Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

katy1979
19. sep 2009

baby mne bud hrabe alebo netusim co sa deje. ale podla mna je to blbost. ja nemozem byt tehu vsak sme mali tento mesiac sex akurat raz aj to dva dni pred ovulkou a druhýkrat az vcera. Ale ja mam citlive bradavky ale strasne. mala som to aj pri prvom tehu to sa ma tam drahý nemohol ani dotknut a vcera som myslela ze zblaznim. Ale to nemoze byt tehu vsak ovulka bola v utorok a dnes je sobota to by bol nejaký velmi skorý priznak

sharmana
19. sep 2009

katy. neviem, ja som príznaky nepocitovala ziadne a bradavky ma začali boliet až teraz vo štvrtok, a to som už týžden vedela že som tehu...
a to že si mala keksík dva dni pred ovu nevadí, ja som otehotnela a mali sme keks tiež tak dva až tri dni pred ovu 😉

janulka04
19. sep 2009

ahojte babulky, noo my dnes mali brutal vymenu nazorov, taka tu este nebola...ale aspon sme si vsetko vyjasnili a uz je dobre, dufam, ze znovu na sedem rokov...
a sharmi, jak tak pozeram, my budeme rodit mozno spolu, co? 😀 😀

sharmana
19. sep 2009

ahoj jani. no veru, mame len tri dni rozdiel....
dnes su tusim vsetky babule vonku, aj ja som sa bola prejst... kedy ides jani k dr?

janulka04
19. sep 2009

na slovac, teraz v piatok, tak drz palce, sharmiii

sharmana
19. sep 2009

to fakt? ides na sk? a odkial jani pochadzas?

janulka04
19. sep 2009

narodena v Ba, 16 rokov zila na Morave,najprv na severnej, potom na juhu,
potom na Zahori....Stupava a od marca som tu v Bayerne... 😀
mnoo, musim, lebo potrebujem tam aj ine veci povybavovat...a tak on ma ma uz 6 rokov, tak sa s nim este rozlucim a potom uz len sem....som zvedava, ze kolko potapacov mam teraz...nejako sa mi to brusko nepozdava 😀 😀 😀 dufam, ze ma nejake zdravotne problemy nejdu este hnevat...

sharmana
19. sep 2009

ozaj, ved ty aj dvojky môžeš ešte mat 🙂 no ja som videla len jednu bublinku tak asi bude len jedno, ale mne to staci, ja by som dve asi nezvladla, som tu sama, rodina je daleko..
tak to tvoji rodicia asi dost cestovali za pracou, že? a rodicia pochadzaju zo zahoria, či z ba? ci s moravy?
ja mam rodinu v To.. ale už sa pristahovali aj 3 sesternice natrvalo do BA, ale s nimi sa nestretavam..

janulka04
19. sep 2009

mamina cecho - polacka, tato cisty madar 😀 stretli sa v Ba, tam zili, teraz ziju na Povazi, vraj na starobu prec z velkomesta 😀 😀 ja som taka poulicna zmes..a ano, blo to aj kvoli praci, aj kvoli mamkinmu zdravotnemu stavu

sharmana
19. sep 2009

teeeda... ale aspon si vela videla, zažila... prepac ze som bola taka zvedava, ale ja som vystudovala etnologiu a velmi ma zaujima u ludi pôvod, rodina, narodnosti a potom aj rôzne zmiešané manželstvá 🙂 je to zaujímavé...
moja rodina bola celá v To, ale mám nemeckých predkov, aj meno moje rodné je nemecké.... a viem že priamo z nemecka prisli, lebo dedko to hovoril... ale odkial, to už som nezistovala, a nejaké vetvy máme hlavne v BA, NR, a aj Spišská N Ves, ale to boli aj miesta, kde sa Nemci vyskytovali.. no a pradedo mal samozrejme mäsiarstvo.. takže obchodníci...
a teraz som si slovaciska vzala, zo stredneho slovenska a prijala som take ozaj slovenske priezvisko.. veru dlho som si zvykala, moje sa mi páčilo viacej, ale chcem aby sme mali rovnaké priezvisko s detmi, tak som sa s tým zmierila..

janulka04
19. sep 2009

nooo, sharmi, tak ja by bola vhodny matros na studium....u nas aj zidovske korene mame, z maminej strany strasny misung, tato ma nejaku polomodru krv, ja zas mala cisto madarske priezvisko a som sa s nim natrapila na zakladnej a na strednej... 😀 😀 😀 a teraz mam tiez take brutal slovenske 😀 😀 😀

sharmana
19. sep 2009

jani. no ved podla mna sú už na Sk všetci pomiešaní.. bola som naliat polevu na tortu, tak som sa zdržala.. a na to, že som robila prvý krát tortu, tak super.. normálne sa mi podarila..
no ale dnes tu babeny pomaly ani ducha nie je..., celý den som nemala ani s kým pokecat 🙂

sisa2
19. sep 2009

ahojte, hlasim, ze zijem ... ale je mi tak na h***o, ze som rada, ze vobec dycham. mrcha sa zjavne rozhodla, ze mi vynahradi strateny cas, fakt des. mm isiel dnes na stretavku z vysky, takze som sama s kukom. ale bol zlatusik, zjavne na mne videl, ze mi nie je dobre, tak posluchal a stale len chodil a hladkal ma a pusinkoval 😵

dzou - postrehla som ovulku, gratulujem!!!! ak to vam nevyjde pri vasej frekvencii, tak potom uz fakt nikomu 😉

janulka04
19. sep 2009

ahoooj sisa, to ma mrzi, mrcha mrchata, bodaj by sa takto extremne s tebou tento mesiac lucila na 9 mesiacov...
sharmi: noooo, teeeda, ty sikulka 😉

sharmana
19. sep 2009

sisa. juj, tak si si dnes vytrpela, no nech ti to čo najskôr prejde... a malý ja zlatúšik, si ho viem predstavit, aj môj synovček je taký pokladík...
jani. no dnes sa veru prekonávam.. ale som sa priotrávila z čokolády, lebo dnes len oblizujem krémy 😝

janulka04
19. sep 2009

ja som sa dnes prezrala, sharmi, vobec nemam chut jest, tak sa tlacim zo zvyku...a teraz mi je na riadnu tycku

sharmana
19. sep 2009

nooo viem ta pochopit jani, ja som tiež brutal... bože to zas budú sny.. už druhý krát sa mi snívalo o tom, že mám dcéru...

janulka04
19. sep 2009

a vsetkym sa tu o babach sniva a mne sama kriminalka, pritom to necitam a ani spravy nekukam... ☹

janulka04
19. sep 2009

booozinku, tu je dnes mrtvo 😖

sharmana
19. sep 2009

🙂 nooo okrem tých dievčatok sa mi tiež samé somariny snívali.. a veru dnes v noci to bolo aj niečo dramatické, ale už som zabudla že čo...
no všetky babule majú asi lepší program... ale zajtra sa to tu trosku rozbehne... v nedelu aj tak nikto nemá čo robit...ozaj, už si si našla v Nemecku aj nejaké kamošky? a dcérky sú s tebou doma alebo ich dávaš do škôlky?

janulka04
19. sep 2009

male su este doma, kvoli stahovanu..a kamosky...? no ja som tazka povaha, mam dve v cachach a dve na Slovensku a jedna sem pride robit po Novom roku, ja sa tazko upnem na novych ludi, mam par dobrych kamaratov a to mi staci...mozno nejaku mamcu stretnem v poradni, alebo na poodnom sale 😀 😀

sharmana
19. sep 2009

no ved ani nemky nie sú prave najlahsie povahy.. a možno práve nejaké kamosky nájdes.. ostávate v nemecku nastálo alebo len dočasne?
jaj, idem asi hajat, už ma láme.. maj sa jani a dobrú nocku ti prajem, aj krpcovi v brušku 😉

janulka04
19. sep 2009

aj vam sharmiii, ja som sa tiez isla lucit.....
a k otazke, zatial to vidime na neurcito, paci sa nam tu
tak prajeme dobru aj vam 😀 😉

dzou
20. sep 2009

bre ranko kocky tu je mo graf http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 navsteva je este stale tu 😝 uz sa neviem dockat kedy odidu....ani vyspata nie som... 😝 tak vecer sa ozvem, preknu nedelu 😉

lucialen
20. sep 2009

Dobre ranko 🙂 Nikde nikoho?

sharmana
20. sep 2009

dobré ránko prajem
dzou. super grafik, len tak dalej
ahoj luci, tak asi ideš do dalsieho kola... držím palčeky
tak dnes sme si dali konečne z mojej torty /včera som robila prvý krát tortičku, parížsku/ a musím povedat, že bola výborná.. no na to že som nováčik... super...

sharmana
20. sep 2009

dzou. no asi máš perný víkend, tak nech to prežiješ v zdraví 🙂

janulka04
20. sep 2009

caute babulky, ja len na skok...luci, tak asi ozaj ten oktober..ale uz to musi vyjst, tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
dzou, uz to vydrz, o par hodin si vydychnes... ☹
a ahoooj, sharmi...

sharmana
20. sep 2009

halooo, to tu celý den nikto nie je? 🙂 som doma a nemám s kým pokecaaat 😢
ahoj jani 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre