Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. sep 2009

len zacinaju bris, alebo skor iba jedna, tej druhej sa nechce...ona neriesi...iba niekedy sa jej podari...
dojdi, 😀 😀 😀

brisilda
16. sep 2009

😀 no mna dvakrat volat netreba v piatok tamat budem prechadzat ale po dialnici 😀 a v nocnych hodinach 😀 ale zakyvam vam 😉

janulka04
16. sep 2009

juuj, bris, nezavidim, ale mna caka taka trasa koncom septembra na slovensko....tak hlavne potom vela sil a stastnu cestu tam a stastlivy navrat domov

dzou
16. sep 2009

tak ja som uz s5t ale asi tu nikto nie je ☹ som bola v obchode, som navarila polievku, urobila palacinky 🙂 mnam mnam povysavala a popratal...no sikulka som...
inac bris noooo uz zajtra idete co?tak prajem prijemnu cestu a ako dlho budete?

sisa2
16. sep 2009

ja som tuuuuu 😀 dnes som tusim v praci nic nespravila 😔
a dnes tu nebola nadenka a michelle ... baby to flakaju 😀

sisa2
16. sep 2009

jej bris, vy uz zajtra idete? k lekvosovi drzim palce, urcite bude vsetko ok! a prezi potom tu cestu. ja si to neviem predstavit, ist tak dlho autom 😖 uplne mi stacilo 9 hodin s krpcom do chorvatska, viac by som neprezila ani ja, ani on 😀

dzou
16. sep 2009

hej flakaju 😉 ...sis a ci robis aku pracu?

sisa2
16. sep 2009

robim dobry dojem 😀 😀 😀
ale nie, robim v stavebnej firme kancelarsku krysu - sa to vola "internal sales" ta moja pozicia. skratka "devka pro vsechno" 😝

brisilda
16. sep 2009

no kocky ideme na krasne dlhe 3 tyzdne plne vraj oddychu a exotiky 😀 😀 😀 budem si uzivat krasu spanielska 😀 juuj aj sa tesim aj sa bojim 😉

sisa2
16. sep 2009

bris - bude vam super! to co mate vlastne za dovolenku? cez cestovku? 3 tyzdne, to je parada!

dzou
16. sep 2009

no tak si to uzi 😉

brisilda
16. sep 2009

sisa neni to cez cestovku je to cez jednu spolocnost infinity 🙂 a hadam bude dobre no pravdu povediac mne sa tam vobec nechce 😝

dzou
16. sep 2009

bris a ty uz vies pohlavie 😕 😕

brisilda
16. sep 2009

dzou no jasne 😀 ale nie co si ja si este pockam ale mam meno len pre chalana pre dievcatko to bude problem 😅

sisa2
16. sep 2009

bris - nepoznam. ale hadam sa budete mat dobre. vacsinou ked sa cloveku nechce, tak to nakoniec dobre dopadne. a ozi, samko este nechodi do skoly, ked uz ma 6 rockov?

brisilda
16. sep 2009

sisa ano chodi 😉 mame problem s vyslovenim pismenka R 🙂 juuj take skarede pismenko no co uz narobime 😀 ale teraz sme doma lebo kaslal 🙂 nechcem asi sa nakazil este niecim inym 😠 hadam ho to na dofci prejde uz teraz sa tesi.
ok idem hajat lebo musim spat 😀 majte sa krasne a snazilkujte 😉

lucialen
16. sep 2009

Tak uz som posadila travu aj cibulky kvetov, dufam, ze nejake na jar vyrastu 😀
Bris, nejako skoro ides spat nie?? 😉 Peknu dovolenku prajem, oddychnite si s malinkym v brusku 🙂

janulka04
16. sep 2009

ahojte, hlasim prichod...bola som kupit ten druhy test a nieco na papanie

cheerlady
16. sep 2009

ahojte,hlasim prichod z roboty 🙄 ale teraz som si spomenula,ze som mala ist este do obchodu,lebo nemame toaletak a mm je na to strasne haklivy 😅 on sa nikdy nekukne,ci je a potom len krici 😀 a teraz som dostala straaaasnu chut na hrozienko - som videla v spravach,mnaaaam,jak by som si dala,ja ho dokazem zjest na kila 😀 😀 😀
bris tak peknu dovolenku a davaj na seba pozor,ale este pred tym nam sem pekne hodis fotecku drobca 😵
luci aj ja uz si chcem skraslovat zahradku 🙂

sharmana
16. sep 2009

ahojte, kočky, tak ako sa máte?
peti, sisa ešte nevešajte hlavu...
bris, janka vy sa ako cítite?
ja idem zajtra ku svojmu dr. aspon nech sa na mna pozrie a povie, čo dalej... v práci o tom vie len jedna kolegyna, všetci ostatní ani netušia a to mi dnes kolega zahlásil, že "snívalo sa mi dnes o tebe, že si porodila syna a volal sa Jakub" 😀 ja že díky, syna by som brala 😉

cheerlady
16. sep 2009

sharmi mne na mna sa zas pytala svokra,ze ci som neni tehotna,lebo ze sa jej snivalo o rybach..ale podla mna si ten sen vymyslela len ako zamienku 🙄 keby to bola pravda,tak zdvihne telefon a zavola mi a nie,ze ona sa to vypytuje cez moje kamosky 😠

sisa2
16. sep 2009

luci -teda ty si sikulka! nas sa posuva kolaudacia 😠 takze vianoce v novom uz zacinam vidiet dost biedne ☹

lucialen
16. sep 2009

Cheer, tvoja svokra je dost prespekulovana 😀

sisa2
16. sep 2009

cheer - ja dnes ladujem za troch, normalne sa nepoznavam. a hlavne sladke, co bezne teda nejedavam. PMS ako vysity. som zvedava, kedy sa mrche uraci.

sisa2
16. sep 2009

sharmi - zajtra drzim palce k lekvosovi!
a syn by mohol byt aj jakub?

sisa2
16. sep 2009

idem ulozit krpca ... a mozno este pridem 😀

cheerlady
16. sep 2009

luci no comment 😅
sisa vy sa mate stahovat? a kam? ak si tu o tom uz pisala,tak prepac,nepamatam si 😅

janulka04
16. sep 2009

no, ja v pohode...len sa mi to brucho zda dost vydute, no mne asi zacina hrabat z toho tehotenstva 😀
sisa: alebo priznak niecoho ineho 😉

lucialen
16. sep 2009

Ja som sa dnes chcela zacat ucit na skusku, ale taaaak sa mi nechceeeee 🙄 🙄 🙄 🙄
Namiesto toho som isla na nejaky vypredaj a kupila som si deku pre babatko, zevraj baby comfort za 0,65e 🙂 Vsak sa zide, nie? 😀

cheerlady
16. sep 2009

luci a aku skusku mas mat? si na vyske? 🙂 no nekup to! 😀 😀 😀
jani ja som mala v 6,7tt pocit,ze mi brucho roztrhne,take som ho mala nafuknute 😲 ale potom sa chvalabou vratilo do povodneho stavu 😀 inak teraz,ked sa pozriem na brusko,tak uz sa tam cosi crtaaaa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre