Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. sep 2009

juuuj, dzou zavidim....musi to byt pekne..uvidim podla nalady, ci zajtra testnem 😀

sharmana
16. sep 2009

dzou. priznám sa, že nejako asi chlapčeka, ale aby to nevyznelo že sa dievčatku nepoteším, to by ma mrzelo... nie, aj malú babulku privítam.... len nejako cítim, že mm túži po chlapcovi, tak asi preto 😉
a ty?

janulka04
16. sep 2009

a ked sme u tych mien, mne sa paci Stella pre dievca, no moj chce strasne Veroniku...a chlapca...neviem...mne sa chlapecke moc nepacia, asi to bude zase za 5min. 12, ako pri malych 😀 😀

sharmana
16. sep 2009

jani. ja som si už dávno vybrala pre dcérku Sabina a mm zo začiatku otrčal nosom že to nie... a ked som mu navrhla, že tak potom Diana, tak hned zmenil názor a Sabinka sa mu už páči a že ju bude volať "Sabuša"....
presne luci, dievča sa aj tak vydá.. a ja som celkovo za to, nech si dá každý meno také aké sa mu páči... aj ked sa to nehodí k priezvisku, ale ak to niekto tak cíti, tak je to v pohode...

cheerlady
16. sep 2009

jani a kedy si sa rozhodla ake das mena malym? 🙂
inak moje kamosky,co mali teraz babatka mali vsetko chlapcov,aj sa mi zda,ze sa teraz sami chlapci rodili,tak hovorili,ze aby aj nejake frajerky mali,tak by mohol mat niekto z partie babu 😀

sharmana
16. sep 2009

cheer. moje kamošky zas samé dievčatká majú 😀

janulka04
16. sep 2009

mm snival o Laure...tak to bolo iste a Linda ma napadla na porodnej sale...a vtedy sa velmi hneval, ze to je meno pre psa 😀 ma strasne vytocil...no my nevedeli, co budeme mat, ista bola jedna baba...my sme uzavreli dohodu, ze mena pre baby vybera on a pre chlapcov ja...pravdupovediac, bol to moj napad, lebo som si bola takmer ista, ze to budu vajciaci...no a ako to dopadlo 😀 😀

dzou
16. sep 2009

no ja by som tiez viac prijala chlapaka ale jasne ze by som sa potesila aj dievcatku 😉 no mm sa nepaci ta Klara tak on ze bude Kiara ale to sa zase nepaci mne...takze mozno nakoniec bude Lolla a este som rozmyslala ze mozno Alica oni to tu tk pekne vyslovuju Alissa s makcanom(nemam sk klavesnicu 😉 )

sharmana
16. sep 2009

janulka. 😀
ja to na mm radšej nenechám, lebo začal vyberat mená typu andrej, braňo a podobne... akože nikoho nechcem urazit, ale proste mne sa tie mená nepáčia...

janulka04
16. sep 2009

v pohode, dzou...chapem, ja mam de klavesnicu zase 😀 😀
a hup dnes nebude?

dzou
16. sep 2009

asi heeeeeej 😀 a asi vyskusam aj tu prstikovu metodu 😉

sharmana
16. sep 2009

dzou. držííííme palce a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT .. aspon trošičku, kým lekár nepotvrdil 🙂

janulka04
16. sep 2009

sharmi, to ani mne...preto uz vidim zase papier, pero a internet a budem hladat...no este je cas.....mne by sa pacilo nejake aj menej obvykle, lebo mam jednoduche priezvisko..... 😕

sharmana
16. sep 2009

no ja som pozerala aj do zahraničných kalendárov, ale veru nič moc ma neupútalo.... ešte pekné sa mi zdá meno Vivien, Vivian, Vivianna... je to totiž meno keltkej kňažky.. a mne sa celkovo páči keltská kultúra a mytologia 🙂

janulka04
16. sep 2009

Vivinka sa pred tyzdnom narodila kamoskinej sestre 😀 😉

dzou
16. sep 2009

sharmi chytaaaaaaaaaaaaaaam

sharmana
16. sep 2009

niekedy aj málo stačí dzou aby sa zadarilo... 😉
babenky, idem hajat, bolia ma kríže, musím sa už vystriet... tak papa a dobrú nocku

janulka04
16. sep 2009

dobruuu sharmi, ja si prezeram C und A..a musim povedat, tie veci su tam na spapanie

dzou
16. sep 2009

dobruuuu sharmi ja viem ze niekedy je menej viac, ale tak to nevaaaa skusikm takto 😀

sisa2
16. sep 2009

ja som prave rozlepila oci ... a asi sa plynulo presuniem do druhej postele 😀

janulka04
16. sep 2009

sisa....utekaj teda....plynuly presun... 😀 😀

dzou
16. sep 2009

no ja som sa aspon dockala vecera...takze skoro uz bude rano a mozem merat 😉

sisa2
16. sep 2009

idem, idem. fakt som nejaka odpadnuta 😖

dzou - ty si to uzi a rano nezaspi 😀

janulka04
16. sep 2009

a u nas uz hups nebolo skoro tyzden....musim mm dnes napadnut...co si on mysli, ze zarobil na babatko a pauza? 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

moj ani nezarobil a chrni tu vedla mna.

tak idem aj aj. bruuuuuu a zajtra podam hlasenie o teplote 😀

dzou
16. sep 2009

ni dufam ze nezaspim 😉 akurat mi mm oznamil ze uz nevladze 😀 ale potom hned povedal nieco ine co tu radsej nebudem pisat 😵 takze aj tak asi bude tutumutu
no jani jasne urob hups...
ale tak uz idem aj ja..tak bru nocku a jani dufam ze budes mat zajta dobru naladu a testnes

janulka04
16. sep 2009

dzou, opacne...duaj, ze testnem a nalada zostane dobra.... 😀

janulka04
16. sep 2009

dobru, kocky a dopismenkovania

janulka04
17. sep 2009

a som tu prva? tak lasim, ze vcera hups na mm nebolo, sme zaspali ako babatka....

groka
17. sep 2009

ahojte,dobre ranecko

tu je moj graf,uz meriam http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

maly je v skolke nakoniec,u doktorky nam to nedopadlo vcera dobre,ani do skolky nechcela aby som ho davala,ale ucitelka povedala ze ked nema velke sople a kasel aby som ho doniesla ze ho caka,no a on bol pobede uplne v pohode,tak som ho dnes dala,no vcera ma volali na pohovor kvoli praci,takze dnes na 15:00 idem tam,drzte mi palce prosim,ja palim do vane,dat sa do kopy,dnes musim byt k svetu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre