Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. dec 2009

sharmi, ako som uz pusala, ja som v takej neistote, ze netusim vobec...a nejako mi to je jedno, ja budem mat dievcatko, alebo Dariena 😀
jasne, luci, aj salvíovy s medikom...mi pomahal

janulka04
17. dec 2009

vidis, bris...no, asi musime davat aj my potom pozor, to je nezvyk..lebo kedze su tu ti starsi surodenci, oni radi vykecaju...ajaj...tak ja ani malym nemozem prezradit..no uvidime...

lucialen
17. dec 2009

Myslis Bris? 😕 Tak to dufam, ze sa odfuci a zajtra to bude ok 😉

brisilda
17. dec 2009

lucka ja som to mala casto po zapale mandli ☹ cize viem o com pises skus kloktat aj slanou morskou solou 😉 noic tym nepokazis 😉
inak konecne sa mi podarilo vyhrat na MMA avent ohrievac flias vraj je ako novy som teda zvedava 😀 je to sice blbost no do mikrovlnky by som babu jedlo nevopchala 🙂
janka moj maly sa preriekol aj tak ze som tehu cize si davam pozor 😀 mozno ak sa potvrdi dievcatko malemu poviem ze to bude chalan a po vianociach mu prezradim pravdu 😀

sharmana
17. dec 2009

ahoj bris 😉 ale však už nejako dobojujeme do toho pôrodu 🙂

brisilda
17. dec 2009

a este som sa vam zabudla pochvalit, ze som v meste kupila dalsie bodynka s tym napisom pre otecka 😀 jedne biele a druhe ruzove 😀 😀 😀 normalne sa teraz kocham 😉 som hrozna 😠 sama na seba sa zlostim, ze tolko nakupujem aj vcera v tescu konecne zlacnenli svetrik na ktori som sa lakomila 😀 no a potom ze nekup to

lucialen
17. dec 2009

Baby a nemame tu vsetky vyvestene od salut chlapcov? Sa mi zda, ze dievcatka neboli vo vestbach 😀

sharmana
17. dec 2009

bris. aj ja už chem nakupovaaaat.... včera sa ma jedna kolegyna pýtala, že prečo som ešte nič nekúpila, že ona už nakupovala ako divá... no ja som si dala záväzok, že po Novom Roku, respektíve po sone...

brisilda
17. dec 2009

lucka ja som jej vestit nedavala ja doverujem sesterke a vestici 😉 no ked sa mylia budem tiez rovnako rada lebo v tom pripade mam pravdu na svojej strane ja 😀
shami ja som pri prvom kupovala kociarik az v marci a vecicky az tesne pred porodom

janulka04
17. dec 2009

ja som nsi zatial len vytlacila zoznam a vyskrtala, co mame...a nakupovat idem tiez po Novom roku...
babule, intenzivne drzat palce toho 4.januara, aby sa ukazalo...prosiiim 😉

groka
17. dec 2009

luci to moze byt zacinajuca angina na tej strane daj si hned nejake cuclacky a caj ale nie horuci len teply aby si si to nepodrazdila

brisilda
17. dec 2009

janka mne drzte palce v pondelok aby sa potvrdilo moje tusenie 😀 to budem potom taka hrda ze cakame malu slecnu 😀

sharmana
17. dec 2009

jani. budem držat palce a ja potrebujem potom 7.1. nech sa mi ukáže 😀
luci. áno, mne vyveštila chlapca 🙂 a aj môjmu kolegovi sa snívalo, že sa mi chlapec narodil a to ešte nikto nevedel, že som tehotná..

brisilda
17. dec 2009

ak to bude chlapcek tak bude hrdy otecko 😀 😀 😀

brisilda
17. dec 2009

groka ja inak tiez pijem magnesium 250 mg na znizenie tlaku 😀

sharmana
17. dec 2009

bris. budeme držat palce, daj vedieť, hned ako zistíš...

janulka04
17. dec 2009

takze bris drzim v pondelok a sharmi 7.1., to zvadnem 😉 😀

brisilda
17. dec 2009

kocky ja drzim palce kazdej s vas a hlavne snazilkam aby otehotneli cim skor

lucialen
17. dec 2009

Groka, anginu som este nemala 😕 To hadam nie, to som akoze z coho ochorela? 😠 Uvidim zajtra, 😉
Tak sa mi aj zdalo, ze to boli sami chlapci 🙂 Aj pre mna 🙂 No ja by som mala otehu v decembri 😒 Hlavne vianoce by mali byt velmi pozitivne 🙂 Jednu mrchu som uz stihla, ale este stihnem aj ovulku, takze uz by to klapnut 😉

sharmana
17. dec 2009

a tebe jani 4.1. 🙂

janulka04
17. dec 2009

no, jasne, to by bola najidealnejsia skutocnost....bris 😵

brisilda
17. dec 2009

kocky ja zacinam stresovat ze ma male zle polohu ☹ co ak sa bude otacat ako hodinky a nakoniec skoncime s polohou KP 😢 ja sa cisarskeho bojim 😖 viem ze moze sa este otocit do spravnej polohy no pravdepodobnost je taka ista ako ze sa otoci koncom panvovym 😢

lucialen
17. dec 2009

Bris, dakujem, ja som na dnes zastupkina snaziliek 😀 A my drzime palce vam tehulkam, aby ste mali zdrave deticky 😵

janulka04
17. dec 2009

bris, aj ja sa bojim cisaraku...a navyse jeden porod KP mam za sebou...nastastie to bola druha z bab, tak uz som to ani nevnimala..neboj, bude to ok
ja sa bojim, ze zase nebudem vediet dychat ako u malych a ze nestihnem do porodnice, ze ma budu strihat zase...beee...no co uz..vytrpime... 😉

janulka04
17. dec 2009

jee, lucii, dakujeeemee 😉

brisilda
17. dec 2009

janka mne ked spravia nastrih tak si nesadnem tyzden na zadok 😀 inak ja som s tym mala problem lebo aj po 6 rokoch od porodu ma tie stehy bolia resp. ich citim a to nevravim len o vonkajsich stehov 😠 tajne som dufala ze druhe bude malinke aspon take 3500g no omyl 😒 co uz 😀 zaklad a by bolo zdravucke este sa skusim popytat na dalsiej poradni ci sekcie robia cez epidural vraj ano tak uvidime 😀 ale to v pripade ze sa malinke neotoci spravne o 4 tyz. teraz si s toho robim srandu ze sa uhyba mm lebo klopkanie po hlavicke ho uz prestalo bavit 😀 😀 😀

brisilda
17. dec 2009

lucka veru si ich zastupkina 😀 co uz ked ta tu nechavaju samu 😉

janulka04
17. dec 2009

tu, bris sa CS robia dost, ze az 1/3 porodov a v niektorych porodniciach aj viac...akoze, neriesim...
a ja som bola dobre nastrihnuta, za tri dni mi vsetky tie snurky povypadavali a bolo...mna chvalili pri vizite, akoby som na tom mala podiel 😀
ja som mala problem s hemoroidmy...boze...toto vsetko nanovo 😀 😀 😀

lucialen
17. dec 2009

Bris; no vidis aku zodpovednost ja mam vsetky ich tu zastupovat 😀 Dufam, ze nic nepokaslem a budu so mnou spokojne 😀
Snazilky, sakra, kde ste????? 😲

sharmana
17. dec 2009

no ja ani netuším ako mám uložené mimi... ked budem mat sono tak sa spýtam...
veru, kde sú všetky snažilky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre