Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. okt 2009

hej, mavanie na kolotoci 😵
mne staci spontanne: Mami, lubim ta..a pusa....cloveku sa az srdce ide zblaznit....my maminy to vnimame trosku inac ako tatovia...

dzou
30. okt 2009

joj baby jak vam zavidim ale ako v dobrom... 😵 mna vzdy potesi len ked mm chce zobrat psa ku sebe a ten sa trepe ku mne 😀 a mm uz nooo ku maminke musis ist coooo... 😀 a ja furt nedivej se na tatinka 😀 😀 😀 no tak tiez je to sranda

tea333
30. okt 2009

baby jak ste sa rozcitili 😕 😀
Sisi vsetko naj aj odomna dodatocne 😉 nech ti maly robi radost 🙂

Ja som akurat dopisala anglictinu do skoly a o chvilu sa budem musiet pohnut k mame do pezinku, lebo som s nou dlho nebola..a potom rozmyslam ze zozeniem tekvicu a nieco s nou zmajstrujem 😀 na halloweeena, kedze nie som veriaca aby som aj ja mala cosi z toho vikendu 🙂

dzou
30. okt 2009

jee my mame zajtra halloween ja som ja zabudla musim kupit nejake sladkosti...

sisa2
30. okt 2009

dzou - neviem, ci sa na ff niekde da pozriet podla znacky testu, ale myslim, ze nie.

daniel sa tiez stale tlaci len ku mne. na jednej strane to je strasne zlate, na druhej mi je luto mm. a kolkokrat by som si chcela aj oddychnut, ale nehrozi, lebo som stale v kurze. snazim sa uzivat si to, vsak dlho to uz trvat nebude. ale ked po mne bubo skace a magosi ma, tak mi nie je vsetko jedno.
vcera zasa zacal s bracekom alebo sestrickou .. tak mi to je luto, ked vidim tie jeho ocka a "maminka, mi preco nemame sestricku? ved ja uz predsa poslucham. napisem jeziskovi, dobre?" 😢

dzou
30. okt 2009

jej sis.. no je to tazke ked este aj maly sa pyta.. 😒
da sa to na ff ale nie je tam ta znacka 😒

janulka04
30. okt 2009

😉 dzou, pred prvym tehu som mala kocura a ten bol ako nase baby...tiez sme hovorili: Tatinko ta zobere von a pod sa tulit ku maminke 😀 😀 ...mal asi 6 pelechov, vselijake obojky a hracky....od vymyslu sveta a moja mam stale, uz si spravte dieta...ved je to chore 😀 😀

tea, tak teda stastnu cestu 😉

sisa2
30. okt 2009

tea - aj tebe diiik 🙂

tak sa mi zda, ze sa pomaly halloween dostava aj ku nam. vsade su tekvice, bosorky a duchovia ... len neviem, ci niekto aj vie, o com ten sviatok je 😀

dzou
30. okt 2009

no sak mi ho mame jak dietatko nase 😀 sak najviac sa bojim ze potom bude ziarlit, ale tak sa mu budem sanzit venovat aby sa necitil odstrceny... len najviac ma s...e ze on ked je vonku strasne sa taha na voditku a my tu mame super park asi 2min peso od nas kde sa urcite budem chcoet chodit prechadzat s kocikom do parku a aj s pesom ale neviem ako to zvladnem 😅 aj sa ho to snazim odnaucit ale to ho musim okrikovat kazdych 5 sekund

tea333
30. okt 2009

haha no my tiez mame psikov ako deti,ale jedna ma radsej mna a druha chlapa..no aspon si nas rozdelili 😉
ja mam ale podozrenie ze moj chlap bude uzasny superotec, jeho decka miluju, a vie to s nimi, tak neviem ci ja nebudem ta prisna a zla 😀

janulka04
30. okt 2009

viem si to predstavit, sisa...oni tomu ti drobci nerozumeju....ze to nejde len tak...ale kiezby Jezisko splnil jeho prianie 😉
a to mojkanie si uzivam aj ja..pretoze uz bolo pred skolkou aj parkrat utieranie si pier po bozku....chudatka...mama im trapas robi 😀

dzou
30. okt 2009

no ja toi uz viem tearz ze ja budem tak makksia a ''tato'' bude tvrdas 😀 ja to mam aj napisane v horoskope ze ked buem mat deti ze som skor ako kamaratka ako matka 😅 a preto mi treba najst prisnejsieho chlapa -otca 😀 ale mm tiez deti zboznuju 😉

tea333
30. okt 2009

no sis co ja viem, halloween je pohansky sviatok, koniec pohanskeho roku..
neskor to ludia zacali miesat s dusickami..ale nie je to krestansky sviatok, pochadza z keltskej kultury..

nadenkaaa
30. okt 2009

dzou urcite by sa dalo aj podla testu hladat na ff 😉
baby nejak som sa aj ja rozcitlivela 🙂 inak som si robilaa ovu test je tam ciarka ale este je to asi negat tak asi zajtra bude riaadna ciarisko ale hlien uz mam egg a dokonca som vcera po kropackovani skusala tu prstikovu metodu a zdalo sa mi ze mam aj krcok taky nejaky makky a bol vysoko 😅
sisa akoze nie je co oslavovat? clovek by mal oslavovat to co je a nie smutit za tym co nie je tesme sa z toho ze ked uz nie je fazulka tak, ze mame aspon mrchu a ovulu ved ake je to stastie mnohe to veru nemaju 🤐 takze tesme sa z toho ze sme ZENY 😵 chcene,milovane a milujuce 😵 😵

sisa2
30. okt 2009

boze, vidno, ze je piatok, ze "mi" sa hanbim 😔

jani - hehe, k tomuto sme sa my este nedostali, ale viem si predstavit, ze ma o chvilu posle s prehladom do teplych krajin, ze som trapna 😀 ☹

dzou
30. okt 2009

tak tak nadka ma pravdu 😉

tea333
30. okt 2009

ono je to asi prirodzene, ze sa deti pred ostatnymi ostychaju a podla mna je to v poriadku, treba respektovat ich zelanie, ved laska nie je len mojkanie 😉

sisa2
30. okt 2009

tea - som myslela na tych ludi, co teraz velmi vykrikuju, ze je halloween, ze ti nevedia o com to je 😉

nadi - no vsak ja som vdacna za ovulu, pri mojich mega cykloch sa tesim, ked sa k nej vobec dopracujem. ale narodky fakt nejako neoslavujem. za to denne oslavujeme vela inych drobnych veci 😉
a okrem toho si myslim, ze narodky by mali oslavovat maminy, nie tie narodene deti 😀

dzou
30. okt 2009

sis njaprv som nechapala, ale uz chnapem 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

dzou takze ak by to tento cyklus nevyslo tak to vyde nabuduci ved este ze mame sance vzdy s novym cyklom nova sanca byt mamou
pripadne si dozu chod urobit radost nieco si kup pripadne si uspeoriadajte s mm nejaky pekny haloveensky vikend 🙂 😉
😵 😵 Prajem slnko do duse nam vsetkym a aj tym ktori nas len citaju a este nemaju dost sil a odhodlania sa zapojit aj ked este nemame fazulku v brusku verime ze sa nam to vsetkym uz veeelmi skoro zadariii 😵 😵
púripadne ak to nevyde tento cyklus asi napisem jeziskovi 😵 😵

dzou
30. okt 2009

nadi hej skocim s mm do nejakeho shopu ked uz ideme na urad do ''velkeho'' mesta 😀 tak si urcite nieco kupim 😀
a o jeziskovi som uz aj ja rozmyslala 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

prepac som ti skomolila meno dzou prepac 😅 😔

dzou
30. okt 2009

ja som si ani nevsimla 😅 😀 vpoho 😉

nadenkaaa
30. okt 2009

no babule musim ist nieco robit lebo cim dalej tym viac sa tu rozcitlivievam normalne slzy v ociach hrozne tusim mi to uz ide na mozog tie hormony od tolkej tuzby 😉 😀 😀

dzou
30. okt 2009

nadi napodobne 😉 j som si rano trochu poplackala nad testom teraz tu.. ach jaj

nadenkaaa
30. okt 2009

dzou bude to dobre 😉 lebo proste musi 😎 idem babiky potom sa tu stavim navecer 😉 🙂

dzou
30. okt 2009

pa pa nadi 😉

dzou
30. okt 2009

a nikto tu neostal 😒

sisa2
30. okt 2009

ja som tu, len mam dnes blby den v robote. nemam rada taketo dni, sa mi zda, ze sa mi nic nedari 😖

sisa2
30. okt 2009

nadi - pekny zvysok dna. ja tu asi vecer nebudem, ako sa poznam, zalomim o osmej s danielkom. poslednu dobu som strasne unavena, potrebovala by som sa poriadne vyspat, ale to nehrozi. a inteligentne som sa na zajtra objednala ku kadernicke, miesto toho, aby som spala 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre