Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. dec 2009

Ahojte, som spat z koncertu 🙂 Je tu niekto? 😕

sisa2
8. dec 2009

dzou, jani, katka - dakujem. pomaly zacinam stresovat 😔 😀

sisa2
8. dec 2009

luci - ja som tuuuuu 😀 len este robim nejake veci do roboty, kedze zajtra mam frei. ako bolo na koncerte?

sisa2
8. dec 2009

kati - aky si mala posledny cyklus? a kolko zvyknes bezne mavat? o spani mi nehovor, ja spim aj po stojacky 😔 😀

lucialen
8. dec 2009

Ahoj Sisa, na koncerte bolo ok, tolko ludi pokope som v nasom meste este nevidela 😀
Drzim palce na zajtra 🙂

kkatkaa
8. dec 2009

ahoj luci na akom koncerte si to bola - nie som v obraze 😅
sisa nebojkaj a nestresuj vsetko ti dobre dopadne uvidis budem na teba mysliet
posledny som mala 36dnovy predtym na striedacku 32, 30, 32, 30 tak neviem ako to teraz bude ci to bolo len vynimocne a zasa sa mi to vrati tak ako predtym no ved uvidim
siska ale ty mas na to spanie aspon dovod kdezto ja nieeeeeeeeeee ale fakt by som stale spala, ved uz aj o chvilu pojdem

petafr
8. dec 2009

aj ja som tu nakoniec; luci aky bol koncert, to by som sla aj ja, v sobotu idem na Vidiek, tak snad bude sranda...
Dnes som chcela ist na Fragile (neviem ci poznate, ale je to super a-capella)... strasne by som sla aj na nedvedovcov niekedy... musim kuknut kedy budu...
Sisa, kludne zajtra dobehni, ja som uz okolo siedmej hore vacsinou, takze pas de problème...
Katka a ty ako, aspon ste sa snazilkovali, ked uz nevies, kedy to mas dostat? Ale aj tak dobre, aspon nebudes odratavat dni, to plynu potom pomalsie...

petafr
8. dec 2009

sisa, zajtra nam sem donesies dobre spravy, uz davno tu nebolo nieco fakt pozitivne... tesim sa na vianocne tehulky... 😀

kkatkaa
8. dec 2009

peti snazilkovali sme tak naslepo ale predsa len som to nechcela nechat tak. tiez si myslim ze je to trochu lepsie lebo som menej nervozna ako inokedy, si hovorim kedy pride vtedy pride lebo fakt netusim 🙂 tak aspon nemozem a nemusim odratavat dni, tak uvidime

sisa2
8. dec 2009

luci - tak super, ze si si uzila 🙂 a dakujem! dam zajtra vediet.

kkatkaa
8. dec 2009

a ty peti ako? drzis sa?
mas pravdu - nieco sa stalo s nasou temou ☹ nejako sa nase stastne pribudanie tehuliek zastavilo

petafr
8. dec 2009

tak ti drzim palce naozaj, dufam, ze ti to vyjde... niekedy je to naslepo lepsie ako navideno (to sa povie?) hm 😀

sisa2
8. dec 2009

kati - tak to je tazko predpovedat ... ale dufam, ze ste sa trafili a aj tvoje spanie ma svoje dovody 😵

sisa2
8. dec 2009

peti - dakujem, si zlaticko 😵 ozvem sa ti zajtra, neviem ako budeme rano stihat, ci stihnem dat danielka do skolky predtym, alebo pojde so mnou k lekvosovi ... od toho sa to bude odvijat dalej. ale urcite sa ti ozvem.
inak je super, ze nemusite mat nejaku dlhu pauzu .. i ked bude nenutene dlhsia, ako by si chcela. tak nech sa hned zadari!!! veru, nejako sa nam to tu zaseklo ☹

kkatkaa
8. dec 2009

vdaka baby ale aby som pravdu povedala uz som z toho zostala nejaka skepticka, ale kiezby ste mali pravdu 😉
a to moje spanie znamena iba jedno - som vystavena z prace a skaredeho pocasia a som obycajny lenivec tak 😵

petafr
8. dec 2009

sisa, kludne dobehni ako ti to bude vyhovovat, ja nemam ziadny specialny program, takze sa stav, sama, ci s Danielkom, ako ti to bude lepsie...
baby, no ja si teraz na vas mozem uz aj pripijat 😀 😀 😀 tak otehulkujte a ja si budem pripijat na vase zdravicko (aspon tie dva mesiace, co nebudem snazilkovat)... 😎 no sranda... mozno uz coskoro budem na Katkino... 😉

kkatkaa
8. dec 2009

peti si zlata kiezby ale ... no ved uvidime
idem uz spat prajem dobru nocku a do skoreho "videnia"

lucialen
8. dec 2009

Bola som na Jaromirovi Nohavicovi 🙂 Ja si tu popijam vajcovi liker, uz som to dlho nepila, tak co uz, ved tehu niesom 🙂

sisa2
8. dec 2009

kati - ja tiez spim z tohto pocasia, strasne to nemam rada, pre mna by zimu mohli uplne zrusit 😔

petafr
8. dec 2009

fuj, vajcovy je asi jediny alkohol, co nemusim... 😝 😀 moj ocino ho zboznuje a robieva domaci... ale si mi narobila chute, asi si idem dat za poharik Baylies mam otvorene... ale samej, to je o nicom, nemam si s kym strngnut... 🙂
Kati dobru noc a krasne sny!!! a vam vsetkym ostatnym tiez...

sisa2
8. dec 2009

peti - maly musi ist do skolky, zajtra maju mikulasa 😀 a to tam musim byt o jednej aj ja... vobec sa mi nechce, hlavne ked viem, ze to je strata casu, lebo k mikulasovi nepojde, spievat nebude a to este budem rada, ked nebude revat 😖 no ale co uz. zajtra ani spat nebudu v skolke, kedze maju tu srandu od jednej do tretej .. neviem, kto to vymyslel 😠

sisa2
8. dec 2009

baylies mnaaaaaaaaaaaaaaaam, to som strasne lubila. ja mam rada aj vajcovy konak, vsetky taketo sladke veci lubim. a pina coladu 😀

lucialen
8. dec 2009

Ja som chcela povodne cokoladovy, ale nemali 😀 A baylies som pila len v zahranici, ked som este dobre zarabala 😀

lucialen
8. dec 2009

Idem ja uz spat babulky, tak dobru noc 🙂

sisa2
8. dec 2009

luci 😀 😀 😀 vsak aj vajcovy konak je fajn 😉 spravim si na vianoce, taky light, mnam, uz sa tesim.

petafr
8. dec 2009

jej pina coladu mam rada aj ja, ale musi byt dobre spravena... no to je nejaky novodoby mikulas, ja som sa ho velmi v skolke bala, ale ja som spievala, to si pamatam dodnes... akurat ho budes mat dobre unaveneho vecer...
no ved uvidis, zajtra sa ozvi, ako budes chciet!
luci dobru, ja tiez uz idem, este som kukala nejake ine temicky...

sharmana
8. dec 2009

ahojte kočky, čo nové? asi ste už išli všetky hajat, tak si prečítam čo ste popísali 😉

sisa2
8. dec 2009

dobru noc babulky, ja sa tiez uz chystam. idem este spravit letny zostrih 😀

peti - ozvem sa ti zajtra, fakt teraz neviem, ako budeme. a pina coladu dame spolu aspon virgin, odparkujeme kociky a budeme si uzivat 😉 😀

miskahryzka8
8. dec 2009

ahojte kocky 🙂 ,tak mna tak picha vo vajecnikoch, ze ked dostanem mrchu, pojdem urcite doktorke, ci nemam nejaky zapal, lebo som to mala uz aj minuly mesiac a pred tym 😠

Luci, to sa kazdemu vraj zhorsia zubu v tehu 🙂 , tak aspon nejake speci pasty, pouzivas?

motylek jj, trpezlivost mrchu neprinasa 😉

janulka, no on si kazi ksefty a vam predvianocnu naladu 😒

peti, tak aspon ked uz sa muselo stat, tak fajn ze nemusis ist na kyretaz a cakat len mesiac 😵 a zelam same spravne rozhodnutia 😵 😵

groka super grafik, nech drzi teplotka 😵

rhodos, to musela byt svanda na superstar 😀

siska, zajtra drzim palce k lekvosovi 🙂

dzou, to by si mala skoro ovu 😕 , som zvedava na dalsie teplotky 😉

luci ja som tu, ale uz asi nikto dalsi 😀 😀

peti, ja milujem endvedovcov 😵

luci aj nohavica je super 🙂

no ja mam fotku ako placem na mikulasa v skolke, lebo ma nechceli pustit hned spievat stale, aby aj ostatne deticky mohli, ja som aj s certom spievala, ja som bola proste exhibik od mala 😀 a to som jedinacik 😕 😀

tiez lubim vigincoladu, mnam, v coride ju super robia 🙂

tak dobru nocku vsetky, som zvedava na dnesnu teplotu, to uz zase spim v dome a tu je zimsie 🙂

dzou
9. dec 2009

dobre ranko 😉 no urcite to vyzera zaujimavo 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou a to som chcela zacat merat od 10dc... no uvidime ci to naozaj bola ovu alebo co to vlastne bude ale ako som pisala ja som bolesti mala 😕 dokonca jedno take silne pichnutie ze som sa az tak prehla v robote tak necakane az kolegyna na mna kukala ze co my je 😅 mozno my to nejak posunulo tie vitaminy 😕 ale tak tiez ako som pisala pri mojej lf 16dni je to mozne 😉 urcite som uz mala 26dnovy cyklus ako nie casto mozno raz za rok ale mala 😕 tak sa nechame prekvapkat 😀
siska moc drzim palceky 😉 budem na teba mysliet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre