Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
13. dec 2009

Mne vychadza ovulka na 27.12. 😵 Teda priblizne 😵 To budu krasne vianoce plne snazilkovania 😀 Ale mam obavy ci v nemocnici bude moj doki, cez vianoce, ked budem potrebovat pichnut ten pregnyl 😒

lucialen
13. dec 2009

Mne sa chodur tiez paci, ale nezaspieva vsetko 😉 Niektore pesnicky v jeho podani sa mi vobec nepacili 😒

sharmana
13. dec 2009

neboj luci, nech ti ten pregnyl pichne aj vrátnik, hlavne aby sa potom podarilo // 😀 😀

lucialen
13. dec 2009

Jasne Sharmi 😀 Poprosim tetu na informaciach nech mi to pichne 😀 😀

sharmana
13. dec 2009

no ja si myslím že všetko tam nevedel zaspievat ani jeden zo superstáristov, každý má v niečom prednosť, nejaký štýl mu sedí.. ale to je normálne...

janulka04
13. dec 2009

ahojte , babulky...
ja som si pave dopeciatkovala nechty, aby som zajta bola fesi u dokiho.. 😀
siska, drzim na zajtra palceky, vea sil, babulka 😔

sharmana
13. dec 2009

ahoj jani, držím palce u dokiho a daj vedieť, či už vieš pohlavie mimi... ja musím počkat až do 7.januára, vtedy idem na morfologické sono..

janulka04
13. dec 2009

jasne, dam, sharmi
a cheer...myslim na teba a ty drz palce mne...
dufam, ze mrnus nebude akcny ako minule, lebo nemam sancu zistit, co to je....cisty copperfield, fakt 😀

kkatkaa
13. dec 2009

jarka tak mas pravdu ze asi vies pravdepodobnu pricinu toho ze ti je zle 😉

jasne luci ja som nejako zabudla prepac a vsetko najlepsie k meninkam prajem a hlavne v dohladnej dobe nech sa to malicke zadari 🙂

kkatkaa
13. dec 2009

tak u mna v superstar favoriti senkova a chodur jednoznacne

a zajtra sa vsetky u tych doktorov drzte budem na vas mysliet

lucialen
13. dec 2009

Boze, ja som zabudla ist na kontakt UP 😒 Bris, co si im minule povedala, ked si tam zabudla ist? 😅 To budu vyhovorky 😖

sisa2
13. dec 2009

luci - vsetko len to naj naj k meninkam!
groka - krasna spravicka. uprimne sa tesim s tebou. hlavne nech je vsetko v poriadku.
jani - dakujem, si zlaticko, ze na mna stale myslis 😵

ja zatial nie som v stave sem pisat ... ale verim tomu, ze sa to zlepsi. zajtra ma caka kyret ☹ strasne sa bojim. ale prezit to musim, nic ine mi neostava 😢

sharmana
13. dec 2009

sisa. nebojkaj, prežiješ to, musíš, si silná... a prajem ti, aby si bola čo najskôr v psychickej pohode... budem na teba myslieť 🙂

sisa2
13. dec 2009

dakujem sharmi. a praveze vobec nie som. som totalne doserkana... vsetci sa ma snazia utesit a ja mam pocit, ze to je tym este horsie, lebo ma to zakazdym este viac rozlutosti a hned mi idu slzy. si to so mnou kolegovci cez vikend "uzili" 😔

lucialen
13. dec 2009

Siska dakujem 🙂 Ja verim, ze to zvladnes najlepsie ako sa bude dat a uvidis, uz za par dni to bude lepsie 😉 Uz po zakroku sa to bude len zlepsovat a zlepsovat 🙂

sisa2
13. dec 2009

vdaka luci. po tom si isla hned domov, ci si ta nechali v nemocke cez noc???

lucialen
13. dec 2009

Ako bolo v Tatrach Sisa? A zakroku, uspania sa fakt neboj, bude to len chvilka. Ja som na prebudenie dostala take facky, ze mi poskriabali lice, asi prstenom a som tam mala chrasty este dva tyzdne 😅

sharmana
13. dec 2009

sisa. ja ta úplne chápem, ale musíš teraz zatať zuby, pretože ta určite ešte čaká niečo krásne po čom túžiš, aj ked to teraz nevyšlo, tak to bol osud, to tak malo byt a musíš sa s tým pomaličky zmieriť... neboj, čas všetko zahojí a vylieči... a na teba sa ešte usmeje štastie, určite, ja tomu verím 🙂

groka
13. dec 2009

siska asi si neprecitala co som pisala naposledy,ak sa budes citi dobre,pytaj sa domov mali by ta pustit pobede povedz ze mas doma maleho,ale nesmies teplotovat,doma ti bude lepsie,ver mi

sisa2
13. dec 2009

za inych okolnosti by bolo ovela lepsie. hlavne kolegyna je tehulka a TP o den skor, ako by som mala ja ... ale prajem jej to, ona si tymto tiez presla, tak dufam, ze tentokrat to bude so stastnym koncom.
v tatrach je sneh, tak to bola parada, aspon maly balzam na dusu, i ked som si to nemohla tak poriadne uzit, vitalny svet pre mna nehrozil, dlhsie tury sa tiez nedali. ale kolektiv mame super a velmi velmi sa ma snazia podrzat, za co im moc dakujem.

lucialen
13. dec 2009

Ja som prisla o 6h, vysetrili ma a isla som prva. Okolo 15. - 16.h ma pustili. Trochu sa mi tocila hlava, trochu krvi, inak ok. Aj mi dovolili ist pozriet kamosku ktora porodila, sa bala mi aj ukazat malickeho, ale bola som rada, ze tam bola 🙂
Inak mi kazali sa oholit vopred, ak chcem 🙂

groka
13. dec 2009

idem spinkat,bolesti hlavy je strasna,tlak mam strasne moc nizky alebo vysoky,ja neviem,dobru noc,uz ani nevidim a necitim sa dobre

zajtra mame v skolke nejaky ten den,beriem medovniky,takze baby ak mozte napsite mi do ip postup na tu napln slahanie z bielkov nad parou cim sa zdobia perniky,prosim,ja si to zajtra precitam,lebo ked pridem z roboty,rychlo to urobit a utekat do skolkys tym,dakujem vam

sisa2
13. dec 2009

luci - a dufam, ze ma nebude nikto fackat 😕 😀

groka
13. dec 2009

úpresne siska ohol sa,lebo oni to robia na sucho pomali len s vodou

groka
13. dec 2009

ja a napiste mi to ak budete niektora taka dobra presny postup ako sa to robi do ip

sisa2
13. dec 2009

sharmi - tazko sa s tym zmierit. v podstate kym som to teraz nezazila, nikdy som poriadne nevedela pochopit, o com to je 😔 viem, ze je lepsie, ked je to teraz na zaciatku, ako keby to bolo neskor, resp. keby malo byt babatko chore ... ale boli to aj tak. a momentalne naozaj absolutne nerozmyslam nad tym, ze by som chcela mat dalsie dieta 😔

sharmana
13. dec 2009

tak ešte raz sisa. držím palce a idem hajat, už som unavená... papa a dobrúúúú..

siska. potom sa ozvi, určite tu budeme všetky babule radi, ked sa tu ukážeš čo najskôr 😉

lucialen
13. dec 2009

Siska a vopred si priprav nohavicky s nalepenou vlozkou 😉 Mne to len tak bachli medzi nohy, ani pyzamove nohavice mi nedali, skoro som zmrzla, som nevladala. Sestricky sa takymi vecami nezaoberaju 😒 Ja si pamatam, ze som poprosila hlavnu sestru, nech mi da ponozky, lebo mi bolo zima, ale co som ja vedela, ze je hlavna 😀 Nastastie mi ich navliekla 🙂

sisa2
13. dec 2009

groka - dik, skusim teda, ci ma pustia. doma je predsa len doma. a akurat sa chystam do sprchy na to holenie ... to je asi ako pri porode, tam tiez som sa mohla sama, alebo by ma oni ...

inak, zacala som mierne krvacat, dufam, ze to nie je nejaky pruser 😕

sisa2
13. dec 2009

sharmi - dobruuuuu. a ked budem v stave, ze uz budem schopna o tom pisat, tak urcite napisem. moc dakujem za povzbudenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre