Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sabiatko
13. aug 2009

sisa, no jasne, mm je uplne zlaty a to ma potom este viac rozlutostuje 😀 ja uz teraz revem pri vsetkom 😀 si hovorim, ze ked mi to do konca 3. mesiaca neprejde, tak mozno tie tabletky skusim... som ale zistila, ze zemiakove pyre mi robi velmi dobre... aj sladkosti 😅 ale tie musim pred mm tajit 😝

minka21
13. aug 2009

baby neviete co by som teraz mala papat?aby ta mala fazulka dobre rastla

stanka1986ke
13. aug 2009

a to co je to chemicke tehu?

fazulka1512
13. aug 2009

ja som asi tu z vas obstala najblbsie, ani tehu, ani testut neplanujem, este len den po ms tak naco
no co uz ked tak vyslo

stanka1986ke
13. aug 2009

minka hlavne vela ovocia a zeleninky...zdrave jedla... 🙂 no a jasne aj trosku cokolady ak mas chut...alebo niejaky zakusok.. 😀 urcite by si nemala chipsy a prilis slane a korenene jedla 😠 🙂

sisa2
13. aug 2009

stanka - biely nezapachavy vytok byva v tehu 😉 ked sa betonuje krcok 😀

minka21
13. aug 2009

stanka ja som tu bolest mala dva tyzdne!a ked mas zapal tak by mal byt vytok zelenkavy alebo zlty,aspon take nieco som citala.

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - len nech vas ofukuje. ale na tie hormony tabletky nie su 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

dobre ranko vsetkym dnes je 28DC a pravdepodobne sa nic nepodarilo ☹ vcera zacali boliet prsia 😔
podbrusko uz boli dlhsie ale viac na pravej strane v oblasti vajecniku ach jo tak dalsi mesiac v keli 😒 😖 ☹
takze asi pride mrcha ☹

sabiatko
13. aug 2009

stanka, si myslim, ze biely vytok je ok, to som aj ja mala a nakoniec som bola tehotna 😉

minka, ja som si kupila centrum materna, tam mas vsetky vitaminy a mozes ho brat cele tehotenstvo...

stanka1986ke
13. aug 2009

neviem lebo uz mam jedno dieta ale nepamatam... 😀
neviem necitim sa na tehu...ze by som bola...
no ved uvidime ci 23 pride alebo nie...vtedy budem mat 28DC a hotovo...

minka nie ja mam len cisto biely vytok a sem tam krce v brusku alebo v lavom vajecniku no proste tam dakde...ale inak nic

sisa2
13. aug 2009

minka - odporuca sa vsetko, kde je vela vitaminov. a kyselina listova (zelena zelenina). a nemali by sa napr. plesnove syry, vsetko co obsahuje chinin (napr. aj grepy) ...

sabiatko
13. aug 2009

sisa, to je skoda... ja si trocha poplacem a je mi lepsie, ale co chudak moj manzel... 😀 inak ty si teraz ako na tom? blizis sa k ovu, ci uz cakas na vysledok?

minka21
13. aug 2009

heh,chipsy nemozem?🙂)) ja som vcera dala dole sama cely balik🙂

nadus a vy sa uz ako dlho snazite?

rhodosbb
13. aug 2009

ahoj Nadenka, nezúfaj, bolestivé prsia sú dobrý znak, nie? 😉 Mna prsia neboleli nikdy, iba ked som kojila, takze toho sa ja drzat nemozem..

nadenkaaa
13. aug 2009

minka od decembra ☹ 😒 a clovek ked ma 30 tak uz nahana asi kazdy mesiac ☹ 😖

sisa2
13. aug 2009

fazulka - neboj, o par dni uz budes aj ty vo svungu 😀

sabiatko
13. aug 2009

jejda sisa nestras, som pred troma dnami objavila tuto v obchode bryndzu, tak mi zasvietili oci... tu mozem nie?

nadenkaaa
13. aug 2009

rodos ale mna pred kramami vzdy zacnu prsia boliet 😒 😒 no uvidim ci pride hnusoba

cicimon
13. aug 2009

aj mna zuajima co je to chemicke tehu

ja mam tiez biely vytok, uz par dni

dnesny test som vyhodila - bol to rapid clear (citlivost 10), vcera mi vysla celkom dobra ciarka na pepine - 20 a ta slabo viditelna bola v nedelu vecer na women secret - citl 25

vecer mozem spravit foto z tych 20 a 25

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - mne toho mojho bolo tiez luto, tiez som za vsetko rumazgala. ale neboj, prezije to 😉 ved ty v podstate za to nemozes.
ja tento cyklus nic moc. (ne)cakam mrchu, ca. cez vikend by asi mala prist. podla teploty to vyzera, ze ovu nebola ☹ tak uvidime.

sabiatko
13. aug 2009

fazulka, nezabudaj v akej teme tu si... tuto to fici strasne rychlo, este aby si nemala dvojicky 😀 😉

minka21
13. aug 2009

😖 😖 😖 nadenka a bola si na nejakych vysetreniach ci je vsetko v poriadku???? nech vies cim skor,a ak aj nejaky problem bude nech sa to riesi cim skor,to mi je luto,

ja som citala v knihe ze by sa mala jest uz vopred kyselina listova,tak sa nou krmim uz mesiac🙂

sisa2
13. aug 2009

nadenka - pokial to nie je cervene na bielom, tak to este stale mohlo vyjst!!!!

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - no pokial viem, tak by sa bryndza nemala. nie je pasterizovana, nie? bryndzu nejedavam, takze neviem 😔

nadenkaaa
13. aug 2009

som tomu chela nechat cas ze co sa budem stresovat aleč v septembnri pravdepodobne ho navstivim a jednoducho mu poviem ze sice to este nie je rok ale nech s tym nieco robime nech ma poriadne pozrie spravi horm. profil folikulometriu pripadne aj manzela poslem na spermiogram a uvidime 😔

fazulka1512
13. aug 2009

sabi ja viem ze to je urodna tema, ja len ze som tu asi jedina ktora je prave po mrche

rhodosbb
13. aug 2009

Stanka, Cicimon, odpísem vam do IP, uz sme sa tu o tom bavili, tak aby sme tu nerozoberali take negativne veci...

sabiatko
13. aug 2009

sisa, to je parada, tak to coskoro vies... no len ta ovu 😒 to sa kolkokrat do roka stane? podla BT je to stopercentne, nemohlo sa to pomylit?

nadenkaaa
13. aug 2009

sisa to je pravda nejaky ten maaly plamienok nadeje tam stale je 😅 uvidime co sa bude diat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre