Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
4. jan 2010

ahoj luci, ako sa máš? a ktorý si DC?

dzou
4. jan 2010

sharmi tak super 😵 ze je vsetko ok a pindurka ste nevideli? alebo pisulku?

sharmana
4. jan 2010

dzou. sono mám vo štvrtok 7.1, rovnako ako janulka... na sono chodím totiž na súkromnu kliniku GinFiv, ten môj lekár nemá také dobré sono 🙂 ale ide so mnou aj mm, prvý krát, aj sa z práce vypýtal od šéfa 😀

groka
4. jan 2010

Ahojte opat
je mi o nieco lepsie,na veceru bol pomaranc,mandarinka,dnes pijem vela vody cistej dnes a to magnezium som vysadila zatial,uvidim co mi to spravi

groka
4. jan 2010

sory pomaranc a kiwwi

lucialen
4. jan 2010

Ahoj Sharmi 🙂 Ja dnes 24dc, nejaka som unavena. Dnes som mala ist do skoly, ale vyhovorila som sa, ze som chora, nechcelo sa mi ist v takejto hroznej zime. A aj tak musim ist buduci utorok a to bude posledna prednaska 😵

janulka04
4. jan 2010

dakujem, babule...no groka, ver..bolo mi na hov.., som myslela, ze udrela posledna...este mi aj svokra znadala, ze co som ju skor neobudila.. 😅
sharmi, tak si drzime palce spolu...a inac, moja mama mi schvalila mena...este, aby mm suhlasil 😀
groka....chudatko... ☹
tea..tebe gratulujem k srdiecku 😵 😵
a co tu mame este nove, kocky moje?

dzou
4. jan 2010

groka a to ti robi dobre take kysle ovocie? 😕
ahoj janiiiiiiiiiiii no chudatko nase ,mojej kamoske vyberali zlcnik po porode a to mala 20r a tiez mala hrozne zachvaty pocas tehu

sharmana
4. jan 2010

ahoj groka, a máš aj kyselinu? ja ked som ju mala, tak som pila hlavne fatru a jedla sucháre, na zneutralizovanie, ovocie ti kyselinu ešte môže aj zhoršovať... to však neznamená, že máš vylúčiť ovocie 😉

lucialen
4. jan 2010

Joj Jani, to si neviem ani predstavit take bolesti 😒 A to nejako suvisi s tehu?
Dzou, uz zacinas sportovat? 😀

dzou
4. jan 2010

jaj a zabudla som ze sharmi dzim palce na stvrtok 😉 a super ze mm ide s tebou 😉

sharmana
4. jan 2010

luci. tak to vydrž v tej škole, úplne ta chápem, mne sa tiež už tie posledné mesiace vôbec nechcelo 😝
jani. ja som síce nemala žlčníkový záchvat, ale moja kolegyna, až plakala, musí to byt hrozná bolest... a už si to niekedy mala?

lucialen
4. jan 2010

Ozaj u nas neexistuju take digitalne tehu testy bez ciariek, co mi rovno ukazu ''tehotna''?

groka
4. jan 2010

baby zatial nemozem povedat ze mam kyselinu,do obeda som jedla papriku a suchu salamu tusim nitran a to sa mi gragalo a vybiehalo este pred chvilkou,pri prvom tehu som mala kyselinu z kyslich jedal ale skor koncom,mam aj teraz z niecoho,ale nie velku a moje telo si pyta toto ovocie,hlavne nech je stavnate,a mne neni spatne od kyseliny,mne je spatne od zaludka,mam pocit ako keby som bola po riadnej ozran party,proste,tocaky,pocit na vracanie,bolest hlavy

dzou
4. jan 2010

luci hej zacinam sportovat a teda take testy su vyraba ich clearblue ale na svk neviem ci ich maju

lucialen
4. jan 2010

Jaj baby, viete co moja psia princezna zase urobila? 🙄 Hara sa, tak nosi gatky a teraz si ich stiahla a zozrala si vlozku 🙄 A v noci to iste, lebo som vlozku nikde nenasla 😒 Dufam, ze nepojdeme k zverolekarovi, toto sa jej este nepodarilo

sharmana
4. jan 2010

dzou. dakujem, no bude to pre mm zážitok, ja ho poznám, on bude taký vystresovaný 😀

groka. mojej švagrine je teraz tiež strašne zle, stále len vracia ona to má geneticky po svojej mame, lenže jej mame vraj bolo zle počas celé tehu, takže sa má na čo tešiť 😝

groka
4. jan 2010

mm mi prave oznamil,ze zajtra ide teda do prace,takze povedal ze vo stvrtok pojdeme doktorovi,aj ked nejako tomu neverim,kurnik,uz som si myslela ze zajtra budem veidet viac a miminko

sharmana
4. jan 2010

luci. 😀 😀 ja si na to pomätám ako dnes, mala som tiež fenku a vymysleli sme jej také nohavičky, ktoré sme pripevnili detskými trakmi 😀 samozrejme po pár minútach sa vždy ako Coperfield vyzliekla a vložku roztrhala po celom byte, išlo nás z toho šlahnút, tak sme ju dali nakoniec sterilizovat, to sa s nou nedalo 🙂

dzou
4. jan 2010

jaj groka tak neviem ako ovocie treba ale tak podla mna taketo ta teraz mozno viac drazdi.... skus nejake jablka sladke alebo hrusky 😉

groka
4. jan 2010

dzou nie,z tohoto mi nie je zle,nic mi to nesposobuje,je mi po tom lepsie po tomto ovoci a dokonca citrusove plody je dobre papat kvoli aj inym veciam

lucialen
4. jan 2010

Sharmi ti poviem, a tak dlho to trva u psov 🙄 Ale ona si to neda len dole ale aj zozerie, no porazi ma 😠 😀 Kupili sme jej original gatky pre psov de luxe, lebo mamine su jej velke, teda aj moje 😀

dzou
4. jan 2010

jaj no ja neviem len viem ze v zime my z nasich krajov by sme mali jest nase ovocie t.j. jablka hrusky slivky.... a citr. plody nie lebo to nie je z naseho zemep. pasma a vlastne telo nie je na to zvyknute a citr. plody ochladzuju telo kedze rastu tam kde je teplo... takze v zime sa pre nas nehodia ... to len tolko co ja viem o tom.... ale pokial ti teraz robia dobre tak jasne aj na kila 😀

groka
4. jan 2010

dzou to fakt?moze byt,tak ale ako tehotna ked budes v zime mala by si taketo papat a dokonca sa citrusove ovocie podava aj pri spineni zastavuje to trosku spinenie tak ako to oddialuje mrchu

lucialen
4. jan 2010

Tak ja uz idem pozerat do postele, teda asi spat 🙂 Caute zajtra

sharmana
4. jan 2010

groka. pokial ti to chutí, tak to papaj, len si citrusy dobre poumývaj...
je pravda, že my by sme mali jest hlavne kapustu, jablká a hrušky, ale ja tiež papám najmä mandarinky a pomaranče cez zimu, nejako mi to viacej chutí...
citrusy sa ale nesmú pri kojení, kvôli alergiám a ani malé deti nesmú citrusy...
trosku som si poriesila záležitosti na účtoch a idem kuk niečo v telke, tak sa zatial majte 😉

miskahryzka8
4. jan 2010

ahojte 🙂 , jej tusim ste dost popisali 🙂
groka tak dufam, ze mm bude moct ist s tebou 🙂
fazulka a zajtra chces testovat 🙂 ?
ahoj jani 😵 , juj no tie pohotovosti tieto dni 😠 a to si mala ten zachvat z tehu 😕 ? Super, ze mm bol s vami a ze si si oddychla 🙂 , chytam virusiky 😅
jani, sharmi 7.1. budem od rana zvedava 😵 😵
ozaj dzou motylek tu strans dlho nebol 😕 aj nadenka dost dlho...
groka to ma mrzi, ze az vo stvrtok 😒
dzou to je zaujimave s tym ovocim 😕 , ale zase nasa generacie papa citrusove plody roky, tak si podla mna telo zvyko a fakt su tam vitaminy 🙂

xena1
4. jan 2010

ahojte...mam na vas zvlastnu otazku....bolelo vas niekedy podbrusko akoby na mrchu po kupeli a pri sex.vzruseni???ak nie,kludne prijmem ze som blba,ze sa pytam....stalo sa mi to tento cyklus pocas ovu aj teraz tyzden pred mrchou

miskahryzka8
4. jan 2010

jeeeej baby citam grafiky a maju novu tehulku 😵 😵 😵 😵

xeni mna tam v tieto dni presne takto boli a picha, viac ci menej, vcera hlavne pri zumbe mi to tak bublinkovalo zvlastne, dnes az po cviceni...

xena1
4. jan 2010

miska....tak to asi moze byt a nie som az taka blba...
tak dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre