Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
23. nov 2009

hej, tehu oblecko sa kupuje podla velkosti pred tehu 😉

dzou
23. nov 2009

no uz aby som si aj nejake mohla kupit 😉 a inac kedy ides k tomu dr? mi to nejak vypadlo

janulka04
23. nov 2009

to je normal, dzou, mm uz je zo mna na nervy, ze miesto, aby som hladala nieco do bytu, stale ho "otravujem" s kocikmi a koliskami a hrackami pre male 😀

brisilda
23. nov 2009

dik kocky ja jej tam zajra zavolam a poviem, ze som tam bola no bolo tam akoze vela ludi a prislo mi zle a basta uvidim ako dopadnem a ked sa s nou nebude dat dohodnut tak skocim k dokimu po papierik 😉
ako vidim kupujete uz tehu vecicky ja som si coto pokupila v Gb tu na sk nic poriadne neni a ked je tak predrazene 😠

dzou
23. nov 2009

no ja len kukam bris bodaj by som uz kupovala 😉

brisilda
23. nov 2009

dzou inak tie za 50 libier su este lacne 😉 oproti slovenskym cenam 😀

brisilda
23. nov 2009

ok kocky idem sa tulit lebo po 4 mesiacoch by sa uz aj patrilo venovat mm pozornost 😀 aspon zabudnem na ten urad juuj ja vsetko beriem tak vazne ze mam s toho vacsi stres ako s vysetreni 😀

janulka04
23. nov 2009

ved to, ze na svk som si vsimla, ze veci nic moc a co by sa mi pacilo, tak cena ma odradila..ja som vsetko, co som mala pri malych predala, takze nanovo...ale aspon mozem mat nove...mm uz sa chyta tiez, ja som mu en ukazala tie pasy a tu su vselijake kvetinkove a s kamienkami...a hned mi na E-bayi tri odklikol, ze: "Zatial, dobre?" 😀 taky bol zlaty...

janulka04
23. nov 2009

briiiis, to 4 mesiace nic????? 😲 Tak to by som psychicky nezvladla 😀 ...utekaj, teda 😉 😅 😵

brisilda
23. nov 2009

janka no veru 4 mesiace neze nic no pri mojich nevolnostiach to nestalo zato cize sa to nerata 😀

janulka04
23. nov 2009

bris 😀 😀 😀 , tak hlavne, ze uz ta nevolnosti netrapia... 😵
mna teraz trapi zaha a straaaasne, celodenne...ma poraza uz 😝

lucialen
23. nov 2009

Dzou, ved tak som to aj myslela 😉 1. spermie 2. orgazmus 3. vankus 😉
Bris, ja by som isla radsej pre papier od lekara, aj ked nemyslim, ze by nieco robili, ved si tehu a zamestnavatelia sa o teba pravdepodobne netrhaju 😉

dzou
23. nov 2009

no 4mesiace by som ani ja ale hlavne mm nevydrzali 😉
no aj tak dobra cena a ak sa bude dat tak ked budem teu najdem take co bude blizko ze si preo skocim a nebudem musiet platit postovne 😉 no a nieco nakupim cez net a nieco nove of course 😀

janulka04
23. nov 2009

babue, idem ja, mm stale nikde, tak idem spat, snad zaspim..

dzou
23. nov 2009

ok aj ja bruuuuuuuuu 😉

sharmana
23. nov 2009

ahojte babule, asi ste už išli všetky spinkat, tak skúsim aspon prečítat, čo nové máte...
mne dnes večer zomrela babka, takže máme smútok a tento týžden bude pohreb, nejak som s tým už rátala že sa to stane do konca roka... ale ja verím, že jej teraz už bude lepšie a hlavne bude s tými, ktorých už dlho nevidela a ktorí ju čakajú tam hore 😔

dzou
23. nov 2009

sharmi 😔 uprimnu sustrast ale niekedy pre starsich ludi uz je to naozaj tak lepsie 😔

sharmana
23. nov 2009

ahoj dzou. dakujem. mne to zatial ešte nejako nedochádza, uvedomím si to až zajtra ako sa poznám... a na pohrebe.. a máš pravdu, babke už bude lepšie, už sa trápila a taký život aký mala posledné roky za to naozaj nestál...
idem hajat, v noci som nemohla spat... dobrú nocku, zajtra idem poobede na taliančinu, tak sa možno až večer zastavím 😉

dzou
24. nov 2009

dobre rano... no vcera sme skonicili tak smutne 😔 tak sharmi drz sa dnes....
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no ako som pisala prva rozhodujuca teplota bude vo stvrtok.. tak sa majte krasne a prajem vsetkym pekny dnik 😉

motylek17
24. nov 2009

sharmi uprimnu sustrast... ☹ drz sa....

groka
24. nov 2009

sharmi uprimnu sustrast 😔
dzou zajtra ti dufam uz vyskoci riadne teplotka

lucialen
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Sharmi, uprimnu sustrast 😔

motylek17
24. nov 2009

ahoj luci, ty si teraz ako na tom??? ktory den si?

motylek17
24. nov 2009

dzou drzim vsetko co sa da.... 🙂

lucialen
24. nov 2009

Dnes je tu nejako ticho 😒
Maji, dnes som 10DC 🙂

motylek17
24. nov 2009

cize o chvilu zacina ovulka, nie??? este chodis na tu foli... neviem ako sa vyslovuje a nie to pise... 😀

lucialen
24. nov 2009

Ovulka bude az na buduci tyzden ak bude 😉 A zajtra idem k dokimu, tak neviem ci uz bude robit folikulometriu, budem len 11DC, ale este tento mesiac ma chce sledovat 🙂

motylek17
24. nov 2009

strasne moc ti drzim palecky.... 😉

brisilda
24. nov 2009

dobre rano kocky tak konecne mam vsetko povibavovane a najhorsie na tom bolo, ze som musela hned rano zhanat podpis na papierik s uradu prace ze si zhanam zamestnanie 😝 som riadny zabudlivec 😀 este stastie ze chodim k tak zlatej tetuske na podpis a nemusela som este behat po lekaroch 😎
shami aj odomna prijmi uprimnu sustrast ono aj ked to clovek caka tak aj tak ho to prekvapi necakane a hlavne to musi boliet mne je dodnes smutno za mojou babkou ktoru som milovala uz ako dieta 😔
kocky no a snazte sa tento mesiac vam to musi vyjst inak ma z vas uz porazi 😀 🙄

motylek17
24. nov 2009

bris sa ti lahko hovori, ked ty si uz tehulka, co? 😀
inak babulky uz druhy den mam po mrche spinenie, nechapem co to je ☹ ☹ nemavala som to.... ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre