Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
14. sep 2009

no...ze su dve som sa dozvedela presne na moje narodeniny, dzou a bol to najkrajsi darcek mojho zivota...zatial 😉

janulka04
14. sep 2009

podla mna ta crevna chripana, sisa.... ☹

dzou
14. sep 2009

teeeda to ti verim 😉 a bolo to tazke na zaciatku? ja by som tiez brala skoda ze sa to neda nejak zariadit, ale tak stacilo by mi aj jedno 😉

dzou
14. sep 2009

sisa podla mna kludne moze mat aj dievcatko tyrkysovu... preto by som ja chcela tyrkysovu s oranzovou ze to je take neutralne

janulka04
14. sep 2009

dzou, uz som tu to raz pisala, ja som mala sice tehotenstvo zle, ale nejako som si to nepripustala a materska bola pre mna dovolenka....male spali cez den aj 5 hodin a v noci tak isto a od pol roka do 5 do rana...nevedela som ani, kedy im isli zuby...akoze, tak dasienka som im cistila, tak som nasla...ale priznaky ziadne....a doteraz su take...mam ich asi za odmenu 😀 😀 😀

janulka04
14. sep 2009

jasne, sisa...mne sa aj cervena pre chlapca paci...uvidime, cim budeme raz jazdit, babulky.... 😉

dzou
14. sep 2009

tak to mas super 😀 no ja sa zatial lucim a zjtra dam vediet ze ci ovula alebo neovula 😀

janulka04
14. sep 2009

drziiiim palce, dzou

sisa2
14. sep 2009

jani - haloooo, nechcem tu vidiet uz ziadne negativne myslienky! no tak! ved teplota je hore!
jaj, ked tak citam o tvojich babach ... radsej nepisem o mojom certovi 😀 on este teraz neprespi celu noc a to sme mali v sobotu tri roky 😖

sisa2
14. sep 2009

dzou - drzim palceky! a dobru noc 😉

sisa2
14. sep 2009

idem skusit spacifikovat maleho do postele ... a ked nezaspim spolu s nim, tak este pridem.

janulka04
14. sep 2009

dobre sisa...ved ja sa zase ojim, aby sa to v puberte neotocilo....a nemam negativne myslienky....mam neutral, 😀 😀 😀

xena323
14. sep 2009

tak dzou,este treba snazilkovat a uvidis co zajtra,ci vystupi,inak my sme tiez teraz denne snazilkovali az kym sme sa dnes nedozvedeli ze praskol a niekedy je to fakt na psychiku ze teraz musime,hlavne u chlapov..ale coby clovek neurobil pre vytuzene babo..tak som zvedavka na tvoju teplotku...

janulka04
14. sep 2009

xena, tfuj, tfuj...nech to vyjde... 😉

janulka04
14. sep 2009

no, idem aj ja....fakt mi je zimaaaaaaaaaaaa..tak zajtra som tu a so mnou pride BT... 😀 😀

sharmana
14. sep 2009

babenky, tie ktore mate detičky, už aspon mate nejaké skúsenosti, ja budem z toho taká vysr.... a to nie som najmladsia, lenže som tu sama, mama je daleko, svokra tiez, budeme to s mm musiet zvládnut úplne sami.... no asi sa tu budem s vami radit 😀
na kočík sa ja ešte nesústredujem, lebo o pol roka budú určite zas nejaké nové kolekcie... to má čas... skôr musím dotlacit mm, aby dorobil byt, ešte máme čo robit 😉

lucialen
14. sep 2009

Baby, ja som tam dala iny kocik, do certa 😀 Skusim najst ten druhy, co som chcela 🙂
Xeni, veru moj len narastol, nepraskol a vytvorila sa z neho mala cysta 😒 Tak mam prist po mrche 😒 Aspon uz budem mat za sebou anovulak a hadam pol roka budem mat pokoj 🙂 Tak ja idem do 6teho kola 😉
Som rada, ze aspon ten tvoj praskol 🙂 😉

lucialen
14. sep 2009

Toto by mal byt on http://cgi.ebay.co.uk/Cosatto-Bro-and-Sis-Doubl... ale aj ten ruzovucky bol zlaty 🙂

janulka04
14. sep 2009

luci 😀 😀 ale ani ten nebol zly... 😀 😀 😀 ja este cajikujeeem

lucialen
14. sep 2009

No Jani, trochu som to poplietla 😀 Ten pre dvojicky som myslela sa mi paci 😀

xena323
14. sep 2009

dakujem jani...veru treba to poplut....
luci to ma mrzi,vies ze som tomu tvojmu foliku verila viac,ten moj sa mi zdal velky...ale este nemam nic iste,takze to je len taky odrazovy mostik...a budem mysliet na teba aby buduca ovulka bola tip top...ozaj nemas problem s prolaktinom?vtedy byvaju nepravidelne cykly a anovulaky...

janulka04
14. sep 2009

luci..tento uz poznam....videla... 😀
tak uz len zamiesat s tvojou polovickou, aby don bolo co dat 😉 😀

lucialen
14. sep 2009

No to neviem, odkedy meriam teplotu tak som mala ovulku, len teraz nie 😒 Nepravidelne mam lebo som v marci mala MA a odvtedy mi zblbli a este sa nevzchopili. Predtym som vzdy mala pravidelne 🙂 A tvoj bol uz aky velky, ked praskol? Mne dnes nepovedala len ze narastol a je obaleny niecim, a nech si kupim vitamin B aby co najskor praskol, tak neviem 😒

lucialen
14. sep 2009

Ale neviem, to keby praskne zajtra tak to uz akoze nebola ovulka?? Asi nie 😒

janulka04
14. sep 2009

juuuj, luci...tak drzim palce aj tebe.... 😉

xena323
14. sep 2009

to je divne....akoze Bvit na prasknutie??hm...mne na prasknutie pichol pregnyl....vtedy praskne do 36hod...v piatok mal velkost 26mm...dnes uz videl zlte teliesko...a v sobotu nedelu som mala bolesti tak som to citila...a teplota mi v nedelu aj dnes vybehla na 37,1...nezda sa mi to,s tebou,mala si mensi folik a ovarialne cysty sa tvoria ke dsu folikuly velke aspon 30mm..nechcem byt mudrejsia ako tvoj lekar ale toto sa mi nezda...

sisa2
14. sep 2009

luci -ten kocik nema chybu! 😵

lucialen
14. sep 2009

Xeni,Uvidim co sa stane s BT, dnes vzdy ked som isla na WC, tak ma hrozne bolelo podbrusko na lavo, som si myslela, ci som neprechladla alebo co, tiez ma vystresovala s tou cystou a taktiez nechapem tomu B vit 😒 😕

lucialen
14. sep 2009

Ten pre dvojicky Sisa? Je super 🙂

xena323
14. sep 2009

presne luci posleduj BT a uvidime...bolesti podbruska byvaju pri ovulke..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre