Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. jan 2010

petka, zavidim, ja som tam zo strednej chodievala casto na modne prehliadky, ale Stare mesto proste milujem
siska...nemas za co, som tu na zo nahodou natrafila
veronika...to nebolo odo mna, len som sa podelila, tp som tu nasla na konikovi...a teda, ja by som to radsej vyhodila...ja ho nepouzivam, ja len Panadol...a iba ak nezaberie, tak Nurofen, ale pomarancovy 😉
luckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! som vravela, ze cakaj do rana...nestresuj sa s testovanim cez den 😉
tesim sa, tak nech silnie
miska, tiez by som k dokine pockala, ja som tam sla v 6tt a nevidel na UZV nic..az v 9tt konecne...
v tom 66tt videl len dutinku a z tej mi to nemohol potvrdit
majka, grafos supeeer
snad som na nikoho nezabudla....
nevsimla som si groku.... 😕

motylek17
13. jan 2010

peti to ma mrzi ☹

janulka04
13. jan 2010

A majuske drzim palceky na teplotku
a siske nech sarapis pomoze 😉

miskahryzka8
13. jan 2010

jaaaaaaa nestiham, ale pridala som nove foto prosim pozrite sa, ci aj ked je slabsia je to ok, a dnes som aj dlhsie enchala namoceny ten testik 😕

janulka04
13. jan 2010

miska, podla mna tam je, neboj, bude silniet 😉
a kde mame teu? 😕

sisa2
13. jan 2010

veru, ja tiez rozmyslam, co je s grokou, ze sa tu neukazala. dufam, ze je ok.

tea333
13. jan 2010

jee citam ze ciarky silneju 🙂 😵 🙂 miska, lucka, super 😀

malalady gratulujem ku kocici 🙂 😉 viem ze si chcela 😎

a co ostatne baby co necakaju?? pokazil sa vcera notebook tak musim byt na pevnom compe vo svojej izbe,.tu nemam rada vysedavat..idem o 1 na skusku svadobneho licenia k vizazistke 😵 potom napisem a mozno odfotim na mojusvadbu, lebo ta baba je podla vsetkeho sikovna..
inak som sa zobudila teraz, vecer aj rano ma sialene pichalo v maternici, v podbrusku, aj zdola v pipine, ale vytok mam biely tak zjavne sa tam len niekto rozvaluje a tlaci, ze ma malo miesta 🙂

rhodos ako sa citis? co mas nove? nestiham citat..
groka? je ti lepsie alebo mas nevolnosti?

ja som zistila ze moje nevolnosti su len rano z hladu, zobudim sa a musim zjest min. dinosaura, a potom som ok hehe..

sisa2
13. jan 2010

miska - vidiet ju je, tak podla mna to je ok. ono staci, ze si predtym pila alebo bola na wcku a uz mas inu koncentraciu ... este je skoro, tak aj preto to moze byt. neboj nic, sprav testik o par dni a urcite tam uz budu riadne kolajnice 😵

tea333
13. jan 2010

siska som rada ze si konecne aktivny prispievatel 🙂

motylek pekny graf..

a co je so sissi? ta necakala, ze?

sisa2
13. jan 2010

janka - dakujem 😵

tea - no som zvedava, aka budes kočka, daj potom fotku. ako ruka????

motylek17
13. jan 2010

ahoj jani... moj mm si teraz sexik uziva, lebo mi hovori ze ked budem tehu tak bude mat odstavku... 😀
viem ze ti to je neprijemne aj mne by bolo.... ☹

sisa2
13. jan 2010

tea - vsak ste mi chybali 😀 len zatial nemam moc cim prispievat. ked teda nepocitam to, ze sa mi huba nezavre a musim vsetko komentovat 😀 😀 😀

neviem, co sisi, ale hadam mrcha neprisla ... tusim chcela testovat v piatok?

motylek17
13. jan 2010

ahoj tea, vela uspechov na skuske... 🙂

tea333
13. jan 2010

motylek skusku mam az 19. 😅 ale najtazsiu 😒

sisi ako ja tiez nemam novinky, nic mi nieje, skoro neviem ze som tehu, na poradnu idem az 28.1, takze total nuda obdobie, ale no neokomentujes to?

moja ruka sa po asi 10 zabaloch rozhodla hybat, ale to rameno pri urcitych pohyboch este boli,aj ked menej 😉

miskahryzka8
13. jan 2010

dakujem bambulky, ukludnili sta ma 🙂 , budem na vas mysliet, vidime sa v nedelu v noci 😀 , vsetkym drzim palce na vsetko co si praju 😵 ahoj zatial 😵

janulka04
13. jan 2010

no, maji...u nas som praveze doteraz vzdy po nom ja zautocila...tak sa zacal bat, ze co sa deje....no, jo, musime vydrzat ☹

motylek17
13. jan 2010

tea ja myslela licenie 😀

motylek17
13. jan 2010

jani nemaj hlavu v smutku... chlapi su uz taki, ich trapia len ich potreby.... 😠

sisa2
13. jan 2010

miska - uzi si lyzovacku a davaj na vas pozor!

tea 😀 😀 😀 ale je super, ze ti nic nie je a citis sa fajn. vsak tehotenstvo nie je choroba, no nie?
super, ze uz je ruka na tom lepsie ... teda rameno. dufam, ze ta to uz prestane uplne boliet. neprechladla si niekde?

jani & maji - u nas nic nebolo ani nepamatam 😔 skratka sa na to zatial necitim, bojim sa ☹ vlastne ani neviem coho. chuda mm, ale co uz, prezijeme. snad to casom prejde.

janulka04
13. jan 2010

no, asi to baby necham a nebudem to silit, mate pravdu 😉
miska tebe krasnu lyzovacku 😉

motylek17
13. jan 2010

ved po sestnedeli si sexu uzije az az, nie? 😉

sisa2
13. jan 2010

jani presne tak. nesil to, vsak to nema vyznam. maju to chciet obaja, nie? 😉

janulka04
13. jan 2010

majka...sstonedelie som nedodrzala ani pri malych 😀 ...len mi to bolo, pokym som kojila stale take divne...a navyse kojenie branilo menzesu ani ziadne vlhko nebolo....takze to bolo...nooo, proste sa to polepsilo az po troch rokoch po porode 😀

motylek17
13. jan 2010

tak to sa chudak nacaka 😀

janulka04
13. jan 2010

a teraz napisem nieco odveci...uz tri dni mam kutik...strasne to boli a neviem, co s tym...mam aj taku seci masticku, co mozu tehule, ale nezabrala za tie tri dni...a inac ja takymi vecami, ako afty, herpesy a kutiky netrpim, hocikedy som sa mohla napit po komkolvek s kutikom, mm ked mal herpes, tak som mu dala pusu a nikdy nic....preto som z toho prekvapena...nemate nejaky tip, co zabere?? alebo co s tym? ☹

janulka04
13. jan 2010

no, nieco poriesime, ale akoze spokojnost z mojej strany bude, az ked odstavim male 😉 😵

brisilda
13. jan 2010

sisa veru su tam riadny blbci a ja som zo seba po telefone spravila eset vacsieho 😀 ale zaklad je ze moja karta je Ok a aj pamat na pin 😎 inak ved je zlozeny len z 2 cisel ktore idu po sebe jedno sa tam je raz a drzhe 3 krat no kto by taky pin zabudol vsak? 😀 😀 😀
janka chvilku som mala pocit ze pises o mne s tym sexom lebo moj mm tiez pomne startuje aj ked ja by som sa len tulila 😀 ale on to robieval aj predtym teraz ma nastastie chape co uz 😔 nic ine mu neostavalo poriadny sex dam ked nahodou bude prenasat 😀 o com pochybujem ked mam problem s tlakom 😖
miska uzi si lyzovacku a davaj pozor 🙂 inak cierka je sice slabsia ale to nevadi mne tiez ktovie ako nesilnela z dna na den
lucka tvoja je uzasna len tak dalej a davaj pozor na chorobu ! teraz sa vyhybaj velkemu kolektivu ludi nakup. centram a tak dalej

brisilda
13. jan 2010

janka skus olejcek tea tree oil ja som si ho davala a zac. tehu tiez sa mi robil naznak herpesu 😉

janulka04
13. jan 2010

dik, bris...mam doma, skusim 😉 🙂

brisilda
13. jan 2010

inak ja neviem preco no znepokojuju ma moje nevolnosti ktore sa vratili ☹ inak volala som teraz o vysledky a je to super vraj ich mam skor nizsie ako vyssie 😀 tak som teda v soku ako je mozne ze mam nizky cukor no stale v norme ,teraz idem zistit co sa moze stat ked je cukor dole pod hranocou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre