Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majka1981
13. mar 2010

dzou - ja si myslim, ze si tehu. A tie testy - nerob si z toho nic!! Vychutnavaj si prve dni tehu 😎

majka1981
13. mar 2010

jeej preskocilo mi to na 8 tt 🙂

miskahryzka8
13. mar 2010

halolololo halolalala 🙂 , dnes budem len upratovat, mm uz povysaval a vegetit 😀 , vonku je take smutne pocko 😒

luci ja mam brusko 92 cm 🙂 a v pondelok ideme na poradnu naraz, ze 🙂 ?

dzou tak to je fakt na slak trafenie 😕 , tak verim v stastne vylustenie zapletky 😵 😵 😵

maji to co mas za lekvosa, ze pribrat do 10 kg a keks nie 😕 , ved ten je v tehu oki, nemoze sa len ked su nejake problemy a ty ich nemas, nie 😕 , to nemas nejakeho dokiho psychaca zakomplexovaneho 😕 ?

maji skrinu vstavanu veeeelku ideme stavat, cele poschodie si ideme prerabat 😵 , jj prvy trimester leti uplne rychlo 🙂

janulka04
13. mar 2010

ahojte, babulky...ja mam strasne krce v podbrusku... 😖

majka..to co mas za lekara, ze nemozes pribrat viac ako 10kil a nesmies keksovat? DIVNE..... 😕

bris, ja som v pohode zatial 😉 , ale dnes som stahovala obyvacku a uz mam krce na hovado, truba jedna
a dosli mi tie rifle a hadaj co? su mi velke a dost...nechapem, doma mam znackove, len nie Esprit a su42 a su mi fest....tak idem ich reklamovat 😒

janulka04
13. mar 2010

ahoj, miska...sme napisali to iste 😀
a dzou, veru, hladaj nejakeho ineho lekara...dufam, ze bude vsetko v poriadku....neodkladaj to, v pondelok nabehni a nedaj sa 😉 😵

miskahryzka8
13. mar 2010

ahoj janulka, jj ved ta reakcia toho dokiho si to ziadala 😀 , ja som mala vcera vecer take divne krc, normalne som sa musela postavit a poprechadzat a bolia ma prsia, som sa zlakla tych krcov, ale potom som si uvedomila, ze by som mala teraz babske veci 🙂 , ze uzvlastne tretie meskaju 😵 a zajtra sa prehupujem do 14 tyzdna 😕 , sa bude menit aj obrazok na tych tickeroch 🙂

xena1
13. mar 2010

babulky ahojte,tak ja som v nemocnici..vo stvrtok v noci som mala bolesti laveho vajecnika a v piatok rano ma prijali...nevedia ci tam nie je este jedno babulo,lebo HCG aj dva zlte telieska tomu nasvedcuju...jedno vidno uz aj an sone a cakaju ci sa objavi druhe a ak nie asi mi budu robit laparku ak uviazlo niekde vo vajickovode...ale dnes som mala krv dobru tak uvidim co bude zajtra na sone...bolesti uz ustupili..
a vy ako sa mavate??

janulka04
13. mar 2010

ahoj, xeni...mrzi ma, ze si v nemocnici, no aspon si pod dohladom, drzim palceky tvojim dvojickam a prajem, aby boli tam, kde maju byt...tfuj tfuj tfuj....bojujte 😉 , myslim na vas 😵

sharmana
13. mar 2010

ahojte babulky, tak som vas prečítala..
no dzou ak toto nie je tehu, tak už nechápem 😀
xeni. gratulujem k babatku a dúfam že sa aj druhé ukáže čoskoro...
bris. no veru, mi to tu s tou váhou tuším vedieme... no čo sa už pose...m 😀 budem cvičit ked porodím, dúfam že čo najskôr potom aj schudnem...
janulka. dávaj si na seba pozor... ja som dnes tiež chytila nejakú upratovaciu mániu, začala som umývať okno v izbe, aj všetko okolo... aj mne trochu tvrdne brucho, ale krče nemam, tak som zatial v pohode..

xena1
13. mar 2010

jani,dakujem,sama som zvedava kolko nas nakoniec bude,hlavne nech je vsetko ok..aj ja som rada ze sme pod dohladom...pozeram ze aj ty mas nejake tazkosti,tak sa drzkaj uz nemas dlhu cestu,nech babulo este vydrzi...
sharmi,dakujem aj ja dufam ze to dopadne co najlepsie...tebe sa to tiez krati...

sharmana
13. mar 2010

xeni neboj, dopadne to dobre, len musíš verit a bud v klude...

ja babule práve rozmýšlam, čo budem robit... nechce sa mi trčat doma, ale vonku je príšerné počasie... no susedia dnes boli hore už od piatej ráno, mali síce potichu telku, ale zdalo sa mi, že ju počujem, od 6tej ju už dali normálne a stará začala lietat po byte... ja by som ich dala niekam povinne do blázinca alebo do domova... prípadne na galeje, ked sú takí prespatí, aby sa trochu aj unavili a nehnili len doma pred telkou... 😀

xena1
13. mar 2010

dakujem aj ja tomu verim... 😉

janulka04
13. mar 2010

sharmi, do kelu uz s nimi, to je strasne, co tam mas..to ja som rada, ze ti nasi horni susedia su cez vikend u niekoho vzdy...nikdy nebyvaju doma...
ale vcera bola Linda so skolkou na vylete a mm stretal celu ich rodinku v skolke...teda susedku s muzom a najstarsim synom a dojde domv, ze ona mi odkazuje, ze ak by mi bolo treba, ze mi zavaruje male...ze kebyze mi je nejako zle, alebo niekam musim...a pointa bola v tom, ze oni boli s najstarsim v skolke a toho 5-rocneho a rocneho mali doma, lebo som ich pocula vrieskat, akoby ich vrazdili...ona ich necha samych a ide vybavovat a moje ze zavaruje? TAK TO LEN CEZ MOJU MRTVOLU!!!!! 😠

miskahryzka8
13. mar 2010

taaaaaaaaaak dala som si v ramci relaxu pol hodku na stacionarnom biku, teraz na nom mm cvici kvoli kolenu 🙂 , ale zumba je aj tak vacsia sranda aj ked sa z neho da pozerat telka 😀

juuu xeni, tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂

sharmi skoda, ze su nad vami a nemozte im vyrobit nejaku zlobu 😠 😅 , lebo po dobrom sa na takych ludi neda 😠 😠

xeni a v ktorej si nemocke?

xena1
13. mar 2010

miska v ruzomberku,dne svysledky dobre,este zajtra sono

sharmana
13. mar 2010

akože ich človek asi neprerobí, oni proste sú zvyknutí počúvat telku nahlas, tak neriešia, že tí pod nimi to musia počúvat s nimi...
miska. dalo by sa, aj zo spodu sa nesie hluk z telky, keby nie som tehu, tak nechám na 4 hodiny totál nahlas hudbu alebo telku a keby sa prišli stažovat, tak im dám ultimátum, nech stíšia telku alebo to budú počúvat každý den... ale obávam sa, že mi budú robit zle a nechcem, aby tá xantipa nado mnou potom budila moju malú ked sa narodí...
jani. no takej aby si dala svoju dcérku varovať, to určite, ved aj tá je hlučná ako si písala... mne by inak nevadil sem ta nejaký krik od detí, ale tá telka stále to je na nervy niekedy... nie je to hluk ako z disky, ale stále počut niekoho telku nad hlavou tiež nie je výhra, proste ja nemôžem mat ani vypnutú telku, lebo by som aj tak počúvala celý den ich...

miskahryzka8
13. mar 2010

xeni super, som zvedava ci tam bude zajtra aj druha fazulka 🙂 😵

sharmi no to je pravda, to by ste potom stale viedli vojnu hore dole...

fazulka1512
13. mar 2010

ahojte babule
xeni drzim palce aby bolo vsetko ok
dnes som sa dozvedela ze mm sesternica caka 3 dieta, ked som sa s nou naposledy rozpravala tak vravela ze ma 2 a to jej bohato staci a fuk je tehu
my sme dnes s mm zacali snazilkovat, ale bola som hore a vsetko zo mna vyslo, ale co uz nic
ja mam maternicu otocenu a tu holky co maju ju tiez pisali ze otehotneli ze boli hore alebo zo zadu,tak skusam

majka1981
13. mar 2010

Miska+Janka, no ako som pisala neviem. Doky je inac okay, je velmi dokladny a ja si ho len vychvalujem, lebo ja som mavala strasne vela krat infekcie a on ma vyliecil bez antibiotik. So sexom mi to vlastne uz povedal minuly tyzden, len som Vam to zabudla napisat. On mi to povedal na zaver ze srdiecko slabucko bolo vidno na ultzvku ale ze mame byt este opatrny. Tak beriem to s rezervou, zatial do sexu nemam chut lebo som unavena, od zaludku mi je sice lepsie ale aj tak este sa necitim dobre. Mam zase poradnu o 2 tyzdne, tak vtedy si to s nim vyjasnim.

Ja som dnes bola v Kika a poobzerala som si prvy krat kociky. No vyber maju, ale aj tak sa mi nepaci vela modelov. Ale to ma este cas.

Xena - drzim palce, aby vsetko bolo okay a aby aj druhe vajicko bolo vidno. Juuj tesim sa s Tebou. Uvidis bude vsetko okay, trebo pozitivne mysliet.

fazulka aj Tebe drzim palceky na snazilkovanie. Uvidis - pride jar a Ty budes tiez tehulka 😵

lucialen
13. mar 2010

Ahojte 🙂 Ste dnes popisali. My sme boli gratulovat brachovi a mamine, len teraz sme prisli a uz sa mi drieme 🙄
Xeni, dufam, ze to vsetko bude ok, ak aj nenajdu druhe, nech je malecke zdrave 😉
Maji, zvlastne, tak ale radsej budte opatrny 😉
Fazul, som nevedela, ze mas otocenu maternicu 😒 Nevadi ze vytecie, zopar milionov urcite islo aj dnu 😉
Miska, no som zvedava na pondelok, ako sa ma male 😵

sharmana
13. mar 2010

fazulka. tak ako píše luci, to vôbec nevadí, že vytieklo von, tie ktoré sú silné sa tam dostanú, všetko von určite nešlo, lebo oni sú pohyblivé a určite išli za svojim cielom 😀 moja segra má tiež otočenú maternicu a otehotnela, takže neboj...
luci. ale ti pekne pribúdajú tie týždne. teším sa s tebou...
babule a neuveríte čo dnes svokra zavolala môjmu mm 😀 neviem odkial to meno alebo čo to vlastne je vzala, ale že ona bude malú volat "santinela" či neviem presne, lebo mm si to ani nezapamätal a hned ju zrušil, že je to volovina 😀 asi pozerala nejakú telenovelu alebo čo, nechápem 😀

janulka04
13. mar 2010

sharmi, ty to mas cim dalej tym viac podobne ako ja 😀 ---ved aj moja bojovala za Elizabeth 😝
co su normalni ti ludia uz? 😕

a fazul, aj ja mam maternicu po malych otocenu a sexovali sme hlavne odzadu, no a mala sa vydarila v polohe na stojaka a este taka rychlovka to vted bola, lebo z detskej hucali bambulky, ze kde je maminkaaaaaaaaaaaaaaaaaa? 😀 😀 😀

miskahryzka8
13. mar 2010

mm neznasa fotenie a ja som uplne vedela, ze sa nebude chciet fotit na take tie tehu fotky, tak som mu to pre istotu povedala par mesiacov dopredu a ze ne, ze co spekulujem, ze viem, ze neznasa fotenie vrrrrrrrrrrrrr, martan jeden, niektore veci chlapi vobec nechapu 😠

fazulka skus este prstikovu metodu, poznas?

majuska, tak sa mojkajte opatrne a ked nemas chut, tak netreba 😉

ja som minule videla jednu jane na zivo a vyzerala pekne, oni kde maju v ba predajne?

luci aj ja, budem kludnejsia, ked bude pocut srdiecko, to ked este babatko necitim, ci sa hybe, tak som taka nervozna obcas, ze ako sa tam vnutri ma, ty nie 🙂?

sharmi, janulka svokry na vas esmeraldu meno este nevytiahli 😉 😀?

miskahryzka8
14. mar 2010

fiiiiiiiiha baby, som uzatvarala aj otvaram 😕 ,ts, ts, ts 😀 , dnes ideme este pozerat kachlicky 🙂

fazulka1512
14. mar 2010

ahojte, dnes som zacala merat aby som zistila kedy bola ovu
janulka takze odzadu a na stojaka, ale ked ja som taka tucna ze mna mm asi ani nenadvihne 😀 , asi skor zo zadu alebo ja na vrchu
miska tu metodu nepoznam
pozerali ste vcera ota, co vy na to
mne sa pacila najviac luica banasova, stefan kvietik

fazulka1512
14. mar 2010

boze nie banasova ale barmosova 😀

majka1981
14. mar 2010

Jani tak Vy ste to mali veselo, ked ste sa snazilkovali 😀 .

Ja som dnes poriadila cely byt, navarila Chilli con carne (ale nie palive, aby som to zvladla so zaludkom). Bolo mnam a mame este aj na vecer. 😀 MM ide dnes na futbal, tak mam oddychove popoludnie, budem este zehlit a v internete chcem poobzerat kociky (viem ze je este priliz skoro, ale sestra ma nakazila - lebo ona teraz obzera kocik pre dvojicky, lebo ho uz musia objednat, lebo im pride len tak o 2 mesiace a to uz bude nad 30 tt.)

Chcela som sa Vas este spytat, ze ake cislo tehu nohavice ste si kupovali? Ja si chcem o par tyzdnov objednat na La Redoute strane tehu suknu, tehu saty a tehu nohavice a pisu tam ze sa ma objednat v tom istom cisle ake som mala pred tehu. Pasuje Vam to? Ci je to potom zbytocne? Poradte mi.

sharmana
14. mar 2010

ahojte, tak asi všetci teraz papkajú, alebo majú po obedíku... dobrú chut...
mne to dnes troška trvalo, lebo som začala najskôr triediť detské vecičky a začínam s praním... už mi visia plienky opraté... a som sa nasmiala, lebo mám tých vecí fakt dost... malá bude jak manekýna..
a uvarila som zeleninovú polievočku s brokolicou, dusené mäsko na štavičke s uhorkami a placky... nožičky ma riadne bolia, kríže ani nehovorím 🙂
majka. ja som si kúpila rifle velkost M, tak ako som mala pred tehu, ale je pravda, že záleží od výrobcu a strihu, lebo to vždy určite nesedí, nohavice mám totiž L..

lucialen
14. mar 2010

Ahojte 🙂 Ako vikendujete?
Maji, ja nosim 38 nohavice, tak som si objednala jedne rifle a jedne cierne nohavice 38cky od h&m a rifle su dore, trochu velke a nohavice su dost volne aj v pase su velke, ale tak ved do nich dorastiem 😀
Dnes sa mi snivalo, ze som rodila, a nevedela som ako mam tlacit, tak sa doki nasral a poslal ma na izbu 😀 😀 A v tom som sa zobudila na to, ze ma boli mrchovsky brucho 😒
Fazul, ja som pozerala ota, tak miestami bol ten program dost trapny, ale no mne to bolo jedno kto vyhra 😉
Boze baby, tie vase svokry maju napady 😀 Nastastie moj mm je proti litovskemu menu, ze ved mu bude chudiatku stacit aj priezvisko, takze ak by svokra nahodou nieco zapotila, tak ju dufam zrusi. Len moja mama vymyslela, ze Rebeku bude volat Beta 🙄 Tak to dufam, len ked nebude posluchat 🙄
Xeni, ako dnes??? 😕

majka1981
14. mar 2010

Lucka, Sharmana ahojte. Objenam si pri La Redoute aj 36ky aj 38ky a poslem naspät tie ktore mi budu velke 😀 😀 .
Lucka mas cudne sny. Ja som tento tyzden mala u dokyho termin hned rano o 8. A v noci som snivala, ze na ultrazvuku nevidel vobec rozdiel medzi minulym tyzdnom a ze ma hned poslal do nemocnici. Bolo to vsetko velmi realne, no na stastie som sa zobudila, mm bol este doma (on stava zavcasu) a utesil ma, ze to bol len sen.

No ja si teraz so svokrou rozumiem. Jedine co je trosku blbe je, ze ona ma na vsetko take ine nazory. Napriklad bola prekvapena, ze mi dame postielku na prve mesiace k nam do spalni, lebo ja chcem kojit. Ona kojila mojho mm do 6 tyzdnov a svagra len 2 tyzdne. Ja som jej hned z fleku povedala, ze taka kratka doba pre mna nepripada do uvahy. Pokial budem mat mliecko, tak budem kojit a len po 10 mesiacoch odkojim, lebo po roku nastupujem naspät do roboty. Ona to sice respektuje, ale vsetko jej musim z fleku povedat ze u nas to tak nebude a basta.

Nad menom sme s mm len trosku rozmyslali, ale na nicom sa nedohodli. Ale ved to ma caaaas.

Jaj - este mam inu otazku. Do kedy ste mohli nosit "stare" podprsenky? Kedy ste si kupili nove? Mne moje este pasuju, no jedna je niekedy neprijemna, tak tu uz nebudem nosit a mam este dve (jednu bielu a jednu ciernu). Mam si kupit tehu podprsenku, alebo je to potom uz podprsenka na kojenie ci ako? Alebo si mam kupit len väcsiu ?? Poradte mi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre