Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
21. okt 2009

mne napisala zesom velmi plodna ze ci nie osm tehu alebo beriem nejake hormony ja som jej napisala ze neberiem nic a ze som po mrche este mi napisala ze ak nie osm tehu tak budem uz velmi skoro a bude to kluk jak buk 😀

nadenkaaa
21. okt 2009

majuska nebojkaj sa uvidis bude to urcite dobra sprava 😵 ja tomu verim 🙂

motylek17
21. okt 2009

dakujem nadi.... 😉

nadenkaaa
21. okt 2009

nemas za co drzim palce 😉 🙂

motylek17
21. okt 2009

jaaaaaaaaj, nech uz sme vsetky v tom, nech uz preberame prijemnejsie veci ako mrchu, ovulaciu a podobne... ☹

miskahryzka8
21. okt 2009

luci a ty si jej pisala, ze cakas, necakas mrchu?

nadenkaaa
21. okt 2009

veru ale do vianoc sme vsetky tehu 😵

motylek17
21. okt 2009

kiez by si mala konecne pravdu nadi... boli by to najkrajsie vianoce... 🙂

nadenkaaa
21. okt 2009

majak raz to uz musi prist nemozem stale stupat do h....na 😀 😀 ale viete si prestavit dat dialnicu mm pod stromcek? 😵 😵 to by bolo nadherneeeeeeee 😵 😵 😵 😵

janulka04
21. okt 2009

Ahojte babulky
ako sa dnes mate???

A ja verim stale, ze do decembra sme vsetky tehu.... 😉

motylek17
21. okt 2009

... 🙂 ... baby pouzivate tu niektora sem tam lubrikacny gel???

nadenkaaa
21. okt 2009

maji ja teda nie 😕

motylek17
21. okt 2009

ide o to, ze lubrikacne gely zabranuju oplodneniu (teda niektore).... a ja sa bojim, ze preto sa nam zatial nepodarilo... mm povedal, ze to ihned treba hodit do kosa... takze tento mesiac bez toho a uvidime...

lucialen
21. okt 2009

Miska, ja som jej pisala, ze cakam/necakam 😉
Motylek, ani ja nepouzivam 😉

groka
21. okt 2009

Ahojte

teraz som prisla domov,ja som poprosila salute o pomoc a dnes som si uz nasla aj odpoved 😉 😉 😉

inak vcera som dosla domov vecer uplne psychicky na dne,nevladala som ani pc zapnut ☹

motylek17
21. okt 2009

co sa zasa stalo groka???

groka
21. okt 2009

motylek verejne nie 😉

sisa2
21. okt 2009

jani - pozerala som fotky, co si prihodila, male su herecky 😀 nadherne su!

janulka04
21. okt 2009

Dakujem sisa.... 😉
groka a co ti salute napisala...ak to nieje tajomstvom?

groka
21. okt 2009

janulka = ani tento rok to vyzera aj ano aj nie,to bol asi ten potrat v piatok,ale buduci rok otehotniem a dopadne to dobre a bude to dievcatko,tesim sa velmi

motylek17
21. okt 2009

groka to je super, tesim sa s tebou... 😉

miskahryzka8
21. okt 2009

babyyyy na tych ovu testoch je to napisane tak salamunsky, ze zdetekovana tekutina odobrata dve hodiny pred pouzitim mocu moze skreslit vysledok, takze to znamena, ze dve hodiny pred testovanim nepit 😀 ????? Spat sa mi nechce, to bude musiet vydrzat, este 110 minut 😀

podla mna sme tiez do vianoc vsetky tehu 🙂

motylek ja tiez nie, netreba 🙂

groka a tebe co pisala salute, ze napises, ja som hrozne zvedava 🙂 😵 aha, takze az buduci rok, no ale ved to uz akoby to bolo, to moze byt presne aj prelom december, januar o polnoci 😀 , to by splnalo aj to, ze sa ti dari otehotniet v dec., teda ze keksik bude posledny den v roku, bojovnici uz budu plavat ale stretnu sa s vajikom az 1.1., ale som to vymyslela, ze 😎 😀

miskahryzka8
21. okt 2009

ozi baby a objavila som "ameriku", mi to nedalo, tak som aj ja hladala krcok a mam ho aj ja 😀 , vcera vecer sa mi zdal maksi ako vecer pred tym, tak som zvedava, co ukaze ovu test, ale teraz ked idem ocikavat, uz ho studovat nebudem 🙂

motylek17
21. okt 2009

baby vy mate odvahu... 😀 budem to musiet skusit aj ja, aby som nezaostavala... 😀

rhodosbb
21. okt 2009

baby, normalne ste mi nasadili chrobaka do hlavy s tou salute...zeby som jej napisala aj ja? 😉

teraz som v takej psychickej pohodicke, tak neviem, ako by ma rozhadzali zle spravy 😒

miska, tak si si ho nasla 😀 mne sa to este nepodarilo 😀

motylek, ja lubrigacny gel nepouzivam 😉

rhodosbb
21. okt 2009

miska, este sme tu rezervacku neurobili, kamoska ma problem s opatrovatelkou na ten vikend, takze este uvidime ako to dopadne 😒
ale v tatrach som zistila, aka som lemra 😒 dali sme si light turistiku, fitness, plavanie a na druhy den normalne svalova horucka ma chytila, moje ubohe telo nezvladlo tolko pohybu naraz 😀 musim so sebou nieco robit 😉

motylek17
21. okt 2009

rhodo aj ja sa bojim co mi napise... ale tak co uz narobime.... 😒

rhodosbb
21. okt 2009

motylek, tak idem aj ja do toho, idem jej napisat, bojim bojim 🤐

groka
21. okt 2009

tyzden a pol mi ostava do ovulky,sa to vlecie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre