Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
2. nov 2009

sisa neviem, uvidim ako sa to tento mesiac vyvinie s mrchou a tak... podla toho sa bude odvyjat ovu... ale zatial to tak vychadza, nechame sa prekvapit....ale kolega povedal, ze zastupi, tak uvidime... 😀

malalady
2. nov 2009

a to som na krv mala ist minulu týžden a to som bola ako so sona čo mi robili v 12tt v 17tt.. a teraz nechápem ničomu 😅 😕

malalady
2. nov 2009

sabiatko jj dievča by sme chceli 🙂 ale sa mi snívalo o chlapcovi ☹ taká smutná som sa zobudila xi 😀 ale už mi to začína byt jedno 😉

motylek17
2. nov 2009

babulky, pekny zmatok v tom mate... ale ti lekari, su obcas divny... hlavne je, ze vsetko je tak ako ma byt a ze ste v poriadku

sabiatko
2. nov 2009

malalady sa ho opytaj. mne na kazdej poradni povie podla velkosti iny datum porodu, ale rozdiel je len par dni. napriek tomu sa ale drzime toho terminu, ktory mi povedal v 12 tt, takze mi vsetky vysetrenia planuje podla toho...

sabiatko
2. nov 2009

no mne sa odjakziva sniva len a len o dievcatku... no a nakoniec je vsetko inak 🙂

malalady
2. nov 2009

motylek no jj.. zmatky sú to heh

janulka04
2. nov 2009

ahojte babule....
sabiatko, malalady...kde ste sa nam stratili? 😕
sabiatko, gratulujem k Adamkovi, to je uzasna novinka 😵
veronika 😠 ...takze dalsie kolo...vy asi naozaj chcete aj s dzou letne babatka, co? 😉
sisaaaa.... 😅 😅 graf super....

malalady
2. nov 2009

pri Tobkovi to taktiež bolo len som menila doktora.. tak ten sa drží čerstvejšieho sona.. tak ja ti nevím každý lekár inak heh 😀 a ako máš inak poradnu? ja mám každé 4týždne

janulka04
2. nov 2009

a aby sa nezabudlo...densna davka virusikov
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sisa2
2. nov 2009

sabiatko - my mame vela modrych veci doma a podla mna to kludne vyuzije aj dievcatko. urcite lepsie, ako chlapec v ruzovom 😀

malalady
2. nov 2009

janulka ahoj🙂 no nemám tak vela času.. heh.. a nejak som ešte stále unavena.. tak volakedy si aj podriemem ked malinký hajinka 🙂 ako sa darí v tehulkovaní? 😉 😀

motylek17
2. nov 2009

hlavne si to uzivajte.... a davajte si na seba pozor... nic nie je v tomto momente dolezitejsie.. 😉

sisa2
2. nov 2009

malalady - fu, tie skratky si uz nepamatam. ale mne to pri danielkovi tiez vychadzalo vsetko na iny termin. drzim palce na dievcatko, mozno to predsa len vyslo 😵
ja tiez tajne dufam, ze druhe bude dievcatko, ked sa postasti. ale v podstate beriem vsetkymi 10 aj pipika 😀

sabiatko
2. nov 2009

diki janulka, sak aj ja sa tesim, ze uz mas maleho drobceka v brusku 😵 ako sa citis?

malalady, ja mam este stale po 4 tyzdnoch, dalsi krat idem 25. novembra a potom sa mi zda budem mat o 3 tyzdne. inak ako mas s nevolnostami, uz ti to preslo? ja som uz ok, len obcas sa este zadari 😖

groka
2. nov 2009

caute tehulky

sisa,rhodos ja som vam verila tento krat,no skusame dalej,ale idu vianoce a vtedy ludia su ksebe milsi ,zabudaju na problemy,starosti,tak mozno cez civatky sa podari,kocky,nemsutime ale,ideme dalej,raz sa to podari

motylek17
2. nov 2009

jani chytame, len tak dalej... len nas pekne nakazte... 😉

malalady
2. nov 2009

sabiatko aj mamina mi hovorila,že je to presne naopak.. joj ja tuzím velmi po dievčatku.. 😀 keby sa to tak vyplnilo 🤐 😵

sisa2
2. nov 2009

motylek - xixi, kolega je vtipny 😀 u vas v robote vedia, ze snazilkujete? u nas to nevie nikto. este bude pruser, ked to vyjde. ale je mi to hlboko jedno.
najlepsie by bolo, keby vam to teraz vyslo a buduci mesiac by si uz nemusela riesit. my ideme tiez z officu do tatier 🙂

sabiatko
2. nov 2009

no presne sisa, modra je aj pre dievca, len take ze ruzova, kvetinky a motyliky by som chlapcovi nedala 😀 co je skoda, lebo mam par krasnych veciciek z anglicka v ruzovej a kvietkoch, ale tak budeme dufat, ze dalsie babo bude dievcatko 🙂

malalady
2. nov 2009

sabiatko.. tak isto.. ako ty.. tiež už oki ale sem tam čo sa mi nelubi tak ide von.. a som zistila,že mäso zase nemusím zjem,ale nemusím.. 🙂 potom mi je zbytočne zle...

sisa2
2. nov 2009

jani - dik, chytaaaaam 😵

vsetkym moc moc dakujem, ste zlaticka 😵 😵 😵

motylek17
2. nov 2009

kam a kedy sisa???
ako vedia, nevedia... kolega o tom vie, bo mame dobry vztah a ostatni len tusia... sef sa stale vypytuje ci uz... uz mi ani zle nemoze byt v praci, bo hned kazdy ze som v tom... 😀

sisa2
2. nov 2009

sabiatko - ja sa citim nijako. fakt. mam napnute podbrusko uz par dni, ako keby tvrde. ale inak mi nic nie je. mam v sebe nejaky divny klud, vobec ma to nelaka testovat. tak ze by to prave vtedy vyslo? lebo aj pri danielkovi som kym sa zadarilo pravidelne testovala a ked to vyslo, tak som testla az na 18DPO 😉 hovori sa, ze tehulky maju v sebe zvlastny pokoj, tak neviem 😕

sabiatko
2. nov 2009

joj, tak to ja som to po 5 rokoch vegetarianstva vzdala 😝 strasna chut na ryby a maso, ale len ked tak kuracie alebo morcacie. nejem vela, ale obcas si dam. a nastartovali to kysle rybicky 😀

no baby, sak kaslat na robotu, ta neutecie, babo je na prvom mieste 😉

sisa2
2. nov 2009

inak, ja by som zozrala aj kona, ked to na mna pride. neskutocne so mnou posledne dni 😔

motylek17
2. nov 2009

sisa, uvidis, ze ty si to zasa rozbehla.... ved do noveho, nove babo, nie???

sisa2
2. nov 2009

sabiatko - tak to je chlap ako vysity. ja som sa pri danielkovi tiez ladovala masom o sto tristo 😀
malalady - a teba to tym padom bude baba 😵

malalady
2. nov 2009

sisuš... 🙂 len ti držim palce.. nech je to tehu.. 😉 a ti poviem s tým sa vobec nezatažuj.. v prvých týždnoch som to aj ja pri druhom mala som sa čudovala,že to čo?? 😀

sabiatko
2. nov 2009

no moze byt sisa 🙂 sak pri tom tvojom dlhom cykle si si uz (ako aj ja) vypestovala urcitu trpezlivost, tak par dni uz pockas, pohoda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre