Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
8. sep 2009

dobre ranko snazilky 😉 mate super grafi len tak dalej 🙂 inak michelle tu stranku s testami nam neukazuje ☹

nadenkaaa
8. sep 2009

peta to som nepocula skor som pocula to ze podla jonasa si najplodnejsia ked je mesiac prave v takej polohe v akej bol ked si sa narodila 😉 a vraj je to najidealnejsie ked mas prave vtedy ovu 😉 a samozrejme aj snazilkujes v ten den 😉

brisilda
8. sep 2009

peti no nieco na tom bude a ak spinis asi 3 az8 dni po ovulke tak je to zahniezdovanie 😉 niektore zeny to mavaju to moje sa zahniezdovalo po 2 dnoch 🙂

michelle
8. sep 2009

...vidim, ze ten link hadze na vsetky testy... treba si dole vybrat "Positive pregnancy tests" a pod tym "with" a "OPK used as HPT"

rhodosbb
8. sep 2009

baby, dakujem pekne za vysvetlenie 🙂

michelle, nie nemam doma normalny ovu test, ale chystam sa do lekarne, tak kupim a idem pozriet ten link...

michelle
8. sep 2009

rhodosbb tak to si potom uz rovno kup asi tehotensky... ja ze ak mas, tak skus... ja mam este dva, za par dni skusim, co to spravi... (tehotensky doma nemam, pre istotu 😉 )

rhodosbb
8. sep 2009

michelle, ja mam tehotenske uz pripravene v kupelni 😀 ty chces kedy testovat, ja cca 10.9.

michelle
8. sep 2009

v pondelok, to som 14DPO... LF mi vychadza na 14-15 dni... hmmmmm ty to uz mas za chvilku 🙂

michelle
8. sep 2009

...ale 10.9. si vyskusam ten OPK, som zvedava...

nadenkaaa
8. sep 2009

baby ja budem testovat az podla teploty pokial sa aj v pondelok bude drzat hore testnem ak nie tak idem do dalsieho kola 😉

petafr
8. sep 2009

baby vy uz idete testovat a ja musim este cakat 10 dni!!! 😅

sisa2
8. sep 2009

peti - ja sa testovat nechystam. a ked kuki moj graf, tak budes vediet, co je to cakanie 😀

petafr
8. sep 2009

hej, ved som pozerala, kam az musim ist s myskou, aby som nasla tvoju ovulku... Ale vyzera to nadejne, tak si hadam za to cakanie nieco zasluzis... 😉

sisa2
8. sep 2009

😀 no bodaj by si mala pravdu. ale vobec sa na tehu necitim. tentokrat budem rada aj za mrchu, ked uz konecne pride 😔

brisilda
8. sep 2009

sisa a ty si este nebola u dokiho?

nadenkaaa
8. sep 2009

no sisa a kolo u teba trva lutealna faza ked na ovulkyu si tak dlho cakala? 😕

sisa2
8. sep 2009

bris - nebola. dovolenkuje 😠

sisa2
8. sep 2009

nadi - lutealna okolo 12 dni. no som fakt zvedava, kedy sa MS uraci prist.

michelle
8. sep 2009

sisa, mozno az za 9 mesiacov 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

no tak to nioe je take hrozne len ci teda pride ale radsej nech nechodi 😀

groka
8. sep 2009

ahojte

mam ti maminu a chodime po uradoch

maly je uz ovela lepsie v skolke,dnes ma narodeniny,takze do skolky niesol lizatka a ucitelkam bombonieru,doma bude mat dalsiu mensiu oslavu,v piatok dalsiu a v sobotu velku

no a ja?tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 a mam stael mokro dole,aj na nohavickach,sem tam ma boli brucho na kramy a niekedy krce,citim sa na mrchu,prsia stale bolia rovnako a vcera som sa vyhadzala a to aj minuly mesiac a prisla mrcha,takze vcera som si uvedomila ze sa nepodarilo a som s tym zmierena

nadenka hned idem kuk na graf aj na michel

sisa2
8. sep 2009

michelle - 😀 tak to by bolo teraz riadne prekvapko 😵
nadi - nechame sa prekvapit. sme na tom vsetky tri rovnako + rhodosbb trochu pred nami. tak mozeme dufat spolocne 😵 ja by som taaaaaaaaaaak moc chcela tehu brusko 😵

groka
8. sep 2009

nadi,michel krasa
inak to moje mokro je mokro a hlien mierne tahavy,nic viac

michelle
8. sep 2009

groka, aj ty si 8DPO 🙂 ...preco ocakavas? ved ani graf ani priznaky to jednoznacne nepotvrdzuju... vydrzkaj este 🙂

groka
8. sep 2009

a smuzom mam etichu domacnost,je strasne hnusny,robi mi zle ☹

groka
8. sep 2009

michel som 9 DPO mne to ukazuje den dozadu

groka
8. sep 2009

michel silne tusenie,som presvedcena na 90 percent ze pride mrcha,

groka
8. sep 2009

nadenka citam o tom vajecniku ze ta popichavalo,aj mna asi raz za den velmi moc

michelle
8. sep 2009

tak potom si presne s nadenkou... a ja so sisou... co ti stvara muz? 😕

sisa2
8. sep 2009

groka vitaj do partie 😀

a malemu vsetko naj k narodkam! my mame v sobotu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre