Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
24. dec 2009

fiiiha, moc ste nepopisali, aspon sa nezapotim 😀
inak ja sa dnes uplne tesim na pozeranie happy feeta, este som nevidela 😀
jeeeeej groka, super gratulujem k vodicaku 🙂 aj k dobrym vysledkom krvicky 😵
luci dedko mraz mal urcite pochopenie k nadavkam 😀 😀
janulka tesim sa na teba po novom roku a som zvedava na ultrazvuk 😵 a zelam nech je na nom vidno pipik 😉
fazulka..., ale tea to napisala presne 🙂 , posielam pozitivnu energiu a dobru naladu 😵

ozi tea, rhodos, dufam ze nam dnes napisete reakcie poloviciakov 🙂 ,
rhodos, cheer, prisli balicky 🙂?

bris super, mame aj basnicku 😀 🙂
rhodos tiez krasny vinsik 😵
tea stale krasny grafik 😵
motylek bude, neboj 🙂 , rok 2010 na nemrchu je tiez super 😵

jeeeej baby, potom vas docitam a dopisem, volal poloviciak, ze pride, lebo ja som teraz v BA u maminy a ideme na vianocny kesik 😅 , nech dedko mraz je dnes stedry 🙂 , fuuuha a to asi niekam v aute alebo tak, xixi juuuj puberta 😀 😀 , cauko zatial 🙂

sisa2
24. dec 2009

ahojte babule, tak sa pripajam a tiez prajem vsetkym krasne vianoce, tehulkam zdrave babatka a snazilkam rychle // na testikoch ... a nech sa vam splnia vsetky, aj tie najtajnejsie priania 🙂

sisa2
24. dec 2009

maji, zlatko, ta mrcha ma moc moc mrzi ☹ ale verim tomu, ze aj ty sa dockas a aj ty budes mat babatko. posielam velke objatie a pofukanie ubolenej dusicky. viem, ze teraz nechces pocuvat vsetky tie blablabla okolo toho, ale bude lepsie. o par dni uz budete zasa snazilkovat 😉

miskahryzka8
24. dec 2009

Jeeej ja som vedela, preco sa dnes tesim cely den na happy feeta, ono je to rozpravka o rozkosnom tucniacikovi, kt. miluje tanec a hrozne spieva, no fiiiiha cela ja 😀 zelam vsetkym taku uzasnu vianocnu naladu ako mam dnes ja 🙂
My sme uz po veceri a darceky rozdane, ale baby neuverite, co som dnes zazila 😕
Tak dosiel poloviciak, isli sme k nemu do roboty do garaze a na parkovisku horiace auto, veeeeelky ohen a hasici, chudak niekto ma super vianoce 😒 no a srandy kopec, ja som akoze prekrocila rychlost a poloviciak bol zly policajt, tak ked z tohto nebude mimi tak neviem 😀 😀 😀 😀 no a potom sa poloviciak ponahlal uz domov a ja ze sa este trosku prejdem pred vecerou, bolo dost ludi s detickami a psikmi v parku, este poloviciak, ze pozor na toho ketaminoveho trtka a ja ze v pohode, ze keby som ho stretla ho nakopem 😠 a ako tak idem som zaregistrovala takeho chalana v kapuci ako ma obehol, potom som sa uz blizila domov a on medzi domami cupel a potom pred vchodom nasim si kaurat "mastil pero" 😕 , grcaci smailo tu nie je 😒 , tak som zabuchla dvere, ale zle a hned som isla volat poloviciakovi a ten pako sa pchal dnu za mnou aaaaaaaaaaa, baby ja s tym mobilom v ruke som sa tak zlakla, ze som sa rozbehla smerom k nemu a ze padaj von, lebo volam policiu sa ma zlakol a cuval von a som uz poriadne za nim zabuchla dvere, bol nejaky mimo, asi nafeteny, boze jasom bola tak zlaknuta nasr., ze by som ho asi aj fakt zbila 😕 😀 , poloviciak sa potom aj smial, ze som sposobila traumu ja jemu 😀

jeeej prave spievaju spanielsky na styl zumba songov v happy feetovi :D

miskahryzka8
24. dec 2009

no a kde som to skoncila s citanim a pisanim 😅
takze, motylek neboj, ideme spolu uspesne do roku 2010, som si ista 🙂, ty beries nieco na podporu otehu? Ja teda verim v to calibrum a poloviciak teraz berie to ecko 🙂
dzou stale grafik vyzera dobre, zurka nezurka 😉
majuska, mrzi ma to, ale neva ideme spolu do roku 2010 😵 😵
groka super vinsik 🙂
groka to je aka seknuta kaspustnica 😕 ?
siska ahoj, tusim vsetky sme dnes aspon nakukli 🙂
tak som zvedava, ci este niekto dnes nakúkne, ja robim dve veci naraz, pozeram telku a som na nete 😀

groka
24. dec 2009

my po darcekoch a kukame perinbabku,moj muz laduje do seba vsetko co vidi 😝 a ja som taka plna ze ledva dycham,ked som kukala na moju vahu,skoro som odpadla,idem hore pomali aj z vody,akoze nie,vsetky sladkosti co mam doma,davam zajtra prec a porozdavam,ja to nemozem mat doma,nikto to neje len ja

myslite baby ze mozem byt par dni na ovoci len,alebo co mi doporucujete aby to nebola zas dieta len aby to bola taka nejaka strava ktora ma zbavi tej plnosti

groka
25. dec 2009

haloo halooo

prajem prijemny prvy sviatok vianocny 🙂

my ideme o chvilu k mojej mamine kuk darceky,stromcek ale nemaju,lebo ked ho stavali,padol,rozbilo sa co sa dalo,tak dnes to skusi muzik spravit
potom ideme k druhej babke,potom svagrinej jednej ,potom druhej a domov konecne,musime to absolvovat

baby som zvedava na prekvapka co ste dali muzikom,tak piste

dzou
25. dec 2009

bre ranko 😉 aj ja prajem pekny prvy sviatok vianocny 😉
no grafik... pokladate to za pokles? http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
no jezisko my dufam prinesie darcek po ktorom som najviac tuzila 😅 😉

groka
25. dec 2009

dzou vyzera to podobne ako minuly mesisac,ale kedze si 11dpo a lf mavas 14 az 15 dni ci ako,tak to moze stupnut a ked som stupne bude to parada,ale velky pokles to neni,no mrchu mas dostat este dalej,takze meraj

majuska7979
25. dec 2009

baby ja dnes takto a hrozne ale hrozne ma bolia prsia ako nikdy, nemozem ich ani chytit http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

dzou
25. dec 2009

vsetky asi sviatkujete vo velkom 🙂 no my uz len oddych mm spi vedla mna na gauci 😀 aj so psom
joj dnes ma chytila nejaka depka po tom poklese 😒 ale akurat som si citala jeden horoskop na bud. rok a pisali mi ze na zaciatku roka 2010 zmeny prinesu vynikajuce vysledky a na jesen sa konecne dockam dlho ocakavaneho zelania tak som kukala jak puk 😀
ake ste inac dostali darceky? ja len peniazky od mm... sme sa tak dohodli lebo teraz tu zacnu velkeeeeeeeeeeeeee zlavy tak si pojdem nakupit daco 😉 ale ja som aj tak nechcela nic ... len babetko 😀 ja nie som narocnaaaaaaaaa 😀 ja som aj povedala mm ze to co chcem ja nestoji ani korunu zatial 😀 az o niekolko mesiacov 😀 tak napiste ak tu niekto ako ste sviatkovali 😉

dzou
25. dec 2009

a inac sa musim priznat ze strasne ma laka testnut 😒

majuska7979
25. dec 2009

no to testuj dzou 😵
ja som tu stale cakame na hosti, tak popri cakani kukam na konika 😵

dzou
25. dec 2009

no ja sa bojim predsa asi len pockam estena zajtrajsiu teplotu o ked ma to tahaaaaaaaa ale pockam 😉 musim 😀 bytocne budem testovat ak zajtra klesne

dzou
25. dec 2009

maji a aky test si mala?

majuska7979
25. dec 2009

kupila som si taky, ze ho mozes pouzit 6dni pred ocakavanou mrchou,
first response jeden som si nechala na zajtra rano

dzou
25. dec 2009

jaj viem ktory ten som este nemala... tak drzim palce a tie z poundaka mas?

majuska7979
25. dec 2009

dzou robila som tie s poundaka, ale poviem ti ze su divne, mozno ukazu ale po nejakom case, na jednom mi ukazalo, ale tak ze to vobec nebolo vidno, tak preto sme tiez kupili poriadny 😉
a manzelovy som skoro odpadla v obchode, aj preto sme hned kupili test
tak drzkaj nam palceky na zajtra 😉 ja ti tiez drzkam palceky a kuk na moj grafik tiez vcera padla teplotka o 0.2 stupne a dnes o jeden hore 😉

dzou
25. dec 2009

jaj dobre vediet o tych testoch 😉
a hej grafik mas super 😉 a drzkam palce 😉

dzou
25. dec 2009

keby aj mne tak vyskocila 😉

majuska7979
25. dec 2009

aj tebe vyskoci neboj 😉 drzkam palceky 😵 😵 😵 😵

lucialen
25. dec 2009

Ahojte dievcata 😀
Majka a Dzou, pekne grafiky, dufam, ze to aj pekne dopadne 🙂 Dajte zajtra vediet vysledky testov 😉
Mne zacalo byt vcera vecer blbo, hrdlo, unavena som bola. Dnes mi je cely den zle od zaludku, doobeda som vracala, mam nadchu, boli ma hrdlo, proste idealne vianoce 😒

rhodosbb
25. dec 2009

pekny vecer babenky 🙂 mam chvilu cas, mm sa kupe a sofia sa hra s novymi hrackami 😀
takze najkrajsie vianoce s najkrajsim prekvapenim mame uspesne za sebou, prebiehalo to asi tak, ze po celodennom vareni a chystani na stedrovecernu veceru, po rozdani darcekov, po navsteve svokrovcov a uspani sofie som uz ledva stala na nohach 😝 😝 😝 aaaaale, prezliekla som sa do noveho spodneho pradla so sexi kosielkou ktore som dostala od mm a doplavala som do obyvacky 😀 , kde ma uz mm cakal, trosku som mu predviedla pradielko a potom ked chcel ist na vec som mu do ruk strcila darcek, najskor nechapavo pozeral, ze preco mu davam darcek teraz a preco nebol pod stromcekom a zacal ho rozbalovat...pozeral, pozeral, otacal tie topanocky v ruckach a nakoniec mu vypadol test, to kukal este viac ze co to znamena, postavil sa ku mne a spytal sa s takymi velkymi ocami, ze co to je a ja ze no mucko, uz to tak vyzera, ze budes asi otcom 😀 no a potom bolo radosti, stiskania a bozkavania 😵 velmi sa tesil, potom v noci nemohol spat a buntosil do jednej v noci 😀 takto to dopadlo u nas 🙂
uz to vie aj sofia, ktora s usmevom zahlasila, ze sa netesi, lebo babatko bude stale vrestat 😀 a nakoniec povedala, ze ona chce braceka a ze chce aby sa volal marko 🙂

dzou, drzim palce na zajtra, daj urcite vediet 🙂 , lucy chudatko, rychlo sa vyliec...
vsetkzm prajem este krasne sviatky 😵

groka
25. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja som naposledy absolvovala toto celodenne behanie 😠 na buduci rok budeme doma a to vsetci styria 😠 a ak by teda velmi chceli si zopakovat behacky ako dnes,tak nech ale len chlapi ja s babatkom budeme doma

majuska kedy testujes?vyzeras na // 😉 😉 😉

a mna ako bolia prsia to neni normalne,mam pocit ze este viac ako vcera,predvcerom...pred tyzdnom,pred mrchou,po celom dni ked som dala dole podprdu,az mi slzy vybehli,to je pocit ako keby som ich mala zapalene 😢

a baby zle znasam ze vyzeram tak ako vvzeram,ja idem rapidne hore,zerem,zerem ,zerem,5 cez 9 stale,nech je uz po vianociach,tak dlho som bojovala za tuto postavu a teraz sa to pomali konci,som nesmierne rada,ze som tehotna,no musim prekonat samu seba a prestat sa trapit na tym ze brusko mam vacsie o 4 cm a prsia o 5 cm 😕

a dnes sme to pomali oznamovali,mamine,babke,sestre,dedkovi,krstnej...ale babule ja som dnes vyzerala ako v dobrom 6,7 mesiaci a uz nie v 5 mesiaci,mam vacsie brusko ako prsia,,teda z boku 😀 ja vam to odfotim asi zajtra,a nebudete chapat,ale je to hadam v poriadku ze som taka velka v brusku nie?

rhodos,kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne

teaaaaaaaaaaaaaaaaa a vy co ako doma?

xena1
25. dec 2009

ahojte...
groka s tym bruskom to je v pohode...ja sa tiez prezieram a vsetko sa mi odraza na bruchu,mam ho ako v tretom mesiaci...a to ty si este tehu...

aj ja som zvedava na teu.... 🙂

rhodos,to boli krasne Vianoce 😉 😉

luci vyliec sa...

dzou drzim palce...

groka
25. dec 2009

xeni ahoj,ale ja som zbadala zmeny po tom ako mi doki robil sono,akoze takto sa nafuknut je teda neuveritelne,dnes som ani nevedela ci mam ist k muzovej rodine aby si nieco nevsimli,ani neviem ci si vsimli

groka
25. dec 2009

dobru noc som kaput 😔

xena1
25. dec 2009

groka...ktovie,mozno budes mat dvojicky 😀 xixi

miskahryzka8
25. dec 2009

Ahojte 😵 , ako darceky 😉 ? Ja som dostala kopec kniziek, co je super 🙂 a dostali sme krasne nove periny spolocne a k tomu taku super dotykovu lampu do spalne, tak sme ich aj skusali a pustili si k tomu noveho landu, som dostala od poloviciaka celu sadu jeho cedeciek 😵 😵 , juuuuj ja tak strasne verim, ze tento mesiac nam donesie dedko mrazik fazulku do bruskA, ked mi ovula vychadza cca na sviatky 🙂

a inak moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, uplne presny ako minule a predminule, to mi tiez poklesla teplotka z 12teho na 13ty den o stupen 🙂

dzou, som zvedava na teplotku zajtra 🙂

majuska, to je super, ze teplota vyskocila 😵

luci, mas asi nejaku vyrozu 😒

jeeeeeeeeeeeej rhodos, krasne 😵 😵 😵 😵

groka, ja jem piate cez deviate a ani tehu nie som 😀 😉 , takze co mi zacala ist vaha konece dole, tak sviatky to pokazia 😠

tiez som zvedava aj na teu 😵 , dobru noc vsetkym 🙂

dzou
25. dec 2009

inac majuska mala // vcera len sa nepriznala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre