Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
10. nov 2009

mnam, groka..ja ju na noc nemozem, by som zomrela na zahu....ale spravila som si rybaciu pomazanku, male mali teraz aj mm, tak ja sa natlacim zajtra... 😀

dzou
10. nov 2009

baby ja dnes len na skok som uplne znicena tak len lezim 😝 ja uz nechapem... ja listovku beriem kazdy den... to je dobre ci zle? a beriem C-cko a E-cko... kazdy den... tak to je dobre?jeeeeeeezis teraz ma napadlo ze som dnes este nepila alchemilku tak si idem spravit, no nic idem pomaly do hajan boze este len utorok 🙄 tieto cele tyzdne v robote ma zabijaju ☹ si neviem teraz nejak zvyknut esteze by mala vyjst ovu na vikend....inac neviem neviem ci by som kropackovala ako inokedy 😀
inac ten kosik co ste spominali ja urcite kupujem aj mm segra ho mala a je to dobra vec hlavne napr jak my mame psa a ked mimi bude este male tak kam by som ho dala ked budem napr. varit... kedze mame dom a izba je na poschodi tak aby mohlo byt so mnou 😉 a tiez prve tyzdne ho budem mat v spalni a nemusim tam trepat celu postielku 😉
tak zatial prajem pekny vecer... 🙂 a napiste ako je to s tou alchemilkou 🙂

sisa2
10. nov 2009

ahojte babule, nemam teraz sancu vas spatne docitat ... vcera a dnes sme mali v robote inventuru, takze net nehrozil, som KO, ale tesim sa, ze to mam za sebou a uz bude hadam klud. vcera som bola od deviatej do deviatej v robote, domov som prisla po desiatej, padla do postele a dnes rano uz o pol siedmej som padala zasa prec, ani danielka som nevidela, tak sa tesim, ze si to zajtra vynahradim, pojdem skor z roboty 😀
dnes som zasa navecer trochu spinila - teda zasa len pri utreti na zachode, mam z toho stres ☹ viem, ze to moze byt aj z vycerpania, ale nejako sa mi to s tym nezda. vy ste tu ziadna tehulka nespinila???

letim do postele, dufam, ze sa sem zajtra cez den dostanem a skusim precitat, co mate nove.

miskahryzka8
10. nov 2009

ahojte 🙂 , isla som vas citat, ale potom som musela utekat, tak skusim aspon teraz co to prebehnut 🙂 , aby mi nieco dolezite neuslo 😕 😅

majuska vitaj 🙂

jj motylek padol mi kamen zo srdca 🙂 , za tie nervy devat mesiacov, ci je vsetko OK, to byt radsej tehu o mesiac neskor 🙂

groka, no uvidime, vyzera to zatial dobre 🙂 , je mi luto, ze mas stresy 😒 , to ale prejde a bude lepsie 😉

juuuj, ako sa mi chce spat, uz nevladzem citat 😅 , prvy den mrchy som vzdy kaput 😔 , tak please, ak nieco dolezite mi uslo, rano napiste, zajtra pozriem 🙂 , diiik 😅 , papa 🙂

petafr
11. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ahojte baby, ideme hore... vcera ma cely den nebolelo brucho ale potom podvecer zacalo a dost... takze rano test - zase snehobiely, este pockam, ale dufam, ze to vyjde... ale bol to aj rapiclear, takze som to aj cakala.
neviem, ci vas stihnem docitat, pisem narychlo z Belehradu... Miska pekny cas 00:00.
Zatial sa majte. 😉

motylek17
11. nov 2009

ahojte, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... idem vas precitat...

motylek17
11. nov 2009

peti krasny graf, len nech vydrzi.... 🙂 este by som s testovanim pockala, skus tak o dva-tri dni...
jani to ma mrzi ze ti je spatne..... ☹ snad to cim skorej prejde....
chore tehulky cim skorej sa uzdravte.... 😉
sisus dufam, ze dnes nas stihnes navstivit... 😀

petafr
11. nov 2009

ja viem, ja viem, ale ked mi to zase vyskocilo, som neodolala, teraz uz nehrozi, mala som len jeden test so sebou, takze najblizsie testujem v sobotu, ak na to bude dovod... 😉
Sharmi, uz sa citis lepsie? Dufam, ze ta to rychlo prejde... Sisa, pekne si aj po tej inventure oddychni...
Vitam novu Majku! no baby, ak sa podari ozvem sa zase vecer, hor sa do prace...

groka
11. nov 2009

cauteeeeeeeeeeee http://www.fertilityfriend.com/home/groka pst ze 40 😀

motylek17
11. nov 2009

to pst 40 je co???

malalady
11. nov 2009

ahojte kočkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý no tak čo tu nové??? 🙂 😀

groka
11. nov 2009

nejake percenta tehotnosti ci co,ja si to len kukam ale neriadim sa tym

malalady 19?waaaaaaaaau
motylek ako?

motylek17
11. nov 2009

a to si kde nasla, kde to vidis??? vyssie mam graf... pozri... aspon povies co a ako.... 😀

groka
11. nov 2009

motylke to vidi len ty tusim,je to pod grafom trosku na lavej strane je tam pst a cislo

motylek17
11. nov 2009

nevidim, nevadi...... 🙂

groka
11. nov 2009

je to pri Early Pregnanci Sings ukazuje to len ak mas po ovulke

motylek17
11. nov 2009

to je jedno, hlavne je nech si najdes na teste dve ciarky, ktore vydrzia 9 mesiacov... drzim palecky...

lucialen
11. nov 2009

Dobre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5
Peti, pekny graf, len tak dalej 😉 🙂
Motylek, to ukazuje asi az tyzden po ovulke 😉

tea333
11. nov 2009

Ahoj Malalady 🙂
Dlho sme ta nevideli, ako sa mas? uz mas urcite pekne brusko 🙂

motylek17
11. nov 2009

luci graf vyzera v pohode, kiez by to dopadlo dobre..... 😉

tea333
11. nov 2009

FF mi z nejakeho dovodu nejdeee...dnes teplota zas nizka, 36.3, uplne nechapem 😨

tea333
11. nov 2009

hmm teplota je nizka, a ked som si kontrolovala krcok, nebol vobec vystupeny ako obycajne a bol makky! zeby ovulka? 😉 🙂 😀

motylek17
11. nov 2009

tea este si ovu nemala????

nadenkaaa
11. nov 2009

caute skus tea myslim ze uz ide ff ani mne rano nesiel ale uz ide 😉 a ak oto tak vyzera u teba ovu este len bude 😉

malalady
11. nov 2009

čávo babeny.. 🙂) ee 19tt od zajtra budem 18tt neviem.. raz to pomeria doky tak,že to sedí a na dalšom sone tak,že je menší drobec.. ale mi je to jedno hlavne že je všetko v poriadku 🙂

tea333
11. nov 2009

asi nie motylek, som 12dc, a dnes je to take nejake nadejne 😉

motylek17
11. nov 2009

nadenka ma pravdu.... 😉

tea333
11. nov 2009

kedze je to nadejne, hned som zobudila chlapa a ked si da vyrivku ideme skusat 🙂
hlien mam uplne vovodvy... 😀

motylek17
11. nov 2009

tea mas co poistovat... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre