Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
9. dec 2009

Kati, zatial su makke, tak cakam kym stvrdnu 😀 Inak su velmi chutne 😵 Musim zjest co najviac pokial su makke 🙂
Ako sa mas?
Miska, ako ste prestali s mm fajcit? Len tak ste si povedali stop a prestali alebo ste skusili nejake produkty ? Trochu odveci otazka 😀

sharmana
9. dec 2009

ahojte kočky,ako sa máte? my sme teraz došli z merkury marketu a hornbachu, mm ešte niečo domuruje v kupelke... fuj, máme tu samý prach... ale hlavne, že sa to pomaličky pohlo 😉

tak v prvom rade mi je to luta siska, ale držím palčeky, aby sa krpec predsa len ukázal 🙂

bris. čo sa týka zubára, ak chceš od štátu ten príspevok vo výške 25000SK, tak musíš íst počas tehotenstva na dve preventívne prehliadky, určite to nezanedbaj, lebo inak tieto peniaze nedostanes, musíš absolvovat všetko, čo je povinné, teda prehliadky u gynekologa, všetky odbery, uzv, ekg, zubára....

lucialen
9. dec 2009

Ahoj Sharmi 🙂 Co ste pokupili?

sharmana
9. dec 2009

ahoj luci, ale mm kupoval betonova preklad, ideme vymurovat vlastne vstup do kupelne, a potom tam bude dávat zárubnu a dvere... je tu roboty ako na kostole, ale čo už....
a ty máš čo nové okrem medovníkov?

groka
9. dec 2009

katka dakujeeeeeeeeeem,ja by som normalne testovala uz 😀

sharmana
9. dec 2009

ahoj groka, aké máš tušenie? ktorý si DC?

lucialen
9. dec 2009

Sharmi ja normalka, vyckavam na mrchu 🙂 Teraz som trochu vystrasila susedov, isla som vyhodit smeti a ako som otvorila branku, tak zo schranky vyletel vtak a narazil mi do oka, tak som zvrieskla na celu dedinu 😀 Teda, prve co ma napadlo bol samozrejme netopier 😀

groka
9. dec 2009

sharmana http://www.fertilityfriend.com/home/groka no ze som tehu 😀 tusenie ako v okitobri 😅 iba jedna vec ma zaraza ako v oktobri 😅

lucialen
9. dec 2009

Groka, ty si taka sikulka, co myslis, mam tie medovniky nechat v teple alebo v chlade? Mam ich aj prikryt aby nevyschli?

brisilda
9. dec 2009

lucka vraj sa ma k nim do krabice dat jablcko no ja mam doma super receptik na makke medovnicky 😀

xena1
9. dec 2009

ahojte kocendy....aky mate den???? 😎

lucialen
9. dec 2009

Ahoj Xeni 🙂 Ja mam dobry den 😉 A ty sa ako citis? Kolky DPO uz si?
Diky Bris, ale nemam jablko 😀 A vlastne ani krabicu 😀 No a maju byt v chlade ci v teple? Zajtra kupim jedno jablko a dam. A to ho mam tam len tak zamiesat k nim? A cele, polku, osupane, neosupane? 😅

majuska7979
9. dec 2009

ahojte babeny 😉 😉

sharmana
9. dec 2009

groka 😀 tak dúfam že áno, ale nezakríknut.... prajem ti to
bris. máš ip 😉
luci. to ako z filmu, celkom si ta viem predstavit, ako si tam zvrieskla 😀
ahoj xeni, majuska

majuska7979
9. dec 2009

lucialen tak to si sa musela riadne vylakat 😀

lucialen
9. dec 2009

Sharmi, mna radi zvieratka stresuju 😀 😀 Stale mi robia zle 😀

xena1
9. dec 2009

groka ako sa mas???cakame?necakame? 😀

majuska7979
9. dec 2009

baby, chcem sa len opytat ako pozorujete hlien ak mate sex, lebo napriklad dnes okolo 5vecer som mala biely hlien, ale teraz neviem ci to proste je po vcerajsom sexe????? ale vsak to pochybujem ze by vyletel az po tolkych hodinach, co malo to vyletelo asi dnes z rana urcite vsak som vstavala o 4.30rano? 😕

majuska7979
9. dec 2009

som 11dc, takze neviem teplotka sa stale pohybuje takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

brisilda
9. dec 2009

lucka ked das jablcko osupane tak splesneje casom 😀 do vianoc naisto ja neviem mne to raz povedala svokra dat rozkrojene jablcko do krabice v ktorej mas medovnicky no jej ani tak nezmakli 😀 ja som sikovnejsia moje boli makke hned od zaciatku klop klop klop ak chces poslem ti receptik 😉 ak ho najdem 😀
maji hlien netreba po sexe sledovat lebo to co po tom akte s teba vyteka su sperma 😀 ale nie vazne ja som hlien nesledovala lebo som ziaden nemala az ked som mala dostat tu ..... mrchu vtedy som mala natahovaci hlien ktory som vyzeral ako sople 😀 fuj ble natahoval sa ako pri ovulke ale bol biely

brisilda
9. dec 2009

jaj a ja ich mam v teple cize izbova teplota 😀
shami dik potvrdenia si povybavujej no vraj ich nepotrebujem k tomu prispevku

xena1
9. dec 2009

luci ja som 9DPO,pokial sa stiham citit,tak sa citim v poho....akurat som skusala saty na vianocny vecierok,prsia naliate,brucho ako v tretom mesiaci,no hruza...kebyze neberiem duphaston asi sa tam pritrubim aby som sa nevnimala... 😀 pamatas sa ako som vravela ze test negat??ja som ho v ten vecer ked bol biely hned odlozila ze ho potom vyhodim,a ked som nan neskoro vecer kuk,tak tam bola slabucka ciarka,ale bol to 10den po Pregnyle ,tak to mohlo byt aj tym...

lucialen
9. dec 2009

Bris 😀 Ja som to robila tak na skusku, lebo v nedelu mam meniny, tak trochu posedime s nasimi, tak im dam vyskusat 😉 Ale neviem, ci do nedele vydrzia 😀 No zatial su makke, ak stvrdnu, tak ti napisem, nech posles recept 😉
Majus, myslim, ze tak dlho by spermie vo vnutri nevydrzali, to bude asi normalny hlien 😉

janulka04
9. dec 2009

ahojte babule, ja len kuk...idem sa tulit s mm 😀
dnes sa tu pecie? 😀
medovniky robim tiez, ale iba kvoli detom, aby si zatial zdobili a ja sa venujem inemu 😀 😀 ..u nas ich totiz nik neje....bleeee 😝
a luci, tiez davam rozkrojene jablcko, ale nemavam ich doma, ale v spajze a tam je chladnejsie..tak si vyber, moja 😀

sharmana
9. dec 2009

bris. aha, no neviem, mne to tak tvrdil zubár.... ale možno lepšie je to mat, ako byt nemilo prekvapený..

brisilda
9. dec 2009

lucka no ja ked som sexovala a snazilkovala tak som ich mala v sebe celu noc a rano vyleteli ako strela von 😀 no to uz bolo moje vajko oplodnene kedze aj predtym som take pokusi hokusi robila 😀
lucka len az si zuby nepolamu potom 😀 ja skusim pre istotu pohladat uz teraz ten receptik 😉 je lahky nenarocny a ked som ho zvladla ja tak kazdy 😀 hodim ho asi aj na MMB 😀

majuska7979
9. dec 2009

diky baby, tak myslim ze ak to tak pojde dalej za 2,3 dni bude ovulka 😉

brisilda
9. dec 2009

shami kuk
ČO potrebujete aby ste dostali peniaze:
doklad totožnosti
potvrdenie lekára, že ide o prvorodené dieťa
potvrdenie, že ste chodili na pravidelné prehliadky ku gynek.
rodný list dieťaťa
fotokópiu identifikačnej kartičky z banky (číslo účtu kam pošlú peniaze)
potvrdenie lekára, že sa dieťa už dožilo 28 dňa
potvrdenie od zamestnávateľa u ktorého ste pracovala
potvrdenie od zdr.poisťovne že matka bola poistená pred pôrodom minim.1rok a ked si pozries prvu stranku na paragrafoch o prispevku tak su tam hodene aj linky 😉

xena1
9. dec 2009

majus,tie ktore tam amju byt tak ostanu....neboj je ich doooost... 😀

lucialen
9. dec 2009

Xeni 😵 No mohlo to byt pregnylom, ale aj nemuselo 😵 A duphaston mas na kolko dni?
No to ste mi poradili 😀 Tak porozmyslam, kde ich dam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre