Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
9. sep 2009

michelle, grafik krasny 😉 slubujem, ze uz budem mysliet pozitivne 😀 😉 a lucim sa s vami, odchadzam na to skolenie papa babenky 🙂

michelle
9. sep 2009

sisa & rhodosbb, dakujem 😵
sisa ved aj ty si stale nadjena 😉

sisa2
9. sep 2009

michelle - hej, hej. nadej umiera posledna 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

michelle ved ty uz pomaly mozes planovat ako to povedat mm podla tych teplot je to velmi veeelmi nadejne 😉 🙂
sisa ty si tusim tiez rovnako ako ja 10DPO hm? 😉 😉

michelle
9. sep 2009

nadi, este nic nie je iste, je to 50:50. obavam sa, ze ked budem testovat rano, bude mm pri tom, tak mu hned pod nos strcim testik... asi nevydrzim byt ticho a pripravit si nejake speci oznamenie 😕 🙂 .......ci? ty to mas premyslene?

nadenkaaa
9. sep 2009

ja uz som to tu uz niekedy pisala ze bud napisem na brusko ahoj oci alebo ten test odfotim a hodim mu to do notebooku ako tapetu // 😀 😀 ale mozno nakoniec to bude uplne inak a ja budem z kupelne kricat a radovat sa na cele kolo ktovie 😉 😀

janulka04
9. sep 2009

Caute babule, hlasim sa spat z dovosky na Slovensku....vidim, ze je tu plno nadejnych tehuliek, tak vsetkym drzim palce...u nas nic nove, stresy zo svadby svagrinky a plno vybavovenia, takze na keks a mm uz nebolo casu doooost dlho... 😢

nadenkaaa
9. sep 2009

ahoj jani kolky den cyklu si ty? 😎

michelle
9. sep 2009

nadi to je peknee, paci sa mi najma ten napad s pozadim na notebooku 😵 ..mozno sa necham inspirovat 😕
jani vitaaj medzi nami po dlhsom case. ako to s tebou vyzera?

cheerlady
9. sep 2009

ahojte babule,takze hlasim prichod od gynda 🙂 najprv ma pekne vytocil,lebo mal ordinovat od osmej a bolo 9:15 a este tam nebol 😠 tak som mu volala na mobil,ci bude dnes ordinovat a povedal,ze za chvilu je tam,ze trci v blave v zapche (az na to,ze tam mal byt uz pred hodinou,ale vsak neva,hlavne,ze dosiel). tak sa opytal preco som prisla a ja,ze minule ste este nevideli srdiecko,ze na kontrolu.a on,ze jasne,lahnite si.som sa cudovala,lebo mal dost dobru naladu na to,ze mi hovoril,ze robil nocnu a bol este za dcerou,lebo ju operovali tiez na nejaky gyn.problem 😒 tak zapol sono aaaaaa....konecne som pekne videla drobceka 😵 ma 2,3cm a co je hlavne - srdiecko bije 😵 😵 😵 vyzera to na zaciatok 10tt,teda nejak 9+2 😉 este som sa ho opytala,ci sa u neho neda vytlacit fotka a on,ze nie,ze to nema printer,ale ze mozem si to odfotit s mobilom alebo s fotakom - no a ja vyzbrojena som hned vytiahla fotak 😀 takze mam aj prve fotky - ziadna extra kvalita,lebo ked to chcete odfotit,tak tam behaju tie vlny-ciary,takze mam take ake sa podarili 😀 idem ich hodit do albumu 😉 no takze na moje pocudovanie bol dnes doki v pohode - uvidime dokedy...

sisa nastastie sa ta osoba,co ma tu objavila nepozna s nikym z nasej rodiny 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

cheerlady to je super blahozelam 😵 😵 tak uz to budete moct povedat aj rodicom ked uz mas aj fotku 😉 😉

janulka04
9. sep 2009

cheerly, gratulujem
nadi:22DC
michelle: so mnou biedne, tentokrat ziadna nahanacka za babom nebola, u svokry nebolo kde a strasne sme boli utraseny a unaveny z neustaleho cestovania....takze ja idem do dalsieho kola urcite...
teplotu som si nemerala, nebolo by kde poriadne a dnes som si zmerala a bola 36,9 ale ja meriavam o siestej a dnes som spala do deviatej...takze idem mrchu cakat
a stihla som gynekologa, mi povedal, ze vsetko ok, rocna prehliadka...tak ma potesil, ze aspon som zdrava 🙂

michelle
9. sep 2009

jani a v case ovu nebolo nic?

janulka04
9. sep 2009

2 dni pred ovu bolo a potom uz nebolo kedy.... ☹

cheerlady
9. sep 2009

dakujeeeem 😵
nadi no mozme 😀 len musim pockat na ocina,aby bol doma aj on,lebo teraz je na lieceni 😒 ale mozno cez weekend dojde 😉
a aby som nezabudla:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😉 😉 😉

diamond_doll
9. sep 2009

janulka 2 dni pred ovu je fajn..ja som tiez tak otehotnela na 13 den sme mali..a ovulacia bola asi 15 alebo 16 ty den 😉

sisa2
9. sep 2009

cheer - super!!!!!! moc sa tesim! 😵 fotky fazulky su krasne. nech su akokolvek nekvalitne, vzdy su to tie najkrajsie obrazky. a tie tvoje sa podla mna vydarili. parada, ze je vsetko ok a bilo srdiecko. viem si predstavit, ze ti padol velky kamen zo srdca. tak si uzi dnesny krasny den! 🙂

brisilda
9. sep 2009

ahojte kocky prave som vas docitala a kukla vase grafi a waaaw su uzasne 😉 len tak dalej a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
inak neopovazte sa testovat! uz si nepamatate na duchov co sa tu objavili??? radsej pockajte nema to zmysel testovat ja som mala na 28 DC slabulinku ciarku musite to vydrzat 😉 je to stale lepsie ako si robit nadej s tieniku a potom byt skalmana a mat depku 😒 alebo spekulovat co sa mohlo stat ze ciarka bola a uz neni ☹ Takze pockajte do dna kym by mala prist ocakavana mrcha a kde nepride a teplota bude hore testujte 😀 😀 😀 drzim palce az vam mrcha nedorazi 😀 😀 😀 a ide spolu s mojou do krcmi kde sa na 9 m. odreaguju 😀 😀 sisa ta tvoja mrcha asi stiahla kdesi aj moju 😀 tak nech tam krasne ostanu 😀 😀 😀 😀

sisa2
9. sep 2009

nadi - ja som ako michelle - 9DPO. cize sme v tesnom zavese za tebou 😀

lucialen
9. sep 2009

Ach baby, tak vam zavidim tie stresy z cakania 😀 Ja cakam akurat tak na ovulku a na poliakov, uz by mali prist 😀
Cheer, krasne fotecky 😵 😵

sisa2
9. sep 2009

jani - fajn, ze u teba vsetko v poriadku, aspon nieco z dovolenky na slovensku 😉 a co ty vies, aj motyka moze vystrelit! pokial nepride mrcha, treba dufat, ze to vyslo! babatko potrebuje usmiatu maminu! 😵

brisilda
9. sep 2009

no kocky ja len cakam ze tu padne coskoro lavina ciarociek 😀 😀 😀 tekze este raz virusiky 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
cherlady gratulujem malinke je zlatulinke 😉 ja dufam ze o tyzden aj ja budem vidiet srdiecko 😉

janulka04
9. sep 2009

ja 7DPO

nadenkaaa
9. sep 2009

no tak buduci tyzden sa rozhodne pre viacere 😉 ci pojdeme do dalsieho kola alebo si to tie nase mrchy rozmysleli na 9 mesiacov s cheerinou,minkinou brisiinou a mrchou malejlady a budu tam niekde v krcme hooodne daleko popijat 😀 😀 😀
jani ja by som to tak beznadejne nevidela potapaci dokazu zazraky aj ked to bolo 13DC 😀

cheerlady
9. sep 2009

dakujeeeeem 😵 no to mi teda padol kamen zo srdca - ved naposledy som bola u dr.pred 3tyzdnami,az doteraz mal dovolenku, no a vtedy este nebolo srdiecko,tak som sa bala,ci je vsetko ok ☹ ale nastastie asi je 😵 som aj volala mm a ten bol hotovy,keby tam bol so mnou,tak sa tam asi rozplace 😅 😵

janulka04
9. sep 2009

nadi, co ja viem, doki mi povedal, ze ovulacia prebehla, ale potom ziadna snaha nebola, az teraz v pondelok ☹

brisilda
9. sep 2009

cherlady 3 tyzdne neni tak dlha doba 😉 a dokiho mas po ruke keby cosi nebolo v poriadku tak bud krvacas alebo mas silne bolesti a utekas na pohotovost 😉 takze sa nestresuj zbytocne co mam hovorit ja ked odchadzam na 3 tyzdne mimo slovenska a neviem kde je akka zdravotna starostlivost + jazykova bariera 😀 ale povedala som si ze ziadne negativa necitam 😉 ani dokiho sa nebudem pytat na mozne rizika radsej mu poviem ci by mi mohol dat nieco ako prvu pomoc ak by nahodou nastalo krvacanie ale ciganske karty ukazuju slniecko takze hadam nic zle sa nestane

janulka04
9. sep 2009

bris, si bola u vestice?

cheerlady
9. sep 2009

bris no praveze som ho po ruke nemala,lebo mal 3tyzdne dofcu 😒 ale uz je chvalabohu spat. mm rozmyslal,ze by sme isli niekam na 4dni,lebo sme neboli ani na svadobnej ceste,ze do pariza napriklad,ale ja sa bojim - keby nieco,on nevie jazyk,tak sme sa dohodli,ze ak,tak skocim do prahy - tam som este nebola popozerat stare mesto 🙂 to ta obdivujem,ze si trufas az na 3tyzdne,ja som taky bojko 😔

brisilda
9. sep 2009

cher aj ja som bojko ale kto sa boji nech nejde do boja 😉 co sa ma stat sa stane tak ci tak a ja to nijako neovplvnim a mozno v zahranici natrafim na lepsiu starostlivost ako tu 😒 no neviem hadam nebudem mat tu cet to zistovat a ang. dobre neviem no sesterka vie super po anglicky a potom aj moja sestra ktora bude hadam na fone 😉 manzel povedal ze tam je tolko slovakov ze sa lahko moze stat ze na dajaku natrafim 😉 a inak strach mam co by nie ale nepustam si ho k telu 😀
janulka moja sesterka je vestica no teda ona bola u vestici a ta jej povedala ze v min. zivote bola vestica 😀 ona a jej mama maju totiz take divne cierne znamienko este som take nevidela a magia ju zaujima ma to v krvi no vesti iba s anjelskycha ciganskych kariet tie zle jej vastica zakazala kupit ! aj ju upozornila ze ju budu lakat nmo musi im odolat a zatial odolava ja jejj verim jej mama mi este ked som cakala samka povedala ze to bude chalan a to este an sone nebolo vidiet a mala pravdu cela nasa rodina sa zhodla v tom ze co povie to sa stane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre