Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
1. aug 2009

tak holky,ja som si kupila po robote 3testy - jeden som uz spravila,ale mala som dost svetly moc,lebo som cez den dost pila,takze aj vysledok o nicom - tak straasne slaba ciarka.. 😠 takze druhy testnem hned zajtra z ranneho mocu 😉 dufam,ze bude silnejsia ☹

tea333
1. aug 2009

cheerlady si jasna 😎
ja cakam ci si mily drahy spomenie ze sa chcel vecer mucinkat, lebo pri telke na to zabuda 😢

groka
1. aug 2009

cheerlady,no ak mas slabu ciarku teraz vecer,rano bude silna,to je ale super

tea333
1. aug 2009

groka popracuj na svojej fotecke 😉

groka
1. aug 2009

tea,uz som na to,pracovala,ale mam pokazeny pc,hocikedy sa mi restartuje,takze nemozem nic nahravat,ano foto,lebo ma hned vypne,takze aj teraz pisem,tak ze ma moze vypnut,ale dam,neboj

tea333
1. aug 2009

moj sa tiez nedavno rozhodol neist, musim vymenit ram, tak som stale na laptope 😠

cheerlady
1. aug 2009

tea,ja som si uz zvykla - aj teraz sedi v obyvke nacapeny na telke a ja v spalni s notebookom na nohach 😠 ze sak si pod so mnou kuknut ten film,lenze mna hentake thrillery nebavia,same strielacky a gangstri a tak,bleee 😠
groka to dufam,budem informovat 😉

tea333
1. aug 2009

no ale my este nemame ani jednu druhu ciarku tak by sa mhol zacat cinit ☹

cheerlady
1. aug 2009

skus zenske zbrane 😀 v tom sme my zeny predsa expertky 😀 😀
a mas teraz ovulaciu? ja som si uz aj chcela kupit ten mikroskop na zistenie,no asi ho uz nebudem v blizkej dobe potrebovat 😉 tuk,tuk,tuk

tea333
1. aug 2009

ja nemam na film o saddamovi huseinovi ani na pocitac, je to cista hypnoza ked na to pozera 😠

neviem kedy mam mat, tak som chcela od dnes kazdy druhy den, mam 7.dc a minuly cyklus bol 24 dnovy

tea333
1. aug 2009

myslim ze naozaj najblizsich par mesiacov nebudes nic take potrebovat 😎

cheerlady
1. aug 2009

no tak snazilkujte o 106,nech uz najdes tie vytuzene // 😵
to dufam 😉
dnes som nejaka unavena,idem uz zalahnut,tak bru noc vsetkym 🙂

tea333
1. aug 2009

dobru cheer, ukaz sa este 🙂

brisilda
1. aug 2009

no kocky ja som sa rozhodla snazilkovanie stopnut nechavam to uz na osud

nadenkaaa
1. aug 2009

Cau tea 😉 my sme sa prave vratili s drahym z vonku samozrejme vonku mal rozne kucerave reci a dosli sme domov a zapadol k laptopu 😒 a to bude zasa roboty kym ho odtial dostanem 😔 😝 ach jaj ti chlapi

tea333
1. aug 2009

moj dopozeral film a isiel spat!! 😠 😠 😠
on to snad robi naschval 😖

brisilda a preco?

nadenkaaa
1. aug 2009

Bris stalo sa nieco vazne? 😕

brisilda
1. aug 2009

kocky ani nie no mam byt kazdy mesiac sklamana tak ako teraz tak to sa na to radsej vykaslem a necham to na nahodu 😒

nadenkaaa
1. aug 2009

bris prisla kriza?skus sa teda zaoberat niecim inym nie myslienkami na babetko skus vypnut venovat sa rodine konickom a snad to pride a ani nebudes vediet ako ked nebudes stale sledovat priznaky hlieny teplotu a podobne 😉 drzim palce 😉 😉 😉

tea333
1. aug 2009

brisilda asi to fakt nechaj na nahodu ked to mas takto prezivat 😒

sisa2
2. aug 2009

bris - vam sa samko podaril na 1x? neboj, sklamanie prejde a zasa sa do toho pustite.

sisa2
2. aug 2009

jaj baby, tak ten moj sa aj snazi, ale co z toho, ked moja ovu kasle na to 😖 dnes som 26DC a ovz stale nikde ☹

lucialen
2. aug 2009

Dobre ranko, Sisa, este stale nic? Ty mas teda riadne dlhe cykly. Uz si skusala aj nieco na upravenie?

sisa2
2. aug 2009

luci - neskusala. vzdy som mala take dlhe cykly 😖 pokial sme sa nesnazili, tak mi to vyhovovalo, ale pri snazilkovani to nie je nic moc. kym sa dockam konecne ovu, druhe babule uz zacinaju druhe kolo 😔
vlastne ani neviem, co existuje na skratenie cyklu 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

andzi
2. aug 2009

ahojte babule, ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Podľa grafu mi dnes pravdepodobne začínajú plodné dni, tak sa musíme snažiť.

lucialen
2. aug 2009

No nevyzera to na kratky cyklus, mozno mas anovulacny. to mas pravdu, ze niektore baby uz zacinaju druhy cyklus a ty si este nemala ani ovulku. Ja by som na to asi nemala nervy, hned by som bola u doktorky 🙂 To kolko dnove ich mas? A mozno je nieco prirodne na skratenie cyklu, tak takyto problem som este namala 😉

lucialen
2. aug 2009

Andzi, no zacalo ti to zaujimavo 🙂 No veru, uz sa ti asi blizia, tak nebud cely den na konikovi 😉

andzi
2. aug 2009

luci: neboj, manžela som na to dnes už pripravila aj som mu graf ukázala a on sa zasmial (lebo tomu nechápe, kedy má teplota klesať a kedy stúpať), ale že ten môj graf mu pripomína slovenskú ekonomiku. 😀 😀 😀

sisa: skús kvapky Femi od Dr. Valoviča na úpravu cyklu, mne pomáhajú.

lucialen
2. aug 2009

Baby, ja mam nejaku divnu mrchu, dnes druhy den, ale ani kvapka krvi, len take tmave a dost silne 😝 😖 Co myslite?

sisa2
2. aug 2009

andzi - uzite si snazilkovanie, nech to vyjde! 😵
tie kvapky sa daju pls kde zohnat? mohla by som ich vyskusat. dik za tip.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre