Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
3. dec 2009

ucka...no chudera "tvoja mala"...si to viem predstavit..tak len ju pomojenkaj... 😵

janulka04
3. dec 2009

sa ospravedlnujem, ze mi stale vypadava L..male mi nieco nacgali pod klavesnicu... 😠

groka
3. dec 2009

co robite? 😀
ja papam pri vas a citam vas
nadenka priznam sa ja som chcela tiez prerusit snazenie kvoli niecomu,ale ked si vezmem ze sa nedari dlhsie tak na co to budem robit,ale zasa ty musi vediet ci to tehu uskodi alebo ci moze nieco tehu ublizit
luci tak akoze mam dost z teba so psom,si predstav ze das malinkemu papat a zacne ti hadzat sable z ust,z nosa,potom co budes robit? 😀

dzou
3. dec 2009

ahojte kocky ... petka 😔mylim ze uz tu bolo vsetko povedane ale je mi to moc luto a drz sa
no ja idem konecne na nakupy uz ma mm zvozil aby som vela neminula 😀 vecer si spravim cesto na medovniky a zajtra budem piect 😉 uz sa tesiiiiiiiiiiiim
nadi super ze si si nasla taku robotku co ta bude bavit 😵
luci no jasne ze si sa zlakla keby sa toto stalo mojmu psovi co opisujes tak aj ja by som bola posr....a od strachu ze co mu je.... boze niekede nechapem preco takyto ludia pracuju so zvieratmi a ludmi 🙄
tak idem ppaaaa

groka
3. dec 2009

dzou medovniky bude robit svokra ja budem robit salkove kosicky s cokoladouvou polevou a este by som nieco urobila ale neviem co,mozno nic,lebo svokra mi da aj medivniky,ak orechove rohlicky,aj linecke kolieska,takze nam to bude stacit,asi by som zbytocne robila,ale chcem si dat zalezat na tych kosickoch,ale na silvestra by som chcela spravit kremes,ale nie z listkoveho cesta,ale z BB keksov,teta mi da supis receptik na to

lucialen
3. dec 2009

Groka, to nemozes pochopit ked nemas psa 😉 😀 Ja uz som si z detmi tiez vela uzila, ked som s nimi robila, ale fakt neviem, ked sa nieco stane mojmu dietatu, tak sa asi zrutim s nim 😖
Dzou, vsak im to moze byt jedno ked nejde o ich zviera, alebo ked to uz videla vela krat, mozno aj horsie, ale ked to vidis prvy krat a je tvoj pes tak to je stres 😒
Jani, kludne mozem byt aj ucka, vsak minuly rok som aj bola učka 😀

groka
3. dec 2009

no a na silvestra si robime ocka,chlebicky alebo misu a hlavne koou syrov,mnam by som si dala ovci...

sisa2
3. dec 2009

cheer - dufam, ze budes rychlo fit. nezavidim ti, ze sa musis este aj ucit, ked ti nie je dobre 😖

nadi - super, gratulujem! nech sa ti v novej praci paci. kam to vlastne pojdes robit? niekam do jasliciek?

luci - uf, az mi tazko zostalo. sice som nikdy zviera nemala, ale asi by som riadne panikarila. dufam, ze bude v poriadku.

jani - krasne brusko! 😵 to si v novej kuchyni?

dzou - uzi si predvianocne nakupy. mne sa to dufam tento rok vyhne. darceky uz mam pokupene a do davu sa mi teraz moc nechce.

groka
3. dec 2009

luci mala som psa 😀
baby ja vam tak zavidim ale v dobrom tie bruska,aj ja chem mat,akoze ved aj mam,asi take ak jani teraz 😀 ale nic v nom nerastie,akurat tak creva 😀

lucialen
3. dec 2009

Sisa, k dokimu idem az ked pride mrcha 🙂
Aj ja uz mam darceky pokupene a aj tak som uz bez penazi 😀

lucialen
3. dec 2009

Jej Jani, az teraz som mrkla brusko, ja by som s tebou kludne menila 😀

groka
3. dec 2009

baby ja nemam ani darceky nikomu,ani mikulasa,ani prachy 😀
ale tak na mikulasa idem zajtra,som doma,len jazdu budem mat a darceky,ja neviem,mozno na buduci tyzden ak budem mat za co

janulka04
3. dec 2009

ahoj siska, ano v staronovej kuchynii som... 😀 ona je stara, len sme vymenili dosku a spravili iny obklad...
groka....neboj, moj maly je tiez riadne skryty za vrstvou tuku 😀 , ja ked lezim tak mam brusko iby dole....toto je aj s airbagom 😀 😀

janulka04
3. dec 2009

groka, ja vam zavidim tie syry, ja som syrovy maniak 😀
a aj rozky, akoze ja ich moc nemusim, no zvykla som si kupit grahamy, alebo tmave a co ja viem...tu niesu 😢 , poznaju tu len semely, to su take zemle a bud biele alebo grahamove, ale k rozkom ci slovenskym zemliam to ma daleko..... ☹

janulka04
3. dec 2009

groka, mi vrav, nas ten byt teraz doslova ruinuje 😀 , mikulasa idem 4.12 nakupovat a darceky...to je vo hviezdach.... 😒

janulka04
3. dec 2009

no prave sme doma rozoberali, co to mame na obed... a male, ze kolko ma kura noh...hovorim, ze vzdy en dve...a Laura, ze: mami a ty niesi sliepka?

nadenkaaa
3. dec 2009

sisa to je normalne v nemocnici na detskom ale aj detskeoddelenie je rozdelene na vacsie a mensie deti takja budem na tych co je od mesiaca vysie asi do 3 rokov tusim 😉
stavila som sa u svokry ta mi dala celu igelitku orechov velku takze mozem pracovat ked chem robit vanilkove rozky a medovniky 😉 ta skusobna varka sa uz zjedla 😀 😀
co sa tyka vianoc este nemam nic nakupene 😅 az ked dojdu prachy 😖 😅

lenka2112
3. dec 2009

ahojte babuľky,
konečne po dlhej dobe naše dieťa spí poobede.tak vás idem trošku omrknúť,čo máte nového. 😉 zatiaľ som stihla iba túto stranu.my máme z darčekov niečo iba pre Matúška,ostatné sa tiež chystám dokúpiť budúci týždeň.pre mm zatiaľ nič,čakám na "almužnu"-materskú. 🙄 😀

nadi-gratulejem k novej robotičke. 🙂 dúfam,že som to dobre pochopila. 😅

jani-bruško máš krásne. 😵 😵 ozaj tentokrát sú tam neni dve omrvinky? 😵 😉

lenka2112
3. dec 2009

peti-je mi to ľúto. 😔 😔 😔 fakt neviem čo napísať...možno iba na povzbudenie,že moja kamoška prišla o bábo v 9 tt koncom júna,mali 3 mes.povinnú pauzu a už je opäť hneď na prvý šup tehotná.termín má niekedy v júli 2010.tak hlavu hore a treba veriť. 😵

...jaj škoda,ja vždy sem zavítam,keď tu nikoho nie je. ☹

groka
3. dec 2009

leni ja som tu,cicus,ako moja?po ovulke?ja ano,den,ci dva a super sme sa trafili,lepsie ako minule

lenka2112
3. dec 2009

groka-ahoj,no my sme sa totálka tento cyklus zničili. 😀 ovulku som mala presne na 14 DC,teda podľa toho olizovátka a aj som cítila podbruško citlivé.tak sme skúšali 106.a teraz už tretí deň nemôžem na sex ani pomyslieť 😀 😀 no uvidím,ale fakt by to bolo teraz také najkrajšie,že by to bol ten najúžasnejší,najvysnívanejší,najželanejší darček pod stromček. 😵 inak mrchu som mala presne na 28 deň.teraz by mala doraziť 14.12,tak uvidím,ale test si kúpim až keď bude meškať viac ako dva dni. 😉

groka
3. dec 2009

leni tebe to vyjde tento mesiac,citim to..........
a aj mne to vyjde 😀 😀 😀

lenka2112
3. dec 2009

groka-juj bodaj by si mala pravdu. 😉

groka
3. dec 2009

leni uvidime,uvidime

letim do prace babule

vecer pridem

leni dobehni vecer,budem ta cakat po 22:00 ak nebude spat

groka
3. dec 2009

nebudes spat 😀 ja nebudem len domov pridem chvilu pred tym

janulka04
3. dec 2009

moj ty smutku...tu to zije... ☹

tea333
3. dec 2009

Peta mrzi ma to 😔

lucialen
3. dec 2009

No so sa zase deje? 😕 Kde ste? 😕
Ja som uz doma, boili sme u nasich 🙂 Moja mrcha ma prist na Luciu 😀

petafr
3. dec 2009

ahojte, dakujem za vasu podporu, zvladam to napodiv celkom dobre...
mrcha sa rozbieha, poriadne ma bolelo brucho, trochu krvacam, cakam kedy sa to poriadne rozprudi... na druhej strane mozem konecne robit, co chcem, nemusim lezat a citit sa ako chora.
Aj som sa rozhodla, ze zajtra pojdem do Brezna k nasim, aspon im budem moct konecne pomoct, ocino je po operacii, tak budu radi, budu mat zajtra prekvapko, ked ma zocia... 😉 a ja pridem na ine myslienky, neviem co so sebou v prazdnom byte... a aspon budem na cistom vzduchu a vonku, tu sa mi nechce nikam ist, hlavne v takomto pocasi... u nasich sme na kopci, takze inverzia ma byt, krasny vyhlad na tatry, idem prefiltrovat cele telo...
tak sa zatial majte, ja sa potom zase vratim... len ma stve, ze sa nebudeme moct snazit hned po, kedze mm tu nie je a ani neviem, kedy sa uvidime, asi az o dve ovulky... ale co, ako to tu niekto povedal, babatko pride, len si vybera ten najvhodnejsi cas...

sharmana
3. dec 2009

ahojte babule
tak predovsetkým peti, to ma mrzí a velmi ti prajem, aby to srdiečko prebolelo a čoskoro sa vám zadarilo splodit dietatko, ja verím že ten správny čas príde 🙂

veru nejako pomenej tu píšete, ja cez den nemám čas, práca, taliančina... až teraz sme prisli domov z obchodu... ináč keby som nebola hladná a nesla si kúpit naozaj základné potraviny, tak by som do obchodu ani nevstúpila.... normálne predmikulášovská hystéria... ludom šibe 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre