Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
12. jan 2010

jani - ja najviac v next-e, ale ten tusim v nemecku nie je, alebo? kuki na www.next.co.uk

janulka04
12. jan 2010

jeee, tak to je mily lekar..super pristup, siska..to hned zlepsi cloveku naladu
majka, akoze tu neni tvoj grafik...? a Hod link na ten Jane. 😉

sisa2
12. jan 2010

maji krasne!!!! moc moc sa tesim. hlavne nech uz sa drzi hore a ostane tam. juj, si mi zlepsila naladu 😵

janulka04
12. jan 2010

majka, super 😉
sisus, nieje, tusim iba jeden, ale niekde hore, na severe...tu nie, ale ja vsetko nakupujem online...diiiik moc...som si nevedela nan spomenut 😵

motylek17
12. jan 2010

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J...
paci sa mi ten fialovo-sedy, ale urcite trojkolku, tie su na predchadzajucej strane... podla mna sa im podarili....

sisa2
12. jan 2010

jani - no potesil ma, bodaj by tak mal pravdu. uvidime, co bude. ale je fakt mily, rozhodne teda o milion percent lepsi, ako moja byvala gyndoska.

sisa2
12. jan 2010

jani - len neviem, ci oni z UK poslu aj mimo UK ... sa mi zda, ze neposielaju 😠

motylek17
12. jan 2010

to je krasne sisus, kiez by vam to vyslo... 🙂 moc ti to prajem...

motylek17
12. jan 2010

babulky, tesit sa mozete z teplotky az o 8-dni....

sisa2
12. jan 2010

dik maji. no raz to hadam vyjde. a hlavne so stastnym koncom 😔

idem kuki tie kociky, dik za link

rhodosbb
12. jan 2010

miska, tak super uz sme dve septembrovky, lebo groka a tea stihli este august 🙂
maji, siska, velmi vas zanedbavam, vzdy len nieco rychlo napisem a vypinam bo mam vela roboty, ale vravim si vydrz vydr ani sa nenazdas a budes na materskej doma oddychovat a cely den na konovi sediet 😀
je mi fajn, v noci sa budim, ze som strasne hladna a neviem sa dockat rana, aby som sa s prepacenim doslova nazrala 😅 a dnes si pojdem kupit tehu gate, lebo uz ziadne nezapnem 😀
maji, ale aj ty si nádejná tento mesiac, drzim palce 😉 🙂

motylek17
12. jan 2010

som zvedava na vas nazor.... 😀

motylek17
12. jan 2010

rhodo dakujem pekne... 🙂 je pravda ze ma bolia uz 5-ty den bradavky, som strasne hladna v poslednej dobe ale inak nic... ☹

sisa2
12. jan 2010

veronika - aj lucka je septembrovka 😵

sisa2
12. jan 2010

maji - ten fialovy je fakt pekny, mam rada fialovu farbu 😵 tak uz len ten maly pokladik, nech je don co dat. ja tomu verim, ze vam to vyslo, vsak ste to aj dostatocne poistili 😉

veronika - no pri malom drobcovi asi cely den na konovi sediet nebudes 😀 v robote to uz vedia?

rhodosbb
12. jan 2010

jezis ja som na lucy zabudla 😅 juuuuj o to viac sa tesim, uz sme tri 😵 😵 😵 ostatne babulky sup sup pridajte sa k nam 😵
siska, super pristup tvojho noveho dokyho 🙂
a zabudla som povedat, ze mi vsetko smrdi, uz sa ani nevonavkujem, rano ked som sa lucila so sofiou v skolke a stiskali sme sa, tak jej vravim, sofia, ty ale smrdis od tej avivaze a ona ze to ty smrdis, ani vonaku si si dnes nedala 😀 😀 😀

sisa2
12. jan 2010

😀 😀 😀 tak mala ta potesila hned z rana 😀 😀 😀

motylek17
12. jan 2010

sisus myslis, ze ten fialovo-sedy moze byt aj pre chlapceka?

janulka04
12. jan 2010

no, ak nahodou nie, objednam to cez jednu babenku, ona berie na znackove veci takto objednavky...ale veeeelke dakujem. 😉
majus, ten fialovo sedy mi tiez tak padol do oka najviac...je krasny 😵

rhodosbb
12. jan 2010

siska, sef to uz vie chudacik, moj mm mu to povedal na silvestra, lebo sme boli u nich doma, ale mne zatial nepovedal ani slovo, oznamim mu to po navsteve dokyho 18.1. nech sa zariadi, lebo ked odidem ja tak ostane sam, kedze kolegyna uz isla na matersku v novembri...

janulka04
12. jan 2010

veronika, zlata detska prostorekost..ja sa tiez nevonavkujem...iba dezodorant a papa, lebo mne vsetky moje vonavky smrdia, krom jednej a tu som vyplieskala na Slovensku teraz 😒

motylek17
12. jan 2010

teda rhodo ty davas tomu svojmu sefovi 😀
dakujem jani, ale tak na zivo mozu vyzerat inak....

tea333
12. jan 2010

Bre ranko, kde su luci a miska a testiky a grafy?? chcem vidiet 🙂
idem na skusku, potom napisem..
motylek pekny graf 😉

motylek17
12. jan 2010

drzim palecky na skuske... 🙂

miskahryzka8
12. jan 2010

motylek dakujem 🙂

dakujem siska 🙂 , no ja teraz caje vela riedim, takze aj tristvrte litra na jeden sacok 🙂 a aj take, ze mix biliniek, takze ked nie su nejake silne, tak myslim, ze v pohode 🙂

siska, jj to ma aj napadlo, ze bude mat mimi dlhsie detstvo 🙂, ale ta skolka ma nenapadla dokelu 😠

janulka dakujem 🙂

ozaj siskaaaaaa ako vysledky 😵?

motylek a kde su lociky janky, mas link 😉?

jeeej siska super a lekvos zlaty 😵 😵

siska inak my s luckou sme ti mrchu poslali, takze uz mas dve 😉 😅

motylek, no pani ukazkova ovulka aj vystrel teplotky hore 😵 😵

veronika a ty ako prezivas tehulkovanie 🙂? Este lucka je s nami sept., den predo mnou 😀

motylek, tak mna ani prsia nebolia ani nic 😕, len chodim viac na zachod ak sa to vobec este da, lebo ja som cikacia 😀 a citim podbrusko, ze mi "pracuje"

sofia podarena 😀, mne zatial nic nesmrdi 😕

tei foto som doplnila a grafik tu http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 🙂 a drzim palce na skusku 🙂

em kuk kociky a natreiskat a napacovat rezne 🙂 a inak vyslo slniecko 😵

miskahryzka8
12. jan 2010

no tie jane su nejae drahe, nie 😕 , mne sa normalne dost zacal pacit ten janulkin s tymi kruhmi 😕 , jani prosim ta ak znacka to je a link, nechce sa mi ho spatne hladat, dakujem 🙂 , ale tak zatial kociky nepozeram uplne, tak neviem az tak porovnat 🙂

motylek17
12. jan 2010

ja viem, ze su drahe... ale citala som o nich a patria medzi najbezpecnejsie kociky a navyse je to za trojkombinaciu... a ked tak ho aj tak necham pre druhe babo, cize si myslim, ze to nie je az tak vela... ved uvidime, ale zatial vedie uz velmi dlho a tato nova kolekcia ma uplne dostala.... 😀

sisa2
12. jan 2010

tea drzim palce na skusku!

miska krasne ti zosilnela ciarka oproti vcerajsku. takze uz fakt nie je o com 😵 ja sa tak tesiiiiim 😀
jane kociky patria medzi drahsie, rovnako ako aj peg perego napriklad. len ono to je o tom, ze vies, za co si platis. ja som mala aj PP aj jane a bola som spokojna.

maji neviem, ci pre chlapca, to by clovek musel vidiet nazivo, obrazky dokazu dost skreslovat. ty chces slalom, ked pises o trojkolke?

motylek17
12. jan 2010

miska testik uplne nadherny...len tak dalej...ako reagoval mm na tu novinu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre