Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
28. sep 2009

nooo, sharmi, akoze ja zase varene zemiaky s maslom mozem
ja som nejako stratila chut na sladke...rano som vzdy zacinala s takymi bananovymi vlockami a nejak to nemozem citit...zato na svk som si s chuti dala gulas a skvarky....ktore som tiez doteraz nelubila...a nejako viac mi aj chutia zeleninove salaty...co akoze ja a salaty? Nehrozilo... 😀

monikapd1
28. sep 2009

ahojte babule ako sa mate?hm ja som aj s fazulkou v poriadku a uz sa velmi tesim na vysetrenie.

dzou
28. sep 2009

Ahojte kocky dufam ze tu este niekto je 🙂 no baby fakt diki za povzbudive slova 😉 rano som citala v robote ale len tak potajme lebo ja vobec nemozem ist na net 😀 rano som este trosku plakala,ale potom som si povedala ze mozno mate pravdu, hlavne sisa lebo potom som si spomenula, ze v noci mi mm ukradol paplon(my mame taku jednu velku) a bolo mi chladno a nechcel mi ju dat naspat 😠 tak mozno.... ale ja stale neviem ...prsia ma sice nebolia vobec tak ako keby som mala mat 1-2dni pred mrchou...ale su trosku citlivejsie...tak ja neviem 😔 a trosku ma dnes bolelo podbrusko, tak neviem..ja mam nejake nestastie na tu teplotu 36.7 ak ste si vsimli 🙂 a teda rozmyslam ze ak by naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahoudouuuuuuuuuu zajtra trochu stupla tak mozno testnem ak klesne tak mrcha...ale co budem robit ak bude ZASE 36.7???? co by ste robili vy?
rhodos, nadi,michell moc drzim palce 😉
sharmi super ze uz nespinis 😉

dzou
28. sep 2009

no vidim ze tu asi nikto nie je 😒 tak aspon napisem... jednu dobru vec 😀 vcera co sme sli do toho zahradneho centra... ja tam strasne rada chodim, lebo tam maju aj chovnu satnicu papagajov... a uz davnejsie sme si hovorili, ze chceme jedneho a sme sa rozhodli, ze si kupime ako vianocny darcek 😀 😀 lebo su dost drahe je to african grey po slvensky papagaj zako...taky co aj rozpravat bude ... tu je link na fotku aby ste vedeli...http://www.pocanticohills.org/4thgrade/06/399px... no a stoji aj s klietkou okolo £600-700 😲 takze si ho preto chceme dat na vianoce, ale a by som ho najradsej kupila hned, ale tak este nie su peniazky ale moooooc sa tesiiiiiiiiiiiiiim 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

Dzou zlatino vidis podla mna zajtra zasa vystupi uvidis 😉 takto si na tajnasa chodila nas citat? 😀 to je super 😀 ak bude zasa 36,7 tak pockas na nasledujuci den 😉
no taak a co sa tyka biancy tak normalne nechapem 😕 monikaa mohla by si mi doplnit udaje do tabulky 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

dzou no to su drahe papagaaje to je taky velky herec ten paapagaj zako😀

dzou
28. sep 2009

hej hej no ja mam pristup ku compu, robim na nom delivery notes... a podbne blbosti...a cez net objednavam zasielkovu sluzbu...ale je to taky stol na stojaka a je otoceny tak ze ked dakto ode okolo tak rovno vidi na monitor...tak som sa maskovala 😀 😀
no...ja dufam, ze vystupi...sak ja vzdy kazdemu pisem ze nadej umiera posledna...ale momentalne tomu velku sancu nedavam 😔

dzou
28. sep 2009

hej no strasne sa tesime..sme kukali aj na youtube jak rozparavaju 😀 v tom centre pri v chode bol jeden a vzduy ked dakto pride mu povie hellou... a ked odide...baybay 😀 😀 😀 tak sme sa nasmiali...ale tak investujeme..chceme ho moc...jedine co este stale rozmyslame ze co bude robit bas pes 😖 tak to este musime poriadne zvazit, nie ze mi kupime papagaja za 600...a pes si ho da na veceru 😀

sabiatko
28. sep 2009

dzou, tak to sa ten papagaj mozno nauci aj stekat 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

no veru dzou ono to nie je za 5 korun takze to treba zvazit 😉 a co sa tyka mrchy uvidis podla mna pri vasej frekvencii musel nejaky potapac najst cestu podla mna nepam,atas ako sa bris pripravoala na mrchu tiez jej to kleslo na 36,7 a potom vybehlo hore takze hlavu hore 😉 a okrem toho si hovorila ze ta ani prsia nebolia vzdy ta pred mrchou bolia 😉

sabiatko
28. sep 2009

som uz dlhe roky dozadu citala o tomto papagajovi, ze je velmi inteligentny... teda somale nevedela, ze je aj tak poriadne drahy 😖 my teraz riesime nasho zajka feriho... ono to treba stale cistit a tie vykaly asi nie su nic moc, tak sme sa kvoli babu rozhodli, ze ho vratime spat (mame ho od uja mojho manzela, on ich chova). ale papagaja je ovela jednoduchsie cistit, my sme kedysi mali andulky a to je naozaj sup-sup.

janulka04
28. sep 2009

nooo...dzou, ako pise nadenka...kazdopadne ja to nevidim tak blede s tebou, este stale si nad ciarku.... 😉

janulka04
28. sep 2009

veru, ja robila v chovatelskych, teda viem, ze zako je dost drahy, ale cez chovatelov to vyjde aj o polovicu menej.....a zase dzou, treba uplne mlada, aby ti zralo z ruky....inac sa tazko tazkoooo nauci 😉

dzou
28. sep 2009

no sabi kludne sa nauci stekat...dokaze napodobnit zvuk telefonu, mikrovlnku...kvapkajucu vodu a samozrejme aj monitor pre babo na dychanie 😀 😀 😀 ...sak sme sa vcera smiali, ze pockaj Odie(to je pes)papagaj bude akoze stekat a mi budeme hresit teba 😀 ale ze dokaze aj vykecat tajomstva 😀 ked daco na niekoho povies on to moze povedat pred nim 😀 😀 😀 no bude sranda...
jani ja dufam, ze mate pravdu...ja sa pravze inac vobec nectitim na to ze by mala dojst mrcha 😖 ani nemam zravku, ani brucho nafucane...ale to moze byt klamne 😒

dzou
28. sep 2009

hej ja viem jani...tu su take chovne stanice co ich krmia od malicka... a mozeme si kupit od 12 tyzdnov stareho...ja chcem take mlada, ale mm chce uz aspon rocneho ze aby uz hovoril 😖 no chapete sak chlapi...

dzou
28. sep 2009

lebo som citala na nete ze zase to nie je zaruka ze bude hovorit...tak on chce uz takho ze daco pred nami aj povie... 🙄

sharmana
28. sep 2009

ahoj dzou. pekneho ste si vybrali, len si zisti, či je vhodne mat nejake vtačstvo pri babätku, kvôli roztočom v perí a z trusu... myslím že to nie je pre malé deti velmi vhodné...
ale zas ak máte dom, tak je to iné...

janulka04
28. sep 2009

ved to, zaruka to neni...ale zase rocneho? Neviem, dzou...to je vela....mne tiez raz jeden chovatel papagajov povedal, ze neni zaruka, ale najlepsie je mlada, ktore krime z ruky....tak drzim palce teda, ja som sa papagajov vzdala..mi liezlo na nervy to zrno a perie vsade po byte 🙄

dzou
28. sep 2009

no sak ja este poriadne musim pokukat na nete, hlavne kvoli mimi... a jani no ja som citala ze to nie je a taky prblem lebo dospely su v 3 rokoch...ale sak ja ho ukecam na mladeho lebo ja by som sa mozno bala takeho uz starsieho 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

veru dzou to nikdy nevies ci bude hovorit ale skor maleho ako starsieho
jani ono je to tazke s kazdym zvieratom v byte 😔 ak je dom tak je to lepsie

dzou
28. sep 2009

no urcite este pokukam na nete ale sak aj pes ma roztoce.. toho by som urcite nedala prec kvoli babu 🙂 no my mame dom..takze v lete by bol urcite vonku v klietke...no sme ho chceli uz davno... tak uvidim a ina jani tu prvaze od chovatelov su velmi drahy, lebo oni sami ich krmia

sharmana
28. sep 2009

baby drzte mi palce, zajtra idem k dr. 🙂

janulka04
28. sep 2009

no ved nemyslim tak, ale hlavne kvoli tomu, ze moze robit ako vacsi problemy.....dzou... 😉

dzou
28. sep 2009

hej ja viem jani jeden pisal na nete ze kupil otcovi a musia ho predat lebo vsetkych znasa dobre, ale akurat toho otca neznasa 😀 😀 a niektory nemaju rady zeny 😕 neviem preco...ale ja mm ukecam na mlada 😀dufam 😀
sharm drzime 😉 a uz budes mat aj fotecku?

janulka04
28. sep 2009

sharmi...budem na teba mysliet.... 😉

janulka04
28. sep 2009

dzou... 😀 😀 😀 no tak to muselo potesit 😀 😀

dzou
28. sep 2009

hej to muselo 😀

dzou
28. sep 2009

baby nejak ma zacina boliet brucho jak na mrchu ☹ ☹ joj taka som z toho smutna ☹

lucialen
28. sep 2009

Ahojte, som spat 😀
Dnes som cele doobedie zhanala dlazbu na schody, uzasny vyber v okoli 😠 Ale kupila som, uz mi zacali obkladat steny a este tie schody a na tento rok koncim 😒
Ja vtaky nemam rada, teda trochu sa ich bojim, mi to je neprijemne, by som to ani nevypusltila z klietky a zase v klietke sa mi zdaju take tyrane tie vtaky, mi ich je luto
My si ideme v stredu vyzdvihnut kocurika, uz sa tesim. Len ho asi pojdem hned dat zaockovat, aby som este nieco nechytila 😒

dzou
28. sep 2009

no zase ja a macky 😝 nehrozi...fuj mne sa to hnusi aj pohladkat...jedine ze by boli iba cisto v byte/dome a nechodili by von...jedni nasi susedia maju dve deti chl.asi 4r a dievca cca 10mesiacov a maju macky a pustaju ich von a kolkokrat som tie macky videla s mysou v papule fuj a potom ich pustia ku detom...no hnus 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre