Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. sep 2009

bre ranko tak v prvom rade janiiiiiiiiii tak supeeeeeeeeeeeeer vidis som mala pravdu a aj teplotu si este merala?
no ja dnes ... som myslela ze ma porazi 😖 rano 5.50 my zazvonil budik na meranie(tak normalne vstavam do prace) budik som vypla... a zaspala som???? potom som sa zobudila o necelu hodku 6.40 a najprv som si myslela ze som zaspala s teplomerom v suske 😀 sak som aj kontrolovala ze ci nahodou nie 😀 no nie tak som merala az potom ale si viete predstavit ako som bola nasr..a ze tak som sa tesila ze kd odmeriam ci bola ovu alebo nie... atoto sa mi stane 😠 no ale teda dnesny graf takto tak mozno ze bola uvidime teda konecne zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 co myslite?

xena323
15. sep 2009

luci,vcera som zaspala ale este ma napadlo,ze ti to mohol lekar zle vysvetlit,ci nahodou nemyslel ze ti folik praskol skor ako stihol narast a dozriet,to sa stava a da sa to pekne stimulovat liekmi...ale neviem ci by teplota vystupila bez ovulky...netusim...drzim palceky

sharmana
15. sep 2009

ahoj dzou. to mohla byt ovu, ved uvidís ci ti zajtra ešte stúpne... ak ste sa včera snažilkovali a ešte dnes pokračujte, tak to vyzerá zaujímavo 😉

sharmana
15. sep 2009

babenky, to sono sa robí až tak v 7,8tt? ja sa už neviem dočkat 🙂

dzou
15. sep 2009

nooo sak ja si myslim ze bola len ked teraz neviem co by urobila teplota keby som merala v spravnom case jooooj ale keby te vedeli ako dobre sa mi spalo 😅 no snazilkovali mse vcera vecer a dokonca sa mi podarilo potom zaspat ze som nesla ani cikat(asi preto sa mi tak dobre spalo s potapacmi, ale dnes rano sme uz nestihli ☹ lebo mm trosku zaspal a uz asi ani nema sil dam do grafu pocet sexikov tak pochopite 😝
inac Jani mm ma narodky zase 17.9 tak sami pannicovia 😀

janulka04
15. sep 2009

ahojky, dzou..dakujeem..ano merala a stuplo to o kus este..ja som totizto este stale neveriaci Tomas
a tu je ten graf pre zaujimavost www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?toke...

dzou
15. sep 2009

jani tak fakt moc sa tesim s tebou 😉 no tu je ten moj grafik s poctom sexikov 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

janulka04
15. sep 2009

😀 😀 vidis, dzou... 😀 😀 😀 a my minuly cyklus keksikovali len 6krat.... 😀 😀 schvalne som to bola pozriet...lebo to bolo strasne malo tento mesiac

sharmana
15. sep 2009

jani, aj tvoj mm je v septembri? môj má dnes narodky 15.9., na Sedembolestnú Pannu Máriu, však aj svokra povedala, že si pri pôrode vytrpela 🙂
dzou. veru panicovia samí sú to, ale za to šikovní, ved od takého jedného panica som otehotnela 😀 😀

dzou
15. sep 2009

nooo to pred ovulkou ako nie kvoli snazilkovaniu to my tak bezne 😉 ale teraz tesne pred ovuloo to bolot trosku viac ako normal 😀 ale uz som ho dnes chcea oddychnut chudaka mojho... sak som aj povedala ze ked sa ma podarit tak sa podari aj z toho co tam je sak daktore baby mali sexik raz za mesiac o otehu...

sharmana
15. sep 2009

dzou. tak to ste vajko zásobili potápačmi dostatocne 😀 to stačí myslím, ved nejakí musia dve, dva v pohodke vydržat...

janulka04
15. sep 2009

ano,sharmi 😀 😀 baby, aj moj je panic 18.9. 😉 😉
dzou, co vy ste sttihali za desat dni, to nam trvalo mesiac 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharmana
15. sep 2009

chcela som napísat "deň, dva vydržat"

xena323
15. sep 2009

dzou snazilkujte ako doteraz a zajtra uvidis ako teplotka...podla mna 50min nevadi..

dzou
15. sep 2009

hej sharmi su sikovny ale dakedy mi to stou jeho poriadkumilovnoustou lezie na nervy ja si neico odlozim niekde... pre ma je to to spravne miesto a on povie ze tam to neptri 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale sak co uz s nimi no a dufam, ze aj ja od toho nojho pannica otehu cim skor.... a ja sa sa cestne priznam ze dnes no na sedembolestnu pannu mariu som prisla o pannestvo 😅

sharmana
15. sep 2009

super, takže sharmin mm 15.9.
dzou in mm 17.9.
jankin mm 18.9.

ešte sa niekto pridá? Panicovia sa zdajú byt nejakí šikovní tento mesiac, asi za to, že sú teraz pod vplyvom svojho znamenia😀

dzou
15. sep 2009

joj no my tak skoro furt ten moj je moc hyperaktivny 😉 aj ked dnes rano nic aj tak sa uz na mna tlacil ked sa prebudil, takze vecer to este mozno poistime 😀 no sharmi tak duam, z nejake tam preziju 😉

janulka04
15. sep 2009

dzou, to poznam...moj miluje vysavanie a maxximalne ma vytoci, ak upi nieco nove a on sa ide ujimat hladania miesta pre to..mi to lezie na nervy a upratuje vsetko a stale....ja niekedy cez vikend vybehnem zrana na WC a ked sa vratim, on uz kavickuje a postel ulozena....to je na nervy 😠 😠

dzou
15. sep 2009

jeej vidis sharmi to ma nenapadlo... no to sa nam musi podarit 😉 musim tomu verit ked uz ma mm narodky a vy dve ste tehu s pannica 😀 mi

dzou
15. sep 2009

no sak dakedy je to snimi hrozne... aj ja zacnem upratovat aked sa mi nahodou on do toho nahrabe tak mam po naade lebo sa hned zacneme vadit, lebo podla neho to samozrejme nerobim dost dokladne 😠

janulka04
15. sep 2009

😉 a s tym keksikom...aj moj je maniak, to ja ho krotim... 😉

sharmana
15. sep 2009

dzou. tak to môžeš fakt oslavovat 😀
môj Panic vôbec nie je poriadkumilovny, ale v niečom je puntičkár a rozoberá niektoré veci dopodrobna.. myslím skôr nejaké konkrétne riešenia, ako porovnávanie výhodnosti úverov a podovné veci... na toto zase ja nemám nervy...

dzou
15. sep 2009

ja ae najhorsie pri nom znasam teda to ze vsetko ma svoje miesto a to co urci on je to lepsie 😠
inac baby teraz ma nejak este zcalo pobolievat podbrusko... tak neviem to moze akoze aj po ovu?no viete ako to myslim sak ste videli graf

dzou
15. sep 2009

shrami presneeeeeeeeee ten moj ma vsetko na papieri vsetky mozne riesenia pre proti 😖 niekdey maz tho az hlava boli ale toto my zase az tak nevadi, jedno co ma tesi ze viem ze vzdy sa bude dobre vediet postarat o rodinu 😉

sharmana
15. sep 2009

no jani, dzou. to vy máte Panicov asi z inej galaxie, ten môj by si nevšimol bordel v byte, ani keby musel kopu šatstva preskakovať na trampolíne 😀 to skôr mne vadí, ked je bordel v byte... ale ja nie som puntičkárka, len niekedy dostanem taký záchvat, že "všade je neporiadok, ulož to, schovaj to" a podobne... 😀

dzou
15. sep 2009

no sak minuly cyklus som bola taka nahnevana, lebo ked som si myslela ze mam ovu sme keksikovlai o 106 a potom na 19DC som zacala merat a zistila som ze ovu bola asi posunita na 20DC a vtedy sme sa uz tak trochu krotili.... ta teraz meriam poctivo tak uvidim nodnes som vlastne 14DC este 2tyzdne musim vydrzat a dufam, ze sa pridam k vam 😉

dzou
15. sep 2009

no sharmi tak mas statsie... ten moj si to vsimne asi aj pod postelou... niekedy si msylim, ze ma rengenove oci 😀 😝

janulka04
15. sep 2009

noooo, sharmi, moj ma asi PMS syndromy, lebo raz do mesiaca komple vypucuje cely dom...a to myslim aj kupelku, zachod...rucne a vytaca ma, ze teraz sem nechod...pockaj chvilu, male nech idu na serbel,lebo som zachod vydrhol kyselinou 😠 to je na nervy, ale tiez je v niecom pekny bordelar....a pobavi ma, ked v tom svojom dokonale upratanom systematickom poriadku nieco nevie najst 😀 😀 😀

sharmana
15. sep 2009

dzou. ved to je ten problém, že ani BT nie je celkom presná, možno ti zaznamená pokles a potom výstup, ale tieto posuvy teploty môžu byt oneskorené, preto je dobré sa snažit každý druhý den a to by spermie mali vydržat, aby sa stretli s vajkom... no u mna to bolo fakt len nejaké štastie.. lebo my sme potom aj s keksom prestali, mm bol nejaký unavený zo stahovky, a ako viem že som tehu, tak sa bojíme, aspon zatial..

sharmana
15. sep 2009

jani. niekedy mi ho požičaj na to upratovanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre