Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
6. mar 2010

dzou to moze byt aj chorobou, ale dufam ze to je tehu //, 😉

dzou
6. mar 2010

xeni ja viem ze to bude ale tak teraz neviem ze ci uz si mam vymodlit tu mrchu alebo tie // 😅 ale tiez co je cudne na to ze mi tak dlho meska a to vsetko okolo toho ja som uplne kludna 😀 😀 😀 😀 😀 proste kazdy den cakam a nic uz aj sexik bol 2x ci sa nespusti ale ani spinenie nebolo co som obcas mavala ked sme mali sexik tesne pred mrchou...proste je to volajake cudne 😀
no nic idem ja zatial potom sem este nakuknem 😉

janulka04
6. mar 2010

ahojte kocky, ale je tu dnes zivo, na sobotu... 😕
dzou, teda...to je fakt zahada...nemohla si mat ovu neskor? 😕 nespominala si, ze uzsivas nejake kvapky? 😕 mozno, ak si ju mala neskor, je este sanca, ze budu //...len treba pockat...kazdoapdne tak ci tak, chod k lekarovi.. 😉 😵
xeni, len papaj...mrnuskovia si asi robia zasoby tulu u maminky na mliecko 😵 😉
bris, tesim sa s tebou, mm chcel licit dnes spalnu, na tu petrolejovu, no musel zase do prace...tak asi zajtra a uz mam des, lebo musime celu spalnu dat prec, vsetko do mechov a krabic, lebo v pondelok dojde druha...a tuto prvu, co sme mali tri mesiace...pojdeme predat..mm stale vymysla cosi s nabytkom... 😝 😠
som mu povedala, ze ju tam priklincujem, nech uz nic nemeni...
a mala bude s nami, kedze my mame iba 3+1...bude mat svoj kut u nas v spalni...
miska, tak drzim palce mm, uvidis, ze bude potom lepsie...a nieje to nic hrozne, moj byvaly na tom tiez bol, ale on futbalista profesional, tak on to mal z toho
lucka...do riti...tak musis menit doktora? 😕 To je ako na prd takto, fakt...ja som pri malych zmenila len raz, lebo ten prva bol primitiv... 😠

groka, chudatko, ty sa nemas nechat odbit, ako pisala bris..to hojdanie inac aj mne pomahalo, ked ma chytil dvakrat ten zlcnik...takze ta chapem...proste si to vytrhnutie vydup.... 😠 bud zla a hotovo...hadam kvoli nemu nebudes tolko trpiet ☹ , drzim palce, aby sa to dobre vyriesilo 😵

dzou
6. mar 2010

jani kvapky femi som si dala 2x a to uz na 30dc a 32dc takze pochybujem ze to by ivu posunulo....i ked to jedine mu vychadza ze asi teda musela byt posunuta ovulka inak uz neviem...

janulka04
6. mar 2010

😵 dzou, ti vravim..kamosky si tu mrchu zrejme odviezli 😀 😀
no a som zvedava, lebo ty si teraz iny napinak 😉

majuska7979
6. mar 2010

dzou vsetky tie caje ti budu asi na prt 😀
a tie femi kvapky, no pocula som ze niektorym babam to pomohlo, inym to rozhadzalo cyklus, nechcem ta strasit ale to je to co som pocula, ale tvoj pripad to bude tehu 😉

dzou
6. mar 2010

hej viem maji o tych kvapkach kamoska mi ich dala s vierou ze pomozu jej mama je lekarnicka a povedala ze dobre su 😉
no tiez sme sa este predtym smiali ze my mozno budu na hovno tie caje 😀 😀 😀 ale no uz vazne idem ja prec 😀

majuska7979
6. mar 2010

babulky ja tiez padam, tak prajem krasny vikend

miskahryzka8
6. mar 2010

baby , neviete kedy bude v osle eurovizia 🙂 ? Lebo to horehronie je podla mna uplne idealna pesnicka do eurovizie, co pojde za SK sutazit 🙂

dzou
6. mar 2010

baby tak ja uz vazne neviem ci mi sibe alebo co 😅 vcera ked som si robila ten test rano tak este taka zaspata len s umelym svetlom som na to cumela a nevidela som nic, hodila som test do tasky a ze kaslem na to, v robote som ho skontrolovala na zachode a tiez som nic nevidela........ no dnes ze idem ho vyhodit a kukam este raz na to konecne pri dennom svetle a neviem ci mi sibe, ci je to nejaky tien alebo co ale mne sa zda ze sa tam nieco rysuje ako druha / je to strasne slabucke a ani neviem aku dolezitost mam tomu davat kedze neviem po akom case sa tam nieco ukazalo no uz ma asi slahne z toho 😠 ako porovnala som to s testom z 33dc a teda je rozdiel vydiet.... skusim hodit foto ak to pojde odfotit 😉

miskahryzka8
6. mar 2010

luci a kam budes chodit 😕

dzou ja si myslim, ze choroba 9 dni mrchu neposunie, skor ci to tie femi kvapky nezmenili, teda samozrejme ze najlepsie by bol iny dovod 😉

dzou
6. mar 2010

miska neviem ale ako pisem tie kvapky som zobrala vlastne zobrala jednodennu davku v priebehu 4 dni.... pochybujem ze by to nieco spravilo...skor by vyvolali mrchu kedze obsahuju alchemilku

miskahryzka8
6. mar 2010

tak maroda uz mam doma, au au, je trosku zeleny, ale uz ide papkat, tak take zle to nebude 🙂 , len si musi nejake injekcie pichat kazde den do brucha alebo do ruky 😕

janulka04
6. mar 2010

daj fotku, dzou, skukneme to, ja si to aj zvacsim kvoli tebe....sup sup a nenapinaj 😉

miskahryzka8
6. mar 2010

jani dakujeme, aj mojmu sa to stalo pri futbale ako bol na treningu na serme..., tak hrali fucik...

dzou no daj foto 🙂, mne sa tiez ciarka ukazala az po patnastich minutach, ked uz som mala nervy ze nic 😉

lucialen
6. mar 2010

Je to prd s tymi doktormi, moj odchadza do ineho mesta, to mam pol hodinku autom, takze ak bude mat ambulaciu, tak budem dochadzat. A do nemocnice tiez pojdem rodit asi tam 😒 Aj ked tu som poznala vsetkych doktorov, aj sestricky boli zlate, vybavenie dobre a oni to len tak nechaju upadnut, pacientky im chodili z celeho slovenska 😒
Dzou, ja by som to nebrala do uvahy, ja som tak robila mamatest taky drahy, bol negativny, ale nechala som ho na stoliku pri gauci a o dva dni, ked som ho isla vyhodit, tak tam nebol tienik ale kolajnice, a mrchu som uz mala 😒

fazulka1512
6. mar 2010

mne raz mrcha meskala 2 tyzdne a to po prvy krat mi tolko meskala, bolo to vo februari, ci marci a lekar mi povedal ze to z toho velkeho chcenia

dzou
6. mar 2010

tak skusala som to odfotit a nejde to 😒 teda na fotke aspon ja nic nevidim tak kaslem na to a ako pise lucka asi to radsej ani neberiem do uvahy 😒 tak este pockam .... no neviem ako dlho ☹
a inac fazuly podla mna to je blbost ze ti meskala z tolkeho chcenia 😅 musela byt oneskorena ovu alebo nieco neverim ze to chcenie ti moze omeskat mrchu 😅

fazulka1512
6. mar 2010

dzou preto som ho vymenila lebo stale trepal somariny
su to nervy, ja viem, ja som to prezila vtedy ale co sa ma stat sa stane, len keby sa dalo na to nemysliet

sharmana
6. mar 2010

ahojte kočky tak predsa mám čas nachvílku a napíšem..
luci. a to odchádza kedy ten lekár? ti to mohol inak povedat aj skôr, si mohla začat chodit už k inému...
dzou. no u mna to fungovalo, mne sa ukázala na prvom teste čiarka neskôr... ale mešká ti už dost dlho, takže ja by som to na tehu určite videla... ešte skús zajtra otestovat a potom chod k lekárovi, nech ti vezme krv, že sa snažíte s mm a chceš si byt istá a hotov 😉
fazulka. mrzí ma pokles, ale treba držat hore hlavu 😉
bris. akú ste si vybrali farbu?
inak ja s tým zubom som až taká hrdinka nebola, hrozne som sa bála, lebo som nikdy nemala injekciu na umrtvenie a každú chvílu som čakala, že ma to začne boliet, ale nič také som necítila, len tlak... a zubár mal pravdu, zuby múdrosti treba vybrat kým sú v poriadku, aby to bolo bez komplikácií..

sharmana
6. mar 2010

jani. tvoja svokra má podobné tendencie ako moja.. teda skoro.. moja síce neofrflala meno, ale kým sa ešte nevedelo, čo to bude, tak hned vymýšlala, že chlapec by mal byt na písmeno D, aby sa to hodilo k priezvisku a na velkej oslave pred všetkými hned nám navrhovala meno, že by sa mohol volať Dalibor, ako keby to na nej záviselo a ja neviem čítat mená z kalendára...
no a ked sa dozvedela že to bude dievčatko, tak mi volala, že by sa mohla volať Leona.. no tak už som ju stopla, že už máme vybraté meno Sabinka a basta 😀

dzou
6. mar 2010

no ako dufam ze ste to pochopili s tym meskanim... keby som ratala cyklus ako volakedy na 28dc tak mi meska 9dni.... ale kedze viem ze moj najdlhsi cyklus je 32dc tak mi meska 4den 😉 takze tak.....

sharmana
6. mar 2010

dzou. aj 4 dni je už dost 😉

dzou
6. mar 2010

ja viem 😅 sak ja som zacinala s majuskou rovnaky dc sme boli... ona uz aj po mrche ma a ja este ju ani nemam 😀

sharmana
6. mar 2010

jeej dzou nová fotka, to čo máš tam na sebe? to je sranda 😀 a ako bolo s kamoškami?
mna teraz bolia klby a ako keby slabiny alebo čo, ide ma slahnút, hlavne pri spaní, ked spím na boku, tak ma začne boliet jedno bedro, potom sa otočím a druhé... ta sa vrtím celú noc a velký prd spím... a ešte aj ked chodím... to asi tá panva alebo čo ja viem čo.. a ešte aj kríže.. som jak invalid..

sharmana
6. mar 2010

no a musím sa pochválit, dnes sme v TO kúpili malej vaničku, žltú s takou kačičkou... a aj zavinovačku s jemnými prúžkami, tiež žltú "so somárikmi, žirafkami a vláčikmi" 😀 mne sa to velmi páčilo, ružovú som nechcela... a zopár košielok.. potom ma ešte segra prekvapila, odkúpila mi od kamošky nejaké vecičky, niektoré ani nenosené... mm už nechápe, že kedy to tá malá vynosí 😀

xena1
6. mar 2010

dzou,noo dost dlho ti meska,to je cudne mozno sa HCG este neda tak zachytit...a ako sa citis ty???drzim palceky...
janulka,ty mi tie dvojky privolas 🙂
majuska,no keby aj boli dvojky ako mi janulka privolava,nejako to zvladneme 😉
vsetkym drzim palceky

janulka04
6. mar 2010

ahojte...mna dnes hnusne boli hlava, ale zatial zvladam bez tabletky, maximalne si dam taky gelovy obklad

xeni, nech ich je kolko ich ma byt, len nech su zdrave 😉
a teda ak buu dve, tak nech su take dobre a spave ako boli moje 😵

sharmi, inac, to je sila, ti poviem...mna to vytocilo a este ma to serie, uz nam prisla aj sms-ka, ze: Nam sa to meno nepaci!!!
ako to uz co ma byt? Mne sa tiez nemusi pacit kazde meno, ale zvolim sposob ako to niekomu naznacim, alebo drzim hubu a myslim si svoje, nie? kaslem ja na to, lebo ona je inac uplne v pohode...ale asi si myslela, ze ked si tak rozumieme, ze sa necham zmanipolovat...ale to ma smolu 😝 😀

janulka04
6. mar 2010

a este som chcela, sharmi, aj ja mam pocit, ze sa "rozpadam" 😀
mna bolia krize, panva este nastastie nie, ale ja ju mam siroku uz dost 😝 😀 , tak nech sa neroztahuje radsej a strasne som posledne dni unavena, pritom nemozem spavat a nohy mam ako z olova...neraz som az skoro plakala v noci od bolesti...sa bojim krcakov, no u mna studena voda nehrozi, ja sa aj teraz iba vo vrelej sprchujem, sice chuda dieta, ale ked mne je vo vlaznej zima...ja sa potrebujem uvarit ☹

dzou
6. mar 2010

xeni no ako som pisala citim sa uplne normalne ako keby ani mrcha ani nic.... teraz mam trosku citlivejsie prsia ale to iba trosicku nie tak bolavo ako ked pred mrchou no uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre