaju 😀 a potom ze preco tolko priberam 😀

miskahryzka8
8. feb 2010

baby ja sa picnem, na tie vlasy to funguje 😵 , fakt sa krajsie lesknu a neelektrizuju 😵 , dokonca aj ruky sa mi ligotaju ako som ich fenovala 😀 😀 , no citim sa fesi 😀 😀

bris juuuj, to ja dufam 😀 a ked budem chodit na ultrazvuky, tak drobcek bude zumbovat, ale snad nebude fazulka taka gymnastka ako sabinka, aby bolo vidiet ksichtik 😀

bris s tym sestonedelim viem, hcela som byt vtipna 😀 😕 😅 😝
ja si dam kapustnicu az o pol deviatej, aby som neskor uz nevecerala 😀 😀

miskahryzka8
8. feb 2010

resp. davam si este detsku jablcnu vyzivu, lucka ma inspirovala, dnes som si kupila a do pol deviatej je este daleko 😀

peti pozerala som tvoj album aj ja, pred tym ma nenapadlo, krasne vecicky tam mas 😵 😵, aj hackovat sa chcem naucit a ta hackovana myska, to by som sa mala naucit 😀

sharmana
8. feb 2010

bris. 😀 no my dve tu ale mlsáme 😀
miska. ja ta obdivujem že ešte cvičíš, dokonca precvičuješ ostatným...

kkatkaa
8. feb 2010

bris vitaj doma, som rada ze ta pustili, tak oddychuj a drzte sa 🙂

groka
8. feb 2010

bris obezita je svina velika,ja som si tym presla a budem s tym bojovat aj po porode,si predstav ledva sa zohnes po hracku,mozes dostat cukrovku,cholesterol,viac zdravotnych problemov sa tym tiahne ale hlavne,tazko sa rodi,hlavne u nizsich postav,ja mam velky strach a neviem ako stopnut vahu,jedine co pomaha,je vecer nejest,aspon po 18:00 hod,popripade vecer len zeleninku,ja to nedodrzujem,ale vecer nejem tak,daj si sladkost,ale teda aspon to vecerne jedenie uz nie,lebo sa ukludaju tuky

kkatkaa
8. feb 2010

baby a melir sa moze? a farbit obocie?

miska a to sa nemoze klobaska a hriby? ja nie som voobec v obraze co sa moze a co nie 😒

ja mam inak stale nenormalnu chut na sladke, ale kontrolujem sa ... obcas

cheerlady
8. feb 2010

ahojte babule 🙂
tak ja sa k sladkemu nevyjadrujem,ja nemam den,co by som nejedla nieco sladke,az si nadavam,ze sak v tom nie su ziadne vitaminy ani nic prospesne,no ale nemozem si pomoct 😅
inak k tomu upratovaniu-mm ma poslednu dobu dost sokuje-uz 2tyzdne sme prestahovani do domceka a on sa normalne ponukne,ze povysava,vcera dokonca povysaval a aj podlahu umyl a na parkety dal nejaky pripravok na lesk,este mi aj take haciky navrtal-o ne som si uviazala zavesy-viete tak doboku jak sa to dava.no fakt,na chleba ho natriet,vcera sme mali navstevu mojich rodicov aj svokrovcov,tak chlebicky porobil,no ja kukam jak puk 😕 dufam,ze to nezakriknem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre