Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
16. dec 2009

luci - aj tebe dik 🙂
jej, fakt u vas snezi? posli aj ku nam. aspon by som prisla na ine myslienky. rozmyslam, ci ist do prace, alebo sa uz na to vykaslat ... oficialne robime uz len do piatku. ale nejako sa na to necitim, nevydrzala by som tam asi sediet cely den na zadku.

cheerlady
16. dec 2009

siska dakujem 🙂 ak sa na to necitis,tak do prace nechod,ja by som tiez uz bola najradsej doma,toto 9-hodinove sedenie na zadku ma ubija 😠

janulka04
16. dec 2009

siska, si mila, dakujem, ja sama nechapem, zase dalsi tyzden za mnou...
a u teba pomoze len cas...
si precitaj, co mam v pase, je v tom obrovsky kus pravdy...dufam, ze ta to spravi silnejsou...i ked chapem tvoje pocity teraz....ale klobuk dole, ako si to zvladla...tak terza len drzat palceky, aby si sa dala po psychickej stranke do poriadku... 🙂
a ak chces sneh, moja, poslem ti aj aj tri vagony...tu ho je cez 20cm a stale sype 😠

sisa2
16. dec 2009

cheer - uz vydrz, od januara si uz doma, nie? nakoniec to teda bude dominik? aj u nas to patrilo medzi favoritov 😉

brisilda
16. dec 2009

jeeej ahoj siska som rada ze to mas uz uspesne za sebou a ako tak to zvladas teraz je asi najdolezitejsi cas no ako nahle znova otehotnies tak sa aj jazvy na dusi budu hojit rychlejsie 🙂 velmi ti drzim place 🙂

sisa2
16. dec 2009

jani - no ono sa to najskor vlecie a potom clovek nestaci sledovat, ako to naskakuje.
no hej, cas ... len mi je strasne smutno. vsetko mi to stale pride tak nespravodlive. aj teraz v nemocke, bolo tam par bab, co isli na potrat .. ako ja viem, ze osudy su rozne, mozno to nevedia inak vyriesit, ale co by sme my ostatne dali za to. najhorsie bolo, ze na izbe so mnou bola tehulka s TP v juli ☹ aj jej to bolo neprijemne, kvoli mne. bohuzial stalo sa, vratit sa to neda. ale je mi z toho strasne smutno. fyzicky sa clovek rychlo pozbiera, horsie je to uz potom len sa s tym vysporiadat. jaj, to tu pletiem vsetko dokopy, ospravedlnujem sa. nechcem sem priniest smutnu naladu.

tak sneh kludne posli. ja sice sneh v BA nemusim, ale teraz by to bolo mile rozptylenie 🙂

cheerlady
16. dec 2009

siska praveze v januari budem este pravdepodobne robit,ale popisem si tam aj nejake dovolenky,lebo tam budem mat skusky zo skoly,tak sa budem musiet ucit 😖 a chvalabohu v januari bude urcite mrtvo,takze nebude tolko roboty. no vcera som ukecavala mm,ze co teda hovori na toho dominika-mne sa to zda take mile,ked niekto zakrici na chlapca dominik 😵 a on,ze je pekne,ale ze keby sme nasli krajsie,tak dame ine 😠 a ze zeny su nerozhodne 😠

sisa2
16. dec 2009

bris - dakujem. keby to s tym otehu bolo take lahke. ale predstava, ze sa budeme zasa rok trapit a potom to takto dopadne 😖

citam spatne trochu dozadu ... takze u vas dievcatko???? 😵

brisilda
16. dec 2009

😀 😀 😀 cherlady mas to tazke moj manzel je v takych veciach flegmatik on chcel dat Samkovi meno povodne Helmund ani neviem ako s to presne pise no cita sa to tak ako som napisala 😀 vraj je to pekne nemecke meno 😀 no nakoniec sme dali samko lebo toho jeho helmunda som mu nedala do zoznamu na vyber 😀 😀 😀 teraz nam samko vymyslel malu paulinku cize ju dnes spomeniem manzelickovi kedze vcera bol trosku pripity a prisiel neskoro v noci co uz ked pracuju posledny tazden 😀

sisa2
16. dec 2009

cheer - tak nech ti ten januar rychlo prebehne. musi to byt fakt des, sediet 9 hodin na zadku 😖
jaaaj, chlapi sa na zeny v tomto nechytaju 😀

brisilda
16. dec 2009

siska no zatial na sone pipika nemame 😀

sisa2
16. dec 2009

babule idem si lahnut, pri sedeni to brusko stale boli ☹ pekny den este vsetkym! a vazne moc moc dakujem za podporu 😵

cheerlady
16. dec 2009

bris budete mat dievcatko??? 😕 som to nejak nepostrehla! 😀
akurat sa za mnou zastavila kamoska a priniesla mi taku teplakovu supravicku pre maleho,ze uz nevydrzala a musela mi ju dat teraz,kraaasna je 😵

brisilda
16. dec 2009

cherlady tak ju hod do albumu 😀 ja som si vcera kupila tricko a hned aj malemu 😀 alebo malej 😀 uvidime v pondelok

brisilda
16. dec 2009

inak jani ja som tu tiez ako doma kedze som tu od zaciatku 😀 😀 😀 tu sa aspon nehadame ako v inych temach 😉

cheerlady
16. dec 2009

bris v pondelok uz budes vediet na 100%? 🙂 nemozem hodit do albumu,lebo som v robote a nemam tu fotak,ked dojdem domov,odfotim 🙂

janulka04
16. dec 2009

babule, vy inac budete vediet...kde sa da zohnat ten polohovaci valcek, pre babatko...
ci len zase cez net? 😒

brisilda
16. dec 2009

co za valcek?
cher ja neviem ci na 100% no verim, ze ano respektive musi sa nam ukazat inak naho budem zla 😀 a nedam mu uz nic sladke 😀 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

lebo na nete to neviem najst, uz som to zadavala vseliako...bud mi to vyhlada Bazar, co uz nieje ani aktualne, no z bazaru ani nechcem...
alebo lekaren, pre invalidov pomocky...vrrrrr 😠

janulka04
16. dec 2009

to je taky valcek, ktory das za babatko, ked sa polohuje, kvoli tvaru hlavicky...
vsade ho maju pisany aj vo vybavicke, no nikde, ze kde ho kupit...
a videla som to aj v jednom dokumente, sa mi to velmi pacilo

brisilda
16. dec 2009

jaj uz viem jedna kocka nieco podobne predavala tu na MK v zltej farbe a v predu bol macko take rozkosne 😀 to je ked das dietatko na bok aby sa neprevratilo ze? inak existuje aj taky vankusik jedna baba ho predava na MMA no ona ich sije sama a to zvladnem aj ja je to klasika okruhly bankusik a v strede ma vysity kruh na hlavicku 😀 ja si to usijem aj saMA A potom hodim do alba 😀 len musim kupit tie gilicky co idu do vnutra

lucialen
16. dec 2009

Uz som spat 🙂 Prechadzka bola super, chladna, ale pekne snezi 😵 No idem sa pomaly chystat, idem dat ockovat moje ''deti'', to bude radost soferovat s nimi dvoma 😀

lucialen
16. dec 2009

Xena sa neukazala, co jej povedal doki? 😕

janulka04
16. dec 2009

bris, posli link, usijem aj ja...

xena1
16. dec 2009

xene doki odkazal nech si tam zavola sama 😠

nadenkaaa
16. dec 2009

caute babule 😉 to myslite s tym valcekom vazne?? 😕 podla mna pokial je dieta narodene v termine tak nie je co riesit ohladom hlavicky pretoze mamicka si skor ustrazi dieta v postielke -respektive je dieta aj skor na rukach teda meni polohu -my sme robili venceky pod hlavicky detom ktore boli velmi nedonosene kedze ony museli lezat v inkubatoroch sme sa snazili aby nemali "tehlickove hlavicky"ale pre normalne dieta narodene v termine sa mi to zda ako blbost ale samozrejme proti gustu ziaden disputat

motylek17
16. dec 2009

sisuska som strasne rada, ze si v poriadku... dufam, ze na nas nezanevres a budes nas obcas navstevovat.... uvidis, ze coby dup bude tehu a na vsetko zabudnes... drzim ti moc palecky... 😉

xena1
16. dec 2009

tak som si to vybavila,sme objednani na konzultaciu,spermiogram a vysetrenie-asi folikulometriu na 22.12.

motylek17
16. dec 2009

xeni drzim vam obom moc palecky... 😉

janulka04
16. dec 2009

nadi, podla mna to zbytocnost neni...lebo, co mi stvarala Linda, bola katastrofa, urcite aj teraz prve dva mesiace budem pouzivat...mala mala vzadu zezanu hlavicku na jednu stranu, lebo som ju podopierala len vankusom a ona sa z neho neviem akym zazrakom vedela zosunut...a dao mi potom vela prace to napravit....dokonca to mam aj v zaznamoch, ze matka zle polohuje...a uz nechcem nic pokazit

to je take diskutabilne, ako bedrove nohavicky...tu v Nemecku sa napriklad nedavaju, ale ja ich budem davat, tak ci tak...a urcite o to viac, ak to bude dievca 😉

a ten valcek je vlastne taka len opora, neviem, ako vyzera, to co ste davali v nemocnici...no ja som taky bojko, Nadi...ja som ich aj dlho balila do periniek....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre