Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
8. nov 2009

sisus, dakujem, uvidime co bude rano.... 😖

dzou
8. nov 2009

neviem keby som ho aspon niekde videla nazivo tak by som aspon vedela ci by mne vyhovoval... a teda myslite nemotorny ako co... do auta, do vytahu... aby som vedela co tym myslite
sis tak to je super ze sa mas lepsie 😉 a uz mas toho lekara?

sisa2
8. nov 2009

maji - byvanie v tomto ich tempe vidim najskor na jar. fakt to uz radsej nekomentujem. hlavne, ze od jula je dom postaveny 😠

uvidim, ako mi bude najblizsie dni, ale hadam to bude ok. s danielkom som robila, sice som blila, ale dalo sa to vydrzat. nerada by som sla na PN, lebo to ovplyvni potom vysku materskeho, ale ked sa inak nebude dat, samoska peniaze nie su vsetko 😉
kedze menim lekara, mozem ist k novemu az od 01.12. 😒

dzou
8. nov 2009

sis a to preco nemozes ist skor?

sisa2
8. nov 2009

dzou - no su velke a tazke, tazko sa s nimi manipuluje. teda tie tako, co ja poznam. a neskutocne tazke, to nehrozilo zdvihnut do busu alebo nalozit do auta.

lekara uz mam, len moja momentalna musi poslat k nemu moju kartu a az potom mozem ist k nemu.

brisilda
8. nov 2009

ahojte kocky 😉 idem vas kuknut co ste popisali 🙂 inak sisa ako sa mas?

sisa2
8. nov 2009

dzou - uz som to akurat pisala. od noveho mam vyziadanku, aby moju kartu stara lekvoska poslala k nemu kartu, takze to chvilu potrva. okrem toho sa na SK robia kadejake machinacie a v jednom mesiaci nemozem byt prihlasena u dvoch lekarov. cize ak by naaaahodou moja momentalna lekvoska vykazovala, ze ma ma v evidencii a nahodou som tam bola, boli by problemy. je mi jasne, ze mne to moze byt jedno, ale skratka ma novy lekar vezme az k 01.12.

dzou
8. nov 2009

tak pisu ze vaha 15kg to je vela alebo co je teda optimum? akurat idem citat co napisali ludia co ho maju... sa to da lahko najst na nete 😉

sisa2
8. nov 2009

bris - ahooooj 🙂 dik, uz dobre. dufam. 😵

sisa2
8. nov 2009

dzou - no zober si k tomu este 4 kg dieta + dalsie veci, co das nanho + do kociku a si min. na 20 kg ... mas sancu to zdvihnut? 😕

sharmana
8. nov 2009

dzou. no ona mala samozrejme starší typ, ale svagrina mojho brata si kupila teraz tiez tako, a zdal sa mi ako uplne taký istý...
nemotorny v tom zmysle, že ked ides tlačit alebo doprava, dolava zabočit, tak musíš vyvinút aj nejakú tú námahu, a to si človek uvedomí, ked každodenne kočík používa...

sisa2
8. nov 2009

idem napustit malemu vanu a dojdem 😀

motylek17
8. nov 2009

sisus a to nemozes jednoducho vziat kartu a ist k druhemu lekarovi???? s tym byvanim ma to mrzi, tiez by som chcela uz byvat..... uvidis, nez bude to malinkate, tak budete byvat.... 😉

motylek17
8. nov 2009

dzou niektore kociky maju vahu aj kolem 8kg... skus hladat nieco lahsie, neviem ci mas nejake schody domov, ale urcite to budes mat jednoduchsie...

lucialen
8. nov 2009

Uz som spat, uz tie bolesti prestali, ale bolo to riadne 😉
Dzou, ja idem v sobottu do polska, tak ho pozrem a napisem ti 😉
Caute Sisa a Bris 🙂

dzou
8. nov 2009

jaj tajk uz chapem....
no hodnotenie som este nenasla lebo este nikto nenapisal 😅 a teda na nej stranke som nasla ze vazi az 21kg 😠

motylek17
8. nov 2009

luci dala si si nejaku tabletku??? ja rozmyslam na ibubrofenem, ale neviem... skusim to vydrzat....

sharmana
8. nov 2009

ale tak ako sisa písala, ja tiež hovorím o tako, ktoré bolo spred 3 rokov, možno toto nové už trosku vylepšili, treba vždy aj naživo vyskúšat a samozrejme skúsit hned aj druhý kočík a porovnat ovládatelnost a v akej cene je k tomu aká výbava atd..
ja som si povedala, že musím by kočík co najlahsí, aj keby k nemu musím ešte dokúpit tasku, nánožník atd. tak mi na tom nezáleží, ale hlavne nech je kočík super..
inac dzou. tie tako majú naozaj napestrejsie farebné vyhotovenia, tie ostatné aj drahšie kočíky sú a to je vidiet, z germánskych krajov, takže velmi pestré nie sú 🙂

dzou
8. nov 2009

no teda 21kg ma s krabicou 😅 ...
no mam 3 schody do domu... to je tak vsetko... a potom jedine dat kocik do auta to bude asi tak vsetko.... no sak si to premyslim ale sa mi paci si nemozem pomoct 😅...
ahoj bris 😉

dzou
8. nov 2009

luci len kukni ak uvidis my potom povies 😉

brisilda
8. nov 2009

no kocky spravili ste mi chut na ten kolac 😀 mnam ja som vcera vecer robila s kys. cesta cibulnaky + s kyslej kapusty kolacik kedze tu mame chrip. obdobie tak je na nasom jedalnicku kysla kapusta kazdy den 😀
dzou kociarik je pekny u nas ho jedna kocka ma 😉 no ja by som ho do auta asi tazko davala kedze ma velku konstrukciu ☹ ja uz svojich favoritov mam 😉 a som s nimi aj spokojna 😉
motylek tvoj krcok je divny 😀 ale kebyze bol tvrdy cim dlhsie tak to moze znamenat tehu 😉
lucky a ty nemozes byt tehu? mna tak brucho bolelo v case uhniezdovanie drobca 😀

janulka04
8. nov 2009

ahojte babulky moje, ste vsetky zlate, ze sa tesite so mnou 😵
veru, veronika, bolo to tak, ze vsetko zle je na nieco dobre...
sice to nieje domcek, ako sme chceli, ale ved nemozeme mat vsetko hned, nie?
siska, som rada, ze sa citis lepsie....
luci, majka...teeda....inac, my zeny sa natrapime....som rada, ze ti je, lucka, uz lepsie...
bris, vitaj stratena...
sharmi, vidis, keby som bola byvala v Stupave, mohli sme spolu kocikovat 😉 , aj termin mame skoro rovnako, nic si z toho nerob, ja tu nemam vobec priatelov a velmi mi chybaju, prave sem nahanam jednu kamaratku za pracou...lebo to je strasne, byt takto daleko od rodiny...ma to plusy, aj minusy...
dzou, asi by som sa najprv zamerala na funkcie, ake od kocika ocakavas a potom, ten, ktory by splnal najviac kriterii, tak z toho by som vyberala farbu...tako...neviem, neviem, kamaratka mala, kocikovali sme vtedy spolu a stale na neho nadavala..ale nieje to moj osobny nazor

motylek17
8. nov 2009

bris myslim, ze makne, cize nic z toho... ☹

dzou
8. nov 2009

hej sak skusim najst v nejakom obchode ked to bude aktualne... sak dokial ja budem kupovat kocik bude este kopec dalsich novych 😀 ... a potom poskusam 🙂
mne sa praveze tak nepacia cierne kociky tak ako to uz niekto pisal ze ako truhla... sa mi paci ze je taky farebny... ale pre mna je aj dolezite ze ma vajicko a nemusim kupovat zvlast.. taky som chcela... a ma aj vanicku... no uz kaslime na to sak ani tehu nie som a stresujem kvoli kociku 😀

lucialen
8. nov 2009

Motylek, nedala som si tabletku, preslo to same, to bola taka silna 40minutova bolest 😉
Bris, ved som si spomenula na teba a tvoj kopanec do brucha. Ako som pisala, ja som pravdepodobne nemala ovulku tento mesiac, aj ked teploty ukazuju ze bola. Ak by bola, tak som 4DPO 🙂 A tiez ta to tak riadne bolelo?
Dzou, ja som si vybrala tiez polsky kocik, teda jedna z moznosti a teraz hladam vahu a tie spiny to nikde nepisu, len rozmery 😠

dzou
8. nov 2009

no sak ja nevyberam len podla farby.... 😀 ako som napisala urcite chcem aby bol 3in1... vajicko, vanicka a sport... bud 3kolka alebo ako teno ze 4 ale kolesa blizsie u seba... aa neviem.. ale to je jedo ked pisete ze nie jedbory tak asi nebude 😅

lucialen
8. nov 2009

Inak baby, u nas v meste vydavam casualplay S4 cerveny, ten je nadherny, ale aj drahy 😵

motylek17
8. nov 2009

babulky opustam vas, idem do sprchy a pozerat spravy... majte sa tu krasne a este raz dakujem vsetkym.... 😉

brisilda
8. nov 2009

dzou podla mna kym pojdes kupovat kociarik tak uz budu nove, krajsie a praktickejsie 😉
jani ahoj ja nesom stratena len proste nemam cas sediet za netom ☹ dnes som sa konecne premohla a upratala cely byt no resp. som ho dezinfikovala 😀 az mam dobry pocit 😉
motylek tak hadam to znamena ovulku 😉
shami inak nesi sama ja byvam v PB a nemam tu nikoho ☹ ale zvikam si 😀 ved mam net 😀 😀 😀

dzou
8. nov 2009

a teda este nechcem obranovat ale pisu tam ze ed je zlozeny ze je najmensi vo svojej kategorii(co sice neviem v akej 😀 ) ale tak ja ho skusim niekde najst nazivo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre