Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. mar 2010

fazulka - uplne ta chapem. mne je z toho tiez smutno, vzdy si pomyslim, v ktorom tt by som uz bola ☹ a hlavne by to vyriesilo u mna kopec veci, lebo nam budu zatvarat firmu a predstava, ze si mam hladat novu robotu .... no nic moc 😒
aj ja som uz pozerala noveho konika, ale chodim na strechu, takze to uz trochu poznam. paci sa?
odkial ste leteli do chicaga? a kolko vam trval let?

lucialen
2. mar 2010

Ahojte 🙂 Co mate nove? Ja nemam velmi cas prispievat, to ucenie uz zacina ist na nervy, ale takto o tri tyzdne sa uz budem potit na statniciach, uz sa normalne tesim 🙂
Miska, mne bude nt robit az v 13tt, ale pozerala som teraz Andzi mala v 13tt nt 1,8mm a crl 6,7cm. Nemyslim, ze by malo uz 7cm, za tyzdnen urcite nenarastlo z asi 2,4cm na 7cm 😒 Ja som dnes tiez 10+6tt 🙂
Fazulka, pokles mi je luto, ale tento cyklus sa ti vyrazne upravili teploty, femi urcite coskoro zaberu 😉
Sharmi, tie vecicky su krasne 😵
Jani, kocik je krasny, sikulka ako si to vybavila 😉
Bris, to by si mohla aj rodit o tyzden skor? 😕
Inak som zvedava ako Dzou 🙂

brisilda
2. mar 2010

fazulka v skole drzim palce a to stretavanie s kam,oskami plne chapem no verim ze sa to zmeni cim skor 😉
sisa ved vy sa uz aj mozete zacat snazilkovat nie ? lebo cakat znova na mrchu kym sa jej uraci prist je o nervy 😠
lucka to ze je babo vatsie neznamena, ze sa narodi skor mne sa samko mal podla sona narodit 5 maja a podla mrchy 23 maja a narodil sa presne 20 maja 😀 len nemal 3 kg ale 4 kg 😀

sisa2
2. mar 2010

bris - no asi by sme aj mohli, ja fakt neviem. co lekar, to iny nazor. moj mi povedal, ze mame pockat 3 mesiace po kyrete, co je marec. nehovoril o pocte cyklov, kolko by sme mali pockat. tak asi skusime uz teraz. snad nebudeme musiet zasa rok cakat. vsak to vy uz budete oslavovat prve narodky, kym ja ostanem vobec tehu 😖

janullka - ako sa paci malym v skolke?????

janulka04
2. mar 2010

ahojte, no prave sme zase boli vybavovat 😝 , uz mam aj dost tych behaciek tu...

siska, mali nastupit, ale tu je v stredu volno a vo stvrtok ideme s nimi ku zubarke, tak uz som ich nechala doma...a pojdu az ten dalsi...inac, ma pekne nas...detsky lekar, lebo mal malym robit vstupnu prehliadku a on ich ani nemeral, nevazil nic, len popocuval, kukol do krku a poprezeral vlasy... 😠 😠 😠 ako zostala sokm v soku trosku...nemam uz slov

fazulka, nevzdavaj sa, mysli na mna, ja som na moje bambulky cakala rok 😉
lucka, diiiik 😉 😀 , doslova som ich uhnala 😀

lucialen
2. mar 2010

Bris, tak som myslela, ze ked uz ma tyzden nadbehnuty, tak bude chcet ist skor von 😅 😀 No Samko uz mal vahovo dost nadbehnute 😉 😀
Sisa, mne zase v nemocke povedali cakat dva cykly, primar povedal tri mesiace a moja doktorka 6 mesiacov 😒 No vyber si. Ja som sa drzala tych dvoch cyklov samozrejme, ale brala som to tak, ze pokial maternica a moje telo nebude pripravene, tak mozem chcet akokolvek a nic sa neuchyti 😒 Podla mna, infekcia uz nehrozi, bud sa uchyti alebo nie 😉 Vlasne aj keby som cakala tych 6 mesiacov, tak by sa nic nestalo.

fazulka1512
2. mar 2010

jani ja sa urcite nevzdavam, ja som bojovnicka aspon myslim ze som
sisa aj mne by to vyriesilo urcite problemy, teraz som na podpore, v maji mi konci a bolo by super keby som otehu, lebo by bolo po problemoch s pracou a popri tom by som chodila do skoly a po materskej by som si mozno nasla nejaku slusnu robotku
my sme leteli 10 hodin s rzesowa do warsavy a potom priamo do chicaga a naspat z chicaga priamo do krakowa
let trva 10 hodin
chystas sa aj ty do usa, je tam krasne

lucialen
2. mar 2010

Jaaj a zabudla som sa postazovat 😀 Uz treti den ma boli podbrusko ☹ Ale to je normalne, viem 😀
Fazulka, pekne motto 😵 😀

brisilda
2. mar 2010

sisa tak ja neviem ako to je po kyrete no je jedno ako dlho budete cakat hlavne aby ste sa cim skor dockali vytuzeneho vysledku 😉
lucka v pohode sa postazuj to brusko je v pohode aj mna obcas pobolieva 😀 a dnes som spomenula dokimu ze ked dlhsie chodim mam taky tlak a on namna popod tisko " fuzi "ale ved vy nemate co chodit 😀 😀 😀 no ja som to myslela tak ze ked stojim alebo chodim cca 15 min. po byte 😀 co musim aby sa mi tlak zdvyhol lebo ked je nizky tazsie sa mi dycha 😒 ale neni to este tak hrozne 😉
janka take preventivky robi aj nasa doktorka 😀 nic si s toho nerob

sharmana
2. mar 2010

Ahojte, no dnes ste vela nepopísali..
fazulka je mi lúto toho poklesu 😒
miska. to máš dobré výsledky nt skriingu, ja som mala 0,11, takže super... 😉

petafr
2. mar 2010

ahoj sharmi, kukala som fotky, to mala aj tolko bodicok vynosi? 😀 😉
siska, snazte sa ostosest, teraz to urcite vyjde... Ja som sa rozhodla, ze do FR pojdem na buducu stredu, budem tam tyzden, takze ovulku musime stihnut aj keby sme nechceli... dufam, ze to vyjde!!! to budu zase nanovo stresy z cakania, aj mi to vyhovovalo, ze som sa nemusela sklamavat...
ale vsak hadam to aj vyjde, tak by sa mi to pacilo a vyhovovalo kvoli praci...

sharmana
2. mar 2010

ahoj peti, no tie bodicka ked aj nevynosi, tak mi to nebude luto, lebo tie som kupovala v C&A ked mali totalnu akciu, dve boli za 2,50 eur, tak mi je to nejak jedno 😀 no ja mám ovela viac vecičiek, len už mám plný album 😀
a prajem ti stastny let a samozrejme aby vám to vyšlo 😉

sisa2
2. mar 2010

jani - jaaaj, som myslela, ze uz teraz nastupuju. ti bude doma samej aj smutno 😀
a teda som prekvapena aj ja, ze lekar ich poriadne ani nepozrel. asi nepovazuje za potrebne 😖

luci - presne to si myslim aj ja. infekciu by som uz nemala mat a pokial telo este nie je pripravene na tehu, mozem sa aj na hlavu postavit 😔 uvidime, co nas caka.

fazulka - ideme v lete do NY na svadbu. nemali sme ist, lebo keby vsetko bolo ako malo byt, malo by babo mesiac a pol. ale takto ... neverim, ze sa mi podari tak rychlo otehu, takze pojdeme. dost mam strach z toho letu, kvoli malemu. my s mm vydrzime, zas to nie je tak dlho, leteli sme uz aj dlhsie. len neviem, ako to zvladne drobec. a rozmyslame nad letom z warszawy, viem, ze od maja by sa malo lietat BA - WA a odtial priamo do NY. musim pozriet letenky. vy ste si vypisovali ten formular (co je namiesto viz) na nete?

bris - dakujem. snad sa dockame. raz hadam aj na nas pride rad.
a mas zlateho dokyho 😀 😀 😀

sharmi - pozeram, ze teba to nakupovanie este stale drzi 😀

majka1981
2. mar 2010

Ahojte dievcence, ja nemam ani nic nove, tak sa nemam s cim pochvalit. Iba ze mm povedal svokrovcom ze sme tehu a pritom sme boli dohodnuty, ze im to povieme spolu. A on ma zle pochopil a uz to vedi ☹ a. Ja som sa nechcela o takychto veciach rozpravat na telefone. No ale stalo sa, svokra mi gratulovala a tesila sa 😵 .

Miska ja varim slepaci vyvar tak ze varim mäso a zeleninu, ale zeleninu dlho varenu nepapame, ja uvarim extra dalsiu. Mas pravdu ze ta uz nema vitaminy. Vcera a dnes mi uz bolo dobre, dnes super. Pripravila som si na rano k posteli keksik, ten som zjedla a az o pol hodinu vstala – a fungovalo to!! Tak sa vytesujem, ze hadam mi nebude horsie 🙂 .

Dzou jeej 31 dc a mrcha nikde? Dufam ze neprisla!!! 🙂 🙂 🙂

Peta tak ked vybavujes byt a stahovacku, tak aspon Ti cas rychlo ujde a nebudes mysliet na otehu 😉 .

Fazulka nehovor negativne, lebo si privolas mrchu. Grafik vyzera pekne, budes urcite tehulka.
Jooj co to citam, teplotka dolu? Je mi luto…

Janulka gratulujem ze ste nasli kocik 🙂 A sedacka nemusi byt z tej istej kolekcie ved nejdete na modnu prehliadku 😀 . A tie ceny za dovoz od toho „ujk“ su gol. Trosku prehnane, no nie?

Bris Ty mas hadam nizky tlak z tej behacky po obchodoch 😀 😀 😀 no nie? A co si take kupila? Jeej uz ste o 1 tt starsi? Doriastli ste 🙂 Zelam Ti aby si cim skor ozdravela a dotiahla to aspon do 35 – 37 tt.

Miska tak natrafila si na nesympaticku doktorku. Ja neznasam takych ludi co sa pretvaruju ze Ti robia dobru sluzbu, ze Ti to vysetruju za co TY platis. NO ale nahaj tak. Hlavna vec ze drobcek sa dobre ma 🙂 🙂 🙂 .

Fazulka, Siska aj Vam to urcite klapne. Nastane jar a ste tehulky. Jar prinasa novu energiu, novu nadej 😉 .

sisa2
2. mar 2010

peti tak to verim, ze vam to vyjde! juj, snad budeme tehulkovat pekne spolu 😉 i ked uz daleko od seba 😔
balis??? 😀

sisa2
2. mar 2010

sharmi - nic si z toho nerob. ja som tiez maniak na nakupovanie, daniel ma tolko oblecka, ze to nema sancu ponosit 😀 ale ked tie veci su tak krasne, ze sa to neda nekupit 😀 😀 😀

sisa2
2. mar 2010

ach jaj, danielko zasa kasle ako tuberak, dnes tu "asi" zasa moc nepobudnem, lebo stale beham za nim. dufam, ze z toho nebude nieco horsie 😖

majka - dakujem. raz to hadam klapne. a teda mm by ma dost nastval, keby to takto oznamil svokre. mas s nimi dobry vztah?
super, ze keksik rano pomohol, tak nech ti hlavne nebyva zle a uzijes si tehulkovstvo 😵

brisilda
2. mar 2010

sisa nasad mu spravnu liecbu ja kasel neznasam som nanho uz hakliva 😠 nam naposledy pomohol Prospan 😉 alebo Robitusin jeden je na vlhky a druhy na suchy kasel 😉
maji co narobime muz je muz od samej radosti to v sebe proste neudrzal a musel sa pochvalit 😀
sharmi mna uz konecne nakupna horucka presla teraz kupujem drahe veci ako je detska ohradka no na aku R..........t mi to bude neviem lebo mam aj cestovnu postielku a na vychode u svokrovcov velku postieklu po Samkovi 😀

sharmana
2. mar 2010

bris. no mna ešte čakajú také nákupy ako postielka a podobne... niečo mi chce kúpit segra... ale najviac ma štve to, že by som to už mala rada doma kúpené, lenže my ešte dokupujeme kraviny ako sadrokarton, klince, stierku a podobne... takže nedá sa všetko naraz...

miska. no mna tiež raz naštvali v gyn five, platí sa tam za presný čas tak ako si písala 10 eur a tiež som čakala o 15 minút dlhšie, než som mala termín... ale chvalabohu doktor drábek nám to potom vynahradil tým, že nám umožnil robit 3D na 3 krát, kedže malá sa nechcela riadne ukázať 😵
už na to kašlem, ja ked mám pravdu povedat, tak v každej nemocnici sa mi niečo nepáči alebo mám zlú aj dobrú skúsenost 😉

sisa. nech sa ti malý čo najskôr vylieči 😉
a kde je naša dzou? asi s kamoškami.... tak dúfam že sa dobre zabáva 🙂

sisa2
2. mar 2010

bris a ktory je na suchy kasel? ja mam doma len spiropent a ambrobene. a nikdy neviem, ktory mam kedy davat 😖 tak by som zajtra kupila a rovno napisala na krabicku. snad to zatrhnem hned v zaciatku. nastastie je tento tyzden doma, tak nemusim riesit skolku a buduci tyzden sa ma ist kupat ... len s kaslom ho nedam.

aj ja uz chcem nakupovaaaat ☹ ☹ ☹

sharmana
2. mar 2010

sisa. tak vy letíte do NY? to bol volakedy moj velký sen... teraz už ani nie, lebo tie mega mestá ma už nejako prestávajú zaujímat, je v nich len chaos, špina a kriminalita na každom rohu... ale určite to stojí za to, tam íst.....
ja by som chcela vidieť tak viacej miest v USA.. neviem či sa tam niekedy ešte dostanem, môjho mm amerika vôbec nezaujíma a pri mimi sa tak skoro niekam nedostaneme a ak niekam poletíme, tak len v rámci Europy..

sisa2
2. mar 2010

hej sharmi, ideme sa svadbit 😀 ja USA tiez nemusim, je kopec krajin, ktore by som chcela este pridat do svojej "zbierky" 😀 ale pri malom sa uz tolko cestovat neda, ako kedysi. ideme na 2 tyzdne, takze urcite nebudeme len v NY, predpokladam, ze tam stravime len minimum casu a pojdeme niekam na sever.

sharmana
2. mar 2010

supiš, tak dúfam že si to perfektne užijete a prinesieš plno zážitkov... inak som pozerala do nadinej tabulky a sabiatko má termín už 18.3. takže to má za pár.. a potom aj cheerlady a malalady majú 10. a 11.4. ... juuuj už sa to fakt blíži 😉
oki, utekám hajat, je vela hodín.. dobrúúúú

miskahryzka8
2. mar 2010

Ahojte 🙂 , inak ja som sa rozhodla nakoniec nejst do genetonu, uz ma to vytaca, ze vsetko je business, vrrrrr 😠
Som to pozerala dva mesiace dozadu, stalo to 50 Eur, tea platila uz 60 Eur a dnes tam uz mali cenu 71,40 Eur, takze normalne business si z toho robia, aj baby na koniku hovorili, ako som pozerala a inak ako som ho dnes videla kopkat nozickami a mavat rucickami 🙂 , tak sa mi uz nezda take nutne vediet co najskor pohlavie, aj tak sa mi nechce verit, ze by to bola baba 😕 , mam nejaky citak na chalana :-O 🙂))), ale fakt mi to je tak nejako jedno momentalne a niektore baby pisali, ze ich gynekologovia maju zmluvu s genetom, ze im to zistili z tej krvi zadarmo, ale moja nema a vraj tomu ani neveri, ze sa to da presne, tak si pockam na ten 3D ultrazvuk, vraj sa robi od 12tt do 16tt a ci co, tak pojdem nejaky 16tt spolu s mm a bude to take emotivnejsie a napinka ci nam ukaze drobcek podvozok :D

Idem citat 🙂

miskahryzka8
2. mar 2010

siska veru divna atmoska tam bola aj divne sa ksichtil ten personal tam a a inak na mna dost depkovito posobilo, ze tam su aj pari, co nemozu otehu, ked som sa hlasila na recepcii akurat sa jedna pytala kolegyne, ze ma na telefone jedneho so zlym spermiom, ze ku komu ho poslat, potom vedla mna boli pary, kt. volali do ambulancie a nie menom, ale cislom , akurat islo cislo 4110, ty kokso a vedla boli zase dvere do chodby na umele oplodnenie, to si neviem predstavit, ako sme zase my tehulky posobili na nich :-O. A kamoska akurat pise, ze tiez bola tam na 3D a vymakla dokinu, kt. bola dost otras a museli ju preobjednat a doki bol vraj zlaty sa snazil hodku, aby mala dobre zabery a vraj an 3D je po 16tt neskoro 😕 ? Ze potom je babatko na to moc velke 😕 ?

siska, tak drzim palce, nech sa tie veci najskor dobre poriesia, aby ste snazilkovali v klude 🙂

fazulka, aha ja som pochopila, ze kvoli skole..., tak drzim moc palceky, nech sa uz zadari 😵

miskahryzka8
2. mar 2010

fazulka a aky je ten novy konik, ja som ho este nepozerala...

luci dokina hovorila, ze to NT je oki, lebo dnes som k nej este utekala na krv, ale za sa da az od 11tt od zajtra, tak som sa preobjednala na pondelok, zajtra mi to nevyhovuje, hovorila ze 7 cm nema ale kolko ma momentalne neviem. Ja om z toho uz cela zmagorena, beriem ze som 11tt a 2 dni podla mrchy, to im obom sedi a basta.

sharmi hej, dakujem, ja neviem vobec co to znamena 😕 , teda ze k akemu idealnemu cislu sa to ma blizit alebo co 😕

peti, tak mozno prave v romantickom francuzsku zamiesite 😵 🙂

majka tak super, ze ti je uz lepsie 🙂 , ja pozeram najprv, ze aky kesik si si to k posteli pripravila 😀 mi nedoslo hned, ze nie keksik sexik ale keksik na jedenie 😀 😀

sharmi aha takze aj vam robili 3D v ginfive, no oficialne pisu, ze ked z objektivnych pricin nevidno co treba na 3D preobjednaju zadarmo na neho a v kt. si bola tt na prvom vyseteni?

inak na suchy kasel mne zaberal pred tehu robitusin dobre 🙂

inak ja som bola v NY par krat, ale nechytil ma za srdce moc, v usa su aj lepsie miesta 🙂 , stat sa mi strasne pacil vermont, je fakt krasny a mesto asi san diego a LA 🙂 a najlepsi bol disneyland a sea world 😀 😀

ozi a ako dzou 🙂 , juuuj zase ponocujem som opat prebrata po zumbe 😀 , dobru nocku 🙂

janulka04
3. mar 2010

Dobre ranko kocky,
ja uz nejako starnem, ci co, nemozem spavat rano 😒 , pritom ja som vzdy milovala valat sa a vylihovat aj do pol desiatej, no nic....
konecne som vas aj spatne docitala...tak

miska, to tricko, co sa ti pacilo, to bola moja byvala praca, nez som prisla sem, som robila v jednej reklamke a robili sme aj potlace na vselijake predmety, mam plno takych origos veci a hlavne za babku..no a k napisu, to mm mi stale hovoril po taliansky, ze som jeho hviezdicka jednia..tak som si toa dala minuleho roku spravit na tricko...to Stellina, je hviezdicka, vlastne..mal to ako darcek, dlho sme spolu neboli, na take zvitanie sa 😅 a to som vtedy este netusila, ze do par mesiacov bude Stellinka aj v brusku... 😀 😀 😀
alebo mozno Darien, darcekovy 😀 ...uvidime zajtra....drzte palce na poradnu

ja z nej mam "hruzu", ja som sa stale drzala, ale mne teraz nejako prudko vyskakuje vaha, skusim dnes menej zobkat a anormalne jest, ale pred tromi dnami som mala +9kil a dnes rano nalacno ze +11kg!!! 😕 to je 5 kilo za mesiac...to nejde takto.... 😒

siska, veru, mna ta prehliadka neprehliadka doslova nas..., lebo jeho len vsi zaujiali..to staci povedat, ze sme zo slovenska a hned isiel uknut vlasy...to akoby som zo zemljanky vyliezla..a ostatne uz len tak zbezne popozeral...

bris, ja som mala na SVK pediatricku doslova pedantku, ta este aj svokre domov volavala ak som ju "natrela", ze dala malym nieco co nemala a pekne im cistila zaludok

😀 ..mna hneva, aj to, ze povedali vyziect male do pol pasa a 17 minut nikde nikoho...ako bolo to dost divne...a ked si predstavim, ze to je jediny detsky lekar tu, tak radsej nastartujem vzdy auticko a pojdem 3km dalej do nemocnice, kde aj chcem rodit, tam musi byt tiez nejaky detsky lekar...

inac, mne zaberal hedelix, aj malym a potom Stodal..homeopaticky sirup, som davala aj malym...ten je aj na suchy aj na vlhky 😉

a inc, vcera volala svokra. ze ci prideeme na jej 50-ku...teraz 17-teho, no a velmi sa urazila, ze ja nechcem prist...tak mam blby pocit, ale nestoji mi to za to
ked sme tam boli na Vianoce, vravela, ze ju urobi v lete, ze uz bude aj lepsie pocasie a tak a ze mozeme teda prist uz aj s babatkom a teraz toto...akoze, ona je strasne citliva, tak viem, ze sa z toho prespala... 😀

a este som vam chcela popriat pekny den...
u nas zase napadly tie biele ho...uz toho mam naozaj dost...mame tu zase nejakych dobrych 15cm a to uz bolo vsade zelene luky vidno 😠

fazulka1512
3. mar 2010

dobre rano
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
asi ma chce mrcha este ponatahovat

petafr
3. mar 2010

fazulka, tak som sa prekecla s tym doprcic... no bud ta natahuje, alebo zeby nieco? Aj nieco citis inac?

Baby, vcera som scasti stahovala, za jedno auto som mala, a a este za jedno bude, no hruza, doniesla som dve auta a odnasam styri, je to normalne za rok a pol? 😀
no uz som sa rozhodla, odchadzam v stredu vecer, sharmi, idem autom, lebo aj trepem so sebou vsetky Nicove veci, pocitac, atd... tak by som mohla byt tam vo stvrtok, alebo v piatok, ak sa u niekde stavim pospat, uvidim... chcela by som mu spravit prekvapko, poviem, ze pridem v sobotu a vo stvrtok tam uz budem, spadne na rit, bude sranda... bo som ratala, ze by som mala mat ovulku na 15teho, tak aby sme mohli snazit aj dva dni predtym... tak dufam, ze nam to so Siskou tentokrat vyjde, aby sme este stihli potehulkovat spolu, kym pojdem definitivne do FR... no ved uvidime, drzte palce...

fazulka1512
3. mar 2010

peti asi 3 dni dozadu ma pobolievalo podbusko rano ako na mrchu a teraz sa citim normalne
vytok taky vodnaty a skusala som si ten krcok tak ho mam tvrdy ako tu pisu ze spicka nosa
pred tym som dostavala mrchu na 30-31 dc takze aj ked ju zajtra nedostanem tak nic sa nedeje lebo je este skoro, mozno sa mi predlzila lut.faz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre