Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
16. nov 2009

ja uz nejdem do rana,len ovocie ak tak a slopem caj
inak dnes som si dala za 2 vajenceho liikeru 😀
a ozaj baby v piatok to pijeme nie?

sisa2
16. nov 2009

groka - si sikulka, ked sa uz vies rozbiehat do kopca!!!
zajtra je volno, aj v skolke 😀

groka
16. nov 2009

tea asi decemer nam je sudeny 😉 teda mne,tebe november

groka
16. nov 2009

sisa dik,lebo minule tiez bolo volaco ale skolky boli otvorene tak sa pytam

sisa2
16. nov 2009

leni - dik 😵 bola som este v piatok na krv, ale vysledky boli az dnes. nemyslim, ze to je uhniezdenie, neviem, co to je. ale uz spinim len malinko (klop-klop), tak hadam to uz bude ok. beriem duphaston, snad aj ten pomohol.

lenka2112
16. nov 2009

ja neviem prečo,ale ja mám taký pocit,že druhé sa nám má narodiť v októbri. 😕 ja mám iba taký tušák,ale veď ekby aj skôr nenahnevám sa. 😉

groka
16. nov 2009

sisa nejak cievka praskla,kedy ides ku gynekologovi na sono?

lucialen
16. nov 2009

No dobre ze ten kon vypadol, aspon som donatierala krb (boli este chybicky), dostala som sa zo soku 😀
No a isla som s mojim psom do tej lekarne vedla do dediny a rozbehli sa za nami 4 ovce, no len sa zhromazdili a valili sa za nami, tak sme aj mi zrychlili 😀 No potom si to rozmysleli, a naspat som radsej isla inou cestou 😀 Este stale som si nezvykla na tuto zver na dedinach 😀

cheerlady
16. nov 2009

petka GRATULUJEM,
siska GRATULUJEM tiez!!!! tak sa to konecne potvrdilo,prajem nech si fazulky (aj tvoja aj petkina) pekne rastu v brusku 😵
groka to ma mrzi... 😒
ja tiez zboznujem kapustnicu aj segedin,kysla kapusta je perfektna vec! 😀 ale viac sa tesim na majonezovy salat (mama ho robieva len na vianoce a je perfektny,lepsi som este nejedla),to si sadnem pred telku s plnou misou a ani sa nehnem 😀

lenka2112
16. nov 2009

jáj babule,kecala by som s vami.ale malý ešte chrní,idem ho zobudiť lebo tu bude zase do 22:00 pobehovať.

tak zatiaľ čauko. 🙂

brisilda
16. nov 2009

leni neboj nebudes nam nic take vypisovat lebo ja som uz teraz rozhodnuta, ze ak teraz bude chlapcek tak do 3 rokov musi byt dievcatko 😀 a budeme snazilkovat mimo ovulky 😉 ja som uz akosi na tie moje drasticke nevolnosti zabudla 😉 ale poviem vam , ze vtedy som vazne mrela ani vstat s postele som nemohla 😝
groka no v to verim, ze kym my budeme mat pred porodom tak vy uz budete mat tehu nevolnosti vsetke zasebou 😉

cheerlady
16. nov 2009

bris a ty uz vies,ze to bude chlapcek?? 😕

lucialen
16. nov 2009

Cheer a ty ako? Ako sa byva naspat u rodicov?

cheerlady
16. nov 2009

luci normalka,no problem 😉 akurat mi mm volal,ze nam praskla jedna trubka na vodu v dome,tak sme mali gejzir 😲 nastastie taka,co trcala von,takze nebudu musiet nic rozkopavat,aby to opravili 🙄 a inak dobre,brusko teraz nejak rychlo rastie,ale stale som len +2kg,tak hadam zo mna nebude velryba 😅

lucialen
16. nov 2009

Cheer, no teraz to uz pojde asi rychlejsie s tou vahou 🙂 Ale 2kg je fakt nic a ked ti to ide do bruska a nie do celeho tela tak to je super 🙂

cheerlady
16. nov 2009

no zatial to ide len do bruska,dufam,ze to tak aj ostane 😀 a ty sa mas ako? kolky DC si? 😕

lucialen
16. nov 2009

2DC 😀 Akurat to zase rozbieham 😉

cheerlady
16. nov 2009

aha,tak blba otazka 😀 a co porabas?ja som este v robote az do pol siedmej 🙄 uz ma aj hlava boli z tych neoniek,najradsej by som zalahla spat,dnes som jak mechom ovalena 😖

petafr
16. nov 2009

cheer dakujem!!! ja sa tesim, ale mam pocit, ze budem mat takze grcave stavy, uz dnes mi je spoly zle, nie a nie mi pretravit,ked nieco zjem a ked som hladna, tak sa musim najest okamzite, inac mi je tiez zle... a mam nejaky hrozne nizky tlak, som na PNke tak lezim, ale ked vstanem na zachod, tak sa mi poriadne roztoci hlava... Ale aspon si hovorim, ze male sa hlasi, tak som rada, nech mi len robi stavy ake chce, ja to vsetko pre neho znesiem... akurat mm si bude musiet zvykat, zatial je to vsetko take nove, nezvycajne... 🙂
luci, to zvladnes! aspon to budes mat vsetko skor za sebou a my ti pomozeme, budeme ta odtialto vyhanat, ked tu budes privela, neboj 😀

petafr
16. nov 2009

bris, diky aj tebe. Groka, to je nejake divne s tou tvojou teplotou, uvidis zajtra, ak pojde hore, to bude prekvapko...

lucialen
16. nov 2009

Groka, neviem, co s tou teplotou, ale aj ja som mala 37 a na druhy 36,5 a este 1,5dna som musela cakat, kym sa jej uracilo prist 😉 To sa mi tiez stalo prvy krat 😒 Ale bodaj by to nebol tvoj pripad 🙂

sharmana
16. nov 2009

ahojte babule, ako sa máte?
groka a už si si robila aj test alebo ti len teplota klesla?
tehulky, ako sa cítite? petka, sisa?

brisilda
16. nov 2009

cherlady ja sice este neviem co to bude ale vecicky kupujem prevazne na chlapceka 😀 predsa dievcatko vyzera krajsie v modrom ako chalan v ruzovom 😀 😀 😀 uvidime co nam prinesie stvrtok ked pojdem na sono 😉

rhodosbb
16. nov 2009

ahojte dievcatka 🙂

sisa, gratulujem veeelmi prevelmi a tesim sa s tebou 😉 🙂
ja som dnes pisala siahodlhy prispevok a potom mi vyskocilo ze konik ma chybu 😖
babule, vyzera to ze ja ostanem tento mesiac bez ovulky, pozrite co robi moja teplota 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5
baby, to ale neznamena, ze mrchu nedostanem, ked sa neuvolnilo vajicko, ci ano? 😕 mne sa este za cely moj zivot nestalo, ze by mi mrcha neprisla, okrem tehu samozrejme...

sharmana
16. nov 2009

ahoj rhodos, ale ved podla mna si mala ovulku na 11DC, ved ti to pekne hore vyskočilo 😉

cheerlady
16. nov 2009

peti ja som mala to iste-akonahle som bola len trosku hladna tak zle na hovado,rychlo nieco do ust dat 😖 a nizky tlak mam aj teraz,sa mi sem.tam hlava zamota 🙄 ale hovorim si,ze stale lepsi nez vysoky.aj ked u dr.som mala naposledy az 149/90,ja mam z doktorov strach aj ked viem,ze mi nic drasticke nebudu robit.no a potom som ho musela presviedcat,ze doma mavam nizky 😀 tak pekne oddychuj,nech ste ok 😉

bris ja sa preto pytam,ze v pase mas napisaneho chlapceka 😕

rhodosbb
16. nov 2009

ahoj sharmi, ale na 11 DC ? to sa mi zda velmi skoro, ked si porovnam posledne dva grafy...a ff mi ju tiez nevyznacil...a ak bola tento den, tak je to na prd, lebo nebol keksik do kelu ☹ a ked mam lutealnu fazu 13-14 dnovu, to znamena, ze mrchu dostanem uz na 25 DC?? to sa mi tiez nezda, ale ved uvidime 😉
ty sa mas ako tehulka nasa, idem kuk tvoj album, ci mas odfotene brusko 🙂

dzou
16. nov 2009

ahojte baby tak ja uz doma... idem vas len docitat 😉 tak prve dve stranky som zvladal pri chlebiku s pastetpu tak petka moc gratulujem...
groka 😔 no mas pravdu neoplati sa testovat tak skoro..
veronika a ked si das na tem 11dc watery hlien nevyznaci ti ovu? vyskusaj...
inac este nieco nove?

dzou
16. nov 2009

jaaaaaaaaj a siskee moc gratulujem 😉

dzou
16. nov 2009

Je a Janka si na mna spomenula v robote 😉 dakujem a tehulky kludne posielajte vyrusiky naozaj ich nie ke nidky dost...
hmmm a nadenka mrchuje 😒 joj to mi je luto... ale tak ten december uz to musi vyjst na vianoce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre