Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
25. mar 2010

sharmi, ze vraj ku koncu by uz tolko nemali, tak snad 😖
jeee, idete sa svadbit? Tak sa pekne zabavte... 😉
ja mam paniku z takychto stretiek, lebo vsetci chcu chytat brusko a akoze to dvakrat nemusim... 😝

fazulka1512
25. mar 2010

ahojte, murar pracuje a ja som si odbehla
maji to co to tam vidim v tvojom albume, hm, len trosku rozmazane, ty tajnostkarka jedna 😉
tea vitaj medzi nami konecne, dubaj super, ocakavame foto zo svadby a dovolenky

majuska7979
25. mar 2010

fazulka kuk teraz som hodila troska lepsie, neviem ci tam nieco uvidis ale ja vidim dusika 😅

janulka04
25. mar 2010

teda...maji...takto na tajnasa? 😀 😕

majuska7979
25. mar 2010

dnes rano som urobila taky dat z libroveho ochodu, ale necakane mi volala svagrinka ze bude u mna za 10min, no to som ho hodila do kosa, a zabudla som na uplne, prisla som domov z nakupov a vyhadzovala som nejake papiere a kukam ze tam je ten vyhodeny test, to som kuk a bol tam dusik 😕
ale ja som uz nieco take zazila takze si nerobim nadeje, len som to tu hodila ze ci to vidite

tea333
25. mar 2010

maji 😵 😵 😵 😵 strasne drzim palceeee, kedy skusis znovu?

No aby som uviedla na pravu mieru, nebola som na svadobnej ceste v dubaji, ale na dovolenke s kamoskou na Sri Lanke, z Dubaja som len pisala 😉 lebo som tam nachvilu viazla 🙄

a co je inak nove?

majuska7979
25. mar 2010

tea ved sa mi zdalo ze si vlavela minule nieco ze ides na sli lanku s babami
no skusim zajtra rano, ale nic necakam 😅

sisa2
25. mar 2010

majiiiiii 😵 😵 😵 drzim vsetko, co sa da 😵

tea - to uz si bola na tej sri lanke? boze, to tak rychlo ubehlo? ako to nakoniec dopadlo?

majuska7979
25. mar 2010

sisa dakujem, vazne tam ten dusik vidite tiez 😵
zajtra dam vediet 😉

sisa2
25. mar 2010

hej, vidim. a dufam, ze bude silniet 😵 zatial negratulujem, ale moc moc sa tesiiiim spolu s tebou. urcite bude vsetko ok!!!!

majuska7979
25. mar 2010

no uvidime sisus,
neboj ak nebude nebudem plakat, lebo som na to pripravena 😉 beriem to tento mesiac sportovo 😉

sisa2
25. mar 2010

prave preto to vyjde 😉 juchuuuu, tak si mi zlepsila naladu 😀 😵

majuska7979
25. mar 2010

sisus netes sa moc, lebo to bol test z libroveho obchodu, zice cmejd, 😉
ja cakam / 😉

sisa2
25. mar 2010

no ja neviem maji, ale z coho by tam potom boli //? vsak tie sa len tak nezjavia, ked nie je dovod, nie? 😕 teda ja som nemala nikdy falosne pozitivny test, // tam boli len ked som bola tehu 🙂

majuska7979
25. mar 2010

sisa, no mne sa uz raz ukazal slaby duch, v decembri, takze preto hovorim aby si sa moc netesila 😉

sisa2
25. mar 2010

ha, zamieta sa! potrebujem dnes nejaku pozitivnu spravu, som tak vytocena z officu, ze mam chut vrazdit 😠 😀

majuska7979
25. mar 2010

sisus, dobre ja padam idem zehlit a zajtra praca vola 😉

sisa2
25. mar 2010

oki, prajem prijemne zehlenie 😀 ja sa tak tesim, ze je uz zajtra piatok.

sharmana
25. mar 2010

no zas som nieco stlacila a som si zrusila konika alebo co...
jani. ja poobede aj o 2 kilá viac ako ráno... no a ja velmi neverím, že už nepriberiem do pôrodu, sa mi zdá, že už som fakt dost pribrala aj do zadku, aj do stehien, a bokov... no to je aj tým, že som mohla trošku cvičiť... ale ked ten môj mm sa tiež teraz nevenuje žiadnemu športu a ja pri nom tiež nie...
sisa. inak ja chcem ísť do toho disneylandu do paríža o pár rokov... mm žil vo FR, takže sa tam nestratíme... a bývali sme raz blízko disneylandu v jednom hotelíku, ked sme boli na 3 dni v paríži...

dzou
25. mar 2010

ahojte zienky ja som vas prisla zase len na skok pozdravit nejak nic nestiiiiiiiiiiiiham .... zajtra idem po obrucky 😵 inac uz skoro vsetko vybavevene a zariadene ...
majka super ja tam vidim dusika 😵 😵 a to neva ze je z poundaku 😵 drzim palce 😉
ja som dnes uz 9dc... a akurat 1.4 budem 16dc tak verim ze bude vtedy ovu (vsugeruvavam si to 😀 )snad sa zase neposunie 😒 a otehu na svad.noc 😵 v aprili tak ako som chcela 😵 a este aj podla cinskeho nam konecne vychadza chlapec tak to by bolo aby to nebolo 😀

sisa2
25. mar 2010

sharmi - neboj, vsak to po porode vybehas 😉
ja som tiez chcela ist do disneylandu do FR ... ale nevyjde nam to, aby sme sli na 2 dovolenky tento rok, hlavne ked ani jedna by nebola lacna, k tomu dom + k tomu budem musiet riesit novy job ..... nemozem mat vsetko 😀 😀 😀

dzou - rada ta tu vidim 🙂 super, ze sa dari a ze vsetko ide podla planov. tak hlavne nech to vsetko aj podla tvojich planov vyjde 😵

sharmana
25. mar 2010

ahoj dzou, tak už sa ti to blíži, juj, nech máš krásny svadobný den a nech vám hlavne vyjde splodenie dietatka, to ti fakt zo srdiečka prajem 😵
sisa. no dúfam že to vybehám aj vycvicím 🙂 inak ani ja by som si teraz nemohla dovolit to FR, lebo tam je to celkovo príšerne drahé, hotely, jedlo, služby... proste všetko... ale chcem tam vziať malú.. a možno aj synovca...

dzou
25. mar 2010

dakujem babulky 😵 ja som psychicky pripravena a verim ze to proste vyjde na 1.4 😀

groka
25. mar 2010

sharmana ahoj,no ten prispevok pri narodeni dietata jednorazovy 5000 sk dava obec,alebo mesto,niekde je to 5000 sk niekde je to 2500 sk,rodinne su 20 eur a materska a rodicovska je kazdy mesiac,lenze ten prispevok pri narodeni dietata nedava kazda obec ci mesto,takze vlastne dostanes urcite jednorazovy priplatok k prispevku 20 000+600+matersku...rodicovsku,toto dostane zena urcite,taka ako som ja a bris,ktore sme nepracovali a nemame narok na zvyseny rodicovsky

majuska7979
26. mar 2010

ahojte babule,
tak test som urobila ten isty tym co vcera, zda sa mi ze sa druha rysuje, ale je velmi velmi slabulilinka, vidno ju len ak sa riadne prizries, teraz neviem ci si ju nahoraram alebo tam fakt je 😕

tea333
26. mar 2010

jezis dzou sa nam uz ide vydaaaavat, no ja zomrem.Vychutnaj si predsvadobny stres 😉 aj ten je pekny 😝

Groka ako sa mas,ako sa citis? uz mas brusko?

Sharmi a Janul, vy to uz mate tak blizko, chcela by som 🙂

majus cakame na pozitvne spravy 😲

Sisa ako chodi a nechodi tvoja ms?

tea333
26. mar 2010

Peta takze sa idete niekam usadzat natrvalejsie? kam?

Miska 15 tyzden!! wow..ako sa dari brusku? kedy pojdes na utz?

fazulka kukla som tvoj grafik, kraaasne je na nom vidiet ovulu, a ani my sme sa do stredu asi nikdy netrafili 😝

tea333
26. mar 2010

Majuska chcem fotkuu

majuska7979
26. mar 2010

tea tento duch je omnoho slabsi nez vcerajsi takze foto asi nic neuvidite,
mozno preto lebo som chodila v noci cikat a pila som vodu, 😅
a este nieje nic potvrdene, to boli testy z libroveho obchodu takze mozu ukazovat cokolvek 😕 😅 😅 😀 😀

majuska7979
26. mar 2010

bambulky dalsi budem robit bud zajtra alebo az o 3 dni 😉
tak drzte mi paluchy, lebo tento mesiac nemam uplne ziadne priznaky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre