Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
19. aug 2009

catherine: mne to sice nevychadzalo, ale niektorym sa zadarilo...
..........a skusam naozaj vsetko...aj prstikovu metodu...raz to musi vyjst

catherine214
19. aug 2009

Janulka a kolko sa uz snazite?

michelle
19. aug 2009

janulka to je aka metoda? 😕

janulka04
19. aug 2009

catherine: teraz, ak dostanem menzes ideme d tretieho mesiaca... predtym sme sa rok....takze zatial nepanikarim, iba skusam vsetko...;) A ty?

janulka04
19. aug 2009

michelle: to som tiez nasla na nete asi pred mesiacom, taka, ze jedna baba povedala 😀 😀 😀 ...pockaj, skusim to najst....

janulka04
19. aug 2009

michelle: tak tu to je, ale aj cez google to najdes http://www.rodina.cz/clanek3050.htm

michelle
19. aug 2009

janulka dakujem, hm, zaujimave 🙂 ..potom daj vediet, ci to funguje 🙂

janulka04
19. aug 2009

michelle, kiezby aspon jedno zabralo.... 😉 😉 😉 tfuj, tfuj, tfuj...

michelle
19. aug 2009

janulka, drzim nam vsetkym palce... musim letiet, pekny zvysok dna prajem 🙂

catherine214
19. aug 2009

No my len teraz ideme poriadne nato, minuly mesiac neratam, ten bol taky kadejaky..... 😲
Urcite to vyjde, ked aj predtym to vyslo, a chcela by si znovu dvojky????

petafr
19. aug 2009

No Janulka, to som fakt zvedava, ci to naozaj funguje. Pozerala som tu stranku o Jonasovi, a vychadza to zle, najblizsie mam plodne dni 31 augusta, ale to budem mat akurat po menzese, tak neviem, to je nejaka blbost, na mna to nefunguje. ale stat sa moze, ja sa nemeriam ani netestujem na ovulku, len predpokladam...

brisilda
19. aug 2009

janulka zaujimave info o tom pomahani spermam 😉 ak budem zufala tak to skusim aj ja 😉
mishel ty akosi casto menis foto a ja si potom myslim, ze mame nove tehulky 😉

brisilda
19. aug 2009

nadenka nechaj to tak ako je tu tabulku aspon budes mat viac casu na seba a basta 😉

fazulka1512
19. aug 2009

babule kde ste

janulka04
19. aug 2009

catherine: Ja ani neviem, chcela nechcela....keby boli, bola by som stastna dvojnasobne...

janulka04
19. aug 2009

pri babach sme sa snazili skoro rok a potom mi lekar vravi:" O chvilu budete citit pohyby". A ja, ze som prvorodicka v tretom mesiaci a on, ze: "Vylezte si este raz na tu kozu". A stale ma prehmataval, ze to je zvlastne, a ze este jeden ultrazvuk treba teda a sestricka odvedla kricala :"Mozno su tam dve!!!" A ze mam dvojicky mi teda potvrdil ultrazvuk a snimka v den mojich 22 narodenin, bol to ten najkrajsi darcek, pretoze som tam sla s obavami, ze sa nieco deje, az som sa tam rozplakala...


no a ked som to volala muzovi, tak ten, ze: "Az si to rozmyslis, daj mi vediet!" Si myslel, ze ho natahujem 😀


Ale brusko rastlo a rastlo a lekarovi sa to prestalo pacit....a sestricka mu raz tiez na to: "Mozno su tam tri." Tak som na nu nahucala, nech je tam ticho, ze minule jej to vyslo... 😀 😀 😀 😀 😀 Smiali sme sa vsetci...

groka
19. aug 2009

ahojte

o com je rec?

janulka 😀

brisilda
19. aug 2009

aoj groka no predsa o jej dvojickach 😀

catherine214
19. aug 2009

Janulka dobra story 😀 len aby to tetokrat nebolo, ze mozno su tam tri 😀 😵

brisilda
19. aug 2009

kocky aj ja chcem taku prihodu zazit 😀 😀 😀

janulka04
19. aug 2009

Juuuj....xaxaxa, zienky, za mnou chodili baby chytat brusko, ked som lezala na rizikovom....no neviem, ci niekomu pomohlo, ale prajem, nech sa nam vsetkym zadari a nech sme vsetci zdravucki... 😉

sharmana
19. aug 2009

ahojte, juj to mi trvalo, kym som docitala co ste popisali dnes...
no k tej tabulke, tak my sa snažime mesiac, a 1. DPM som mala teraz, 15.8.
no ja som určitu dobu chcela tiež dvojicky, ale neviem či by som to zvladla, ale janulku obdivujem.. my teraz prerabame bytik, stahujeme sa donho už budúcu nedelu a to budeme ešte chvilku v prachu a špine byvat, kym to dorobime.. takže trošku mam stresy, dufam že to nebude mat zly vplyv na otehotnenie 😒

janulka04
19. aug 2009

tak baby a ja som zase v pr.! M. sa dostavila... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

catherine214
19. aug 2009

Janulka ☹ 😔

sharmana
19. aug 2009

janulka tak to mi je luto..

janulka04
19. aug 2009

Mnooo, som zvedava, aka bude...nadej este je.... 😉

janulka04
19. aug 2009

v pohode, babence....budeme na tom pracovat 😠 ....to mi teraz poslal moj drahy v sms-ke, momentalne je pracovne prec...

groka
19. aug 2009

ahojte

prisla som len kuk ako som napisala pred tym prispevok,prislo mi zle,uz vyse hodiny sa mi kruti hlava teraz je to lepsie o nieco ,dostala som zminicu,tak ma muz dal do postele,studene som mala koncatiny,trpli mi ruky,rozmyslam ci ist na urgent alebo nie,stale sa mi kruti hlava sem tam ma tak zakruti ze neviem kde je sever,vtedy mam aj strach,vraj mi stupa tlak ,nikdy som nemala take problemy,ale ja som cvicila dnes a po cviceni sa mi to zacalo

groka
19. aug 2009

janul to mi je luto,ale buduci mesiac to isti

groka
19. aug 2009

nik tu teraz asi nie je

idem si lahnut,je mi dost na chuja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre