Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
31. júl 2009

dakujem kocky 😉 idem sa hrnut do citanie lebo ta jedna ciarocka na teste ma uz rozculuje 😉

kkatkaa
31. júl 2009

neboj tea ja som na tom so vstavanim podobne ale uz len chvilu a hor sa do prace
na vikend idem na to nitrianske rudno tak sa tesim co tu zatial napisete ked sa vratim len to neprehanajte aby som to stihala precitat
a bude to super ak medzitym k malalady pribudne nejaka nova tehulka 😉

ellit
31. júl 2009

malalady jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem :o)))))

malalady
31. júl 2009

teuš sa smejem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja tu ostanem asik pri vas 🙂

kkatkaa
31. júl 2009

malalady kludne zostan teda este aspon chvilu alebo sem obcas nakukni ako sa nam dari a ako pokracujeme

malalady
31. júl 2009

kkatka myslím,že tu ostanem heh 😀 bo nejak ma neláka ten apríl 2010 😉 😉

elit 😀 😀 😀 no a ty ako? tiež tehu? 😉

kkatkaa
31. júl 2009

malalady som rada ze ti je tu dobre i ked raz si ta ten april pocka ale zatial to este nie je take akutne tak este chvilku zvladnes oboje no neeeeeeeeeeeee? 😀

ellit
31. júl 2009

a kde je biancarv?

lucialen
31. júl 2009

Idem ja nieco robit, uz mi je lepsie 🙂 Vy tu nieco popiste, nech mam co citat 🙂

kkatkaa
31. júl 2009

vcera tu bola ale dnes neviem kde je

malalady
31. júl 2009

kkatkaa no však uvidíme či tam budú také stvorenia v poho ako vy ak nie.. tak len vás budem vyhladávat no 😀 😀 😀 😀 😀

elit no to neviem kde je naša biancarv 😒

kkatkaa
31. júl 2009

lucialen co mrcha dufam ze este neprisla
malalady si nam zalichotila diky ale neboj aj tam sa najde urcite niekto spravny 😉 a zacne sa ti tam pacit ved toho budete mat vela spolocneho 🙂

malalady
31. júl 2009

som robila one dneska granadír 😀 😀 😀 hádam je dobry heh.. 😝

kkatkaa
31. júl 2009

neboj dnes bude obzvlast dobry a bude vam chutit ako este nikdy predtym 😀 😀 😀

kkatkaa
31. júl 2009

tak zatial pa kocky uz odchadzame vidime sa v nedelu krasny vikend zelam 😉

tea333
31. júl 2009

kkatka uzi si vikend 🙂
sisa2 🤐 🤐 🤐 😀
malalady granadir je mnaaaam ja viem varit iba take salatiky a zdrave jednoduche dietne jedla, vobec neviem varit z domacej kuchyne, akurat moja vychodniarska kapustnica je tu na zapade ospevovana, a chvali mi ju aj mama 🙂
a granadir musi byt jednoduchy, ale ja ho neviem..vlastne ma ani nikdy nenapadlo ho robit 😖
juj musim sa konecne nieco naucit.. ☹

tea333
31. júl 2009

dnes som varila ze salat s kuracim, syrom a fr. dressingom..to mi je vykon 🙂

pred chvilou som dorobila..lebo od vcera som jedla len proteinove tycinky..koly svalom 😀 a preto, ze sa mi nic nechcelo varit..jaaaj.ale bola som vcera na korculiach asi 2 hodiny a teraz sa akurat chystam do posilky..

musim sa vam pochvalit ze od zimy som si povedala ze budem zdrava sportova a nebudem sa flakat a vysledok je vidiet 🙂
som sa obdivovala v zrkadle dnes hehe, mam od zimy 8kg dole isla som pomalicky a mam aj nejake tie svaly 😎

tea333
31. júl 2009

dobre uz sa tu nebudem vychvalovat 😉
idem do tej posilky, potom sa urcite ukazem

cheerlady
31. júl 2009

caffte holky,tak som sem nakukla a pozeram,ze tea333 je tu 😀 nazdaaar 😀
no tak sa vam trosku priblizim 😀 pred 2tyzdnami sme mali svadbu, HAK som vysadila v decembri,doteraz nic a teraz mi 6dni meskaju... 😀 😀 😀 robila som si test 2dni dozadu a nic 😠 stale som vsak nedostala a testla som aj dnes,aj ked to nebol ranny moc,ale je tam slabunka ruzova ciarocka 😵 nechcem sa zatial dopredu zbytocne vytesovat, zajtra spravim druhy hned z ranneho mocu a uvidim 😉 sama som tomu neverila,lebo uz mi raz meskali tyzden a potom prisli 😠 a nemam ani ziadne priznaky,akurat som trochu pribrala,ale pripisovala som to kolacom,co zostali zo svadby 😀 a to mu,ze som sa zase vecer prestala obmedzovat v jedeni 😠 takze vas vsetky snazilky zdraviiiiiiiiiiiiiiim 😀
a malalady gratulujem! 😀 😀

biancarv
31. júl 2009

😀 ahojte baby, takže ja som stále tu, len vás čítam asi hodinu 😉 , no takže malalady zo srdca ti gratulujem a cheerlady aj tebe gratulujem 😀

takže ja som ešte stále netestovala, ale deň kedy budem testovať sa blíži 😀 , takže ešte trochu napätia 😀 , no už tak dlho čakám na to kedy budem testovať, že už to so mnou vôbec nič nerobí 🙂 , ešte pred mesiacom som bola v úplnom strese a teraz som celkom v pohode

brisilda
31. júl 2009

cafte kocky no ja sa ani testovat nemusim dnes som sa vratila s kupka a na moje prekvapenie som dostala mrchu no rano som ju nemala a prist mala najskor az v pondelok do slaka tak teraz len dufam, ze nechytim daku pliagu aj ked som sa sice nekupala no plavky som mala mokre to moje sidlo si zomna robilo klzacku 😖

sisa2
31. júl 2009

brisilda - to mi je luto ☹

lucialen
31. júl 2009

Tak ahojte, ja som doteraz robila na zahrade. Trochu som to zase prehnala s nakladanim furikov a zacala som mat nejaky slabucko hnedy vytok ☹ Ale len trosku, tak dufam, ze je to ok. Ak som nahodou tehu a to male zvladlo takuto brigadu, tak to urcite vydrzi az do konca 🙂 Uvidime

lucialen
31. júl 2009

Bianca, urob uz ten test, buduci tyzden od pondelka do soboty nebudem na nete, tak nech nemusim cakat este tyzden 🙂

lucialen
31. júl 2009

A kde ste vsetky?

brisilda
31. júl 2009

no predsa tuuuu 😉

cicimon
31. júl 2009

ja rozmyslam, kedy testnut

lucialen
31. júl 2009

Brisilda, to je mi luto tej mrchy, hnusoba 😠
Cicimon, radsej cakaj, aj ked ja by som testovala kazdy den 🙂

brisilda
31. júl 2009

no predsa cim skor 🙂)) ale nie skor ako 14 dni od oplodnenia sa ti neoplati testovat skoda vyhodenych penazi

cicimon
31. júl 2009

a pri nepravidelnom cykle cakat do ktoreho dna? DC?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre