Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
6. apr 2010

tea tak snad mas pravdu. ja by som uz musela byt ovesana babulkami 😀 😀 😀

dzou vacsinou to tu u nas v teme vychadza prave po alkoholickych zurkach, tak ste na dobrej ceste 😉

dzou
6. apr 2010

no to je tiez pravda sis... tak snad sak uvidime cely cas som sa tak tesila na april a takto som dopadla 😀

sisa2
6. apr 2010

prosim ta, nic nie je stratene! je fakt, ze vacsinou to vyslo vsetkym vtedy, ked to necakali, ked sa nieco pototo, alebo boli niekde zurovat atd. tak preco by si u nas mala byt vynimkou? 😀

dzou
6. apr 2010

ok sisus beriem ta za slovo a ak to vyjde tak nezabudni urobit nejaku velku zurku ked budes mat ovu 😀

sisa2
6. apr 2010

jaskaaaa, beriem ta za slovo. len dufam, ze tam bude pritomny moj mm 😀 😀 😀

dzou
6. apr 2010

a kde by mal byt??? 😀 😀 😀 😀 😀

sisa2
6. apr 2010

no viem ja, na akej party skoncim? 😀 😀 😀 boze, mala by som ist asi spat, nejako mi zasibava.

zajtra budeme mat info, ci jedna tetusa kupi nas byt, tak baby drzte palce! konecne by sa to aj u nas pohlo 😔

dzou
6. apr 2010

jaaaaaaaaaj sis no to ti ja neviem kde skoncis 😀 😀 😀 😀
joj ta to moc moc drzim palceky a ako dom? uz hotovo vsetko?

sisa2
6. apr 2010

prave planujeme dalsiu zurku z officu .. tak to musim poposuvat nejako podla mojej ovu, sef bude nadseny mojim vysvetlenim 😀
no dom zatial nijako, musime najskor predat byt, az potom mozeme robit na dome. domcur stoji a caka len na nas. uz sa tam strasne tesim, je tam krasne. clovek ma pocit, ze je na dovolenke, ked tam je.

dzou
6. apr 2010

no sak to je dobre vysvetlenie 😉
joj verim ti my tu tiez mame taky klud... ked rano otvorim okno nepocut nic len vtacikov 😵 za zahradou na luke sa nam pasu koniky 😵 no nadhera...

sisa2
6. apr 2010

no on je u mna uz zvyknuty na vselico. a kedze vie, co sa v decembri stalo, tak sa stale vypytuje, co a ako dalej. ja to stale tvrdim, este mi za nim bude aj smutno 😀 😀 😀
u nas az taka pohodicka nebude, ze by sme mali luku s konikmi 😀 ale aj tak to tam vyzera byt fajn. uvidime, ako sa nam budem byvat. fakt sa uz len modlim, aby to tetusa zajtra zobrala 😔

dzou
6. apr 2010

tak moc drzim palceky uz padam za chvilu mi pride manza domov 😀

sisa2
6. apr 2010

dakujem 😵

jasne, ja sa tiez pomaly zberam. este pozeram fotky a idem za krpcom, uz je nastahovany u nas v posteli. ja neviem, kedy ho to odnaucime. a hlavne ako 😖

miskahryzka8
6. apr 2010

Ahojte 🙂 , uz asi spite 😅 , ja som dnes len nakukala a odbiehala, ale aspon som nacvicila 4 nove choreografie, dnes sme sa ucili cha chu 🙂 , raz, dva, tri "ča, ča, ča" :D, zase nebudem vediet zaspat 😀

peti jj ja mam piatky volne 🙂 , a ty si pn kvoli tehu? Lebo vtedy vraj nechodia kontroly 🙂

janulka stryko a teta maju tak do 175 cm a bratranec skoro dva metre 😀 , takze genetika je potvorka 😉

jeeej siska, ty mas 180 cm 😵 , ja mam 175 a tiez som si obcas priala mat menej, hlavne ked som vyrastla z "modelkovania"

siska, ja budem mat poradnu v pondelok a ult. morfologicky az 3.5. 🙂 , musim cakat este skoro mesiac 😠 a to je ake na nervy, ked vydu takto zle vysledky, ze vam to zle vyratali 😠 a moj mm sa aj nerad foti aj nerad foti, lebo na to nema trpezlivost, ked ja sa mu tam vrtim na tisic uhlov akoze momentka 😀 😀 😀 😀 a fajn, ze pri mrche nemas bolesti 😵

miskahryzka8
6. apr 2010

jani 49 dni 🙂 😵

dnes vas ani nestihnem cele 😕 , ideme haji, lebo zajtra vstavam, ale zajtra docitam a popisem 😅

janulka04
7. apr 2010

ahojte, babulky, dobre ranko...
tak ako prve by som vam vsetkym rada odovzdala pozdrav od michelle, bohuzial momentalne nema cas nakukat sem, ale velmi gratuluje novym tehulkam a menovite petke a odkaz pre sisku a nadenku: zela, aby ste si taktiez nasli cimskor // 😅 .

A inac tu mam byt dnes 19 stupnov..tak sa vytesujem a vam vsetkym krasny dnik. 😉 😵

petafr
7. apr 2010

ahojte, tak ja zase stresy, v noci som bola na vecku a trochu krvi zo mna vytieklo, ale rano uz vsetko v pohodicke, volala som aj na gynekologiu, povedali mi, ze oddych a vitamin C, tak si pojdem nieco kupit... dufam, ze malicke sa poriadne zavrtalo a nechysta sa ma opustit 😢

Dakujeme a zdravime Michelle!!!!! a ze nam tu chyba jej humor...
aj tu by malo byt dnes teplejsie, pojdem si kupit aspon vitaminy, tak sa prejdem...

Miska tak v piatok sa mozeme stretnut, aspon my dve, Siska asi nebude mat cas, tak aspon nemusime ist do mesta... potrebujem nejake tehu hormony okolo seba citit, aby sa male ukludnilo 😀
inac mne kontrola z FR nehrozi na PNke, ale radsej neprovokujem, oni este nevedia, ze som tehu, to im poviem az na poslednu chvilu, clovek nikdy nevie... zatial si myslia, ze si vymyslam, kedze mam zle vztahy so sefom, ale vsak nech si myslia, co chcu, ked su mudri...

petafr
7. apr 2010

a mi bola zmazana fotka 😠 😠 😠

tea333
7. apr 2010

petka male sa urcite dobre posparalo a usadilo a uz sa nikaaaam nechysta 😉

tea333
7. apr 2010

janul tak super ze tak teplo, aj u nas ma byt, dnes aj zajtra, mam dost nervy ze dnes ale hlavne zajtra budem v skole...
tak sa mi tam nechceee 😒 😠

a cheer sa nam neukazala, tak dufam ze Risko uz je vonku z kindervajicka 😵

sisa2
7. apr 2010

dobre rano 🙂

ja tu mam dnes kolegynu, tak budem mat o "zabavu" postarane, jej sa nezatvoria usta asi ani na minutu 😖

janka - dakujeme za odkaz od michelle, je zlaticko 😵 som moc rada, ze sa jej dari a ze je stastna a spokojna. zasluzi si to 😵
peti - zlato, verim, ze len plany poplach, na zaciatku tehu moze byt obcasne spinenie. viem si predstavit, ze si z toho na nervy, hlavne po tom, ked si si tym uz raz presla. ale ver tomu, ze bude vsetko ok. oddychuj, vyloz nohy a na nic zle nemysli.
mrzi ma, ze ten piatok s najvacsou pravdepodobnostou nebudem moct, ale asi to tak ma byt, nech mozes oddychovat a netrepes sa do mesta. pekne kup drobcovi vitaminiky a pohladkaj brusko, nech sa mu u teba paci! 😵
k fotkam .... ja sa divim, ze ich to este bavi. fotku ti zmazali, lebo si tam bola s mm a tym porusujes pravidla. chce to komentar? 😠

janulka04
7. apr 2010

tieto nove pravidla su dost zaujimave.... 😕

petka, dufam, ze babulko je v poriadku, ze to bolo len nejake spinenie...drzim palce....neala si mat napr. v tychto dnoch nejak mrchu? Ja som ju mala normalnu este tri mesiace...teda pri malych 😨 ....

a inac, sa mi snivalo s luckou...konecne nie s bris 😀 ...ale aky zaujimavy sen....ze lucka cakala 13-torcata 😀 😀 😀
a rodila ich den po dni a velmi si to vychvalovala, ze ake je to super 😀 😀 😀 😀

janulka04
7. apr 2010

a baby...kde je sharmana? Sa trosku bojim....dufam, ze ma len vela prace s bytikom 😕 ☹

tea333
7. apr 2010

no tak tvoje sny su super janul 😉

tea333
7. apr 2010

sharmi sa uz dlho neukazala, to je pravda 😨 😨

sisa2
7. apr 2010

jani 😀 😀 😀 kde ty na tie sny chodis? 😀 😀 😀 som sa pobavila hned z rana 😉
a veru, sharmi sa dlho neukazala. snad je ok. a som zvedava aj na cheer 😵

janulka04
7. apr 2010

ja ti neviem, siska, to asi tie vaginalne tabletky mali nejaky vedlajsi ucinok 😀 😀 😀
cheer som vcera citala v aprilovkach, este bola kinderko 😵

cheerlady
7. apr 2010

ahojte babule,tak sa hlasim po vcerajsej poradni-krcok skrateny na 1cm,otvoreny na 1,5cm a vraj ked neporodim do soboty,tak v sobotu sup do nemocky-ma sluzbu zrovna moj dr.,tak ze ma rovno odrodi 😅 😵 aj ked ja by som bola radsej,keby sa to rozbehlo same ako vyvolavat 😖

tea333
7. apr 2010

cheer no tak ale strasne nas natahujes 😝 😀

petafr
7. apr 2010

cheer, tak dufam, ze sa ti to rozbehne samo, treba vsetko skusat, najlepsie je vraj soferovanie, vyraz si niekam na vylet 😀
baby aj ja dufam, ze je to len nejake to spinenie, trosku som spinila aj pred chvilkou, nic extra, tak sa snazim ostat kludna, verime si verime 🙂
Jani, ze 13 deti naraz, xixixi, inac MS to nie je, ja mam este len 10 dni meskanie v podstate, takze az o nejaky ten tyzden by to vyslo... snad bude vsetko v poriadku...
cheer, joj ako zavidim, zachvilku uz budes mat babatko v naruci, nadhera, ja tak snivam o tom momente... 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre