Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
24. sep 2009

ja som to nemyslela v zlom, groka....ved v poriadku, 😉 no tu v Nemecku su v skolke take hracky tiez zakazane...a ja nemam chlapca...zatial 😉 , nooo, mozno to budem tiez raz riesit, len viem, ako mi vadilo, ked krstnatka s tym dosli a robili, ze akoze strielaju po mojich, idu ich prepichnut a tak....sa mi z toho chlpy stavaju....ale ako vravim , nemam chlapcov...
fuuuha a vy to mate ten teplomer gratis...? 😀
no teraz kazda rada draha...ani podla vyrobcu to nevies na nete najst?
nadii, ahoj, vsimla som si.... 😉
my za 4hodky vyrazame... 😖

janulka04
24. sep 2009

som zvedava, ako budes aktualizovat tabulku o tri tyzdne....dufam, ze bude vela velaaaaaa tehuliek 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
babulky, chytajte

sharmana
24. sep 2009

nadenkaaa ahoooj ja som si uz vsimla tabulku dakujeme 🙂 a tusim sa blizis k ovu 😉
no babenky, moj synovec tiez nema pistole, to mu sestra nekupuje, myslim ze len jednu mal striekaciu na vodu, ale to uz je ko.... on sa hra hlavne s autickami a samozrejme je to vlacikovy maniak, Tomasko je jeho druhy kamarat a niet sa co divit, ved sestrin mm je zelezniciar a este aj moj brat, teda jeho ujo... 😀 a uz sa od mojho brata naucil aj narabat s ozajstnym trenazerom pre rusnovodicov, normalne si pusta obrovsky vlak.. samozrejme par vlakovych stanic uz prevalcoval... a potom ma nervicky 😀 😀 a krici len "nejde to, nejde to, nejde tooooooooooooooo".. tak to uz segra aj svagor utekaju k pocitacu, aby mu to nastavili znova, lebo by inak taku sirenu spustil 😀 😀

janulka04
24. sep 2009

ahoj sharmi, ako dnes? Ja mam strasnu cestovnu horucku 😒

sharmana
24. sep 2009

ahoj jani, ja v pohodke, ale dostala som nejaky nával sebalutosti, ktory som tu vyvalila na mojho mm ked prisiel z prace, že ako ma nici to že som doma, a že sa bojim o mimi a že nemam už nervy na prerábku a že by som sa chcela v pohode tesit na male, povedat to nasim a byt kludne potom na materskej a uzivat si to.... no ja nemôžem byt na materskej dlho, lebo mame uver, takže aj to ma trosku depta... ale aj tak viem že všetko zvladneme, to len ja mavam niekedy taketo zachvaty... už som v poho 🙂

janulka04
24. sep 2009

sharmi, to iste sme iesili my s mm vcera po veceri... 😀 😀 😀
ale bol chapavy, ze veri, ze male bude v poriadku a ze zvladneme, lebo sme spolu 😉 a taaaaak ma objal....dobre mi to padlo....

janulka04
24. sep 2009

sharmi, podla mna je to uplne nrmalne, ze mame milion obav, i ked ti okolie vravi, bud v pohode...podla mna to nejde, nejde byt mamou, teda cakat ten maly zazrak a mat vsetko na haku, alebo len neriesit 🙂 😉 🙂

sharmana
24. sep 2009

presne jani, uz budem omnoho kludnejsia, ked to bude v poriadku.... proste ma to niekedy chyta....samozrejme ze na to nemyslim stale, ved to by mi svihlo a okrem toho aj tak verim ze to bude ok...
mm sa mi teraz vratil z obchodu, ja fakt nerobim nic, tak teraz aspon bude vediet, ake to je...

sharmana
24. sep 2009

jaaj ide ma slahnut, mm bol v obchode a na trhu, samozrejme minul vsetky peniaze, ktore som mu dala a ešte aj nakupil navyše, on je vždy taky megaloman, a kupil mi nektarinky, samozrejme drahsie nez v obchode a este k tomu aj take prezrete, ze zajtra budu uz hnile...
jemu ked poviem, aby kupil 2 napolitanky, tak kupi 20

nadenkaaa
24. sep 2009

baby a este by sme mi mali prezradit kolko ste sa snazili 😉 aby som to mohla doplnit
sharmi to obcas cloveka chyta take navaly roznych nalad ale hlavne bud v pohode a teskaj sa na malicke 😵

sharmana
24. sep 2009

tesim, aj sa bojim tesit nadi...
snažila som sa presne od 23. júla a podarilo sa nam 28.8., takže my sme sa snažili vlastne 2 cykly, tak tam môžeš u mna dat 2 mesiace 😉

janulka04
24. sep 2009

mm zase stale nervacil na zaciatku, ze kam davam peniaze? Tak som ho raz zobrala so sebou a pri pokladni skoro zinfarktoval 😀 😀 😀
a odvtedy mam pokoj a chodime stale spolu
inac on tiez niekedy ide setrit a potom kupi prvu nepotrebnu hovadinu a drahu... 😀 😀 😀
tak ale starostlivy je, ajnektarinky ti kupil.. 😉

janulka04
24. sep 2009

nadi, ja necele tri mesiace...takze tri.... 😀 😀

janulka04
24. sep 2009

vlastne som zacala v juli, ale to som vas este nepoznala...a bolo to na necele tri cykly

sharmana
24. sep 2009

jasne jani, ja len viem, ze peniaze musim ja drzat, lebo on by za dva tyzdne minul to co ja za mesiac a ešte z toho aj setrim... ja ho uz poznam, preto aj suhlasil s tym, aby som mala pristup k peniazom ja... on dostava iba na pridel 😀 ale zase ked mu nieco treba, tak dostane...

dzou
24. sep 2009

ahojte baby tak ja uz doma aj mm...ked som prisla sa pytal ci checm najprv kavu alebo sex 😀 😀 😀 vybralal som si kavu 😀 😀 😀 😀 😀 ale potom bol aj sexik 😀 😀 😀 😀
inac dnes som mala taku dobru naladu cely den som si spievala 😉 a uz som zmierena s tou mojou priamkou, mozno to je nakoniec dobre znamenie....a inac dnes ma tak cudne bolelo ani nie ze brucho ale slabiny ako keby ma tak zatiahli...ale to vvzdy len tak trosku...

janulka04
24. sep 2009

jee, nie v juli, v juni tam malo byt, 😀 nadi..i ked to bolo snazenie nesnazenie....ale ako som to ratala po dnoch, vychadza to na necele tri mesiace, lebo vtedy som si znacila len na tej ceskej stranke
dzou: zase kropackujes? 😀 😀 😀

groka
24. sep 2009

janula v pohode ja viem ze si to nemyslela v zlom
a kam idete?som prehliadla asi vtedy ked mi blbol net ale stale blbne,no dnes ani tak nie
ohladom toho teplomeru sa mi baby este vyjadrite ktore mate skusenost s takymto cudom

nadenka u teba to bude ovulka?kolky den cyklu mavas ovu?lebo ten pad je zaujimavy

my si dnes s mm spravime taky prijemny vecer so vsetkym co k tomu patri,pojdem maleho okupat a spat ho dat pozrieme ordinaciu a odsudene,zajtra mam muzika doma,ale chceme nieco porobit doma,ja prach on svoje veci a potrebujem ich do banky a do jedneho butiku kuk saty pre mna ale pochybujem ze kupim oficialne sa chystam buduci vykend s kamoskou

a z tych pohovorov sa mi neozvali 😝

groka
24. sep 2009

dzou daj grafik

dzou
24. sep 2009

hej tak trosku sak 2 dni ziadny krizik v grafe 😀

dzou
24. sep 2009

groka tak tu je http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 som zvedava co bude zajtra...

janulka04
24. sep 2009

tak si to peknucko uzite, dzou..a ako pokracuje dieta?

janulka04
24. sep 2009

groka, my vecer odchadzame na svk, zajtra idem k dkimu rano 😒

dzou
24. sep 2009

jani teraz nechapem... ja nedietujem...to groka 😉 a ak nahodou ja si mam uzit keksik tak uz som si 😀

groka
24. sep 2009

dzou aj ja som zvedava aka bude teplotka u teba rano

janulka04
24. sep 2009

do kelu...som chcela napisa groka..jasne, viem, ze dzou nedietujes 😀 😀 😀

groka
24. sep 2009

jaj janulka ja?tak drzim sa teraz som trosku jedla tak dole nejdem ale ani hore,dole som zisla asi pol kila

dzou
24. sep 2009

no to myslim ze sme vsetky, ako a ta moja teplota bude tvarit...uz by som radsej aj brala aby sa stae takot drzala 😀

janulka04
24. sep 2009

no pekne ti to ide..kolko este chces zhodit, groka?

groka
24. sep 2009

janula vela ale postaci mi 5 este

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre