Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
6. okt 2009

cheer. tak to ta lutujem.. ja ked prídem k nasim, tak to je jediné územie, kde nemusím robit nič... a ako je to dobre, ked mi niekto naloží papat.. jaaj mama je len mama 🙂

motylek17
6. okt 2009

... neboj, stiham to aj poistit aj pozret oridinaciu.... 😀 ... nadi kedy cakas mrchu???

nadenkaaa
6. okt 2009

sharmi aj u nas je to tak ze ked dojdem k nasim tak nemusim robit nic presne tak mama je vzdy mama ci mame 4 roky alebo 30 rokov 😀

groka
6. okt 2009

ahojte hned vam poslem graf,len dnes mi nesiel cely den kon 😠

motylek17
6. okt 2009

u mna to tak ani neplati.... mna skor obskakuju svokrovci.... 😀 az mi to je niekedy neprijemne....

dzou
6. okt 2009

motylek a nadi...hej ja viem ale ked pomaly nitko tu nema taky cyklus ako ja a vzdy mi je potom tak smutno ☹ 😀
teda cheer sak ty si tehu a brasko ma uz dost rokov na to aby pomahal namiesto teba 😠 no to by nahnevalo aj mna 😒

motylek17
6. okt 2009

groka vitaj, neboj, nie si jedina.... 😠

groka
6. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 nechce mi odoslat prispevok

motylek17
6. okt 2009

dzou, neboj, budeme ta podporovat a dodavat sil... ty to zvladnes, nenechame ta v tom... a ktovie, mozno v tom budes skorej ako my vsetky... 😉

groka
6. okt 2009

inak sme chori,ja od vcera da sa povedat,ale bez teploty,takze BT to neovplivnovalo,mam anginu kasel sopel este nie,dilema bola ci si mam dat nieco mam doma paralen hot drink,baby myslite ze by som mohla si dat este aj dnes?mala som vcera vecer,tehotne by nemali,ale ja som 7DPO mozno 6DPO neviem presne myslite ze by to mohlo ublizit?keby som bola tehula?

nadenkaaa
6. okt 2009

motylek az okolo 14 oktobra ak teda bude lf 14 dni 😉 dnes som 6dpo

dzou
6. okt 2009

ahoj groka...to neviem ale grafik je kraaaaaaaaaasny 😵

nadenkaaa
6. okt 2009

papralen sa v tehu neodporuca jedine acylpyrin myslim ale ksus si precitat pribalovy letak groka 😉

dzou
6. okt 2009

a mutylek diki sak ja viem e ma podporie 😉 😉

motylek17
6. okt 2009

nadi kiez by to vyslo.... no nic, utekam ja do postele za mm, musime poistit ten dnesok... majte sa tu krasne... pekny vecer prajem...

groka
6. okt 2009

nadenka ja cama tiez 14 oktobra mrchu

dzou je to krasne ozaj,a ako kazdy mesiac aj tento citim v podbrusku nieco,ale tentokrat je to ine,neni to bolest,ale napriklad ked nieco zdvihnem tak ma taha dole,citim podbrusko a citim tam ako keby steklenie 😀 a co sa mi este nezda ze prsia ma zacali boliet az dnes co v ine mesiace ma zacnu boliet hned na druhy den po ovulke,takze nic zvlastne

nadenkaaa
6. okt 2009

Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. to som okopirovala z letaku pralen hot drink

groka
6. okt 2009

nadenka je tam ze po konzultacii s lekarom

ale dnes som ma typicky PMS co ma mrzelo

dzou
6. okt 2009

groka ty camas mrchu? 😀 😀 😀 😀 no ja cakam 15 ovulku 😀
groka tak moc drzim palce aby to bolo to 😉
motylek.... len utekaj a poistuj 😉

groka
6. okt 2009

nadenka ale ja by som bola len nejake 2 ci 3 tyzdne skor 3 tt by to bol a to babo este neni napojene na mna nie?

nadenkaaa
6. okt 2009

motylek a vidis tolko si sa obavala anovulaku tak dzim palceky 😵 groka ty mas krajsi grafik ako ja 😉 no mna dnes bolia oba vajecniky lebo som sa dnes natahovala 😔 😅

groka
6. okt 2009

dzou necakam ju absolutne 😉

groka
6. okt 2009

nadenka hej grafik je krasny,ale uz chcem jeho koniec

dzou
6. okt 2009

hej necakaj groka.... ale myslim ze si napisala cama mrchu 😀 😀 😀
no a mimi teda este urcite nie je na teba napojene, tak neviem sak ked ti je moc zle tak so daj

groka
6. okt 2009

rhodos tak mrcha prisla kurnik 😠

nadenkaaa
6. okt 2009

groka v podstate by soi mohla kedze este mozno mrnus este nie je ani v maternici lebo ovu si mala priblizne pred tyzdnom 😉

groka
6. okt 2009

dzou ja viem ze som napisala ze cakam ale ja som akoze myslela ze necakam

no neviem baby,spravila som si este na dnes liter caju vypijem co to spravi,nechcela by som ohrozit pripadne mimi
a dnes mi bolo povedane ze mozem byt uz tehotna lebo tehotne vacsinou stracaju imunitu a hned neico lapia,tusim aj lucia bola chora ci monika?teraz neviem a viem ak o kamoskach ze ochoreli,ale ja som si to vobec neuvedomila az ked mi to dnes povedali 😀 tak uz robim zo seba tehulu 😀

groka
6. okt 2009

nadenka tak mozem este dnes?co myslis?je tam riziko nejako poskodenia alebo este teraz nie?

dzou
6. okt 2009

hej groka to mas pravdu ze vela bab hned nejak ochorelo ked otehu tak drzim palce 😉

groka
6. okt 2009

dzo dik,no len cakat mozem teraz ale ubieha to,v sobotu svadba a v nedelu mrcha by mala byt,ale posunie sa kedze som chora

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre