Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
18. nov 2009

tea 😀 hlavne, ze si vyhovujete vy dvaja 😵
a veru, danielko je tiez strasne mojkaci. s tym upratovanim to ale musim este poriesit. momentalne sa tvari, ze sa ho to netyka 😀 😠

janulka04
18. nov 2009

tea....tuto su dobre horoskopy a mne sedia aj na mna aj na male

takze levik:
http://www.najmama.sk/clanok/1211/dieta-lev/

brisilda
18. nov 2009

ahojte som spat 😀
janka no ja zato nemozem, ze v slovencine rozpravky nedavaju cezden idu same kriminalky vzardy a kadeco len nic pre deti 😖 tak to riesime tak, ze mu dovolujem pozerat minimax kde chodia krasne poucne rozpravocky len skoda, ze v cestine ☹ ale aspon cesi myslia na deti ked slovaci na nich kaslu !
tea inak fakt by s mala krasny darcek kebyze si najdes // 😀 velmi drzim palce lebo to by isto bolo uzasne prekvapko aj pre priatela 😉 tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
18. nov 2009

Ahojte ako sa mate?No ja som to len tak preletela 😉 dnes idem na to taebo prvykrat tak sa aj tesim aj sa mi inac trosku nechce 😅 ale to prejde ked tam pridem...potom este nakuknem konci to o 19(nasho casu)
ale aj tak kukam ze tu asi nikto nie je
no ja som zvedava ako dopadnem tento cyklus ... majka moc drzim palce 😉

lucialen
18. nov 2009

Ahojte 🙂 Uz som spat z BA, skusku som spravila, citila som ze ste mi drzali palce 😀

dzou
18. nov 2009

ahoj luci tak super gratulujem 😉

brisilda
18. nov 2009

luci gratulujeeeem kiez by si tak zvladla vsetke skusky az mas pokoj 😀

dzou
18. nov 2009

teda jani ja som si citala ten horoskop o mne ako o dietati a uuuuuuuplne to sedi idem precitat mm 😀

dzou
18. nov 2009

teda aj na neho to uplne sedi...hlavne ta cast o zdravi...

dzou
18. nov 2009

uz som asi otrepana ale ked som si citala aka budem mamina v mojom znameni az mi slzicky vyhrkli 😵 a teda baby fakt si to precitajte janka ma pravdu ze je to dost presne 😉

dzou
18. nov 2009

Inac vedeli ste ze sa da na ff urboit aj nieco taketo? http://www.fertilityfriend.com/journal/revoRSAw... to su moje tri cykly ''ulozene'' na sebe a mozete tak dobre porovnat... no ten treti este nie je cely 😉

lucialen
18. nov 2009

Dakujem 🙂
Pozerala som aj nejake kociky, ale tie obchody ma sklamali, maju tak po 10 kocikov, 😒 To ja by som potrebovala taky velky obchod plny kocikov 😀 Sa mi pacil nejaky, ale taka znacka, co som nikdy nepocula a ani som si to nezapamatala 😀 Nejake mena, nema, mane, ci co 😀 😀 Neviete nahodou 😀

petafr
18. nov 2009

Luci, bravo!!!!! 😀 sikulka!
no ja som si tiez citala aka budem mamina a je to uplne super, sedi to, sranda... ja by som mala mat teda levica, moj brat je tiez lev, my mame doma len blizencov, skorpionov a levov, tak ma ani neprekvapuje, ze bude dalsi lev 😉

janulka04
18. nov 2009

ahojte bambulky...
lucka, gratulujeeem, sikulaaaa!!! 😵
dzou, kukam ako puk...ja som to nevedela, ze FF aj take nico umoznuje...ale aspon si tak mozes porovat, prehladnejsie ako ked musis v jednotlivych grafoch hladat

som rada, ze sa vam horoskopy pozdavali...ja som byk a na mna tiez sedi...aj na male...su skorpionky... 😀

lucialen
18. nov 2009

Dakujem este raz 🙂
Tak asi to bol dema, ale bola taky malicky, milucky, zlatucky a na obrazku sa mi taky nezda 😒

groka
18. nov 2009

ahojte baby sme sa vratili z vecernej prechadzky som musela aspon vychodit ten puding a boli sme aj v obchode,tak som si kupila kuracinu z tej urobim chpalom zajtra jest a mne len na vode a zensky caj som si kupila,vyskusam to s nim este
nebude to dieta co idem jest,ale racionalna strava,bez sladkosti a tuku,tak snad mi to pomoze aspon tych 5 kilov dat dole,maleho som okupala a uz zaspava a este idem ja navstivit kupelku,konecne sa budem citit ako zena,boli sme papagajovi kupit zrat a taku hracku so svoncekom to zas budem mat pocuvania a rybickam zrat este

groka
18. nov 2009

siska jasne ze mobil nemam,akurat sme sa len pochytili za to

tea tak ja by som mala dostat mrchu 17 alebo 18 decembra ak dostanem budem lyzovat od 26 decembra ak nedostanem tak nebudem ani pit ani lyzovat na dovolenke,ale nevadi,sice s riskom som lyzovala ale teraz si netrufam,lebo som nestala na lyziach 4 roky,ale sa tesim aj,ked dostanem mrchu,asi ma to nebudem trapit tak velmi

groka
18. nov 2009

luci gratulujem,sikovna si

groka
18. nov 2009

idem do vane,potom pridem...

dzou
18. nov 2009

tak ja uz som sp5t ale kukam ze tu bola len groka... de ste vsetky?
nooo uz som hodila aj sprchu a teda som totalne znicena... 😝 ak sa zajtra postavim z postele tak budem rada ale tak psychicky sa citim dobre 😉 najhorsie je ze kdeze ja poznam vsetky tie cviky dala som to na 100% a teda na orvykrta po dlhsej dobe je to iny zabijak yz teraz ma bolia ruky ale taj dufam,ze do pondelka prestanu vtedy je dalsia hodina 🙂
tak co porabate ze tu nik?

groka
18. nov 2009

zo mna je uz "zena"hadam budem aj o pol kila lahsia,som bola ozaj ako opica uz

dzou mam dojem ze vsetky kukaju kamenaka

dzou
18. nov 2009

jaj to vam teraz bezi v telke?... ja to mam na hardisku 🙂
ako sa inac mas?

mscat
18. nov 2009

dzou..stále tě mám pod dohledem 😀 😠 kašleš na nás 😀 😠

dzou
18. nov 2009

joj sorru mscat ja vazne nemam cas akuratv som dosla z taeba 😅
jeeeeezis akurat kukam taky dokkument z algidy ako tam robia magnum a vienettu 😵 😵 😵 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam
ja som si akurat urobila citronovy cajik 🙂

sharmana
18. nov 2009

ahojte kočeny, ako sa máte? neviem či budem mat energiu prečítat čo ste popísali, ale dúfam že sa máte všetky ok 😉
ja som sa dnes rozčúlila, dala som totiž na vchodové dvere oznam, že ideme prerábat a už aj mi poobede klopal jeden dedo rýpavý, čo býva podo mnou, že ale nech mu vždy oznámime kedy budeme prerábat, a že nech len do štvrtej... atd. ono totiž zástupkyna vlastníkov bytov vyvesila jeden papier, v ktorom hlavne týchto starých dedov zavádza, lebo tam uvádza, že od 16tej do 8 hodiny rána sa nesmie robit hluk ako napr. vrtanie, buchanie atd. a uvádza tam zákon, v ktorom to vôbec uvedené nie je a ešte tam pichla, že "zo schôdze vlastníkov bytov z roku 5" .......... a domový poriadok je pritom stanovený správcom, ktorým je bytové družstvo a ten stanovuje že hlučné práce sa musia zastavit až po 8 hodine večer..a od 22:00 hod je nočný klud..

janulka04
18. nov 2009

no, sharmi...mas to teda vesele, moja.... 😀
a mm dnes dosiel nas... , ze nasiel este jeden byt, vacsi, stylom poschodie+ podkrovie a za menej...ale uz nechce vymyslat, kedze skoro vsetko je prestahovane v tom nasom zvolenom....ale mal riadne nervy...chudacik

groka
18. nov 2009

sharmana akoze tak by som isla zaklppat dedkovi a ozamit mu,ze ty sa nebudes podriadovat jemu,potrebujes si nieco spravit a budes to robit napriklad do 17:00 a povedz mu este ze nech sa este pripravy na to,ze o par mesiacov budete mat babatko tak nech sa pripravy na plac,auticka ktore budu chodit po podlahe

dzou
18. nov 2009

ahoje sharmi boze ty ludia su hrozny vsetko je to o zavisti... niektory zavidia este aj nos medzi ocami 🙄 hrozneee este ze byvame v domea
inac ako sa mas? uz chodis zase do roboty? uz si zdrava?

mscat
18. nov 2009

dzou:nekecáj 😝 😀

tea333
18. nov 2009

Jee jani a dzou, tie horoskopy sedia..aj na mna aj na priatela ake sme boli deti 😎 tak co sa tyka babatka lepsiu povahu ku mne ma predsalen ta panna 😉
luci gratulacia ku skuske 🙂
groka no ja ti prajem aby si nelyzovala 😎 len sa na horskom slniecku vyhrievala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre