Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
19. nov 2009

ahojte baby.dnes som 12 dc, ideme skusat aby sme nepremeskali ovu, na druhy tyzden idem k lekarke si po tie hormony a velmi sa tesim lebo od dnes este 14 dni a odlietame s mm do usa na 14 dni.jupi 🙂

sharmana
19. nov 2009

rodos. tak jasné, že by som nevrtala o 22:00 hod., my maximálne robím do 18tej, a hlucné práce sme dokonca robievali len do 16tej, ale dnes má proste manžel z požicovne drahé náradie a má to do zajtra, ráno to musí zaniest, tak prečo by to nemohol ja neviem do 17 tej dorobit... hento je už buzerácia... ale myslím že nám nič nemôžu, lebo ak by prišlki aj policajti, tak ich pošlú do riti, lebo toto nie je rušenie nočného kludu a ani nadmerná hlučnosť, to je normálny hluk pri prerábke..

sharmana
19. nov 2009

fazulka. tak držím palce, nech ti to vyjde 🙂

fazulka1512
19. nov 2009

pochjybujem ze mi to vyjde, lebo mi chyba nejaky hormon tak preto tie tabletky, ale nikdy nevies 😉

sharmana
19. nov 2009

ved práve, možno ked najmenej čakáš 😉
dnes ma hrozne bolí hlava, zle som spala, dúfam že to prejde, lebo nemôžem ani tabletku, už by som si hodila nejaký ibalgin, ten mi vždy pomôže..

rhodosbb
19. nov 2009

fazulka, juuuuuj tak tu cestu do usa ti v dobrom zavidim 🙂
moja sestra - letuska mi dnes pisala, ze na lete z NY do abu dhabi im zomrela na palube 90 rocna starenka, nepomohlo ani 45 minutove ozivovanie, tak ju dali do kuchynky, lebo lietadlo bolo komplet plne a zakryli ju dekou a to mali este 10 hodin letu do ciela! zazitok riadny 😀

rhodosbb
19. nov 2009

ten smajlik som dala zle, nemam z toho srandu 😔

sharmana
19. nov 2009

juj, tak to teda áno, to muselo byt nepríjemné pre všetkých a hlavne pre letušky ☹

petafr
19. nov 2009

veronika 😀 to teda je zazitok, aspon mala blizko k nebicku....
sharmi, vsak ty si z toho nic nerob, robte normalne do siedmej osmej, ved co vam mozu? Daju vam upozornenie? pokutu vam dat nemozu ani volat polisov, tak co?

rhodosbb
19. nov 2009

sharmi, ked pride buchat, tak mu otvor a spytaj sa ho, ci vam priesiel pomoct 😀 ostane vyhukany jak leco a viac nepride 😀

sharmana
19. nov 2009

peta. myslím, že maximálne čo môže je, že pošle nejaký list, alebo bude sa stazovat na miestnom úrade... ale to je vec dokazovania a ja som nerobila po 8mej hodine, takže vlastne nič nemôže... a súdit sa podla mna nepôjde, to už by bol extrém... policajti neurobia vôbec nič, to je jasné..

rodos. by si neverila, on je starý, ale tak neodbitný, jeho len tak nejakou vetou neodbiješ, on ti hned bude argumentovat, že nemáš pravdu a že tak a onak... to je v tomto vchode jediný, ktorý sa na všetko stažuje, ostatní ked aj frflú, tak asi len doma, nikto iný nám zatial nič nepovedal, len ešte jedna suseda nad nami, tá nas zas poohovárala, že sme vyhodili stavebný odpad do smetiakov a že sme tým zaplnili celé smetiaky a dokonca mala drzost to povedat môjmu mm do očí.. keby to povedala mne, tak jej pohrozím trestným oznámením za ohováranie..my sme všetko riadne odvážali na skládky... ale totálna pizda.. čo mi za r..ou behala? ako vie čo som kedy hádzala do smetí, ked smetiaky sú na rohu paneláku, kam ani nedovidí...

ale už vás nebudem otravovat týmto...
😀
kde ste ostatné tehulky a snažilky?

sharmana
19. nov 2009

halooo, kde ste kto?
práve sa napchávam zeleninovým salátom 😉

petafr
19. nov 2009

sharmi, este by si mohla skusit zahrat tehotensky zachvat pred ujom, aby pochopil, ze sa nesmies rozculovat... pohroz mu, ze kvoli nemu nechces potratit, mozno ho to skludni... 😀 ja si to uz cvicim na policajtov 😀 😀 😀

sharmana
19. nov 2009

peti. ty si prípad 😀 ale super nápad.. policajti sú na toto fakt mäkkí, nechcú mat problémy, ved dnes ich môžeš zalovat a velice lahko môžu prísť o prácu, alebo dáš niečo do médií..

petafr
19. nov 2009

sharmi, ty zeleninovym a ja majonezovym, akurat som dojedla, prisiel mi strasne na chut, ale kym som ho robila, aj sa mi zhnusil, zjedla som ho aj tak... a teraz cakam nech mi vytravi...
zajtra idem nakoniec rano do probiosu, dufam, ze na mna budu mat cas, vraj uz maju tri akutky, tak budem vraj musiet cakat, kym ma budu moct niekam pichnut medzi dve objednavky... no uvidime, zoberu mi krv, strasne sa bojim, aby mi nepovedali nejaku zlu novinu...

petafr
19. nov 2009

nechame si poradit od lenky 😉 jej muzik je tusim policajt, ak som to minule dobre pochopila...

sharmana
19. nov 2009

peti neboj, žiadnu zlú novinu ti nepovedia, musíš verit... a ja ti veeelmi držím palce 🙂

petafr
19. nov 2009

no ved, ak mi budu brat krv rano, tak myslis, ze budem mat vysledky este zajtra, alebo budem musiet cakat do pondelka? lebo to ma asi svihne 😒

sharmana
19. nov 2009

no ja som vedela výsledky myslím na druhý den... peti a ty tu máš už gynekologa nejakeho vybaveného?

petafr
19. nov 2009

ja mam ist k Smolikovi do probiosu, vraj je dobry

sharmana
19. nov 2009

a u neho si potom necháš aj kartu, či ako?

petafr
19. nov 2009

hej ale na druhy den bude sobota... 😒

sharmana
19. nov 2009

neboooj, všetko ti vyjde super a hladučko, ale dobre že tam ideš, aspon budeš kludnejšia... a dobre by bolo keby ti dal duphaston..

sisa2
19. nov 2009

peti - na zajtra rano drzim palce! som rada, ze sa ti podarilo vybavit si to. to ti budu brat krv na HCG? ak ano, tak vysledky budes mat este zajtra. jaj, prezivas presne to, co ja pred tyzdnom 😔

groka
19. nov 2009

Ahojte som doma z teorie,dnes som si dala vymenit instruktora,chudka ten to nemohol predychat asi 😅
boli ma hlava 😒 ale to asi z toho ze som malo jedla 😀 muz doniesol pangasa domov,svokra poslala,asi si mysli ze ja doma nevarim 😠 😀 ale nedala som si,dam si zajtra na obed,mnam
inak dnes som sa koneeeeeecne dovolala na endokrinologiu a baby viete kedy mam ist az na krv?vo februari 😨 tak ale dufam,ze aj skor tam pojdem pre pripadne tehu 😉

groka
19. nov 2009

peti mne ked brali krv tak som vedela vysledky po obede,ale som si musela zavolat priamo do labaku,ale radim ti aby si sa dohodla s doktorom ze ci mu nemozes zavolat niekedy pobede aby si vedela aj ty ako si na tom

sharmana
19. nov 2009

ahoj groka, tak super, a čo sa ti nepáčil ten tvoj inštruktor? alebo nebol dobrý?

petafr
19. nov 2009

aha, tak dufam, ze ich dostanem este zajtra, inac sa budem stresovat cely vikend, som vam vravela rano, ze som robila test a ciarka bola rovnako silna (alebo malo silna) ako pred troma dnami a dost ma to vystrasilo...
na pohotovosti mi vtedy brali tiez, vysledky boli o hodinu, a to som mala hcg 20,26, tak sa to ani neratalo, tak dufam, ze to bude tolko, kolko ma byt...
sharmi, ja ziadnu kartu vlastne nemam, a tym, ze som samoplatca asi je to jedno, aj tak tu rodit asi nebudem...
som citala na gynfive, ze smolik z probiosu s nimi spolupracuje, tak potom mozno pojdem tam, aby mi robili spravy vo franine... ale zatial zbytocne predbieham, uvidime...

petafr
19. nov 2009

jarka a dobre si spravila, ze si ho vymenila... 😉

groka
19. nov 2009

sharmana ten ktoreho som mala v utorok prvy krat niekoho ineho,sa mi pacil viac,viac mi vysvetlil,najskor ma dzubal ze preco tolko drzim spojku a ja ze ved B.... mi to kazal ze 5,6 metrov ze to je blbost ze co mi na to hovori muz a ja ze ved spalim spojku ze mam teda pocuvat muza a nie B......potom som sa este hodonu nemohla preorientovat,tak potom jeden ma uci tak,druhy tak,ale pri tomto som sa aj rychlejsie pohynala nie ako slimak a nevytrubovali na mna a nesla som stale len pomali 40

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre