Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
10. jan 2010

xeni a skusala si merat BT ?

xena1
10. jan 2010

bris iba dnes rano 37,1..inak bola som teraz v sprche a mm skusal,je taky isty nie najtvrdsi ale nizsie ako bol rano..a to som si povedala ze sa uz v nom vrtat nebudem...ma sho vidiet 😀

sharmana
10. jan 2010

ahojte kočky, luci tešíím sa z testíku...
sisa. dakujem, ešte som si aj poplakala, lebo som sa ponatahovala s kýblom s dovou, umývala som tie zaprášené parkety, samozrejme potom som prešla po dverách a zas som si všetko zaprášila a muž mi tu leží na posteli.. jasné že má problém s chrbtom, ale už som z toho unavená... vždy sa to natiahne o dalsie dni a týždne.. už mám toho dosť, všade stavebný materiál, kúpelka a chodbička jak stavenisko, prach a špina 😝

xeni. to vyzerá super s tou teplotkou.. a nechaj ten krčok... ja by som sa tam vôbec nešpárala, akurát si to tam podráždiš zbytočne 😉

xena1
10. jan 2010

sharmi....snad.... 😉

sharmana
10. jan 2010

xeni a kedy skúsiš test?

brisilda
10. jan 2010

xeni vazne kasli uz na krcok ja som ho tiez zo zaciatku sledovala a zbytocne som bola vystresovala lebo sa zdal byt otvoreny 😉 inak teplota je ukazkova na tvojom mieste by som testovala 😀
shami viem si predstavit tie nervy co asi tak musis mat ale co uz ked ho seklo 😖 s tym nic nenarobis u nas uz je konecne stavana skrina postavena 😀 a to sa MAL ROBIT STROP NO KASLAT NA TO LEBO TEN BORDEL CO SOM TU MALA TYZDEN MA TIEZ STRESOVAL 😖 (sorry za velke pismenka omylom sa mi stlacilo caps lock 😀 )

sisa2
10. jan 2010

sharmi - uz ho nechaj, nech sa na teba nenastve 😉 teda myslim krcok 😀

sisa2
10. jan 2010

sharmi - presne chapem, o com pises. my sme tiez prerabali, ked som bola tehu, stale bol na vsetko cas, nikam sme sa neponahlali a na porazalo 😠 neboj, nakoniec to zvladnete a do porodu bude vsetko spravene. len ta to bude stat vela nervov 😖 myslim na teba! a ty sa nenatahuj, nestoji ti to za to. viem, ze chces mat cisto a pohnut sa dalej, ale mysli hlavne na drobceka a seba. ked ma mm cas, mozes ho mat aj ty 😉 i ked mna porazalo 😔

sisa2
10. jan 2010

xeni - wow, vsak to je super teplota! to na mrchu vazne vobec nevyzera! neverim, ze ked ma prist mrcha, mala by si tak vysoku teplotu 😵

xena1
10. jan 2010

siska mozno som ina...uz som take teploty mala aj cez mrchu...preto nemeriavam...ale netvrdim ze motyka nevystreli...je mi divne ze mi nic nie je a citim sa podozrivo dobre... 🙂

bris..nemam doma testik,ak nedorazi mrcha zajtra si kupim...a testnem podla toho ako s abudem citit,lebo uz som takto premrhala test..

sharmana
10. jan 2010

už som v pohode, som to musela len zo seba dostať 🙂
muž si aj myslel, že sa s ním nebavím a že sa na neho hnevám... ale ja sa hnevám tak celkovo, že to ide ako posr.... a to som si myslela, že niektoré veci sú pinkačka... ja som trošku akčnejšia, keby som nebola tehu, ja by som asi chytila aj farbu a dnes to vymalovala.. ja som toho schopná 😀

idem niečo navarit a poobede pôjdem pozriet tie šaty, aspon sa trochu odreagujem 😉

brisilda
10. jan 2010

shami ved malovat mozes v pohode ja sa na to chystam zajtra 😀 dnes este chalani preriedzuju srubiky a roabia si poriadok v svojich veciach potom mi do izby daju koberec (mame tam sice parkety ale aby drobcovi nebola zima 🙂kotry sa pretepuje a ked vyschne tak ho zrolujem a zacnem malovat izbycku 😀 juuj uz sa tesim

miskahryzka8
10. jan 2010

ahojte 🙂 , ako luci 😵 ? Tak ja takto, uz je to dost haluz 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, ale zda sa mi, ze isiel krcok hore 😒

miskahryzka8
10. jan 2010

fiiha vy ste od vcera popisali 😕 😀 , no idem sa najest a citat, ale napiste mi ako luciiii 🙂

sharmana
10. jan 2010

bris. no neviem či by som to vedela, lebo teraz je tam omietka a stierka, ešte tam treba dať penetrák a nejako riedit farbu, aby to držalo a čo ja viem čo 🙂 my malujeme na nové omietky, nie už na farbené steny..
ale ved ja to nechám na chlapa, asi pôjde na pn a povedal, že ked mu bude lepšie, tak to cez týžden dorobí..

cheerlady
10. jan 2010

ahojte babule 🙂
sharmi presne viem ake mas nervy-u nas to este cez tyzden vyzeralo rovnako ako u vas,ale vcera sme nabehli s mamou a svokrou ako upratovacia rota,tak uz je vsetko vyumyvane a vyupratovane,aj ked jasne,ze to budem musiet este prebehnut,ale uz to konecne vyzera obyvatelne 🙂 aj ked ti chlapi su hrozni,lebo tu srobik,tam vrtak,hentam hmozdinky a nic nepopratane,tak som sa nas.ala a vsetko nahadzala do jednej krabice,lebo by to tam bolo neviem dokedy.drzim palce,nech to co najskor dokoncite 😉 aj ked ty to mas asi horsie,lebo tam byvate,to si neviem predstavit,ze by sme prerabali "za chodu",by ma asi fakt slahlo 🙄

xeni drzim palce 🙂

tea333
10. jan 2010

Miska super graf 🙂 🙂 🙂 Lucka mala iba minidazdovku a uz ma dve palicky 🙂
tvoja hadicka mi pripomina moj graf 😵 😵 nechces testovat?

miskahryzka8
10. jan 2010

baby ja zvedava na lucku mi nenapisete, musim ist citat 😝

tea333
10. jan 2010

cheer a shami, vobec vam nezavidim, mali by ste lezat a okolo vas by mali poskakovat, a nie sa nadrapovat, musite mat z toho bolave chrbatiky.. 😒
mne sa podarilo urobit si nieco s rukou, asi som si presilila alebo natiahla sval, tam kde sa biceps upina na rameno (boli ma predna cast ramena smerom dole) a uz dva dni to bolelo, ale dnes ledva ruku zdvihnem, au au au 😖
ale je to iba male BOBO 🙂

miskahryzka8
10. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej tei, dik za supere info 🙂 , luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulujem 😵 😵 😵 😵

tei, testovala som vcera a nic nebolo 😒 a som len jedenasty den a LF mavam 14 dni a zda sa mi, ze krcok ide hore a boli ma predmrchovsky podbrusko 😒 , ale ak nie v pondelok este testnem urcite 😀 , ale ideme na lyzovacku v stredu, urcite budem cez nu mrchovat 😠

tea333
10. jan 2010

mmm tak pockaj miska, ved aj graf ti ukaze, aj tak je este skoro 😉
lyzovacka zaaaviddiiiiim 😨

lucialen
10. jan 2010

Miska, super grafik, aj moj graf tak konci, 😵
Inak vcera mi aj FF gratuloval 😀 Mile od nich 😀

nadenkaaa
10. jan 2010

Ahojte co to tu citam tisko blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😵 😵 😵 😵 super
ja som dnes 28 dc takze bud prie mecha zajtra alebo pozajtra uvidime 😉 citim sa normalne 🙂 janulka citam ze by to oblo predsa len dievcatko? 😀 tak uvidime ci sa vydari stalinka alebo predsa len darien 😀

sharmana
10. jan 2010

až teraz som si všimla miska tvoj graf, supeeeer 🙂

cheerlady
10. jan 2010

tei ja som sa nastastie moc nenarobila-vacsinou vsetko porobili mamina so svokrou,ja len take drobnosti-az som sa ale blbo citila,ze oni makaju a ja nic 😅 ale radsej si take velke upratovanie necham na neskor,ked budem chciet privolat porod 😀 ozaj,gratulujem k svadbicke,ako reagovala rodina? 🙂

tea333
10. jan 2010

cheer svadbicka bola ista, furt sa to presuvalo,..ci ako reagovali na babo?som zmatena

miskahryzka8
10. jan 2010

citam spätne, veru uz mame jedneho tehu charlieho anjela 😵,

dzou drzim palce na ovu 🙂 a preco cakas na jun 😕

inak baby ako mozu davat cez den v sobotu film ako zberatel kosti 😕, ved to pozeraju aj deti, ja ked budem mat to moje, tak bude yablokovana telka a do dvanastich budu poyerat dvdcka kreslenych rozpravok a budu mat prisne selektovane filmz 😠 😠 😠 😠

sharmana
10. jan 2010

tea. normálne nerobím skoro nič, okrem varenia, umývania riadu, prania a žehlenia.. sem tam povysávam, čo tu síce nemá skoro vôbec žiadny význam, ale zas aspon trochu.. len dnes som chcela spálnu umyt a ešte ju budem musieť raz... to prvé umývanie bolo najhoršie, lebo aj ked sme mali podlahu prikrytú, plno prachu bolo na nej, tak som musela viac krát menit vodu... ale samozrejme zdvíham len máličko kíl, to by som neriskovala 😉

sharmana
10. jan 2010

ale pravda je kočky, že čím dalej tým horšie je to s chrbátikom, lebo ked sa zohýbam častejšie, tak to bruško dá trošku zabrat na kríže 🙂

miskahryzka8
10. jan 2010

tei, pockam a inak som spala v meste tu je teplejsie v byte ako na dome, tak uvidime 🙂

das mi sem luci please tvoj grafik, neviem sa dockat kym sa nanho kuk 😵 mile od FF 😀

ahoj nadi 🙂, dryim palce nech nemrchujes 😉, jej a janulka sa nam uz objavila, super 🙂

sharmi, dik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre