Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
31. júl 2009

kkatka dakujem... no to sem hned dám 😀 😀 😀 😀

kkatkaa
31. júl 2009

super budeme sa tesit 😀
a ako sa inak citis okrem toho ze si stastna prestastnaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????????? 😀

rhodosbb
31. júl 2009

Malalady gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 teším sa s tebou! Opatruj sa 🙂

malalady
31. júl 2009

kkatkaa nikdy som nebola štasná, že mi je zlééééééé na vieš čo 😀 😀 😀 ako teraz 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked mi je zle som štastná 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

rhodosbb dakujem velmi pekne.. a vy ako pokračujete?? 😉

kkatkaa
31. júl 2009

uplne chapem 😉 tak nech sa dari

malalady
31. júl 2009

kkatka ďakujem však aj Tebe nech sa darí aby si bola tehu 😉 😉

lucialen
31. júl 2009

Dobre ranko, malalady - super, opat gratulujem 😀
Moja teplota sa drzi dobre, test som si spravila, krava, negativny 😠
Akurat som bola na policii vymenit obciansky, skoro som sa tam zrutila, zacalo ma riadne bolet podbrusko, tak mrchovsky, som myslela, ze uz krvacam, triasli sa mi nohy, uplne som ostala zoslabnuta, a to som isla radsej hned rano, kym este nieje horuco. No nastastie mrcha nikde, aj ked sa tak citim 🙂

sisa2
31. júl 2009

luci - to znie celkom super 😉 ked som ostala prvykrat tehu, tiez som mala stale pocit, ze MS uz uz pride, bolo mi zle, stale som behala na wc-ko, lebo sa mi zdalo, ze uz krvacam. taaaaaaakze ... cakame na pozitivny testik 😵

rhodosbb
31. júl 2009

my pokračujeme stále v tempe 😀 , cez víkend mám ovu, ale nespoliehame sa len na ňu...

Včera som si robila test a tak som ho prevracala z každej strany pod rôznymi uhlami, že som tam tú druhú čiarku slabulinkú uvidela 😀 , ale potom zase zmizla ☹ , mala som halucináciu 😖

malalady
31. júl 2009

lucialen dakujem .. a nech sa mrška nedostavý 😉

kkatkaa
31. júl 2009

slubujem ze sa budem zo vsetkych sil o to snazit 😉

luci kaslat na ten test mozno bolo skoro dolezite je ze mrcha nikde 😉

lucialen
31. júl 2009

Rhdosbb, ty si dala riadne tempo, stale kazdy druhy den? 😀

No ja neviem, mne pri prvom tehu na zaciatku nic nebolo 😖

kkatkaa
31. júl 2009

luci ja neviem ale myslim si ze to nemusi byt pri kazdom tehu to iste takze hlavu hore 🙂

fazulka1512
31. júl 2009

ahojte babulky
malalady blahozelam a dufam ze do tretice ti budem blahozelat k narodeniu zdraveho baba
ja som bola vcera pri vode s mm, trosku som sa opalila, a priniesla som si zo sebou bolave mandle, to bude asi z toho chladneho maleho pivka
dnes sa u nas kona jarmok, trva az do soboty skorych rannych hodin, mozno prepalim tie mandle s nejakou dobrou medovinkou

brisilda
31. júl 2009

malalady blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam super tak vidis to napokon to predsalen vyslo 😀 supeeeer

rhodosbb
31. júl 2009

Lucialen, áno každý druhý deň 😀 ale neviem, ako dlho to ešte vydržím, je to namáhavé 😀
Ináč cítim takú bolesť raz v jednom raz v druhom vaječníku už asi tri dni, tak teraz neviem, či je to z toho keksu alebo z čoho 😀 😀 😀

kkatkaa
31. júl 2009

rhodos klobuk dolu to musi byt sila ale aj vycerpavajuce ale co by sme pre to tehu neurobili ze?beriem si ta za priklad a snad to vyde 😀 😀 😀

lucialen
31. júl 2009

No rhodosbb, fakt klobuk dole, ja by som to asi nevydrzala. 😀 My sa snazime kazdy druhy len v case ovulky a zvysok mesiaca, len pre chut 🙂

malalady
31. júl 2009

baby dakujem velmi.. ale prosím vas už otehotnite aj vy ☹

lucialen
31. júl 2009

Rhodosbb, ako sa volas ak sa smiem spytat? Tak tazko sa mi to pise 😉

kkatkaa
31. júl 2009

malalady ved vies ze nam o nic ine ani nejde 🙂 tak nam to skus nejak pricarovat mysli na nas silno pozitivne telepaticky a neviem ako este aby sme sa k tebe coskoro pridali vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeees 🙂

brisilda
31. júl 2009

no malalady vies aj by sme ale co narobime ked mame posahane testiky????hm......a neukazu a neukazu ciarocky

brisilda
31. júl 2009

kocky mate niektora stranku na ktorej sa pise kolky den po oplodneni je HCG a akej koncentracii???

tea333
31. júl 2009

malalady-tak vidis vsetko dobre dopadlo,mas dve tehotenstva na prvy sup, raz ta budu skumat v laboratoriach ze ako to robis, ked budu vsetci na svete skoro neplodni 😀 😀

kkatkaa
31. júl 2009

brisilda skus toto http://www.biogema.sk/otazky.html
neviem ci ti to bude stacit

tea333
31. júl 2009

inak dobre ranko, teda no ja som teraz rozlepila oci 😀
dnes sa chystam upratovat, kosit, varit, atd..a od zajtra aj snazilkovat 😀
co mate v plane na vikend??

lucialen
31. júl 2009

Brisilda, skus toto, teraz som to citala, 🙂 http://merenibt.xf.cz/index2.html

sisa2
31. júl 2009

brisilda

Hodnoty Hcg z krve

Od početí Od PM - v mIU/ml:
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7 340
28 dní 42 dní (6t) 1 080 - 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7 650 - 229 000

kkatkaa
31. júl 2009

teus nestras preboha este sme tu my aj my musim trocha prispiet k rastu svetovej populcie no nie? 😉 😀

sisa2
31. júl 2009

tea - to o rozlepeni oci som radsej necitala. to je aka provokacia pre nas zamestnanych? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre