Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
3. jan 2010

miska veru sme bok po boku,kolkodnovy mavas cyklus?ako sa citis?kedy budes testit?

lucialen
3. jan 2010

Miska, no moj hlien je dnes creamy v hojnom mnozstve 😀
Inak myslis ze ak budete snazit 9 mesiacov bez uspechu, ze budes este verit? 😖 Este tak pred 3mi mesiacmi som verila, ale uz som spadla z oblakov a rovno na hubu 😀 Ja akoze dufam, ze to vyslo ale neverim 😒

xena1
3. jan 2010

miska luci,sme na tom rovnako...dufame ale neverime...ved ako sa da verit niecomu co ta permanentne kazdy mesiac sklame...

miskahryzka8
3. jan 2010

kocky, tak som pozrela tehu grafy, asi 30 a vobec nie su podobne a niektore uplne ze divoke a niektore ani nevyzeraju, ze bude z toho tehu 😉 , takze teplotka je podla mna pomocnik pri vou ale v LF kym nepride mrcha nie je nic iste 😉
xeni od 25 dni do 34 som mala 🙂 a FF mi dal priemer 31 dni... a ty mavas ake cykly dlhe?

aj ja som mala vcera a predvcerom vela creamy, dnes sa mi este nezda 🙂

luci my sa snazime 7 cyklus, to tiez nie je malo 😉 a tei sa zadarilo po deviatich 😵 a stale sa zabudnem opytat, ako je to s tym platenim socialky, ci si to zistovala, lebo si spominala, ze platis dlhsie uz ako 9 mesiacov...

tak ja vam posielam pozitivnu energy, treba verit 🙂 😵 😵 😵 😵

xena1
3. jan 2010

miska,ja vam fandim v tom merani,ale by som zblbla takto sa stresovat este BT a grafmi...staci mi ze neviem ci pride ci nie... 😀 ja mavam v priemere 27-29...

lucialen
3. jan 2010

Miska no zistovala som to a nakoniec platim dalej, lebo keby prestanem a otehu a nahodou by som bola PN, tak by som nedostavala zo socialnej pois ziadne peniaze, len na materskej. Tak dufam, ze otehotniem co najskor, nech este neprerobim 😒

miskahryzka8
3. jan 2010

xeni, no ma to meranie bavi 😅 , je to ako v loterii, co bude na teplomery 😉 , ale bez neho sa po tomto cykle zaobidem, nech nie je zo mna zavysly gambler 😀 😀 😀 😀

luci, no ale ked ja som samoplatca a na PN tak ci tak nepojdem zo zumby a z MK 😀 , tak potom ako 😕

xena1
3. jan 2010

ved hovorim ze fandim tym co ich to bavi... 😀 len ja by som zblbla riesit kazdu teplotu... 😀

lucialen
3. jan 2010

Tak potom platis 9mesiacov a prestanes, ale ak ochories, tak nic nedostanes, budes len dostavat peniaze pocas materskej.

groka
3. jan 2010

Ahojte

ja dovaram,sosovicovu polievocku a halusky so zajacikom,je mi uz od rana zle,vypila som pol litra pomarancovej stavy=odstavene vlastnorucne a aj ked mi je zle od zaludka neviem sa dockat kedy sa najem,potom pojdem s malym spat

a dnes beham len v dlhom ticku a nohavickach,dala som si rano normalka teplaky ale strasne mi vadi nieco na brusku,pas co je na teplakoch,aj v noci dost zle spim,lebo ked sa dam plnou vahou na brusko,tak sa prebudem na to ze nemozem tak spat,ked uz tak na boku a ciastocne na troske bruska,ja ale na chrbate neviem spat

sharmana
3. jan 2010

ahoj groka, ale ved ty si tehu, takže na brušku už vôbec nesmieš spávať... ja mám šťastie, že som zvykla vždy spávať na jednom alebo druhom boku..

fazulka1512
3. jan 2010

ahojte, ja som si dala fajovy kupel, a cakam na tu moju mrchu mrchovatu,a rozmyslala som ze kazdy mesiac si vravim ze uz na tehu nebudem mysliet a vsetko s tym spojene a neda sa, ta tuzba je silnejsia a silnejsia a vravi sa ze netreba na to mysliet a zadari sa,.... no nemysli na to....

miskahryzka8
3. jan 2010

luci, no ja idem teraz platit siesty mesiac, tak dufam, ze sa zadari a potom este pre istotu pozistujem, lebo oni to furt menia 😠
groka a z pomarancovej stavy nemas kyselinu 😕
ja neviem ani netehu spat na bruchu 🙂 , iba na bokoch 🙂

groka
3. jan 2010

sharmana pri malom som spavala na brusku do 4 mesiaca a v 4 mesiaci ked som bola na poradni som to spomynala doktorovi ten vravel ze kym mi to nevadi,ze mozem spavat,ale ze uz by som teda nemusela v tom 4 mesiaci,no ale urcite nebudem spavat na brusku uz,lebo je aj tak rozdiel vaha zeny,chuda si to aj moze dovolit,ale taka pevnejsia nie

no my napapaní,fajnovy obedik,aj chlapom chutil a ja sa idem vyvalit a mozno aj moj syn sa ku mne prida

papa

dzou
3. jan 2010

miska no to je easy ta cotbed proste len z postielky sa spravi postel 😉 asi takto http://cgi.ebay.co.uk/Baban-Alex-Chocolate-Cotb...
dole mas obrazok ako to vyzera ako postel 😉
no dufam ze teplotka sa umudri a teda ze jezisko ti priniesol mrnuska do bruska 😵
groka mnam dobry obedik to by som si dala 😉

monikapd1
3. jan 2010

ahojte babule tak vam hrdo oznamujem ze cakam dievcatko 😀 😵 😵

monikapd1
3. jan 2010

ja tiez spavam ciastocne na brusku

dzou
3. jan 2010

teda monika ty uz si 20tt 😲 a teda gratulujem k dievke prva v nasej teme 😉

monikapd1
3. jan 2010

dakujem dzou, veru vsimla som si, ze vacsina tu chlapcekov caka 🙂

lucialen
3. jan 2010

Monika, velmi velmi gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵
Ja mam zase stresy, lebo mi pisala spoluziacka, ze uz ma hotovu diplomovku a ja som len v polovici 😲 Dzou napis nejaky vtip nech sa nervozne posmejem 🙄

dzou
3. jan 2010

hej baby tu tvoria futbalovu jedenastku 😀 ale tak konecne uz bude aj nejaka roztliezkavacka 😉 😀

dzou
3. jan 2010

vtip?no popremyslam........

dzou
3. jan 2010

tak uz som nieco nasla len lucka neviem co si este tu

*E U T A N A Z I A*

*Vcera vecer sme s mojou zenou viedli trochu hlbsi rozhovor o
roznych zivotných situaciach.: Prisla rec na eutanaziu. K tejto
citlivej teme o volbe medzi zivotom a smrtou som poznamenal : Nechcem
aby si ma nechala zit v takom stave, kde by som bol zavisly na
pristrojoch a ziveny tekutou stravou z nejakej flase .** **Keby si
ma niekedy takto videla, vypni tie masiny čo ma drzia na zive. *

*Ona vstala, vypla telku, pocitac aj chladnicku a vyliala mi pivo do
zachoda*

* - no nie je to krava !??*

tak dufam ze sa paci a s diplomovkou si nic nerob to zvladnes 😉

lucialen
3. jan 2010

To co je zase s tou strankou_ 😕
Dzou dik 😀 😀 😀

dzou
3. jan 2010

to ja som hodila link a tak sa to posr...lo 😀

cheerlady
3. jan 2010

ahojteeeee 🙂
monika gratulujem k dievcatku! 😵 😀

dzou
3. jan 2010

ahoj cherly ty koksoooooooooooo sak ty mas uz skoro 30tt boze tak to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cheerlady
3. jan 2010

ahoj dzou 🙂 no leti,leti,aj ked ja uz by som najradsej mala nejaky 35tt 😀 teraz to pojde pomaly si myslim 🙂 ako sa mas,co nove? ja len obcas nieco precitam,ale inak nemam sancu docitavat vsetko,co popisete 😖 😀

dzou
3. jan 2010

ja tak normalka zajtra do prace 😒

cheerlady
3. jan 2010

ja chvalabohu az v stredu,ale zato vcera sme robili s kolegom inventuru,no na nervy 😖 a v piatok mam skusku,takze o program mam postarane 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre