Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
27. dec 2009

ako si sviatkovala ty dzou?

dzou
27. dec 2009

ja len tak lenivo.. a vcera som sa straaaaaaaaaaaasne prezrala doslova 😅 😀 dnes sme boli na prechadzke tak mi uz konecne zacalo travit 😉 vcera som ani zaspat nemohla tak som bola plna... a potom sa mi samozrejme snivali blbosti... ale jedna dobra vec ze som mala babetko 😀

sharmana
27. dec 2009

dzou a nechceš teda testnúť? ja viem že nechceš byť sklamaná, ale roznako sklamaná by si bola aj zajtra, ak by bola len jedna čiarka alebo by ti klesla teplota 😉 čo však nehrozí, lebo ty si určite tehulkaaa 😀

dzou
27. dec 2009

teraz pred chvilou som bola cikat tak ak tak musim pockat ale mne ak klesne zajtra uz testovat nemusim a nemusim vidiet tu hnusnu jednu / 😠 tak sa este rozhodujem

dzou
27. dec 2009

a ako sa ti paci moja nova foto? 😀

sharmana
27. dec 2009

jasné dzou, ved ja ta netlačím, môžeš aj ráno.. no mne napríklad ranný test ukázal menej ako poobedný 😀
foto je super 😉

dzou
27. dec 2009

no sak ak tak dam vediet ale akurat rozmyslam ze uz asi pockam do rana to uz vydrzim 😉mozno 😅 😀 a potom sa uvidi....ja nejak nemozem uverit ze JA by som konecne bola tehula 😅

sharmana
27. dec 2009

ked to človek najmenej čaká, tak vtedy to príde.... ja som už mrnčala že som zase neotehotnela, lebo mi začalo špinenie, ja že ms jak vyšitá, úplne som sa zmierila s tým že nič, aj vložky som si kúpila, len tá teplota mi neklesala, preto som jedného rána testla, ale bola som presvedčená že tam bude len jedna čiarka... a tuuuudle, dve čiarky jak vyšité 😀

rhodosbb
27. dec 2009

ahojte, dzou, ten tvoj grafik vyzera naozaj zaujimavo oproti tym minulym, drzim palce 😵
my sme sa teraz vratili od nasich a hned som testla a druha ciarocka krasne zosilnela oproti tej, co som robila na vianoce 😵
dzou, ake frajerske okuliare 😉
sharmi, budes mat s kym kocikovat, je dobre mat kamosky, ktore maju rovnako stare deti 🙂

dzou
27. dec 2009

ahoj veronika no konecne to tu zacina ozivat 😉
okuliare su spica ze? 😀
no ja uz nic neviem s tym mojim grafom.... ako ked vymazem teplotu na 10dc tak mi vyznaci ovu az na 17dc aj to prerusovane a to by som bola len 11dpo ale na ten 10dc taka teplota bola takze nemam ju preco vymazovat chnapete a teda ovu mohla byt aj na 14dc kedze vtedy som nemerala a to by som bola uz 14dpo no proste uz neviem NIC

dzou
27. dec 2009

a teda veronika super ze ciarka silnie 😉
sharmi sak kukam z uz mas 20tt 😲 teda uz si v polke

rhodosbb
27. dec 2009

dzou, ale ta teplota je naozaj neobvykle vysoka v porovnani s ostatnymi grafmi, zajtra testni, ale samozrejme nechcem ta nahovarat 😀 ja tiez neviem presne, kedy bola ovulka, minule mesiace som to vedela presne a zrovna teraz ked som otehu, tak neviem na stopro kedy bola 😒

xena1
27. dec 2009

dzou tie dohady ta zbytocne zamotavaju...bud testni alebo este pockaj...drzim palceky nech je krasny novorocny darcek

dzou
27. dec 2009

dakujem baby....za drzanie paleckov
no sak veronika ze ja som si tiez nie 100%ista ze kedy vlastne ovu bola 😅
a teda ake ste mali vy sviatky?

rhodosbb
27. dec 2009

dzou, na vianoce sme boli doma a potom sme isli ku svokrovcom 🙂 vcera sme isli zase pozriet mojich rodicov na dom a zajtra idem do roboty 😒 sviatky boli super, ale buduci rok si uz urobime kapustnicu a salat den vopred, a tiez darceky pre komplet celu rodinu mi zabrali dve hodiny balenia, tie si tiez zabalim vopred, lebo tieto vianoce som zasadla k stedrovecernemu stolu hotova 😝 ale vecer s najkrajsim darcekom dopadol super 😵

majuska7979
27. dec 2009

ahojte baby, iba tolko ze ten test s // bol asi chybny ☹ ff mi presunulo ovulaciu na 19dc, tak teraz sa uz z toho nevysomarim ani ja 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
dnes rano som robila test a bol negativny 😢 😢 😢 😢
takze cakam na mrchu 😢 😢 😢 😢

dzou
27. dec 2009

veronika hej som citala ze mm ani zaspat nemohol 😉
majus 😠 sakra.... ale nechapem tomu ff sak to potom aku kratku lf by si mala

majuska7979
27. dec 2009

ale mrcha mi este nedosla moja

sharmana
27. dec 2009

rhodos. áno, budeme kočíkovat, ale len ked prídem k našim, lebo súrodenci aj rodičia sú 100km od BA, takže tam chodíme len na sviatky, narodeniny, oslavy a podobne 🙂 ale počas materskej budem chodievat častejšie, pôjdem aj sama cez týžden ked bude mm v práci 🙂
dzou. veru, už som v polovici a už začínam cítit aké to je s rastúcim bruškom, dlho neobsedím, začína pobolievat chrbát a podobne.. 🙂

dzou
27. dec 2009

maji ja viem ale tak potom nechapem tomu testu 😒 no ved uvidis ako to nakoniec dopadne...
sharmi no verim ti ze uz musi zavadziat brusko ale ja ti to tak v dobrom zavidim

dzou
27. dec 2009

a teda ja mam volno az do 4-teeeeeeeeeho 😀
zajtra asi pojdeme do toho podmorskeho akvarka uz sa tesim 😵

majuska7979
27. dec 2009

dzou ani ja tomu nechapem lebo mam test doteraz a stale tam je ta slaba // a mm ju vidi tiez 😖
ale dnes rano som robila dalsi a nic tak neviem ☹ a teplotka riadne pada 🙄

dzou
27. dec 2009

a aky si robila dnes rano?....

majuska7979
27. dec 2009

blueclear, 7dni skor mozes robit 😕 🙄

sharmana
27. dec 2009

dzou. to máš super, že do 4tého máš volno, ja musím íst zajtra do práce, fuuuj, nechce sa mi vôbeeeec, ja som vedela, že tie Vianoce preletia.... ale ešte bude Silvester, máme doma výzdobu, kopec zákuskov, urobila som si ovosnú misu, prestrela obrus, nech to mám aj u seba doma také sviatočnejšie, aj ked sme ešte stále ako na stavbe 😀
majuska. ktorý si DPO?

dzou
27. dec 2009

no ja tomu moc neverim.. ako napr. na teste zo superdrug je napisane ze mozes robit 4 dni pred ocakavanou MS ale pocitat s tym ze je to aspon 14dpo...to je napisane aj na obale chapes oni si tak akoze robia reklamu ale pritom tiez maju ukazat az ked ti vynecha mrcha...

sharmana
27. dec 2009

no veru s tými testami, hrôza... hrozne si robia len reklamu... a také že na 5ty den babule, tak to vôbec neberte v úvahu, testujte najskôr den pred očakávanou ms...

majuska7979
27. dec 2009

ja viem dzou,
ale uz stracam nadej, teplotka riadne klesla, proste teraz uz len cakat kedy ta mrcha jedovata dojde 😢 😢 😢 😢

dzou
27. dec 2009

no sak oni ako co rataju st tym ze kazda zena vie presne kedy mala ovu a presne aku dlhu ma lf? sak ja kym som neprisla a konika som ani nevedela ze nieco take je... tak ako mozu napisat na obal ze mozes testnut 4 dni pred mrchou ale musi to byt aspon 14dpo... sak potom uz je to jasne ze ukaze... teda ze by mal ukazat

dzou
27. dec 2009

maji no je mi to luto... snad sa este nieco zmeni ved uvidis... i ked teplota uz klesa 😒 to je pravda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre