Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
6. apr 2010

hej.... 😀 😀 😀 😀 mam., ten ruzovo cierny... 😅
ja om kupila vsetko, co kazdy poradil, doslova niekedy hluposti som kupovala a potom som nadavala na co mi niektore veci su? 😀
juj, moje dvojky boli a su za odmenu...to mam taku naplast, kedze normalne nic moc, tak asi preto mam take dobre deti...ked bude taka aj mala, tak sa dam mozno za par okov este na chlapca nahovorit 😀

ked da mm do poriadku moj PC, tak si ulozim videjka na FB a poslem linky....by si sa od smiechu aj pocikala, co stvarali....a vzdy spolu a tisko ako mysky 😀

miskahryzka8
6. apr 2010

inak tie hormony 😅 , mne sa chce pri vsetkom plakat, aj ekd mi je veselo, sa v telke bozkavali taky pubisi akoze prvy bozk a hned slzy do oci, ze akaaaaaaaaaaa romantika, teraz zase davaju drtivy dopad, tak to skoro pri vsetkych tych nekacnych romantickych scenach 😀 😕

groka, myslim ze showdance nereprizuju 😕 a ked tak urcite cez vikend...

janulka, takze poradna dopadla pozitivne 😵

ahoj peti 🙂 , jj kde je dzou 😕

peti, to je lahke povedat, ze ved sa nestretuj, to sa ani asi neda..., tak len drzim palceky, nech toto obdobie rychlo ubehne a cim bude dlhsie vsetkov poriadku, tym budes urcite kludnejsia 😵 , drzim palceky 😵 , inak my tak podobne, ja chcem teda diavcatko a v mmho rodine sami chalani 😀 , inak mne sa zacalo pacit meno marko 🙂 , ale tak nech je to zdrave fakt, ked tak pozeram a pocuvam okolo seba..., clovek naozaj musi jednym uchom dnu a druhym von...

sisa2
6. apr 2010

tak super! dufam, ze budes spokojna. odkial ho nakoniec budes mat?
ja som pri malom tiez pokupila kopec blbosti, co som nakoniec nikdy nevyuzila. ale vsak, prvorodicky su ospravedlnene 😀
je fakt parada, ze male su take super. kamoska ma chlapcov dvojky a to ma rososo kazdy den. neviem, ci by som to zvladla. ale samoska, ze by som sa tesila aj z dvojok, keby boli. aj danielko mal vraj svoju dvojicku 😔 ale teda styri deti, to by som uz nezvladla ani omylom 😅
videjka rada pozriem, ked budu. tak daj potom vediet.

janulka04
6. apr 2010

siska, tu jeden dodavatel Jane mi speci dovezie aj tento Nurse set, zlaty chlapik...dovoz gratis...sice vyjde 570€, ale zase kvalita...pri malych som sa spalila nekvalitnym lacnym kocikom a navyse raroha skoro 20-kilova plus dve deti, som mala dost, ruky ako opica som mala a este aj koliska zhrdzaveli,aj ked som ho mavala skovany...a rucka sa zlomila...kade tade sa sviky parali...no smejd, ale co som chcela za tu cenu?
tak teraz ziadne setrenie...to radsej usetrim na inom...ale kocik a autosedacka, tam sa setrit neoplati 😉
a takisto, budem ho vliect hore dole, neustale kvoli cestovaniu skladat a roskladat....tak aby vydrzal.... 😀

i ked ako vravim, na buduci rok prikupim este jeden 😀

eva30
6. apr 2010

Ahojte babulky. tak ja vas po velmi dlhej dobe zdravim. chodievam na tuto temu od zaciatku ale si pol roka som tu nebola. Teda pekne vas vsetky citam, ale nezapajala som sa lebo sme dlhsie skusali, medzitym sme potratili a chytali ma dost depky. No ale tento mesic mi uz 9 den meska mrcha, nemal som doteraz odvahu robit testik, ale zajtra rano sa na to s mm chystame, tak dufam, ze tentoraz to výde. Drzte na zajtra vsetky palce 🙂 , uz by som sa k vam chcela pridat 😉 🙂

janulka04
6. apr 2010

ahoj evi, drzim teda palceky na zajtra, nech su tam krasne // a nech je hlavne vsetko v poriadku 😉

janulka04
6. apr 2010

inac, miska, hormony mi nespominaj, ja som v tvojich tt plakala aj nad filmami s Barbie...zto uz na blazinec vyzeralo 😀

sisa2
6. apr 2010

miska - jaaaaj, hormony ... ja som plakala, kade som chodila 😀 😀 😀 neboj, bude lepsie. casom. 😉

sisa2
6. apr 2010

jani - tak super, ze vam ho ujo donesie. cenu neviem posudit, kedze som nepozerala teraz, kolko stoja kociky. hlavne, nech si spokojna a nech vydrzi!

sisa2
6. apr 2010

evi - ahooooj, rada ta tu zasa vidim! mrzi ma, cim si si presla ... ja tiez ☹ drzim vsetko, co sa da, aby tam zajtra boli //. a tentokrat uz so stastnym koncom 😵 😵 😵 daj urcite vediet a ukaz sa castejsie 🙂

eva30
6. apr 2010

Siska, Jani, dakujem moc za podporu. tak dufam, ze zajtra som tu len s dobrymi spravami a aj keby nie, slubujem budem sa tu uz ukazovat castejsie. 😉 🙂 Drzim aj ja vam palceky 🙂 🙂 , nech sa nam vsetkym spolocne pekne dari 🙂 😉 😉

majuska7979
6. apr 2010

ahojte babule,
co tu mame nove????????? 😉

sisa2
6. apr 2010

ahoj maji, co mas ty noveho?

v skratke dnes -
janka a miska maju ok poradnu 😵
janka ide objednat kocik 😀
fazulka a ja mrchu 😖
petka je PN
tea ide 16.04. na utz
vratila sa nam stratena evka 🙂

snad som nikoho z dnes nezabudla

majuska7979
6. apr 2010

jej, ale noviniek
akurat dve sa mi nepacia, fazulka a ty?? mrcha ????? vsak mala zakaz vjazdu, 😠 mali byt krasne // 😒 som myslela ze aspon vam to vyjde 😒
ja som dokupila mm zinok, takze uz pekne papa vitaminky a smial sa zomna ze ho chcem predavkovat,ale ja mu stale hovorim ze zla burina nevyhynie 😀
mne uz mrcha konci ani neviem ktory dc som ale zachviku sa dozviem lebo si idem do ff ulozit infosky o mrche 😀

majuska7979
6. apr 2010

a petka je preco na PN??????????? 😕

fazulka1512
6. apr 2010

ahojte babulky
majuska no co narobis nic, skoda ze to tento mesiac nevyslo
janulka super ze vysledky dopadli dobre
ja som bola dnes u lekarky, na dalsi mesiac zacnem brat clostyl ale pod podmienkou ze pridem uz aj s mm vysledkami zo spermiogramu
co z toho ze ja sa budem dopovat a mm ma mozno zle sperma
tak som hned zasla k urologovi, a objednal mm na 16 nechavam to na nom nech sa rozhodne a ma ist aj na krv a moc
a doktorka mi povedala ze ked mm sperma su ok tak mne da clostyl na 3 mesiace a ked sa ani vtedy nezadari tak idem na laparoskopiu

tea333
6. apr 2010

ehm, samozrejme som zas objavila dvoch strasne zlatych psikov bez domova, vbehli mi rovno do brany a nechceli odist..osud 😔
tak zas o problemik navyse, ..idem im skusit nieco najst..

sisa2
6. apr 2010

majuska - tak nech zinok pomoze!!!
vidis to, mrcha si nevybera a vzdy nas najde 🙄
petka trochu spinila, tak sa dala vypisat na PN. pre istotu.

sisa2
6. apr 2010

fazulka - a mm este nebol na spermio? dufam, ze nebudes potrebovat laparku a cim skor sa zadari 😵

sisa2
6. apr 2010

tea ty si taka dobra dusa 🙂

janulka04
6. apr 2010

jee, tei....chudatka...tak snad sa podari ich niekam umiestnit 😉

groka
6. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janulka04
6. apr 2010

groka...aka dobra nalada... 😀

groka
6. apr 2010

janulka,ocny klam 🤐 nie som v dobrej nalade od rana,respektive nemam zlu naladu,ale som nejaka unavena,cely den v posteli v pyzame som bola,na vecer som vliezla do vane ze oholit,nevidela som si na nic,takze ani neviem ako som oholena,ale konecne to mam za sebou,chystam sa kuk ordinaciu,odsudene,zajtra ide maly do skolky,ja musim nieco robit,ale hlavne som prezrata,mam plny zaludok na prasknutie a tep 2 krat rychlejsi a to ma dost unavuje ti poviem,je to nechutne,do toho mierne nevolnosti

janulka04
6. apr 2010

groka...no uzivas si toto tehu, len co je pravda 😔
inac, ja sa holim so zrkadielkom a je to teda umelecke dielo, kukut si potom vysledok 😀 😀 😀 😀
inac, aj ja som dnes ako zdochlina, obed som varila len o piatej...noc sa mi nechcelo...bleee 😝

petafr
6. apr 2010

caute, tak som zase tu, poobede som si zdriemla, dobre mi padlo, zatial nespinim, ale ani nic extra necitim... fakt toto tehu je uplne ine ako to predtym, sice nespinim, ale jeden den mi je fajn a na ten dalsi nagrc... ale tak zatial sa stazovat nemozem, este som nekuckala... robila som palacinky, uz 6 dni som mala hrooooznu chut...

inac ja som myslela, ze najvacsie vykyvy v naladach su na zaciatku tehu, tak sa mame na co tesit my ostatne...

Evka ahoj, tak ak budu dve ciarky, budem mat spolocnost, mame rovnaky osud, drzim ti palceky, hrozne!!! baby a ostatne a rychlo pridat, predsa nebudem tehulovat SAMA, ma nenechajte len tak!!! 😉

Janka, ked ty o tych tvojich malickych hovoris, vyzera to tak uzasne mat dvojicky, ale som rada, ze to mas tak, je to super 😵

Fazulka, tak snad vam to zaberie, drzkam palciska, buduci mesiac ta tu cakam 🙂
Tea a kde budes hladat, na internete? teda, tie zvieratka vedia u teba vycitit dobrotu 😵
Dzou, kde sme???
a obe Majky este zdravim...

dzou
6. apr 2010

Ahojte zienky.... tak uz som sa konecne k vam dostala ... kuknite albumik ... dakujem za gratulacie 😉
bolo super sme si to uzili nefotili sme v parku sice neprsalo ale bola dost zima ... no teraz to lutujem ale tak uz sa to neda vratit...
no a co tu nove?

janulka04
6. apr 2010

no vitaj, pani dzou 😀 , uz tu bola shanka po tebe...tak uz tam mas aj koment...a ako bolo?
a ako sa citis, ako pani?

dzou
6. apr 2010

no citim sa ok 😀 este stale mi to nejak nedochadza.... asi az ked si vsade pomenim meno a tak 😀

dzou
6. apr 2010

ale bolo to pekne a ako pisem uzili sme si to presne tak ako sme chceli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre