Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
16. sep 2009

no inac na ebay som nasla ten x-lander az jeden 😉 je z novy ale z polska, tak neviem,neviem a cena je £500

sisa2
16. sep 2009

jani - kludne moze byt aj 17.05., vsak druhe (teda u teba tretie 😀 ) sa rodia skor 😉

janulka04
16. sep 2009

dzou hup na tvojho draheho
a babule, ja srandujem....nech je tam tolko, kolko mu bude treba 😉 😉

dzou
16. sep 2009

to mi pripomina kamenak 2 ako ich znasilnovala ta stara kropackova 😀 ...a potom hups... 😀 😀 ale kedze pracuje budeme asi az vecer... ale sa kedze sme aj vcera vecer tak mozno uz tam nejaky potapac nahana vajicko 😀 no ale urcite to ZASE positim 😉

janulka04
16. sep 2009

dzou, poistit treba.... 😀 😀 dzou, ze kropackova 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

jani - vsak nam to je jasne, neboj 😉

sisa2
16. sep 2009

dzou 😀 😀 😀 sa tu rehlim ako kon 😀 😀 😀

dzou
16. sep 2009

jani 😀 😀

janulka04
16. sep 2009

sisa, to aj ja.... mi este aj zabehne 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

jaj, mna priserne boli brucho, ani opret sa on nemozem. uz nech ta mrcha dorazi, ked ma prist a potom jupi do dalsieho kola.

janulka04
16. sep 2009

sisa...co ti na to napisat....skoda...a dufam, ze nedorazi 9 mesiacov 😉

dzou
16. sep 2009

jani uz zase 😉 davaj pozo kurz prvej pomoci mam ale cez net som este pp nedavala 😀

janulka04
16. sep 2009

inac ten mm vcera dorazil az po polnoci....tak sme mali tichu domacnost...vlastne som aj tak spala, ale rano som mu ani pusu nedala, ale dojde a akoze nic sa nedeje... 😀 😀 my sa ani hadat nevieme....

dzou
16. sep 2009

normalne baby vam musim napisat ze taaaaaaaaaaaak dobre sa mi s vami pise...ako so starymi kamoskami 😉 aj sa ti kolkorat rehocem jak kon 😀

sisa2
16. sep 2009

kde sa ti bol flakat?

dzou
16. sep 2009

tak kde sa ti flakal 😕 my sa teda hadat vieme az moooooooooc dobre my mame take 'taliankse maznzelstvo'

dzou
16. sep 2009

sisa 😀 telepatia

janulka04
16. sep 2009

nebol, on nepije vobec a ani nevysedava, ale bol za byvalym sefom...mm je PC maniak a jemu sa tam nieco na pocitaci pokazilo, tak sa s tym trapil do noci...on je blazon fakt....nieco mu zahrabka a stravi za PC aj cely den a ak existuje 50 sposobov ako to urobit, tak on najde dalsich 50 moznosti....to mu vzdy vravim...jeho nerest, co uz? 😅

sisa2
16. sep 2009

veru, aj ja mam pocit, ako by sme sa poznali uz dlho 😀

u nas talianske manzelstvo nehrozi. teda ja sa hadam a mm mi na vsetko len prikyvne "ano milacik, mas pravdu". jaaaaj, do mna vtedy sto certov vleti, neznasam to. ani pohadat sa s nim neda 😀

dzou
16. sep 2009

jaaaj ja mam takeho kamosa... vzdy ked mame problem s compom tak pride a tiez je tu aj hodiny az kym to nespraviiiiiii a tiez to proste musi urobit, lebo asi by zomrel 😀

dzou
16. sep 2009

nooo tak nas az susedia pocuju este ze nam nerozumeju 😀 ale to my sa povadime strasne strasne a za pol hodku uz pohoda...nikdy sa nam nestalo ze by sme sa nerozpravali dlhsie ako par hodin...

janulka04
16. sep 2009

nooo...sisa...ako moj....a potom stale chodi za mnou a ze: Este sa hnevas? .....a Este sa hnevas?....no hnevaj sa neho potom... 😀 😀 😀

dzou
16. sep 2009

no jani tak toto by moj nikdy neurobil... ten sa potom este hneva ze sa hnevam 😀
no konecne som nasla celkom pekny kocik sa mi paci v tej zelenej len skoda ze ku nemu este neni aj autosedacka
http://cgi.ebay.co.uk/BABY-BOOM-3-IN-1-BABY-STR... ale asi sa da dokupit

katy1979
16. sep 2009

no my mame dnes talianske manzelstvo, kedze vcera bola ovulka tak som vecer chcela tutu mutu a on chmulo zaspal a zacal mi tam chrapat takze sa nic nekonalo. tak som mu taka vytocena pisala o polnoci sms aby si ju na dobre rano precital. tak rano odisiel ako duch, ani pusa nic. no asi sa nastval 😅 ale ja som bola vcera tak vytocena.
som mu tam napisala ze rovno to dobrovolne poistenie moze zrusit ze bez sexu dieta nebude.
tak som zvedava co bude ked pride domov a ci sa vecer znormalizuje a nieco bude. ak nebude tak ma nas...e uz vazne.

janulka04
16. sep 2009

ta farba je fajn, dzou...ale ja nejak tie trojkolky nemusim....ale ta zelena je super farba, fakt

dzou
16. sep 2009

ale tak tento ma a je este lepsiiiiii ln neviem co by povedal mm na tu cenu 😕 nie je to vela ale tu na uk pomery to je doooooooooost draheeeeeeeee

dzou
16. sep 2009

jezis ja tava sprosta som nedala link tak tu je 😀 http://cgi.ebay.co.uk/JANE-SLALOM-PRO-FORMULA-T...

sisa2
16. sep 2009

jani - presne. a ma to vytaca, lebo obcas sa chcem aj ja pohadat. mam nizky tlak (90/60), tak si ho potrebujem zdvihnut, nech sa citim lepsie 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

vecer pozriem, v office mam zablokovany ebay 😠

dzou
16. sep 2009

no katy teda mu daj po riti 😉
jani mne sa trojkolky nahodou celkom pacia a vazne uvazujem ze take daco kupime,ale na to my este treba dve veci - babo v brusku 😀 a ist vyskusat do obchodu ze ako sa snim manipuluje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre