Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
10. feb 2010

Ahojteeee 🙂 , tak ja som mala dnes super dnik, klop,klop,klop, tak vsetkym posielam pozitivnu energy 😵 😵

Tak som si rano odzumbovala, bola u tej kamosy, mala sofinka ma uplne zerie 🙂 , som ju krmila ako prva "cudzia" osoba okrem mami, tata a babky a papkala jedna radost 🙂 a ona neznasa ked sa jej nieco oblieka a vyzlieka, vzdy pri tom place a sa mi jej podarilo dat ponozticky a sa usmievala 😵 , kamoska nechapala 😀 , no a my dosla aj smska, ze uz mi dosla ta kniha o strikovani, sme boli kusok odtial, tak sme pre nu aj rovno skocili v ramci prechadzky s malou 🙂.

Podvecer prisiel pre mna k mame domov poloviciak, isli sme vramci rande kupit do tesca ihlice a vlnu 😀, potom sme si kupili pecene gastany a presli sa na korze, isli na vystavu himalaja - sme tam vymrzli, bola autenticka kosa 😀, ale inak to bolo pekne a isli oproti do mac shitu na cajik a po sto rokoch na cheesburger a predavacka nam dala miesto dvoch, tri 😕 😀, tak sme ten jeden zjedli napoli, no uuuuplna romantika 🙂 a ma hodil domov a ja spim doma a on u nas dom, fakt ot bolo ako rande a uplne super 😵 😵

idem citat 🙂

miskahryzka8
10. feb 2010

luci sa mi zdalo, ze katka ide v pondelok, len som uz nevedal ktory 🙂

janulka, tak to je super 😵, tak to bola fakt mega cysta 😕, ale hlavne, ze nic nenasli a sa ti podarilo otehu aj s jedneho vajecnika 🙂

ja som ten link nesla radsej citat, ja som teraz na smutne temy citliva, hlavne co sa babatiek tyka...

xeni, tak sa dobre vykuriruj, nech ti to rychlo prejde 🙂

peti, a kedy ti maju dat vediet?

tei sikulka, gratulky 😵 a drzim palce na zajtra 🙂

dzou, to je sranda, ze svk vyrusy len 😅, ta chripka ma mrzi 😒, tak sa rychlo vyliec a inak aj ostane kocky ta zhanali, nie len ja 😉, si nam tu chybala 🙂, aha takze cez vikend mame posielat tu plodivu naladu, aby ste neplodili len tie blbosti, co sme sa minule smiali 😉 😀

sharmi, to pocasie je inak fakt na depku, az moc dlha je tato zima uz 😠

groka, tebe posielam veeela slnecnej energy 😵 a nemas kamosku, s kt. sa mozes porozoravat? Lebo ked sa drzia veci v sebe, je to zle a nie o vsetkom sa da rozpravat s poloviciakmi...

jani, tak dufam, ze aj vy to co najskor vyriesite 😵

dnes uz asi nikto nepridete kuk, tak papa zajtra 🙂

petafr
10. feb 2010

Baby, a dost!!! hlavy hore, vsetko zle je na nieco dobre, trapna fraza, ale nebojte, mate v bruskach krasne babatka, ked su veci, s ktorymi neviete a nemozete pohnut, vzdajte to (aspon teda na chvilku)... ja som si uvedomila, ze to ohromne pomaha pozbierat sa a zacat sa pozerat na veci z ineho uhla... fakt, ten stres z problemov vie byt niekedy ohromny, tiez som to zazivala, clovek sa vie uplne zdeptat a prerevat cely den, vrcat na vsetkych okolo a houby to pomaha...
No neviem, ci sa vyjadrujem zrozumitelne, len som chcela povedat z vlastnej skusenosti, ze niekedy sa naozaj neoplati bit sa za kazdu cenu, ono veci sa vzdy skor ci neskor vyriesia, to je iste, akurat sa treba naucit si znizit ten stres okolo, aby to clovek prezival lahsie...
no proste tak nejako som to myslela...

petafr
10. feb 2010

sharmi, no ved s tym cestovanim som si uz zvykla... ako sme sa pred casom bavili, ze som aj ja pred par rokmi nevedela sama doma zaspat, ked mm nebol doma, a aj som sa bala v noci... no a potom som si zvykla a teraz cestujem sama daleko (moj rekord je 2000 km na jeden sup), spavam po hoteloch... ale bola by som rada, keby ma vzali do novej roboty, to by som cestovala uz len po Slovensku... ono je to fajn precestovat plno miest, ale uz by som sa zase rada usadila...

petafr
10. feb 2010

Miska, do konca tyzdna by mi mali dat vediet, tak som zvedava...
Groka a my ti nejako nemozeme pomoct? Ak ano, tak ipni...

petafr
10. feb 2010

a este Tea, drz sa zajtra na angline a potom oddych! 😉

petafr
10. feb 2010

si pisem sama 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
11. feb 2010

robim si pauzu v uceni pri rozku s dzemom a kakau o 4:20 rano tak som si na Vas spomenula 🙂

nech to rano dopadne akokolvek, hrozne sa tesim ze uz to bude za mnou, toto skuskove bolo doslova prekliate!!

konecne si oddychnem a budem mysliet na svadbu, ozaj ako to zbehlo a o tyzden je to tu!!
este asi pojdeme do TN odkontrololat salu v piatok, musime este obaja pozhanat obuv 🙂

lucialen
11. feb 2010

Dobre ranko 🙂 Citam, ze mate depkove obdobie 😒 Dufam, ze nie som sama, ktorej je taaaaaaaaaaak dobre 😀 😀
Nevie, co sa vam nepaci na tomto pocasi, ved zima len nedavno zacala, nam dnes napadol novy sniezik, je krasne 😵
Tea, drz sa na skuske, anglictinu urcite zvladnes a potom prichadza ta lepsia cast, svatba 😉
Peti, drzim palce aby ta zobrali. Je to pekne, ked tak vela cestujes, ale musi to byt unavne 🙂
Xeni, pekne sa liec 🙂
Dzou, konecne si sa ozvala, a tiez sa do vikendu vyliec, ale zase ked je oslabeny organizmus, tak sa najcastejsie zadari 😉
A uz si nepamatam co som precitala, kedze tu bolo toho tolko popisane 😀 A idem sa ucit, hura 😝

fazulka1512
11. feb 2010

ahojte, velmi neprispievam ale, dzou to vystihla spravne, ked si budeme namyslat tak vtedy tu budeme stale kazdy den
ja som 7 dc, nic nove, beriem femi kvapky a femibion a cakam na ovu
tea drzim palce pri skuskach a potom hor sa do svadobneho osialu 😉
groka skus sa niekomu vyrozpravat, bude ti lahsie na dusi
od zajtra zacinam merat bt, som zvedava ake budu teplotky
zatial papa 😉

brisilda
11. feb 2010

janka uz som si to nasla tu http://webtv.idnes.cz/?c=A100209_122225_domaci_... zo zaciatku sa na to da este pozerat ale ten koniec je strasny 😖 ja by som sa bala nieco take robit ved staci ze je clovek trosku neskuseny a uz ma babatku rucky vykrutene a dolamane 😠
peti drzim place aby vsetko dobre dopadlo s tym pohovorom a inak aj ja zasnem kde vsade sa nachadzas 😀
tea blahozelam ku skuske a isto aj anglinu zvladnes 😉
sharmi veru kazdy ma nieco namna sa to vali ako lava ☹ a to som bola rada ze ma nadcha a chripka obchadza a kuk co sa namna nalepilo cize lieky ktore z duse nenavidim musim uzivat ci sa mi to paci alebo nie 😢 ale inak som aj rada ze nasi lekari beru vsetko vazne a prisli mi vobec na ten zapal v moci a streptokoka nakolko mi robili kadejake vysetrenia 😖 cize vsetko zle je na nieco len dobre 😉

brisilda
11. feb 2010

jeej peti az teraz som si precitala tvoj prispevok a uplne s tebou suhlasim 😉 ja som zo zaciatku bola totalne zdepkovana nakolko som sa bala o maleho no lekari nasli pricinu a som rada ze som to nenechala na lahku vahu a sla vobec do nemocnice predsalen tam maju cloveka pod dozorom a staraju sa onho takze po prvej prebdenej noci som si povedala ze si tam musim zvyknut a brat to sportovo 😀 inak sa mi tam aj pacilo spoznala som super setricky ktore nas obskakovali a taktiez som mala moznost spoznat mamicky z roznymi problemami takze som pochopila ze nikdy neni tak zle aby nemohlo byt este horsie cize hlavu hore a budte radi ze mimiskovia su v poriadku 😉

janulka04
11. feb 2010

ahojte....
inac, ja som to aj vcera chcela este dopisat, ze hlavne, ze mam mm, zdrave detusky a extremne zive dietatko v brusku, stresy musia pockat...no mm ma uz nepustil za notebook, lebo zase cosi instaloval...tak uz sa len modlim, nech mie da do poriadku moj stary PC zo Slovenska dovezeny, aspon nebudem musiet cakat "v rade" 😀
bris, ja som to ani nedokukala cele, mna len zaujalo, ako to niekto moze porovnavat s "vojtovkou", ja som ju cvicila, ale toto mi pripada ako tyranie, nie cvicenie 😕
a ja som dnes dostala chut na smotanovu hribovu polievku, neviem, ci sa smie, ci nie, v hriboch asi moc vitaminov nieje...ale mam taku hnusnu chut na nu, ze neriesim a basta !😀

miskahryzka8
11. feb 2010

Peti pekny monolog si mala 😀, ja som tak cestovala kade tade 5 rokov, ale uz som mala potom toho dost 🙂 a byt mimo slovenska sama a ine s poloviciakom 🙂

tei fiiiha, ja uz si ani nepamatam, kedy naposledy som bola o stvrtej hore 😕, jeeej uz mas o tyzden svadbu 😵

bris, presne tak a vsetko zle je na nieco dobre 😉

janulka, ja mam chut na vsetko uz tusim 😀

inak bola som u toho zubara, robil mi vsetkych prvych 6 zubov, ja som na nich mala zo sbotu ken take cierne bodky, ja mam furt nieco atipicke, lebo vraj su to atipicke kazy taketo 😅 a to som mala strach, lebo on berie cca 30 Eur od zubu, tak mi dal nastastie 20, ale aj tak som o 120 Eur lahsia 😒 a este mam jeden krckovy, to som si nechala na marec... a vzbavila som si aj ekg u mojej dokiny, kt. je hned vedla, to je nastastie v poriadku 🙂

a ozi zubar - inak on je zlaty, hovoril, ze mame prist v osomom mesiaci aj s poloviciakom, ze nam spravi taku prednasku, ako predchadzat kazom u drobceka, ze on to robieva a ze je to 90% vacsia sanca, ze nebudu mat kazy, ze jeho synovia 16 a 17 rozni nemali este ani jeden kaz a este mi pozrie teda aj chrup samozrejme 🙂

miskahryzka8
11. feb 2010

nikde nikoho 😕 a inbak uz viem nahadzovat ocka, hladko aj obratko, dnes sa naucim dalsie finty fn 😀

janulka04
11. feb 2010

no vidis, miska, ale si sikula...ja som tu...len shanam nejake veci na E-bayi 😉

brisilda
11. feb 2010

misi tak teda si sikovna 😀 ja viem sice pliest ale akosi to co vykuzlim neni schopne na nosenie 😀 ja by som sa od hanby prepadla ☹
jani ja som tiez s malym mala cvicit vojtovku ale necvicili sme 😉 nepovazovala som to za dolezite nakolko chceli aby moj maly uz v 3 mes. sedel 😒 😠 proste to ze bol, velky malo nevyhodu lebo musel vediet vsetko popredu a to mi zacal chodit uz v 10 mes. lebo nas stale strasili s kade cim ☹ nakoniec sme sa vsetko naucili 😉

lucialen
11. feb 2010

No to video je hrozne, vsetky deticky by som im zobrala 😠

brisilda
11. feb 2010

lucka no pokial tie deticky neplacu tak ich to asi neboli 😀 pri vojtovke deti nehorazne placu 😢 tiez je to svojim sposobom drasticke ale ked to ma pomoct tak preco nie kazdy sme iny ja by som to lietanie neskusala mozno tak jedine nieco jemne 😀

lucialen
11. feb 2010

No az na to, ze tie deticky plakali 😒

janulka04
11. feb 2010

bris, ja som s malou musela, lebo sa narodila KP, mala hypertonus a teda videla som znacne pokroky, ale mala som supis rehabilitacnu sestru, ktora mi potom sama ku koncu povedala, ze uz cvicenie u malej nema vyznam a nech tam len chodim, aby som mála zaznam, ale cvicit netreba...
ja som to mala na podnet jednej lekarky, ktora mi celu dobu dodavala nehorazne odvahu a silu, tym, ze mi pisala zaznamy typu: ze necvicim, zanedbavam starostlivost, mala v troch mesiacoch nepouziva ruky a nohy, nikdy nebude chodit a tak, takze som vzdy kazde take vysetrenie oplakala cestou domov 😢
ale ked mi napisala to, s tym zanedbanim starostlivosti a ze nikdy nebude chodit, okamzite som sa dala preobjednat ku primarke a uz som problemy nemala...zaujimave, ze malu stale chvalila...
a ked mala vyhrala v 3,5 roku v skolke sutaz v kresleni, som si spomenula aj na tu hlasku : Nevie pouzivat nohy a ruky 😝 😝 😝 ...odvtedy som proti tabulkovaniu a skatulkovaniu deti....kazde ide svojim tempom, i ked v nasom pripade mala vojtovka vyznam 😵

sharmana
11. feb 2010

ahojte kočky, mne sa tiež to lietanie miminiek nepáči, možno to tie deti nebolí, ale totálne nahlavu sú tie ženy, ved im môže to dieťa spadnúť... tvária sa, akoby to tie deti chceli.. ale oni si nemôžu vybrať 😝

kuk do môjho albumu, už je tam malá 🙂

majuska7979
11. feb 2010

sharmana, jej malinka uz je dost velka 😀 krasne foto ale nevyznam sa v tom kde vidiet ci je dievcatko al chlapcek 😅 ja som v tom madar 😅

sharmana
11. feb 2010

majuska. no tam dole ako je tá čiarka, to je zadoček, jedna polka a druhá polka a nad tým vidieť malú šušu 🙂

majuska7979
11. feb 2010

sharmana no kukam ako kukam ritku vidim a asi si myslim ktore to je ale vies ja sa v takych foto nevyznam 😅

sharmana
11. feb 2010

majuska. jasné, to je v pohode, ja to vidím, ja som hned všetko spoznala, ale to asi preto, že som jej mamina, tak viem presne, kde má ručky, nožičky.. proste všetko 😀

tea333
11. feb 2010

Baby tak mam z AJ Cecko 🙂 vcera A, dnes C, spala som taaaak malo, ale stoji to za to..

sharmana
11. feb 2010

tea. gratulujem, hlavne že to máš za sebou, C je v pohode a teraz sa už môžeš uvolniť, oddychnut si a tešit sa na svadbu 😉

tea333
11. feb 2010

sharmi bola som taka unavena ze si mozem gratulovat k C 🙂 som myslela ze tuto nedam, celu noc som do toho kukala ale vobec mi to nepalilo...
zajtra ideme do TN, pozrieme miesto svadby, v sobotu vyskusam saty lebo ich mam u mamy, do pondelka kupim topanky.. 🙂 Tak sa uz tesiiiiiim

sharmana
11. feb 2010

tea. ved C je super, ja som zistila až po vysokej škole, že znamky vôbec nie sú také dôležité, netreba mať jednotky, teda my sme boli známkovaní ešte po starom 1,2,3. Ja som mala skoro samé jednotky v indexe a aj tak mi to nebolo nič platné, lebo som na štátnici chytila jedného dementa, ktorý každému zhoršil známku. A tí čo sa učili na dvojky, trojky, niektoré skúšky opakovali aj 4 krát, tak urobili bud rovnako ako ja alebo ešte lepšie, lebo toho profáka na štátnici nemali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre