Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
30. okt 2009

ja uz tiez za cvhilu padam prec... no dufam, ze ukecam mm do jedneho obhcodu ze skocime 😀

sisa2
30. okt 2009

dzou - tak aj tebe pekny zvysok dna. ja dnes o stvrtej padam z roboty, mam toho dnes akurat tak dost. a tiez veeelmi rozmyslam nad tym, ze si pojdem niekam spravit radost 😀 ked uz to mimi vidim tak biedne ☹

dzou
30. okt 2009

a preco sis... sak graf je pekny nechapem

sisa2
30. okt 2009

ja neviem, dnes mam nejaku depku, nic sa mi nedari. fakt sa tesim, ze je piatok. a neviem, ci ta dnesna teplota nie je ovplyvnena. tak uvidim zajtra rano, co bude.

dzou
30. okt 2009

tak drzim palceky a hlavu hore 🙂 tak ja uz idem este neviem ci sa stavim ale asi este nakuknem 🙂

sisa2
30. okt 2009

ale jaska, zajtra bude lepsie. minimalne budem mat lahsiu hlavu kvoli novemu zostrihu 😀
pekny den!

lucialen
30. okt 2009

Caute, uz som tu aj ja 🙂 Este som nestihla docitat, idem na prechadzku so psom, pokial je svetlo.
Inak som bola na folikulometrii, a doki povedal, ze spermie preziju v tele zeny 2-2,5 dna a vajicko 6-8hodin 😲 Zaujimave 😒 Ale vajko je este male, on myslel ze uz bude velke, kedze mam kratke cykly, ale nic som mu nevravela, ze na co pride on sam 😉 Ved mu nemozem hned povedat, kedy bude ovulka a tak, ved za co je plateny 😀 Inak prekvapko bolo, ze folikul rastie zase na pravom vajecniku ako aj minuly mesiac 😒 Na to sa ho este opytam v pondelok, preco zase pravy 😒

sisa2
30. okt 2009

luci - ved to predsa nie je pravidlo, ze sa musia striedat. co mam kamaratky, ktore chodili na foli, tak to bolo bezne. verim, ze bude vsetko ok! som zvedava, co ti lekvos zisti 🙂

sisa2
30. okt 2009

lucim sa, prcham domov ... vecer ak nezaspim, tak sa stavim 😀
pekny zvysok dna vsetkym!

lucialen
30. okt 2009

Halo, je tu niekto????
Ja som vodnar 😀 UZ som vas konecne docitala 🙂
A prajem vsetko naj naj naj Siske a Majke 🙂

dzou
30. okt 2009

ja som uz sp5t ... akoze ten urad to dosli sme tam, ze to nie tu to v inej budove... asi 3min peso odtial... prideme tam , ze to nie je tu, to tam kde ste boli 😠 tak sme sa vratili a trvalo to clele asi 5min... ale boli sme v slov. obchode tak sme si kupili fajne udene masko, uz si odlozime aj na vianoce do kapustnice a super slaninku nasu 😵 a milu som uz zjedla 😵 ... joj mnam mnam
no a boli sme aj v jednom obchode tak som si kupila 3 tricka s dlhym rukavom, take obyc biele, cierne a fialove a jedno s kratkym r. ruzove ale stalo len £1 😀 tak som vytesena ....
no mrcha este nic ani ziadny vytok doruzova iba biely tak nechapem kde sa flaka ked test bol neg. 😒

dzou
30. okt 2009

asi tu nik nie je 😒

nadenkaaa
30. okt 2009

babule dojdem sem a tu niktoooo?? 😕 😕 😅

lucialen
30. okt 2009

Ja som tu 😀

dzou
30. okt 2009

aj ja este na chvilkuuuuuuu

lucialen
30. okt 2009

Dzou, tak este ziadna mrcha? 😉 🙂

dzou
30. okt 2009

nieeeeee az mi je to divne ....

lucialen
30. okt 2009

Dufam, ze sa ani nerozbehne a priznaky nesklamali 😉
Vybavili ste dnes co ste chceli?

rhodosbb
30. okt 2009

aj ja som tu 😉

dzou
30. okt 2009

hej vybavili bolo to uplne o nicom... to akoze mal ist na urad prace ze co robi preto aby si nasiel pracu9on nehlada lebo skusa rozbehnut firmu,ale este len tak na cierno ale pstttt nikomu ani muk 😀 ) tak sme mu povedali ze kuka na nete a bla bla bla jednoznacne sa nas ten chlapik chcel cim skor zbavit ale my sme boli radi malo to trvat hodinu 😀

rhodosbb
30. okt 2009

som vas docitala, aku clivu naladu ste mali, aj mne sa slzicky natlacili 😢 , och my zeny 😀

dzou, no ja verim ze ani nepride mrsina, joooj drzim velmi palce 😉

rhodosbb
30. okt 2009

ja som prave doriadila cely byt, zajtra si dlhsie pospim a potom pojdem ku kadernicke a vecer na disco po sto rokoch, ani sa mi nechce, dost som si toho uzila za mladi 😀

lucialen
30. okt 2009

A tvoj mm je normalne evidovany na UP? 😕 Aj berie nejake peniaze?
Rhodos, zajtra testujes? 🙂

dzou
30. okt 2009

ja uz neviem co si mam mysliet... vazne ale tak pytala som sa bab a ze lf moze byt max tak 16-17dni.. ked uz je 18 tak asi je tehu... tak som zvedava dnes som 15 dpo tak uvidime ale asi zajtra uz klesnem a pride som vanze dost pekvapena ze neprisla ... ale test je neg. proste to urcite nie je tehu...

nadenkaaa
30. okt 2009

dzou to je dobre ze vas tam dlho netrapil 😉 a aby si zajtra nebola prekvapena ked ti teplota vystupi 😀
veronika no to vies tu sa mozme vyventilovat 😅 😀 😉

dzou
30. okt 2009

hej luci berie... ale ako oni nic nemozu sak si akoze len privyraba 😉 on len vyraba voziky na stvorkolky a predava na ebay 🙂 a ked to pojde dobre tak to potom normalne rozbehne vo vacsom a zaregistruje sa..

lucialen
30. okt 2009

Dzou, no ak by sa uhniezdilo aj 10DPO, tak by mohol test uz ukazat aspon slabu ciarku 😒 Ale zase, mrcha neprisla 😉 Inak aj mne sa minuly mesiac predlzila LF o 2dni 😒

rhodosbb
30. okt 2009

dzou ak nepride ani zajtra tak skus znovu testik 🙂
lucy, rano si urobim test, ale akoze v uplnej pohodicke, nic si z toho nerobim, akosi ma uz ta netrpezlivost z toho, aby som mohla cim skor testovat, uz presla 😉

sisa, zajtra si hodime foto, ako sme dopadli u kadernicky 😀

lucialen
30. okt 2009

A kolko musis zit v UK aby si sa mohol eidovat na UP a mat narok na davky?

dzou
30. okt 2009

hej luci mas pravdu ale ty si mala kratku lf predtym... ja som mala akurat 14dni... ale tak na stranke meranibt som citala ze v den ocakavanej ms ukaze test 60% ale tak neviem ci mam tomu verit ked tu su baby s krasnymi // na 10dpo... no topiaci sa aj slamky chyta... ale moc tomu neverim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre