Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
28. sep 2009

jani - ked najdem niekoho normalneho. vobec neviem, ku komu ist 😖

janulka04
28. sep 2009

ved v Bratislave je dobry vyber, nie? Dufam, ze nebudes hladat dho 😉

sisa2
28. sep 2009

no praveze by som rada uz niekoho osvedceneho, s kym su baby spokojne ... a akosi sa moc neviem dopatrat. alebo maju plno a uz neberu 😖

janulka04
28. sep 2009

nooo, ono to tak s tymi lepsimi byva...viem tiez o par lekaroch, ale pre mna zase plati, ze co je dobrepre moje kamaratky, nemusi byt pre mna...i ked jeden fest preslap mam tiez za sebou 😖

nadenkaaa
28. sep 2009

ahojte baby, doplnila som tabulku,dzou este nehadz flintu do zita 😉 veronika krasny graf 😵
co sa tyka mna dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
dnes by mala byt ovu 😵 ,baby neviete pred testom ovulacnym nemozem pit?

sisa2
28. sep 2009

jani no ved jasne. nie kazdemu vyhovuje to iste. len po tejto mojej terajsej lekvarke by som uz radsej nieco overene 😉

sisa2
28. sep 2009

nadi - si sikulka s tou tabulkou! 😵 mne pls dopln vek - uz mozes rovno 31, nech to nemusis o tyzden prepisovat 😀

pred ovu testom by sa myslim nemalo pit 2 hodky a ma sa robit poobede. ja som ich nikdy nerobila, viem len z toho, co baby pisali.
tak drzim palce na ovu, nech sa nikde nezatula! 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

je tam taka slabsia ciarka tak asi dnes nie 😕 aj ked vajecnik ma boli 😉 tak bude asi zajtra ale ideme to poistit 😀 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

sisa ty si moj rocnik 😉 ja budem mat 31 v decembri-26 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

ona je viditelna normalne volym okom,ale je slabsia takze vraj je to negat .mm som natiahla ze sme tehu 😀 je krasne vidiet tie dve ciarky skoda ze je to len ovu test 😅

sisa2
28. sep 2009

pokial je testovacia slabsia, tak ovu este nie je. skus zajtra, uvidis. ovu je potom myslim do 24 hodin ??

ty si tiez 78-ka? 🙂 ja mam buduci pondelok. nejako tusim starnem 😀 😔

nadenkaaa
28. sep 2009

ano som tiez 78 😀 no ale podla teploty by som to tipovala dnes 😉 som zvedava co zajtrajsia teplota a zajtrajsi ovu test 🙂
nevadi ze zajtra poistili sme to aj dnes 😉 😀

michelle
28. sep 2009

ahojte babule, co novuo? 🙂
nadi, ak je testovacia caara slabsia, ovu este neni. a ak je silna, ovu pride so 24h. ja som mala uplne silnu ciaru vcera poobede a dnes rano este stale nizka teplota... a pred chvilou som si urobila dalsi ovu test a uz je ciara slabucka, takez asi teraz sa mi vajko liahne 😕 😵 ... zajtra cakam min. 37°C 😎
...doplnate vek do tabulky? fuha... to budem asi najstarsia... ja mam 35 😔

michelle
28. sep 2009

este moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a
..som sa zaregistrovala nanovo, lebo mi neslo kartou zaplatit si predlzenie VIP... takto ho mam na dalsich 30 dni zadara 😕 😲 😨 🙂

rhodosbb
28. sep 2009

ahoj michelle,
ty si spominala, ze ti ten ovu tester na sliny ukazuje ovu aj ked ju podla grafu nemas? Lebo mne tiez tester tesne po skonceni mrchy ukazoval dva dni po sebe krasne papradie, ale podla grafu som mala ovu na 14 DC. Myslis, ze tester je menej spolahlivy ako meranie bt?

michelle
28. sep 2009

veronika, presne ako pises - na flusatko sa neda spolahnut. ved kukni na moj graf, mne to tiez ukazuje vselijako. teplota, pokial ju merias presne podla pokynov, by mala byt najspolahlivejsi udaj a potom tie ovu testy...

nadenkaaa
28. sep 2009

ahoj michelle uz som ta davno necitala 😉 co sa tyka veku prosim ta ved o to nejde dolesite je ze si v pohode a ze sa ctisi mlado vek je len cislo 😉
inak co sa tyka teploty som zvedava co bude zajtra ale vajecnik ma pobolieva tak uvidime zajtra co sa tyka hlienu tak este nie je taky skor je sticky
veronika skor by som verila bt ako tomu testeru to je skor len taka pridavna metoda nie?

rhodosbb
28. sep 2009

aha, dakujem, tak sme sa zbytocne snazili tesne po mrche ked mi flusatko ukazovalo papradie, podla neho som mala ovu dvakrat v tomto cykle 😕

nadenkaaa
28. sep 2009

inak co sa tyka tabulky ja som si tam dala aj mena aj ked nie som tehu 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

rodos nie ze zbytocne proste ste si to uzivali ved zasa obmedzit sex len na plodne dni je blbost 😀

rhodosbb
28. sep 2009

nadi, Noel je krasne meno, budete mat doma kazdy den Vianoce 😉 🙂
ja mam strasny problem s vyberom mien, neviem sa ani za svet rozhodnut...vcera som mm povedala ze celkom sa mi paci Simon a on ze to je take teple meno pre chlapca 😒

nadenkaaa
28. sep 2009

no on bude mat meniny a mamina narodeniny 😉 ale mne sa paci to meno a s nasim priezviskom dobre znie a okrem toho moj mm povedal ze ake vyberiem take bude ze to necha na mna 😉

rhodosbb
28. sep 2009

vcera vecer davali na markize cesku komediu O zivot, nepozerali ste to? Tam chalan raz babu prekotil na chate a uz bola v tom - a samozrejme dieta nechcela, tomu sa hovori stastie 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

veronika ono to zvycajne tak byva ked sa nechce tak sa podari 😅 😅

michelle
28. sep 2009

veronika, aj ja som vcera mm povedala, ez sa mi paci meno šimon 😀 ...ale zevraj nemam vymyslat, ze uz mame vybrateho tomasa 😎
nadi, ja hlien aninekontrolujem uz, lebo furt to neviem rozoznat, asi ho nemam ani moc... a ked mam pri sanzeni, tak sa to da lahko zamenit za.... no, nie moj, takze je to jedno 🙂

michelle
28. sep 2009

inac nadi mozes mi tam dat tomas / zara prosim... 🙂

rhodosbb
28. sep 2009

michelle, sranda s tymi menami 😀

inac vy mate obidve vybrat Zary 😀 to je pekne meno, mne sa paci aj Zoe 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

😀 co sa tyka toho hlienu michelle samozrejme ze ho nekontrolujem po 😀 len pred najskor ked meriam bt 😉

janulka04
28. sep 2009

jee, baby, aj ja chcela Šimona...ale tu by to bol Simon a to sa mi nepaci 😀
U nas je zatiel favorit Damian, ale to sa moze este tisickrat zmenit 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

veronika no na to sme minule prisli ze mame obe vybrate Zary ale toto meno uz mam vybrate asi 3 roky rovnako aj michele takze nie je to pre mna modny vystrelok zeby ma to teraz napadlo 😀
zoe je pekne ale neviem ako by som ho zdrobnila a okrem toho to chce dat svagrina -teda je v uzsom vybere mien 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre