Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
29. dec 2009

miska tak sme na tom podobne 😀 😀
tea tak bude tatianka 😀 len aby ti ju vsetci tak aj volali 😅 lebo mne sa tiez paci napriklad meno Richard ale jedine pokial sa mu hovori Richard lebo Risko neznasam 😝

tea333
29. dec 2009

nadi ale na to sa da upozornit, ja odkedy som vedela hovorit som kazdemu hovorila: ja nie som TELKA, JA SOM TELESKA 🙂

dzou
29. dec 2009

caute kocky no ja som uz sp5t z nakupov 😝 bolo to znicujuce ale super 😀 straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne veeeeeeeeellllaaaaaaaaaaaaaaaaa ludiiiiiiiiiiiiiiiiii tam bolo kedze v kazdom obchode su zlavy a je to jedno z najvacsich shop.centier v sirokom okoli a to siroke okolie myslim asi 100mil(160km) 😀 nakoniec som uz utekala domov lebo sa to tam nedalo vydrzat v jednom obchode bolo tak dusno ze tak sa mi zatocila hlava ze ma normalne zatackalo 😖
no kupila som si: rifle, 2 tricka , 1take dlhsie ku leginam, vestu zimnu s kozusinkou cervenu 😵 , papucky take strikovane ako cizmy, nocnu koselu(nenosila som ich asi 100r. tak idem skusit 😀 ), salik s rukavicami-supravu, taku platenu tasku kvetinkovu s ruzovou maslou 😵 , mm som tiez kupila(mne je vzdy luto mu nic nekupit) pyzamo a tanga slipy 😀 ja viem ze si mozno nietko bude mysliet ze je divny ale on ich rad nosi v lete a tazko sa zhanaju 😀 jaj a este kalendar na r.2010 samozrejme ze s Jackom Russellom 😉 a 2 tehu testy 😀 .... no a minula som asi 40libier 😀 kvoli tomuto milujem anglicko 😀 na svk by len rufle stali asi 20eur 😉 a este mi ostalo od jeziska takze este skocim do ineho shop. cebntra kde su aj ine obchody ale este neviem kedy 😝
no mrsina zatial nic ale uz je za dvermai urcite
idem vas docitat ale este musim vylozit umyvacku 😉

dzou
29. dec 2009

no teda groka pekne brusko mas a inac kludne mozes soferovat da sa kupit take daco na pas ore tehulky do auta 😉 a nebude ti to tlacit na brusko 😉 kukni na ebay 😉
miska no vidis ja by som zase straaaaaaaasne chcela vidiet taku ti shou s delfinami a kosatkami a tak ale tu asi nic take nie je 😒 ale zase tak na jar by sme chceli ist do safari 😉
tea kraaaaaaaasny tetsik 😉 v dobrom zavidim
my mame umvacku kenwood tiez celu nerezovu a u nas isloi hlkavne o to aby bola AAA a to aj je a inac vam poviem baby teraz ju mam rok a za nic na svete by som ju nevymenila(teda za miminko v brusku mozno ano 😀 ale inac za nic) a je to fakt super pomocnik 😉
cheerly aj mojej segre tvrdili do porodu ze bude mat chlapca a nakoniec sa narodila baba a nikto to necakal 😉 ale tak to bolo 10 r.dozadu tak asi neboli aj take dobre sona neviem
baby no a ja sa pridavam a ja by som potrebovala na balkone asi velryba otras sa 😀 😀 😀
no a teraz kukam ze uz tu nik nie je tak som zase sama 😠 😒 ☹

fazulka1512
29. dec 2009

ahojte baby
tea tatianka je velmi pekne meno.... a hlavne dezert tatiana, ten zboznujem 😉
dzou takze nakupny osial mas za sebou,ja som zazila zaciatok ked sme boli v usa ale ze teraz je tam tiez riadna selanota,my sme si uz vtedy kupili na rozdiel od slovenska lacne veci, tak teraz to musi byt masaker
a boli sme aj v akvarku co tam je a boli sme aj na predstaveni co tam boli delfiny aj take biele velryby, bolo krasne
som 23 dc, mam stale nafuknute brucho, ale to bude s toho nekonecneho vianocneho obzerstva a z toho ze sa blizi mrcha, inac v pohode, trosku bolia prsia

dzou
29. dec 2009

aoj fazulka 😉 no ta shou musela byt super sak prave ja si myslim ze take su len v amerike 😒 a to neviem kedy pojdeme ale raz urcite chcem ist hlavne do vegas 😀 a ked nahodou do vtedy este nebudeme zobraty co je dost mozne tak sa tam vezmeme 😀
miska inac som sa chcela spytat aku mate motorku? my sme mali yamahu thundercat 600cc ja samoska len ako pasazier 😀 ale bolo suuper tiez sme chodili kade tade po vyletoch ale ked sme kupovali dom sme ju predali 😒 potrebovali sme prachy na depozit... ale o par rokov chceme zase ale teraz uz nejakeho chopera a nie sportovu... a rozmzyslam ze niekdey na stare kolena si spravim aj ja vodicak na motorku 😝 😀

fazulka1512
29. dec 2009

rozmyslam nad tabletkami duphaston, ci mi nejak narusaju ovu alebo skor pomahaju k tomu aby bola presne v strede, lebo mi sme keksikovali 12dc, 14 dc, 18 dc, a chystame sa aj dnes alebo zajtra, uz mi tak mata po hlave ze ked sa to opat nepodari ci nenahucim do mm aby isiel na vysetrenie ale ked mne to tak pripada ze muz ked sa dozvie ze nieje v poriadku a pritom to berie ako samozrejmost ze jemu nieje nic, tak musi to byt pre neho riadna rana pod pas ze on je ten vdaka ktoremu sa to nedari 😒

dzou
29. dec 2009

neviem fazulka a merias bt? ci mas ovu testy? alebo ako vies ze kedy mas ovu?
s tym chlapom neviem mne sa sam mm ponukol ze pojde ale este cakame lebo od januara si ide hladat pracu lebo mu nieco nevyslo co robil tak chceme este pockat

tea333
29. dec 2009

ozaj ani som nenapisala, boli sme dnes v kike mrknut stokke Xplory, som sa s nim aj pohrala 😀
aj nabytok stokke som obzerala, pozerali sme ceny orientacne 🙂

fazulka1512
29. dec 2009

ja si teplotu nemeriam, mna stale v strede cyklu pobolievaju vajecniky, tak vtedy sa snazime
ale uz som si povedala ze od noveho roku si budem merat, ale tak zacnem das od 6 dc do konca ze co mi ukaze graf

dzou
29. dec 2009

fazulka no bt je vazne dobra niekedy mozes mat ovu bolesti aj par dni pred ovu aj po... takze to je len take orientacne a kuk na teu merala 2cykly a uz je tehulka 😉 ja sice meriam tiez uz 4.cyklus a nic ale tak mozno je problem niekde inde presne ako pises ty mozno mm nema dobrych potapacov jaj a zabudla som ze dnes som aj kupila mm aj sebe vitaminiky pre neho nejake nove pre chlapov co by malo pomoct k lepsim spermijkam 😉

nadenkaaa
29. dec 2009

fazulka my s mm sme sa tiez dohodli ze pokial sa to nepodari aby som porodila este v roku 2010teda posledny termin otehu je v marci tak aj mm pojde na spermio-a berie to uplne v pohode lebo aj on chce babo a sme v tom dvaja takze aj on sa chce na to m podielat 🙂
nabytok stokke sa mi strasne paci tea 🙂

dzou
29. dec 2009

ja som nevedela ze oni aj nabytok robia 😕 ale ja si kupim nejaky uz pouzity z ebay tak ma to vyjde velmi lacno 😉 a ja chcem ciste drevo 🙂 ako vzdy 😀

tea333
29. dec 2009

nadenka dufam ze tvoj M nepojde 🙂 nestihne 🙂
a ked pojde tak aj tak dobre, aspon sa veci pohnu 😉 je dobre vediet viac, nie? 🙂
a stokke je aj moja srdcovka 😵 planujem zobrat kocik, postielku, prebalovaci stolik aj stolicku 🙂
len k nasmu stolu ta stolicka veru nepojde, moj drahy dal vyrobit fakt vysoky jedalensky stol, treba ho o 10 cm zrezat, ale je masivny a ma hrozotansky hrube nohy takze nejde ani nadvihnut, noa musi pre neho niekto prist a dat ho zrezat na nejakom speci velkom stroji 🙄 ach..

inak vybavicku a veci planujem zacat riesit, kupovat a objednavat po dovolenke, to bude taky 19tt
teda nebudem v panike zhanat,ale zacnem sa tomu venovat 😉

nadenkaaa
29. dec 2009

tea no aj ja dufam ze nestihne 😀 a co sa tyka tej vybavicky urcite je lspei zacat sa tym zaoberat asz po tom prvom trimestri aa mat nas to cas aby si to clovek vychutnal 😉

tea333
29. dec 2009

nadi to hej, zatial len pozeram a rozhodujem, uz som takmer rozhodnuta aj pre latkove plienky 🙂
ale treba este vela studovat 🙂

groka
29. dec 2009

ahojte

miska som kukla album a tam kde mas okuliare a kde ti dava aj mm pusu,sa mi podobas na Valentinu ale uz akoze schudnutu z tej telenovely 😀

dzou a ked sa chystas testovat ked si si kupila test?

ani neviem co pisat,mne je blbie,hlava boli,neviem co by som jedla uz,dali sme si s malym pobede ovocnu misu,kiwi a banany nakrajane na kolieska,teraz vecer som si dala jednu oplatku s medom a teple mliecko,mohla by som uz ozaj prestat jest tie sladkosti 😠 som na seba velmi nahnevana
maly vypil mliecko tiez a pojdeme kuk tv budeme spolu pozerat a spinkat zatial v obyvacke,potom sa premiestnime,aby som nebola samucka,tato nas je prec,ale zajtra mi prinesie gulas,mnam,mi doslova tecu sliny,je dobrucky z diviny,kamarat robi najlepsi na svete 😝

nadenkaaa
29. dec 2009

ved urcite tea len tak bez rozmyslu nakupovat urcite nie 🙂

sharmana
29. dec 2009

ahojte kočky, ako sa máte?
dzou. tak nech ti to v Novom Roku už vyjde 😉
luci. aj mna už hnevajú tie tvoje foliky 😠
my sme dnes urobili nákup na Silvestra, budem robiť kapustnicu, salát s reznami, jednohubky, chlebíčky a tak... dopriali sme si dobré madarské klobásky, už sme aj mlsali.. až mi malé začalo tancovať v bruchu 😀
a ešte sme boli v baumaxe, hladáme totiž led žiarovky, lebo by som ich chcela mať ako bodové svetlá..

groka
29. dec 2009

baby maly mi ma hnacku,to co ma byt?a pri tom pijeme lipton z ktoreho by mal mat tvrdsiu stolicu 😒 no nic,dala som mu na noc aj plienku,ktoru uz sice nemavame ,ale nahodou aby sa mi v noci nepokakal

dzou
29. dec 2009

groka no zatial sa nechystam testovat ona ta mrsina pride to uz mam do zasoby 😀 😀 😀

sharmana
29. dec 2009

kde ste všetkyyy? ešte sviatkujete?

miskahryzka8
29. dec 2009

caute, som vam pisala este pred zumbou a padol net 😠 , este ze so si to ulozila 😀 :
dzou urcite su take show aj v europe, len neviem kde 😕 ja som bola uplne dojata, ze take nieco vidim na zivo 🙂
inak vypredaje su super v zahranici, v usa ani nemusia byt, tam su handre uplne lacne som furt odtial nosila plno a hlavne victoriu secret juuuj 😅

dzou vegas je super, ja som sa strasne tesila ked tam v jednej pirackej show po sebe kricali ze ahoooj, to som tam bola s kamoskou americankou a ze ahaaa oni hoviria po slovensky 😀 😀 a videli sme aj show splash, to je taky mix, bol tam giunessov record 5 motoriek ci kolko sa naraz tocilo v guly, biele tigre, kraskorculovanie, no super to bolo 🙂

motorku mame chopere hondu, presne neviem, sa v tom nevyznam 😕 , iba sa vozim 😀 ako spolujazdec 😅 , idem teraz zumbovat a potom hodim pripadne foto ked najdem 😉

tak a idem citat a pisat aktualne 😀

dzou
29. dec 2009

noi sak aj my chceme potom nieco take ale tusim ze mm chce ostat verny yamahe a chce yamaha virago... no ak sa v tom nevyznas tak nic.... mm vyraba aj voziky na motorky... toto je jeho vytvor 😉 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem... tak je sikulka 😉 ale na motorku zatial nemame zvysne peniazky ale buduuuuuuuuuuuuuuu raz dufam 😉 ako jazdu na sportovevej sa musi zazit to sa neda opisat najrychlejsie co sme sli bolo 200km/h takze zazitok mam 😀 ked si teraz predstavim ze ked idem na aute a mala by som ist tak rychlo by som sa posr...la asi 😀 no chceme teraz teda chopera sportove su ivela viac nebezpecne 😉 sak ked najdem foto hodim nejaku do albumu 😉

miskahryzka8
29. dec 2009

no moc ste nepopisali 😉
fazulka v tomto su muzi jesitaci, minule sme s poloviciakom debatili na takuto temu a on taky zlaty, jak male deco, ze ked sa nedari, tak to castejsie je u zeny pricina, zeeee 😀 , tak som ho vyviedla z omylu, ze v dnesnej dobe skor naopak 😅 , ze sa chlapi prilis stresuju, tak ze musi byt kludny 😀 , no ale ja som bola u dokiny kvoli tym cystam a nastastie nemam, tak kebyze sa nam teraz nezadari, asi by som ho tiez chcela poslat na spermiogram, ale to s chlapmi tazko, ale ja dufam, ze nam dedko mrazik tu fazulku konecne priniesol 😵

tea a nevsimla si si kolko stoji ta stokke postielka co rastie s babom, alebo veronika nevies ty 😉

grokaaa 😀, vobec netusim, kto je valentina z telenovely 😀 😀, mne ale uz milion ludi povedalo, ze sa podobam na sandru bullock, aj v usa ked som bola, tak ze ahoj sandra 😀, a ja vzdy, ze ved to ona sa podoba na mna 😎 😀

tea veru kvoli povercivosti by som riesila veci po prvom trimestri 😅

kamoska robila v irsku letusku a ked skoncila, podonasala si odtial dopredu detske vecicky, lebo tam su velmi lacne a planuje babo az tak za dva roky 😕 , ja by som to kvoli povercivosti nebrala, ani keby boli zadarmo 😕

dzou sikulak poloviciak 🙂 , no me vyhovuju shopriky 🙂 , z "chrbta" motorky je fakt iny pohlad na svet 🙂 , mala som aj poloviciak s cestnou rychlou motorkou, ale to som bola mladsia tak mi viac vyhovovala ryhclost a ulet 😎 😀 , teraz si myslim,ze su to dobrovolni darcovia organov, hlavne ti co jazdia blaznivo 😠

jeeej a davaju vodny svet, to som dlho nevidela 🙂 , inak to zase ked sme boli v universal studios, tak tam bola ta pevnost aj program a skakali tam na skutroch ako teraz akurat 😅

tea333
29. dec 2009

Baby po sexe som vecer zacala krvacat, isla som na pohotovost, bolo to neuveritelne hrozny zazitok, ta pani P..A doktorka to normalne nechapem ako takyto ludia mozu robit doktorov..
nemam sil to tu opisovat..
videla som gestacny vak, asi je vsetko ok...uvidime

rhodosbb
30. dec 2009

tea, do r...ti, ked som si vsimla, kedy si napisala, hned som vytusila, ze sa asi nieco stalo... 😒
co ti povedala ta doktorka, videla aj srdiecko, ci to je este skoro? moja uplne chapem, ze nemas chut o tom rozpravat, ja som zazila na pohotovosti to iste, oni su tam uz tak obrneni voci ludskemu trapeniu a nestastiu, ze uz nie su schopni prejavovat ani trosku empatie...

malalady
30. dec 2009

teuška ☹ tak dúfam,že si prestala krvácat to ta ani nenechala na pozorovaní?? to mi je čudné... to by mala ked tam prídeš s krvacaním.. ty kokos to je sila..

rhodosbb jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 čo to tam máš?? :D že 5tt????

rhodosbb
30. dec 2009

malalady cauko 🙂 je to uz raz tak, dnes som ukoncila 5tt 😀 malo sem chodis, tak nestihas citat 😀

malalady
30. dec 2009

rhodosbb.. jojda tak vytešujem s Tebou 🙂 to je paradička 🙂 ale nezavidím tie začiatky.. 🙂 mne bolo moc zle och 🤐 len si na to spomeniem🙂 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre